Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imelik lööve
#1
Mul juhtus väga naljakas/huvitav asi. Ärkasin hommikul üles ja elukaaslane ütles, et mul on lööve oimukohas - vaatasin peelgisse ja märkasin seda, aga mis teeb selle imelikuks oli see et see oli nagu ruudustik 6x6 täpikest, kõik matemaatiliselt täpselt rivis ja kastis. Huvitav mis see võiks olla? Kas keegi on mind külastanud äkki?

Jään huviga ootama teie arvamusi.
Vasta
#2
Pilti ?
Vasta
#3
Proovin kohe teha, kui veel näha on.

Edit: nüüd on foto, aga kvaliteet kehv kuna tegin telefoniga.(PS. osa akne punnid, need pole need) wink

[Muudetud: 3-28-2010 kaido81]

[img] [/img]



[Muudetud: 3-28-2010 kaido81]

[Muudetud: 3-28-2010 kaido81]
Vasta
#4
ei saa kuidagi seda pilti siia.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
ei saa kuidagi seda pilti siia.

Mine www.upload.ee Lae pilt üles ja paste pildi pisipilt viitega suurele siia.

Ennem ma kobisesin, et teema on UFO-de rubriigis. Mu post kustutati ja teema tõsteti Müstilise looduse alla, kuhu see veel vähem sobib. Minu asjatundmatu kasutaja meelest peaks see teema Isiklike kogemuste teemas olema.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas kaido81
ei saa kuidagi seda pilti siia.

[Pilt: rdtgfchg.BMP]


[Muudetud: 3-28-2010 kaido81]
Vasta
#7
Matemaatiline täpsus?
Pigem tundub, et sa oled magades mingi asja otsas püherdanud. Aga ega ma ei imestaks, kui sa seda nüüd kindlasti eitaks.
Vasta
#8
Vat ei ole millegi otsas püherdanud. Selles asi ongi. Ja hetkel on taandunud see lööve, eile hommikul on konkreetsed tumepunased täpid. Aga ei tea mis asi see olla võis, äkki oligi mingi suvaline lööve.
Vasta
#9
Oled kindel, et tegu ei ole madratsi/voodilina/padjapüüri mustriga? Hommikuti võib tänu viimatimainituile oma kehalt palju põnevaid kujundeid avastada.
---------------

Risustan aga natuke teemat, loodetavasti paraveeblased ei pahanda - lihtsalt ei näe uue teema tegemiseks mõtet ning küsimus haakub otsapidi natuke teemaalgataja probleemipüstitusega.

Üleeile hommikul nägu pestes avastasin, et juuksepiirist poole laubani on tekkinud kolju sisse tuntav viltune vagu. Tüüplise naisolevusena on igapäevased/õhtused veeprotseduurid ja kõikvõimalikud kreemidega mökerdamised harjumuspärane tegevus, sestap olen sada protsenti kindel, et mingisuguseid anomaaliaid seal varem ei esinenud. Traumad välistatud. Möödunud aastal sai seoses meeletute peavaludega tehtud ka kompuutertomograafia uuring, ilmselt saab vajadusel selle väljavõtted ka hankida, et vao varasemat mitte-olemasolu tõestada.

Midagi tarka arvata ei oska; pildile seda vagu ka kuidagi jäädvustada ei saa, kuid kel viitsimist ja oskusi, võib tulla kas või pendlit viibutama, et ideid jagada.


PS. Laste müstikanurk / Isiklikud kogemused oleks teemale ilmselt tõesti kohasem.
Vasta
#10
Millal see ilmus? Tulnukaid ei kahtlusta?
Ega vist nahaaluste kaebuste jaoks muudmoodi täpsemat infot ei saa kui uuesti arstile pöörduda. Seletatagu siin mida tahes, ükski ravimtee või muu umbluu pole imevahend, selline teguviis on rohkem enda tervise või eluga riskimine.
Hea, kui on varasem pilt olemas. Nüüd tuleb vaid arstile teada anda ja vajadusel uus pilt teha.
Vasta
#11
Mingi korrapära on sel tõesti nagu näha. Kuna nagu sa ise ütlesid, et juba taandub siis ei jää
vist midagi muud üle kui oodata millal see lööve uuesti ennast näitab.
Muideks - padja, teki jm taoline muster ei tekita löövet ja kaob juba vähem kui tunniga.
Ise sellist asja maa kodus korduvalt kogetud. Mul seal vana selline suure mustriga linane tekk.

Lohuta ennast sellega morgana, et sa pole ainuke kes sellist asja avastanud. Aastaid tagasi oli
lausa veebileht kus sellistest anomaaliatest pikalt kirjas - kahjuks jahh küll ILMA selgitusteta.
Aastas said nad seal tuhandeid vihjeid koos piltidega ja isegi röntgeniga ja selle tomograafiaga.
USA meditsiini süsteem oli siis veel elujõulisem ja arstid tegid neid asju lausa igaks juhuks.
Hetke seisuga olen üritanud seda leida, kuid tulutult - peale seda "dot.com" mulli lõhkemist on
seal vanadest neti asjadest palju kadunud. Puhastati julmalt serverite kaupa "stuffi". Isegi firma
kus IT valdkonnas haltuuritsesin tegeles sellega - põhja läinud firmade serverid "puhastati" ära ja
siis müüdi edasi. Kui palju nii häid asju lootusetult kaduma läks ei oska keegi isegi mitte fantaseerida.
Vasta
#12
Minul on paks puuvillane madratsikate, mis jätab, kui lina öösel pealt ära ajada, mummulise mustri, mis, muide, ei kao sugugi tunniga - mina olen sellise nahatüübiga, et ka pärast hommikust dušši on õhtuni mummud näha. Täiesti individuaalne. Teemaalgatajale veel - kui aga voodimaterjalide igakülgsel vaatlusel kindlaks teed, et miski kohe kuidagi sellist mustrit tekitada ei saa, tasub tõesti edasi mõelda.


Mis minusse puutub, siis kahtlustada ei oska midagi ega kedagi. Tulnukatest ei taha midagi teada, kirjutasin sellest ühes teises teemas.

Kompuutertomograafiaks saab äärmisel vajadusel raha ka ise kokku kraapida. Võtan selle pelgalt suurest huvist ka plaani niipea, kui olen kuidagi oma eelmise uuringu pildi enda kätte saanud, muidu ei ole isegi meditsiinilise haridusega tuttavatele midagi võrdluseks anda. Ka ise tahaks näha, milline see vagu pildil välja näeb. Odavam versioon on ilmselt hammaste panoraamülesvõte, kus ka kogu kolju ilusti näha ning sellele pildile oleks mul ka täpselt aastatagune võrdlus olemas.

Teisest küljest ei anna see meditsiiniline teadmine midagi. Arstil jääb ju sisuliselt vaid üle konstateerida, et jah, sul on nüüd vagu otsa ees, saa üle.

Miks ma aga üldse siia kirjutasin - no siin liigub ju igasuguseid tegelasi, ehk keegi oskaks tõesti - vabandades mu ülimat asjatundmatust - kas või mingisuguse instrumendiga vehkides öelda, mis minuga juhtunud on. Seda, et kolju iseenesest kuju muutma hakkab, nagu uskuda ei tahaks.
Vasta
#13
Kolju sees vagu? Oleks sa noorem kui aastane, poleks muret (kolju kasvab erinevatest luudest kokku), kuid praegu jätab küll meditsiiniliselt kahtlase mulje. Igaks juhuks käi ikkagi arsti juures ennem ära, kui "pendlimehi" hakkad külla kutsuma.

Ufoloogia ajaloost on tulnud ette küll juhtumeid, kus peale "põnevat" kogemust on mingi laiguke inimese nahal või lausa mingi haiguski peale tulnud.
Kuid kui psühholoogilist traumat pole kurta, võiks tulnukad ja muu paranormaaluse tagaplaanile jätta. On ju 101 teist 1000x tõenäolisemat võimalust, kust sellised asjad tulla võivad.


[Muudetud: 28-3-2010 Tom]
Vasta
#14
Lisasin pildi. Pilt on teadlikult väga-väga udune, sest ainult siis, kui vari peale paistab, on vagu näha. Tõlgituna: et korralikult näha, tuleb see alla laadida ning thumbnailina vaadata, siis on kujutis ilusasti arusaadav.

1. Originaal - link.

2. Vähendatud; punasega märgitud vagu - link.

Võimalik, et kõrvaltvaataja jaoks ei ole see tegelikult tõepoolest midagi kummalist, eks ikka inimkeha võib trikke teha. Ega ei vaatagi roheliste mehikeste poole (liigne pessimist selleks, et end nende eriliseks väljavalituks pidada ning samas suur optimist, arvamaks, et nii suure sündmuse puhul pidanuks koer ja elukaaslane ka midagi kuulma või nägema), lihtsalt ise ju tean, et kui ikka viimased nädalad haigena kodus oldud ning ühessegi õnnetusse sattunud ei ole, siis midagi veidrat peab põhjuseks olema. Olgu selleks kas või lihtlabane uneskõndimine, millest endal aimu ei ole.
Vasta
#15
Teema on ilmselt juba suhteliselt ajaloo annaalidesse kuuluv, kuid mõtlesin, et annan siiski teada - kompuutertomograafia sai ära tehtud. Kolju ja ajuga on vähemalt seestpoolt kõik korras ning mingisuguse meditsiinilise probleemiga tegu ei olnud. Nii et terve, ainult väikeste väliste mööndustega Bleh .
Vasta
#16
Ei ole ta midagi ajalukku minev - lisan omalt poolt ka midagi. Ühel hommikul ärgates juhatati tähelepanu minu
käel olevatele "täppidele". Peale pingsat mõtlemist ei suutnud meenutada, et mis tingimustel midagi sellist
oleks minu käele tekkinud. Lisan ka pildi mis teadlikult ei ole uduseks tehtud. lisaks ehk seda, et see ei ole
esimene kord ja juhtus see pea täpselt kuu aega tagasi.
Kuulan huviga ratsionaalseid (ja mitte nii väga) seletusi sellise kujundi tekkemehhanismi kohta.

[Pilt: th_kasi.jpg]

Pilt on "klikitav" - siis avaneb suuremalt.
Vasta
#17
No eks sa vaata kodus ja tööl ringi ning otsi võimalikku eset, mis sarnast vigastust tekitada võiks...
Ega ju ainult pildi järgi tekkemehhanismi hästi ära arvata ei saa...
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Ei ole ta midagi ajalukku minev - lisan omalt poolt ka midagi. Ühel hommikul ärgates juhatati tähelepanu minu
käel olevatele "täppidele". Peale pingsat mõtlemist ei suutnud meenutada, et mis tingimustel midagi sellist
oleks minu käele tekkinud. Lisan ka pildi mis teadlikult ei ole uduseks tehtud. lisaks ehk seda, et see ei ole
esimene kord ja juhtus see pea täpselt kuu aega tagasi.
Kuulan huviga ratsionaalseid (ja mitte nii väga) seletusi sellise kujundi tekkemehhanismi kohta.

[Pilt: th_kasi.jpg]

Pilt on "klikitav" - siis avaneb suuremalt.


See tundub olevat lõhkenud veresoon. Ehk siis veri jookseb naha alla, veresoone pärast ka see korrapärasus.
Vasta
#19
Otsitud nii kodus kui tööl - rääkimata puhkehetke kohtadest. Tegu on pigem torke haavadega.
Lõhkenud veresoon jätab teise jälje ning sellest jääb maha sinakas laik või riba mingiks ajaks.
Ja nagu öeldud - seda on ka varem juhtunud - ka teisel mandril olles. Nüüd oli võimalus teha
parema resolutsiooniga pilt - originaali maht on 3,5 mb ja 3888 x 2592 (10.1 MP).
Vasta
#20
Oleks võinud pildile lisada ka mingi võrdluse(nt. tikutopsi), et saaks mõõtmetest aimu...muidu karvade järgi natukene halb aimata.
Ning võib olla ka laiema ülesvõtte, kus märkide asukoht terve käe suhtes arusaadav...
Vasta
#21
Lisan lingi täispildile - vasakul oleva punase täpi ja paremal oleva pruuni täpi vaheline kaugus on 5,05cm.
Asukoht käe siseküljel randme ja küünranuki vahel - 1/3 - ligemal küünarnukile.
Need on alles siiani - väga huvitava olekuga on kõige suurem - parempoolsem täpp.
Olles ise näinud - seoses tööga - mitmeid erinevaid arme siis see on kuidagi imelik.

[Pilt: th_IMG_0552.jpg]

[Muudetud: 5-19-2010 excubitoris]
Vasta
#22
Lõhkenud veresoon ei pruugi olla sinakas ega isegi mitte lillakas, vaid täpselt selline, mis seest on punane ja ümbert roosa. (Veri jookseb naha alla veresoonte erinevatest punktidest, seega ka selline punktiirjoon, mitte pidev joon.
Mul oli endal sarnane asi ja arst ütles mulle, et on veresoontega probleem. Kui ei olnud see, oleks mulgi tore teada, mis see siis oliLaugh
Vasta
#23
Tegemist võib olla ka lihtsa kriimustusega...kui näiteks kriimustav terav ese(nt. puuoks) hakkab nahka kraapides hüppama - algselt jääb mulje nagu oleks tegemist veretu kriimustusega, kuid aja möödudes imbub marrasnahale ka üksikud veretilgad...punktide vahel olev vähem-kahjustatud marrasnahk paraneb paari päevaga - alles jäävad aga punased koorikud reas...

Meenutama hakata siis endalgi tihti sarnaseid asju käe peal olnud...tavaliselt peale seda kui näiteks lühikeste varrukatega kusagil võsas puid lõiganud...kuid muidugi kriimustusi võib ükskõik mis kodus või tööl tekitada ja seda põhimõtteliselt valutult/märkamatult...
Vasta
#24
Olen piisavalt palju okstega kriimustada saanud, et selline asi ära tunda. Lisan, et selle päeva seisuga kui need
täpid tekkisid ei olnud ma puude-põõsaste ligidalegi saanud juba rohkem kui kuu aega. Samuti oli olnud töö juures
tükimat aega rahulik ehk see ei saanud tekkida ka "aktiivse füüsilise kontakti" tingimustes. Neiul mul ka on küüned
pea, et lühemad kui mul nii, et ka naist ei saa süüdistada. Kordan veel kord - selline juhtum ei ole esmane ning siis
vähemalt kolmel korral olen suutnud täielikult välistada teada tuntud põhjused. Olen saanud meditsiinilise abi osas
koolitust juba nii 2 dekaadi. Selle aja jooksul sain isegi kiirabiga kaasa sõita üle 10 korra ehk mingi arusamine mul
ikka on natukenegi igapäevaste "kriimude" osas. Hetkel pole keegi suutnud pakkuda varianti mida poleks juba ise
kaalunud ja selle võimatust kontrollinud. Need täpid tekkisid 36 tunni jooksul ajal kui peamiselt magasin enne ja
pärast öist vahetust mis olid äärmiselt rahulikud ja ilma füüsilise kontaktita.
Kui kellelgi midagi asjalikku pakkuda pole siis äkki lõpetaks tühjade "äkki see" repliikide loopimise?
Vasta
#25
Excubitoris väidab:

a)Kuulan huviga ratsionaalseid (ja mitte nii väga) seletusi sellise kujundi tekkemehhanismi kohta.
b)Kui kellelgi midagi asjalikku pakkuda pole siis äkki lõpetaks tühjade "äkki see" repliikide loopimise?


Vabandage, Excubitoris, kas Teil on kahestunud isiskus? Kõigepealt küsite teiste arvamust ja siis otsustate, et Teile ikka ei meeldi teiste arvamus.
Pealegi arvan ma, et minu enda ja Nielanderi pakutud võimalused olid täiesti ratsionaalsed ja sõltuvad sümptomitest.

[Muudetud: 5-19-2010 Treel]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Taimaa imelik olend Savipats 7 3,634 28-11-2010, 12:16
Viimane postitus: Müstik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat