Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas ainult mõrvatud kummitavad?
#1
Ma ei ole kindel, kas see küsimus on varem foorumis esitatud, aga minu küsimus on : Kas ainult kummitavad need hinged kes on kuidagi mõrvatud ? Või siis kõik hinged kummitavad ?

[Muudetud: 30. Oct 2010 Flash]
Vasta
#2
No aga paku välja ka oma teooriad, ideed.
Vasta
#3
Mina arvan, et kummitavad hinged, kes on mõrvatud mingit viisi, aga kunagi ei tea kes võivad ju kummitada....
Vasta
#4
Kummitustena paistvaid nähtusi võivad põhjustada väga mitmed erinevad asjad. Minu isikliku ja tagasihoidliku arvamuse kohaselt on tapetud inimeste hingede osakaal kummitajate hulgas väike või lausa väga väike.
Vasta
#5
Hmm, aga kes siis teie arvates ´´kummitab´´ ?
Vasta
#6
Ise seostaksin neid "kummitustena paistvaid nähtusi" paljuski biogeoloogiliste anomaaliatega, ka Maa "jõujoontega" (mida Jako siin ka käsitleb) - küllap need kaks on tihedalt teineteisega seotud.

Siis on veel (aga mu meelest juba palju vähem) "energoinformatsioonilised moodustised", mis on maha jäetud kunagi elanud inimeste poolt, sealhulgas ongi ka need mõrvatud, aga igasugune emotsioon jätab jälje; samuti igasugused needused ja loitsud mis mingi kindla eseme või paigaga seotud.

Kindlasti on muudki veel, aga need olid esimesed, mis pähe tulid.

Aga see on kõik mu arvamus praeguse seisuga, rohkem teada saada on alati võimalik.
Vasta
#7
Kõik hinged kummitavad... :o
ja kummitavad...
ja kummitavad...
ja jäävad kummitama.
Kõik hinged!
Ph34r2

See oli lõplik vastus, vastuvaidlemisele ei kuulu!
Vasta
#8
Kõik hinged ei saa kummitada,
siis kummitaks kõikjal,
aga ei kummita.
Vasta
#9
http://en.wikipedia.org/wiki/World_population
andmetel on inimesi maailmas olnud aegade algusest tänaseni 106 miljardit.. lahutada täna elavad inimesed (7 miljardit) ja saame numbriks 99 miljardit.
Seega peaks maailmas selle teooria järgi kummitama 99 miljardit vaimu.:S

Kui nüüd võtta arvesse, et me oleme kuidagi ahvist arenenud, siis tõenäoliselt on ahvil ka hing ja see asi läheks nii tagasi kuni väikeste viburiteni..

Isiklik arvamus on, et kummitavad hinged, kes ei suuda leppida faktiga, et nad peavad edasi liikuma. Nad on miskipärast jäänud siia maailma kinni ja soovivad veel midagi korda saata.. see võib tekitada kibestust jms.. sellest ka näiteks need kurjemad vaimud.

Michael Newtoni raamatud "Hinge Rännak" ja "Hinge Saatus" räägivad sel teemal, see esimene hetkel pooleli.. alles alustasin enda mõistuse harimist sel teemal ... varsti võtan teisegi käsile.. kodus olemas.

edit: korrigeerin veits

Raamatud ei räägi mitte populatsioonist vaid sellest, mis saab peale surma ning kuidas näeb välja vaimuilm. Kasutatud on aegregressiooni läbi hüpnoosi.. minnakse tagasi eelmistesse eludesse ja siis vaikselt elatakse taas läbi surma ning sisenemist vaimumaailma.

[Muudetud: 3-12-2010 Savipats]
Vasta
#10
Väga huvitav .
Vasta
#11
Paljud hinged tahavad siiski jääda mõneks Maa päevaks hõljuma oma surmakoha ümbrusse. Üks põhjus, miks mitte lahkuda koheselt füüsilise surma paigast, on hinge soov enne edasist kulgu vaimuilma oma lähedastele vaimselt lohutust pakkuda.
me oleme võimelised tunnetama lahkunud inimeste hingede lohutavat kohalolu.
Üks valvaja väljakutsetest on mõista millal ja kuidas maal kehastunud hingega ühendust võtta. Püüdes talle rahu tuua, istutab valvaja hinge mõtteid, mida viimane peab inspiratsiooniks.
Vasta
#12
Omal on kogemusi sellega, et hinged jäävad kummitama lähedasi, kes ei suuda südames tast lahti lasta ja leppida sellega, et ta surnud on. Eks see ongi siis lohutuseks.
Vasta
#13
Kollase jõe kaldal asub väike linn..

http://ee.radio86.com/reisimine/reisisih...gu-surnule
Vasta
#14
Ma arvan, et kummitavad need hinged, kellel jäi elu jooksul suurem osa energia potentsiaalist kasutamata. Füüsika põhiseadus ju ütleb samuti, et energia ei teki ega kao iseenesest vaid transformeerub ühest liigist teise. Niiet kuhu see energia siis läheb kui see kasutamata on? Sellest tulenevalt arvan ka seda, et ei ole tähtsust kas inimene sureb mõrva läbi või loomulikku surma. Kuid see on kõigest minu vaade.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas iitt
Paljud hinged tahavad siiski jääda mõneks Maa päevaks hõljuma oma surmakoha ümbrusse. Üks põhjus, miks mitte lahkuda koheselt füüsilise surma paigast, on hinge soov enne edasist kulgu vaimuilma oma lähedastele vaimselt lohutust pakkuda.
me oleme võimelised tunnetama lahkunud inimeste hingede lohutavat kohalolu.
Üks valvaja väljakutsetest on mõista millal ja kuidas maal kehastunud hingega ühendust võtta. Püüdes talle rahu tuua, istutab valvaja hinge mõtteid, mida viimane peab inspiratsiooniks.


Sellest ka ilmselt mingisuguse minu jaoks tundmatu taustaga uskumus, et hing on 40 päeva pärast surma veel Maal...
Vasta
#16
Ka see klapiks minu teooriaga, sest mingil hetkel saab ju energia kasutatud ja miks mitte ei võiks selleks kuluda mingi arv päevasid, kas just täpselt 40, kuid miks mitte minutite või isegi aastate jooksul.

[Muudetud: 10-8-2010 donulme]
Vasta
#17
Lisaks ka selle, et kummituse tekkimiseks ei pea üldse keegi surema,nt. poltergeisti puhul
Vasta
#18
Seletaksid oma poltergeisti mõtet äkki lähemalt?
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas Nazz
Seletaksid oma poltergeisti mõtet äkki lähemalt?
Kui kummitab sellisel viisil, et kummitusest on kuulda ainult sammud ülemisel korrusel või uksed käivad kinni-lahti - siis on ju raske piiri tõmmata, kas tegu on "klassikalise" kummitusega või poltergeistiga.

Aga see oli minu arvamus, mitte ekke721 oma.
Vasta
#20
Osade teooriate kohaselt on poltergeistid tekkinud elavate inimeste(enamjaolt teismeliste) üleliigsest vaimsest energiast, teised räägivad staatilisest elektrist, ebatavalistest õhumassidest(mis on suht ebausutav, poltergeist on ikka pikaaajalisem nähtus),keravälk,intensiivsed helilained(sarnased akustilisele levitatsioonile),teadlased väidavad, et ultra- ja infrahelist, ioniseerunud õhust jms.
Algselt pidasin ma silmas esimest, teised on vikipeediast juurde otsitud.

Lisan(30.10.2010)- olen lugenud ka juhtumitest, kus kummitavad korteri/maja eelmised elanikud,kes pole surnud, lihtsalt on hingeliselt tollele kohale lähedased.
Ilmselt on siis lihtselt vaimne energia/emotsioon oluline.

[Muudetud: 10-31-2010 ekke721]

[Muudetud: 12-2-2010 ekke721]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kummitavad kohad Jason 395 150,264 09-01-2024, 11:37
Viimane postitus: GirlfromMars
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,472 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,198 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  kummitavad majad Tallinnas hulkuv hing 0 1,675 27-10-2019, 10:40
Viimane postitus: hulkuv hing
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,261 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Kummitavad koolid? -darkest- 168 78,248 03-02-2015, 09:39
Viimane postitus: Knife
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,200 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat