Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Soovitage nõida/ravitsejat: imelik tunne sisimas
#1
Tere ...

Kas keegi oskaks soovitada head nõida / ravitsejat ?
Tunnen ennast ja tean kuidas ma töötan. Viimase paari aasta jooksul toimub minuga mingi protsess, mida ma olen proovinud ise lahata ja millest jagu saada aga hetkel olen lootust kaotamas. Ei midagi katastroofilist kuid pidev tunne kuidas minuga on midagi valesti, pidev halvem enesetunne ja meelsus kui on normaalne, palju palju pisiasju mis kõik kokku on teinud nii, et hetkel ma tunnen, et varsti olen ilma oma sõpradest, võimalusest elada elamisväärset elu ja lõpkokkuvõtteks ka läbisaamisest iseendaga. Raske seletada. Otsin kedagi, kes näeks mis mu sees toimub, milles viga ja kes ehk oskaks mind uuesti "käivitada" vms.

Palun aidake, kes aidata oskab, suur aitähh ..

[Muudetud: 5. Apr 2010 Flash]
Vasta
#2
Praegu käivadki erilised protsessid ja tundlikud inimesed tunnevad neid.Lase oma tunnetel olla ära punni siis kõik läheb ise enesest paika. Mediteeri.
Päikest.
Smile
Vasta
#3
hmmmm, ma tahaks nendest protsessidest natukene kuulda kui on võimalik ...

ühtepidi tunnen suurimat meelekindlust mis mul elus on olnud olla selline inimene, nagu tean, et tahan olla ja elada elu mille kohta tean, et see oleks rõõmus ja õnnelik ja teistpidi ei ole kunagi ennem nii väiksed "häired" mind nii kursilt maha võtnud ..
tulemus on tulemusetus ..

arvan, et iga piisk motivatsiooni tõstab meelekindluse karika kaalu ja paikaloksutavate protsesside aktiivsus viimasel ajal oleks päris suur motivatsioon kurssi hoida, nii et hea meelega kuuleks sellest täpsemalt, kasvõi privas.

tänud
Vasta
#4
Asi tundub depresioonina...
Aitab sõpradega suhtlemine.
Vasta
#5
Puhtakujuline hinge kaotsimineku juhtum. Algatuseks aitab see, kui lähed tagasi sellesse hetke, mil kõik algas ning vaatled oma elu tol hetkel - mis juhtus, kuidas juhtus ning kuidas sa sellesse suhtud/suhtusid...
Vasta
#6
Kui sa tahad siis ma võin sulle kedagi soovitada ?
Kui on soovi siis anna teada...
Vasta
#7
Mustdeemon - märkasin, et oled pakkunud võimalust, et vajadusel võid soovitada kedagi.
Ma niisama huvi pärast küsin - kuidas sul neid kontakte nii palju on ?
Mustdeemon on selline salakaval nimi Smile
Tervis ja ravitsemine on üsna delikaatne teema, seega ei tea kui palju usaldada inimesi, kes siin foorumis on Smile

Hoiatan igaksjuhuks, et foorumites võib kohata ka pettureid. Pealtnägijas oli kah lugu mingist petturist.. olge valvsad!

Loodan, et ei solvanud Sind Laugh

Kuna universumis on kõik tasakaalus siis peab neile heategijatele olema ka vastand.
Kõikidesse tuleks suhtuda alguses väikese kahtlusega... välimus on petlik.
Vasta
#8
Ei solvanud...
See keda ma soovitan on mu tuttav Smile
Ei ole petu värk.

[Muudetud: 4-10-2010 mustdeemon]
Vasta
#9
Millega su tuttav siis hakkama saab?
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas mustdeemon
Kui sa tahad siis ma võin sulle kedagi soovitada ?
Kui on soovi siis anna teada...

Muideks, inimene oma esimeses postis ju palus abi päris selgelt. Millepärast on veel vaja üle seda küsida? Ja võiksid zepaci küsimusele ka vastata. Tutvusta seda inimest siis teistele ka või vaiki üldse. Saladused kipuvad haisema minema. Vabandan, et liiga järsk olen, aga kohati ajab keerutamine lihtsalt pahuraks.
Vasta
#11
See tuttav on sensitiiv...
Tegeleb siis vaimudega, kaardipanek ja ravitsemine.
Päris avalikult ei tahaks numbrit üles panna sest siis tundub nagu reklaamina Bleh
Aga kui keegi tahab numbrit siis võin anda Smile
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas mustdeemon
Tegeleb siis vaimudega, kaardipanek ja ravitsemine.

Millega su tuttav hakkama saab?
Vasta
#13
Depressiooni tunnused, stressilävi on ületatud. Vaheldumisi meelekindlusega, tegemist on bipolaarse depressiivse seisundiga. Kui ravi ei saa, siis süveneb, jääb vaid ängistus, suhtluspelgus ja masendus.
Vasta
#14
aitähh nõuannete eest ... olen ise ka arvanud, et tegemist võib olla depressiooniga kuid siiski ma ei kavatse tavameditsiini poole pöörduda, kui siis vaid äärmisel juhul, hetkel loodan veel ise lahenduseni jõuda. väga koormav mure lihtsalt, kuna elus nii palju hetkel asju millega peaks täiel rinnal tegelema ja see jama röövib väga ebavajalikel hetkedel kõike energia ..

aga tänan nõuannete eest ja kui keegi oskab anda nõuannet, siis kas mingite visualiseerimistehnikate või taimede vms kohapealt, siis alati teretulnud ...

vaimudega-tegelejatega väga tegemist teha ei taha, olen kunagi kokku puutunud inimesega, kes niiöelda "elusärtsu" sisse pani, mille abil saaks jõudu ise oma muredele lahendus leida ja see oleks pigem see mida silmas pidasin. kahjuks ma temast enam midagi ei tea.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Puhtakujuline hinge kaotsimineku juhtum. Algatuseks aitab see, kui lähed tagasi sellesse hetke, mil kõik algas ning vaatled oma elu tol hetkel - mis juhtus, kuidas juhtus ning kuidas sa sellesse suhtud/suhtusid...
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas zuul
aitähh nõuannete eest ... olen ise ka arvanud, et tegemist võib olla depressiooniga kuid siiski ma ei kavatse tavameditsiini poole pöörduda, kui siis vaid äärmisel juhul, hetkel loodan veel ise lahenduseni jõuda. väga koormav mure lihtsalt, kuna elus nii palju hetkel asju millega peaks täiel rinnal tegelema ja see jama röövib väga ebavajalikel hetkedel kõike energia ..


See ,et tegeled paljude asjadega on üks suur jamade alus.Jäta osa asju tegemata(kuigi sinu arust on need väga olulised).Kas ikka on?Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Palun soovitage lõõgastavat muusikat. killuke1 72 40,133 27-12-2018, 19:02
Viimane postitus: isemaag
  Soovitage hüpnotisööri Lamppi 2 3,322 15-09-2017, 02:10
Viimane postitus: Teloslane
  Silmades seletamatu valu. Otsin ravitsejat! Grete 12 7,543 24-05-2012, 10:22
Viimane postitus: Grete
  Kokkukukkumise tunne ja peapööritus eiotleseda 9 7,770 25-03-2011, 19:15
Viimane postitus: Stella
  otsin nõida elektra123 10 8,087 20-03-2008, 10:45
Viimane postitus: Jason

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat