Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus foorumi theme [Aprillinali]
#1
Tulles vastu foorumlaste tungivale nõudmisele, on alates tänasest uus vaikimisi foorumi theme Pink Dream.

Soovi korral võib valida endale teise theme.
Kasutaja andmed -> Muuda profiili -> Kujundus

[Muudetud: 1-4-10 Thorondor]

[Muudetud: 26-4-10 Thorondor]
Vasta
#2
Päris muhe tundub Smile
Vasta
#3
Umm... Veike probleem...
Seda skinni ei saa ära muuta. Olen proovind igat pidi juba.
Teiseks nuriseks mõtte üle. Mis arvate, kui ühe paranormaalsetest asjadest, tõsistest teemadest, igatepidi mitte nunnut kraami kajastava foorumi "main theme" on roosa. Ei jäta just eriti usaldusväärset muljet. See roheline on täiesti hea neutraalne.
Kui mina näiteks nüüd leiaks para-webi ja otsiks midagi mis iganes para teema kohta, siis ma isegi ei söandaks vaatama sisu, kui kogu foorum on roosa.
Vasta
#4
Nazz elab vist teisel planeedil...
Vasta
#5
Tundub nii jah...
Ikka jään kindlaks, et roosa theme nüüd küll vaikimisi ei sobi para-webile.
Vasta
#6
Täna näiteks ei ole pelgalt kolm päeva enne munapüha...
Vasta
#7
See kõik tundub vägisi nagu mingi aprilli nali...
Vasta
#8
Loodetavasti on see aprilli nali. Kuid igal juhul on see selline ebameeldiv "nali". Eriti see, et tõepoolest the muutmisega ei muutu asi normaalsemaks.
Vasta
#9
Minuarust võiks see isegi jääda. Süstib inimestesse rohkem positiivsust ja optimismi.
Vasta
#10
Võin igastahes infoks anda, et Para-Webi logo roosa taust on teist tooni, kui ülejäänud päis...
Vasta
#11
Huvitav, millest te räägite, minul pole midagi muutunud, ei värv ega kujundus......mhhhhh?
Vasta
#12
Chick-flick - loodan, et hiljemalt 02.04.2010a kelle oo:o1 läheb see lastehaigus üle Bleh Laugh
Vasta
#13
Hehee, nali läks asja ette! Ise usun, et neid ninapidi veetud inimesi on veel. Siinkohal kutsungi inimesi üles aususele ja tunnistama, et said petta selle naljaga. Omalt poolt panen välja igale õnge läinud tunnistuse andjale preemia! Preemiaks on erineva valikuga reisid. Esimesed kümme julgemat saadan poti laadale, aga kõik ülejäänud saadan seenele. NB! Kõik lähetused on TASUTA! Kõikide osavõtjate vahel loosin välja peaauhinna - näri reha! Laugh Kena päeva!

P.S. Teinekord kui hakkate siin vingerpussi mängima ja themesid vahetama, siis võiks ikka enne minuga ka seda asja arutada! Ma ei saa aru, miks oli vaja see leht roosaks teha? Ometi on olemas väga ilus Krayoni theme.

[Muudetud: 4-1-2010 Krayon]
Vasta
#14
Ei sellest ole midagi, et titeroosa on,
võib-olla ongi foorumil tite-iga veel
vahele jäänud ja läbimata, parem
hilja kui mitte kunagi...
Vasta
#15
Geesh! See on ainult aprillinali. Võtke lõdvemalt asju ja elu.
Vasta
#16
See kes 1.aprillil tünga saab, sellel pidavat edaspidi tüngavabalt minema!Smile
Vasta
#17
Öääk, mis jamps????
Head naljapäeva kõigile!

[Muudetud: 4-1-2010 VironShaman]
Vasta
#18
Märkasin ise ka, et emotikonid olid antud theme jaoks liiga esile torkavad. Vabandan, et kohe parandamata jäid.
Vasta
#19
Tsitaat:Soovi korral võib valida endale teise theme. Kasutaja andmed -> Muuda profiili -> Kujundus

Nagu ei tööta see ka, see roosa on küll jube :o.
Vasta
#20
Hehhh, ah siis selline ongi para-web läbi roosade prillide!
Vasta
#21
Kui täna esimest korda tegin foorumi lahti ehmatasin ära ,arvasin,et olen äkki valesse foorumisse sattunud:o aga siis tuli meelde,et 1.Aprill on jaBleh muidugi väike otsing tõi mind selle teema juurde.
Eks natuke harjumatu on see praegune kujundus aga eks ära harjub.
Vasta
#22
Väga hea nali!

Olen täitsa kõver nalja puudusest.

Viimasel ajal saab nii vähe nalja et nalju peab suisa vägisi tikutulega otsima.

Täna kui tegin Para Weebu lahti ja nägin seda roosat, siis tõusis suu kohe kõrvuni.

Õnneks on huumorimeel olemas/alles!

Lisan siis ühe munadepüha vimka mis kirjeldab hästi et kuidas teenindus võib minna täiesti üle võlli Smile:

Mees kõnnib mööda tänavat. Näeb, uus pood. Mõtleb, astuks õige sisse. Siseneb ja kohe on tal vastas naeratav müüja: "Tere päevast! Mul au teid tervitada meie kaupluses! Mis oleks härra sooviks?" "Noh, vast kindaid oleks vaja." "Siis härra, palun sinna osakonda." Mees läheb: "Tere, mulle oleks kindaid vaja." "Kas härra soovib suve- või talvekindaid?"
"Ikka talve omi." "Ahaa, siis palun sinna osakonda, mu härra!" Mees astub järgmisse:
"Tere, mulle oleks talvekindaid vaja."
"Kas soovite villaseid või nahast?"
"Nahast!" "Selge! Siis on teil vaja, näete, sinna minna." Mehel hakkab juba imelik, kuid olgu, läheb: "Tere! Mul oleks nahast talvekindaid vaja!" "Kas härra soovib naturaal- või kunstnahast?"
"Loomulikult, naturaalnahast!" "Need te leiate siit vastast osakonnast!" Mees tunneb, et närv hakkab kergelt pingule tõmbuma. Kuid läheb siiski: "Tere! Mulle oleks naturaalnahast talvekindaid vaja!"
"Kas trukkidega kinnitustega?" "Just, just, TRUKKIDEGA!" "Palun, härra, sirutage käsi ette ja ajage sõrmed laiali!" "Olge lahked!" "Tänan! Teil on vaja minna kõrvalosakonda. Näete sinna, härra." "No mida kuradit! Keda krt te mõnitate? Andke kindad ja ma lähen minema!" "Palun ärge ärrituge, härra! Me tahame teile müüa konkreetselt just seda, mida te soovite. Et te saaksite maksimaalse naudingu tehtud ostust. Kas te soovite kindaid just selle mantli juurde?" Mees venitab vihaselt midagi "jaa" taolist ja astub sisse järgmisse osakonda: "Tere! Ma tahan osta selle mantli juurde ja nende käte otsa naturaalnahast, trukkidega talvekindaid!"
"Meil on trukkide kõrvale pakkuda ka lukuga kindaid!" "MA TAHAN TRUKKIDEGA!!!"
"Siis, palun teid härra, selle müüja juurde!" Samal hetkel avaneb välisuks ja sisse tormab meesterahvas, kollane tuluke
silmis. Mees,kes hoiab enda ees, n.ö."juurtega" koha pealt rebitud
vetsupotti, mida "kaunistavad" tilkuvad torud ja glasuurplaatide tükid... Veel enne letini jõudmist ta röögatab: "Näete, selline ongi mu peldiku pott! Siia ma kusen ja situn! Oma tagumikku ma näitasin teile juba eile! Kurat, kas ma nüüd lõpuks saan oma rulli paberit, või mitte?"
Vasta
#23
ei nunnnu roosa on!!
---
tee nii tõsised siin võiks vabamalt võtta pink power!

Muutus: Liitsin postitused

[Muudetud: 1-4-10 Thorondor]
Vasta
#24
Nüüd jääbki nii. Et erinevate tähtpäevade puhul hakkab ilmuma kohandatud default themed. Näiteks valentiini päeval on punane ja südamekestega. Jõulude ajal lumehelveste ja jõuluvanaga. jne. Värskendav.
Vasta
#25
jei! no meeleolu tuleb luua isegi tõsisete inimeste seas
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,719 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Foorumi reeglid Thorondor 84 53,901 13-02-2022, 20:33
Viimane postitus: isemaag
  Foorumi personal muutub Thorondor 153 41,004 28-02-2021, 18:06
Viimane postitus: euroruubel
  Foorumi statistika uudised Thorondor 53 41,505 28-12-2018, 23:58
Viimane postitus: Naut
  Foorumi personal otsib abilisi Cassiopeia 81 71,665 13-09-2018, 08:57
Viimane postitus: Thorondor
  Foorumi väljanägemine Lenore 3 8,468 23-04-2016, 12:00
Viimane postitus: Wilholmensis
  Foorumi kasutajaküsitlus Skarre 1 7,260 04-12-2015, 00:01
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,798 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Vana foorumi jutukas Thorondor 22 20,818 13-08-2013, 20:20
Viimane postitus: Jõhvikas
  Viirustest ja pahavarast, mis takistavad foorumi kasutamist Stella 76 51,267 13-02-2012, 00:44
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat