Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patarei vangla
#1
Keegi Patarei vanglas on käinud uurimas-pildistamas? Öösel?
Vasta
#2
Miks see sind huvitab?
Ja miks just öösel? Kas seepärast, et filmides tegutsevad kummitused just öösiti? Nagu vampiirid?
Vasta
#3
Olen käinud päeval rahulikumal ajal ja öösel peol.

Mahalaskmisruumis tekkis nagu mingi emotsioon, kuid see võis tulla pigem kui vaimne platseeboeffekt.
Vasta
#4
Vanglate põhivaimudeks on need mitteorgaanilised, kes koolitasid vargaid seaduses. Varas seaduses oli vangla eliit, olles ise kinni naril meditatsioonis, suutis ta oma energiakehaga vangla seinte vahelt välja minna, kolada oma varaste maagilise liini võimalikes varguste kohtades ja juhatada siis oma grupp näiteks juveelivargusele.
Samal ajal oli ta nähtamatu valve kes hoiatas ohtude ja jälituse eest.
Nii et huvitavad kohad on vanglad, ega muidu üritata ristiusuga hoolikalt neid teisi tegelasi vangidest eemale tõrjuda.
Vasta
#5
Mul hakkas seal pea valutama.. ei meeldinud.
Vasta
#6
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Miks see sind huvitab?
Ja miks just öösel? Kas seepärast, et filmides tegutsevad kummitused just öösiti? Nagu vampiirid?

Jah, loomulikult.
Päeval neid ju keegi ei karda. Bleh

Ma olen korra Patareis käinud, päeval, koos teiste inimestega. Tundus huvitav koht.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas Tom
Olen käinud päeval rahulikumal ajal ja öösel peol.

Mahalaskmisruumis tekkis nagu mingi emotsioon, kuid see võis tulla pigem kui vaimne platseeboeffekt.

Ma käisin ka päevasel ajal ja märkasin, et osad meie grupist hakkasid mingil hetkel haigutama ning seda kindlasti mitte igavusest. Ma isiklikult oleks hea meelega end kuhugi sinna magama keeranud, niisugune uni tuli peale.

Aga kõige "huvitavam" tundus poomisruum (mahalaskmisruum oli vist üldse kinni see päev). See on kordades külmem kui kõik teised. Võib-olla selle pärast, et seal põrandas auk, mis viib kuhugi alla, ilmselt keldrisse. Aga võib-olla ka mõnel muul põhjusel. Igatahes õõvastav koht. Selline, kus võiks hakata pea ringi käima, kui seal kauem olla.

Vasta
#8
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman Nii et huvitavad kohad on vanglad, ega muidu üritata ristiusuga hoolikalt neid teisi tegelasi vangidest eemale tõrjuda.

Aga miks sa arvad, et just ristiusk neid tegelasi vangidest eemale tõrjub?
P.S. "seaduslikud" lasevad end tihti täis tätoveerida kristlikke sümboleid. Ja ka "tuuleroos" meenutab omamoodi risti.
Vasta
#9
Noh, käisin see aasta siis ka Patareis ära. Ja tegin pilti kah. Midagi imelikku pildile ei saanud (v.a mõned tolmu"orbid" ühes tõesti tolmuses kohas).
Seekord võttis ka uniseks, aga hiljem hakkas pea valutama ja süda läks pahaks. Ikka päris halb oli olla. Samas ma passisin ka üle 10 min poomisruumis (p.s. paljud pildid läksid seal untsu). Või on see üldine hallituse kontsentratsioon Patareis liiga kõrgeks läinud, et hakkab juba tervisele.

Creepy poster poomisruumist (võite ise heledust juurde panna, kel soovi):

http://img823.imageshack.us/img823/5342/...c12947.jpg

[Muudetud: 6-19-2010 Mugen]
Vasta
#10
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Ma käisin ka päevasel ajal ja märkasin, et osad meie grupist hakkasid mingil hetkel haigutama ning seda kindlasti mitte igavusest.

Ebameeldivad emotsioonid, fantaasia, ettekujutus - need tekitavad ärevust, mis võivad viia veresoonte ahenemiseni, mis omakorda tekitavad ajus hapnikupuuduse ja seega haigutamise...
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Ma käisin ka päevasel ajal ja märkasin, et osad meie grupist hakkasid mingil hetkel haigutama ning seda kindlasti mitte igavusest.

Ebameeldivad emotsioonid, fantaasia, ettekujutus - need tekitavad ärevust, mis võivad viia veresoonte ahenemiseni, mis omakorda tekitavad ajus hapnikupuuduse ja seega haigutamise...

Jah, ja paha hakkas ka suurest ettekujutamisest, pff
Ise oled seal üldse käinud või?
Vasta
#12
Ilmselt küll, just selle pärast Smile Aga see selleks.
Olen käinud piisavalt, ka siis kui see veel töötas. Vihjeks - mitte vangina.

PS! Mul on üks tuttav, hüüdnimega Surm. Varem tegeles (või lihtsalt osales) ta ürituste korraldamisel patareis. Ma olen suht kursis, kuidas nende hard-core variant seal välja näeb. Ütleks - üsna elutruu. Seega - gruppidele maalitakse üsna tõetruu pilt õudustest, mis seal toimunud on, värve kokku hoidmata. Kui grupis on ülekaalus emotsionaalselt tundlikumat (üldse mitte halvas mõttes) isikud, siis nende tunded mõjutavad ka ülejäänuid. Tulemuseks - see mis oodatud.
Ja nii ongi allasurutud hirm, äng jt sõnad normaalseks tagajärjeks. Mis on ürituse üks eesmärke. Pole harvad oksendamised sellistel juhtudel.
Nii et ära otsi väga para, tõenäoliselt on tegu normaalse inimliku reageeringuga sellistele asjadele.

[Muudetud: 6-19-2010 T11ger]
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Ilmselt küll, just selle pärast Smile Aga see selleks.
Olen käinud piisavalt, ka siis kui see veel töötas. Vihjeks - mitte vangina.

PS! Mul on üks tuttav, hüüdnimega Surm. Varem tegeles (või lihtsalt osales) ta ürituste korraldamisel patareis. Ma olen suht kursis, kuidas nende hard-core variant seal välja näeb. Ütleks - üsna elutruu. Seega - gruppidele maalitakse üsna tõetruu pilt õudustest, mis seal toimunud on, värve kokku hoidmata. Kui grupis on ülekaalus emotsionaalselt tundlikumat (üldse mitte halvas mõttes) isikud, siis nende tunded mõjutavad ka ülejäänuid. Tulemuseks - see mis oodatud.
Ja nii ongi allasurutud hirm, äng jt sõnad normaalseks tagajärjeks. Mis on ürituse üks eesmärke. Pole harvad oksendamised sellistel juhtudel.
Nii et ära otsi väga para, tõenäoliselt on tegu normaalse inimliku reageeringuga sellistele asjadele.

[Muudetud: 6-19-2010 T11ger]

Mööda, väga mööda.
Ma ei ole seal kunagi ühelgi giidiga tuuril käinud, nii et ei tea midagi seal toimunud õudustest või millest iganes. Ja hirmu selle koha ees pole üldse, see on eriti turvaline võrreldes mõnede muude urgastega kuhu olen roninud.
Jalutusboksid õues tundusin lausa mõnusa kohana, kus mediteerida. Smile1
Ainult et paraku kindluses sees pole nii tore. Poomisruumis muidugi eriti. Olen 100% kindel, et tunneksin selle ära ka siis kui seal silti juures poleks.
Vasta
#14
mööda siis mööda, pole lugu Smile
Vasta
#15
Elan ise Patarei vahetus läheduses, olen mitmeid kordi moelnud, et votaks fotoka ja astuks sisse aga enam eriti ei taha.

Kui nüüd votta sellest platseebo jutust kinni, voiks teha katse - siduda kellelgi silmad kinni ja vedada ühest paigast teise ja muuseas ka Patareisse, ning lasta kirjeldada tundeid, mis erinevates kohtades tekivad. Huvitav, kas siis on samasugused rekatsioonid inimestel?

Mul käis monda aega tagasi kodus üks tont (loe: vaimolend), kes suutis mu nii ära hirmutada, et ühel ohtul lihtsalt pogenesin kodust ja ööbisin ema juures. Ühe tuttava abiga sain temast lahti. Kuid mul on kahtlane karvane tunne, et ta oli kuidagi vanglaga seotud, ma ise kaldun arvama, et kas surnuks pekstud/piinatud/poodud/lastud vms. Peale seda olen selle Patareiga pisut ettevaatlikum, eriti enam ligi ei lähe.
Vasta
#16
Raksha - ma ka Kalamaja inimene ja Patareis mõned korrad käinud - veel nn "nõuka ajal".
Siis küll midagi peale vastikuse seal istuva värdjakarja (mõrtsukad, vägistajad jne) vastu ei tundnud.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Raksha
Kui nüüd votta sellest platseebo jutust kinni, voiks teha katse - siduda kellelgi silmad kinni ja vedada ühest paigast teise ja muuseas ka Patareisse, ning lasta kirjeldada tundeid, mis erinevates kohtades tekivad. Huvitav, kas siis on samasugused rekatsioonid inimestel?

Ses kurikuulsas nõidade tuleproovis ju veeti "nõiad" Patareisse, vist ka poomisruumi, mis oli seks puhuks kaetud valge riidega. Kui õigesti mäletan, siis panid kõik puusse.

[Muudetud: 6-19-2010 Mugen]
Vasta
#18
Olen käinud seal päeval.Ma käisin seal maha laskmis ruumis ka.Seest õõnes oli küll.Aga pilti ei teinud.
Vasta
#19
Üritasin sinna kord sisse murda, aga ei õnnestunudPh34r2
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas colli-colli
Üritasin sinna kord sisse murda, aga ei õnnestunudPh34r2
Püüa mõni kord veel, äkki näkkab ja mõni politseipatrull viib sind sissemurdmis katse eest vangla - Pole küll patarei, aga ega kohe ei peagi saama ju sinna.
Töötad ennast üles!
Vasta
#21
tundub huvitav ja sinna võiks tõesti minna Smile
Vasta
#22
Seal on juba päeval õudne olla.
Vasta
#23
(20-06-2011, 22:47 )Hundid Kirjutas: Seal on juba päeval õudne olla.
Käisin ükspäev, ei olnud! Aga mis me nüüd selle teadmisega küll peale hakkame, ei tea. Bleh

Vasta
#24
Oleneb kui mõelda hakata mis seal juhtunud on! Muideks ma olin üksinda.
Vasta
#25
Minuteada sinna hetkel üksinda sisse ei saa, peab grupp olema, aga homme kontrollin su väidet.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat