Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummitused koju kaasa
Autor Sõnum
Anonymous
registreerimata

05-04-2010 04:33
Postitus: #1
Kummitused koju kaasa
Mis te arvate, kas on võimalik, et kui nn kummitavates paikades käia, siis äkki mõni vaim otsustab sealt su'ga su koju kaasa tulla?

Või näiteks kas vaimud võivad rännata koos fotode ja EVP'dega? A la et midagi nende olemusest jääb andmekandjasse ja tuleb kaasa?
Kellelgi "uurijatest" on millegi taolisega kogemusi?
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tom
Veteran

05-04-2010 07:32
Postitus: #2

Tõsi ta on.

EVP-ga tegelenud ei ole, kuid kõikidele muudele küsimustele saab üsna jaatavalt vastata.

Vaimu kaasatulemine tundub üsna loogiline - inimene on nagu patarei "nendele".

Kuid kuidas nt fotost suudab mingi jõud välja tulla, seda päris lahti häkkinud veel ei ole....

Anna teada: paravihje@gmail.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
VironShaman
Kui võtaks ja müristaks

05-04-2010 10:29
Postitus: #3

Kummitused tulevad kaasa igalt poolt, tavaliselt öösel unenägudes kakled end neist vabaks aga tihti jäävadki kohale kui oled kaasa toonud suveniire, teinud kohapeal pilte või võtnud sealt ükskõik milliseid esemeid, kivikesi näiteks.
Kõige lihtsam on kui külge jääb lihtsalt niidike, mida unenäos on võimalik lahti kaksata, hullemad on esemed ja pildid.
Väga hullud on igasugused amuletid, õnnistatud sallid ja raamatud, näiteks ameerika sektide piiblid, sest neid vastu võttes oled andnud lubaduse ennast sellele jõule kinkida teda õpetajaks lugedes.
Soovitus on lihtne, ei tasu igalt poolt kaasa kahmata suveniire, ei tasu igal pool ohjeldamatult pildistada ja toppida oma nina New Age koolituste seltskondadesse sellega end nende liikuvaks rahakotiks määrates.
Näiteks Luusikal käies ei teinud ma sealt ühtegi fotot, ometi piinas sealt saadud laks poolteist kuud minu vasakut poolt.
Anonymous
registreerimata

05-04-2010 20:51
Postitus: #4

Tsitaat:Algselt postitas Uuestisündinu
Vabalt tulevad. Need hüppavad isegi sõidu pealt sulle autosse või jalgratta pakiraamile..Laugh

Hüppavad? Millega? :o
Anonymous
registreerimata

05-04-2010 20:58
Postitus: #5

Tsitaat:Algselt postitas Tom
EVP-ga tegelenud ei ole, kuid kõikidele muudele küsimustele saab üsna jaatavalt vastata.

Omad kogemused? Lähemalt rääkida tahad?
RaidoT
Uustulnukas

29-09-2013 17:33
Postitus: #6
RE: Kummitused koju kaasa
On ka kogemusi sellega. Mu vanaisa haua kõrval oli väikese tüdruku haud, kes sai eestis autoavariis surma (hooldamata, kuna vanemad elavad Saksamaal, ning eestis pole kedagi, kes selle eest hoolitseks- nüüdseks on uus haud) ning olin seda ammu tähele pannud, üks hetk ma märkasin peeglitest (erinevates kohtades, sõprade juures jne) väikest tüdrukut, kes on vanas riietuses (kuskil 60-70a tagasi stiilis ehk), kes püüab mu poole ulatada oma käe, et ma võtaks siis tal käest kinni. Kui ma teda sõbranna juures esimest korda ta toapeeglist nägin, küsisin kohe temalt: "Nägid Sa ka seda?" Ta vastas mulle, et mida ta nägema pidi? Ma rääkisin talle ning hakkasime asja uurima, sest on teada, et keegi on ka tema majas ja kas see on kuidagi sellega seoses. Vahel on see tüdruk ilmutanud ka minu juures.
Mul on üks sõbranna, kes tegeleb ja suhtleb teispoolsusega, kutsusin ta siis külla ning ta tundis kohe, et siin majas on keegi. Saatis tüdruku "valgusesse" või kuidas seda nimetataksegi. Sain ka teada, et ta pole otseselt minuga seotud, vaid ongi sealt kõrvalhauast, sest kõik klapib - tüdruku surmapõhjus, vanus jne. Sõbranna, kes suhtleb teispoolsusega, ütles, et algul oli tüdruk lihtsalt koju kaasa tulnud ja sinna jäänud, aga mingi ajajooksul hakkas ta minuga kaasas käima.
Küsiks, et mille järgi ja kuidas vaimud inimesi valivad- nagu öeldud, ei ole temaga ega tema surmaga kuidagi seotud. Suri aastaid enne, kui üldse sündida jõudsin, kõik see algas siis kui olin 16, nüüdseks olen jõudnud aga täiskasvanuikka.
ps. igaksjuhuks mainin, et haud asus Karjakülas.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vaimud, tondid ja kummitused birdy 19 8,879 04-05-2017 21:17
Viimane postitus: Triinu83
  Maantee vaimud/kummitused n6iakissa 56 34,310 08-02-2016 10:11
Viimane postitus: Addy
  Kummitused ei jäta rahule woozy 21 7,395 03-01-2014 00:25
Viimane postitus: Auh Veiderseen
  Kummitused Korteris Taavi Fuchs 9 4,531 27-05-2013 22:40
Viimane postitus: murmur
  Prangli õpilaskodus kummitused rauno4477 12 4,853 02-05-2012 09:06
Viimane postitus: Ander3
  48h üleval, pearinglus ja sama unenägu. Kummitused? PsycheVioleta 10 4,684 25-04-2012 10:57
Viimane postitus: ossu
  Kummitused meiega asko002 7 3,787 21-06-2011 00:30
Viimane postitus: Ott Sama
  Öised jalutuskäigud sunuaia kõrval. Mida nad kaasa toovad? -Black-Lady- 45 11,025 25-10-2009 17:34
Viimane postitus: InYoFace-
  Kaasa kutsumine SwAnTe 16 5,288 02-09-2009 17:04
Viimane postitus: Flegmatica
  Vimm 2 ja kummitused vanas majas black331 12 4,741 22-12-2007 14:55
Viimane postitus: Bubblegum

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog