Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kasutajanime muutmine
#26
Tsitaat:30-12-2010 13:01
Postitus: #14


(30-12-2010 12:32 )Müstik Kirjutas:

(30-12-2010 02:21 )päikeseinsener Kirjutas: Antud read pärinevad raamatust “Karma – müüt või tegelikkus?


Puhtast õelusest:
Read pärinevad siit lingilt:
http://www.karma.pri.ee/?main=6
Ja see link on juba minu teada ammu ühest KARMA teemast läbi käinud.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ight=Karma

Karma teemad antud lingi all.

Ei tee saladust, et olen varemgi teise nimega foorumis olnud ja siinkohal soovin Müstikule minu eelmise nime mõistatamisel edu!

Ma ei ole üliinimene ja sellepärast juhtub ikka, et keegi või miski ajab tigedaks. Selle uue foorumi plussiks on see, et saab ebameeldiva tegelase ebasoovitavate inimeste nimekirja panna. See võimaldab vältida erakirju ja ka foorumis ei näe siis enam vastavas nimekirjas olija postitusi.

Ja hetkel olengi dilemma ees, et kas kohe või ootan ära järgmise tigeduse hetke, mil pean Müstiku ebameeldivate inimeste nimekirja panema. Igatahes on Müstiku agressiivsus Päikeseinseneri suhtes ilmne ja minu arvates vajaks juba mode-adminni sekkumist.

P.S. Müstiku antud lingis on küll Päikeseinseneri poolt siia kopeeritud tekst, aga antud lingil puudub viide, kust pärineb nende info. Ise arvangi, et sealne info pärineb samast raamatust, millele viitas ka Päikeseinsener.

Ilusat aastavahetust ja rahu, ainult rahu!

Kust otsast ma olen oma postituse kustutanud??? Miks sa lahmid?

Minul ei ole sinu vastu isiklikult midagi, ma ei tunnegi sind! Mina astusin Päikeseinseneri kaitseks välja, nagu tegid seda veel nii mitmedki inimesed.

Mis sul viga on? Miks sa teemat läbustad ja ajad valet, et oma posti olin kustutanud?

Rahune juba maha!
Vasta
#27
Thor - pooldaks ikka seda "jälje" varianti. Ei usu, et see võtaks midagi tohutult ruumi, kuid oleks kõigile selgem.
Samas võiks kasutajale jääda mingi näiteks 1,2,12 või 24 tunnine mõtte periood kus ta saab kustutada neid
"metsa läinud" postitusi. Teine variant siis nii, et kui peale postitust on juba uus postitus siis enam oma postitust
kustutada ei saa ilma, et jälg jääks.Hiljem saab kustutada vaid sisu ja "jälg" jääks. Peale seda perioodi kui tahab
kustutada pöördugu modede poole kes siis vaatavad asja vastavalt olukorrale - kui hullusti kustutus mõjutab teema
lõnga. Samas on modedel alati võimalus ja õigus ka neid jälgi kustutada.
Vasta
#28
Paljudes foorumites on automaatne plugin mis ei lase teemas kustutada poste millele on juba vastatud.
Praegu excubitoris enam oma posti selle plugina töökava järgi kustutada ei saaks. Aga mina veel saan, senikaua, kui keegi ei ole vastanud.
Vasta
#29
To Jõhvikas:
Kas nii astutakse kellegi kaitseks vastu, et hakatakse teisi solvama?
Kas sa tõesti aru ei saanud, et sõna "puhtast õelusest" oli ainult iroonia?
Juba eelmisel korral sa ei vastanud, et kuidas ma selle isiku suhtes agressiivne olin?
Kas ma pean nüüd uuel aastal taas hakkama kirjutama, et saatsin talle pika kirja kolme pika artikliga ja kiitsin teda vähemalt kolmes teemas.
Ja ikka sa pole öelnud, mis nime all varem olid?
Ja seda hullem, et kui sa mind ei tunne, siis nõuad juba lausa adminnide sekkumist. Ühe väikese nõõke pärast. Tule jumal appi! Ma olen siin olnud kuus aastat ja niiviisi ei ole keegi kisama tulnud.
Püüa ühe ja sama kasutajanime all olla vähemalt aastagi! Sa hakkad lärmama juba eos. Pole siis mingi ime kui sul varsti taas uus kasutajanimi tuleb teha. Aga edu!Smile
Huvitav inimene oled, tõepoolest!
Vasta
#30
(02-01-2011, 12:57 )Ilo Kirjutas: Paljudes foorumites on automaatne plugin mis ei lase teemas kustutada poste millele on juba vastatud.
Praegu excubitoris enam oma posti selle plugina töökava järgi kustutada ei saaks. Aga mina veel saan, senikaua, kui keegi ei ole vastanud.

Midagi sellist ma näiteks silmas pidasingi. Ja kui kasutajal on mingid põhjused kustutamiseks siis seda saab teha mode või moded. Kui näiteks kolm moded on pannud oma "ristid" lahtrisse siis postitus kustub. Võimalusi on ju mitmeid ja lahendused ainult mõne koodirea kaugusel. Tuelb lihtsalt vaadata mis on foorumi jaoks mõtekam - kas kustutamine või terviklik tekst. Kui "keegi" ei taha ennast siduda oma vana postitusega oleks ju veel mõeldav postitaja nime kustutamisele - jääks siis autoriks Anonymus?
Vasta
#31
Teeks nii, et edaspidi suhtlete omavahel u2u kaudu. Varsti on igas teemas arutelu, et miks mulle teised ei meeldi.
Vasta
#32
Teatan, et enne olin orhidee, nüüd eksorhidee, kuna ei saanud uude foorumisse sisselogitud. Kahju küll, nii see on. Nii et kes teadsid mind enne orhidee nime all, olen jälle uus kasutaja.
Vasta
#33
(25-01-2011, 18:52 )eksorhidee Kirjutas: Teatan, et enne olin orhidee, nüüd eksorhidee, kuna ei saanud uude foorumisse sisselogitud. Kahju küll, nii see on. Nii et kes teadsid mind enne orhidee nime all, olen jälle uus kasutaja.

Hea nali.Ma ei saa välja logida.Laugh
Vasta
#34
See ei ole paraku nali. Enne uue foorumi käiku laskmist isegi hoiatati, et osadel inimestel võib tulla probleeme uude foorumisse endise parooliga sisse logimisel.
Vasta
#35
Sain loa eksisteerida postitustega orhideena edasi. Nii et NelliN2 võta heaks või pane pahaks, sinu probleem. Päikest-päikest
Orhidee. Vabandust et avalik tekst, aga eeldan et loevad siis kõik kel veel midagi sarnast hingepeal.
pole mõtet ruumi raisata ja sama mõtet edasi arendada.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kasutajanime all olev tekst Thug 6 3,153 09-06-2008, 09:43
Viimane postitus: Estkitty

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat