Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abipalve - varastatud auto
#1
Tere Paraweblased. Mul mure. Asjalugu siis järgmine, et varastati endale hinnaline ja kallis auto. Kas on äkki keegi siin pädev selgitamaks välja auto asukoha?? Asjaga kiire ennem kui keegi jõuab ta realiseerida. Asjakohase info eest ka vaevatasu - 55555954.



Parandus: Kirjavead....



[Muudetud: 4-4-2010 Cassiopeia]
-----------
Pealkiri.

[Muudetud: 5-4-2010 Tom]
Vasta
#2
Kui asi nii lihtsalt käiks, siis oleks varsti politsei ilma tööta...

Anna auto kirjeldus - ehk keegi on kusagil enda silmaga näinud...

[Muudetud: 4-4-2010 Nielander]
Vasta
#3
A kus siis meie kõik need inimesed kes selliste asjadega tegelevad??Auto ise mb w 123 vana mersu.helesine universaal kerega.veidi roostet ja värv laiguline.
Vasta
#4
mitte, et ma teid aidata oskaks aga kas see on üldse reaalne telefoninumber?
Liiga ilus, et olla tõsi. kõigepealt viis viite ja siis üheksa miinus viis võrdub neli.
Kust said selle? Laugh
Vasta
#5
Nu eks Sa helista mulleBleh
Vasta
#6
See on õppetund sinule. Kui saad sellest aru siis saad kõik kaotatud asjad tagasi, kuid esmalt pead enda vastu aus olema.
Ära ole kade nende peale kes sind aidanud on.
Vasta
#7
Jube kahju,
Kuid "selgeltägijate" poole pealt mul sellistesse asjadesse usku kahjuks ei ole.

Kõige õigem on sellisel juhul korralikud pildid välja panna ja internetifoorumites (autofoorumites) propagandat teha. Ei teeks paha ka ajalehtedesse info üles panna. Lisaks oma kodukanti lendlehti kleepida. Politsele muidugi teatasid esimesel võimalusel Smile?

Väike lootus on, et siis peagi helistatakse ja pakutakse autot tagasi osta......

Kahju ikkagi.
Vasta
#8
Kui siin juba selline kadumiste teema on siis http://www.postimees.ee/?id=244007 ... kui keegi targem siin miskit teha oskab siis oleks tänulik. Tegu ühe tuttavaga. Sad

[Muudetud: 4-5-2010 Savipats]
Vasta
#9
Njah...võiks ju mõelda, et kui mõni "selgeltnägija" seda uudist postimehest loeb ja teab, et tal endal need väidetavad inimese leidmise "võimed" on, siis võtab kätte ja peilib asukoha välja...
Seejärel pole muud midagi, kui ajalehte kasvõi anonüümne kõne teha...

Vahel näib siin lugedes, et neid nn. "võimeid" on suhteliselt paljudel eestimaa elanikel - kas nad tõesti kõik ka nii kurjad ja isekad on, et lihtsalt ei viitsi paari inimest välja otsida...palju neid suuremaid kadujaid Eestis ikka on?
Vasta
#10
njahh need 2 meest isa ja poeg elavad minu vanemate majas ...Kuidas saavad küll inimesed nii kaduda??? Ok auto ärandatakse aga inimesed...

Ei saa aru jah kui paljud kiitlevad enda võimetega ...siis miks nad ei aita abivajajaid...

Hetke seis auto kohapealt 0 ...ei midagi
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Riinablack

Ei saa aru jah kui paljud kiitlevad enda võimetega ...siis miks nad ei aita abivajajaid...

Tõesti inimesed paluvad abi, kuid kui tõsine see palve on(ei tea).
Kas tõesti me vajame seda (olgem enese soovidega ettevaatlikumad need võivad ka täide minna)?
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas Omra
Tõesti inimesed paluvad abi, kuid kui tõsine see palve on(ei tea).
Kas tõesti me vajame seda (olgem enese soovidega ettevaatlikumad need võivad ka täide minna)?
Nagu ma aru saan, siis Sina usud, et kõik on ette määratud ja me oleme selle kõik ära teeninud. Midagi ei juhtu põhjuseta.

Mina usun, et olen ise oma õnne sepp ning minu tegudest oleneb minu saatus ja võib-olla need minu teod ongi just need, mis panevad paika millist rada mu elu läheb.

Niisama käed rüppes istudes ei juhtu midagi - võin öelda, et see oligi nii ette määratud.

Tegutsedes ja ise aktiivne olles võin oma saatust muuta - lõpuks võib ikka keegi öelda, et see oligi nii ette määratud.

Selle teema üle on võimatu vaielda.. igaüks ise otsustab.
Vasta
#13
Lisaks Pilte ka äkki jääb kellegil silma siis sellise välimusega auto.Kasuliku ja autoni viiva info eest,Garanteeritud ka vaevatasu.
Pildid kadunud autost
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Nagu ma aru saan, siis Sina usud, et kõik on ette määratud ja me oleme selle kõik ära teeninud. Midagi ei juhtu põhjuseta.

Mina usun, et olen ise oma õnne sepp ning minu tegudest oleneb minu saatus ja võib-olla need minu teod ongi just need, mis panevad paika millist rada mu elu läheb.

Niisama käed rüppes istudes ei juhtu midagi - võin öelda, et see oligi nii ette määratud.

Tegutsedes ja ise aktiivne olles võin oma saatust muuta - lõpuks võib ikka keegi öelda, et see oligi nii ette määratud.

Selle teema üle on võimatu vaielda.. igaüks ise otsustab. [/quote]

Kindlasti on ette määratud kuid meile antakse õppetunnid millest peame aru saama. (kui õpime asja selgeks tuleb järgmine).Osa asju on meile tulnud minevikust(sellepärast elagem nüüd nii, et järgmiseks korraks oleks vähem vanu asju).
Vasta
#15
tänud kõigile kes silmi lahti hoidsid...Auto leitud...Kui järgi pole sellest palju Sad
Vasta
#16
Kust, kuidas, kes ja millisena siis leiti? No et korralikult teema lõpetada... Smile
Vasta
#17
(21-04-2010, 09:43 )Tom Kirjutas: Kust, kuidas, kes ja millisena siis leiti? No et korralikult teema lõpetada... Smile

Tom, nagu sa eelpool mainisid..

"ehk helistatakse ja..."

Usun, et just nii see oligi ja sellest
ei tohi ju kõssata Bleh

Olen ise kaks autot tagasi ostnud..

Vasta
#18
(03-02-2011, 00:33 )päikeseinsener Kirjutas: Olen ise kaks autot tagasi ostnud.
Kuidas see tagasiotsmine käib? Varastatakse auto ära - Helistatakse (Kust nad numbri saavad?) - Lepitakse aeg ja koht kokku. Ähvardatakse iga tund tõmmata üks kriips võtmega ukse peale, kui ei ole vastust saanud. - Saadakse kokku, makstakse raha (Mis % auto hinnast tavaliselt nad tahavad?) , lahkutakse sõpradena, jagatakse visiitkaarte - Teinekordki sõbrad!
Vasta
#19
No ma ei tahaks siin laiale publikule sellel
teemal esinema hakata. Põhitegelane istub
hetkel kinni muide.
Aga kui sul tõesti on vaja teada, siis võin sulle
ju kirjutada postkasti.

Panen sulle siia ühe lingi, uuri just seda vene
nime, mis sealt läbi jookseb..
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=189553
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Auto kiiruse mõõtmine ja liikluses käitumine olematu 12 4,466 03-08-2013, 10:10
Viimane postitus: Thorondor
  Varastatud asjade otsimine Imps 1 1,523 04-01-2013, 00:19
Viimane postitus: Wilholmensis
  Varastatud Aprilia roller, leidjale vaevatasu Krissuke 2 2,099 21-08-2008, 12:00
Viimane postitus: Krissuke

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat