Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Juhtum Uuralites 1959 (Djatlovi Kuru)
Autor Sõnum
Tyto Alba
Veteran

11-07-2020 18:41
Postitus: #826
RE: Juhtum Uuralites 1959 (Djatlovi Kuru)
https://www.youtube.com/watch?v=KY6_3nu4QN0h
Seisu ega istekohta ei võta aga teemasse - vaadata kuskil tunni märke juurest.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
vipi666
Uustulnukas

12-07-2020 14:25
Postitus: #827
Delfi tänane artikkel:

https://m.kroonika.delfi.ee/article.php?id=90426939
TTT
Vana kala

12-07-2020 16:14
Postitus: #828
Igor Djatlovi juhitud kaugmatkajate rühm läks uuralitesse 23. jaanuaril. The Mirror kirjutab, et Djatlov pidi hiljemalt 12. veebruariks saatma matka arengute kohta telegrammi, ent seda ei tulnud. Lähedased hakkasid muretsema, mis seltskonnaga juhtunud on. Veebruari teises pooles alustati ulatusliku päästeoperatsiooniga.

Kui selles osalenud sõjaväelased lõpuks matkajate telgi leidsid, oli vaatepilt hirmuäratav. Telk oli seestpoolt lõhki rebitud, maas vedelesid matkajate üleriided. Telgi läheduses oli ohtralt jalajälgi, võis aru saada, et osa neist oli tehtud paljajalu. Lähedusest leiti Georgi Krivoništšenko ja Juri Dorošenko surnukehad. Kummalgi polnud jalanõusid jalas ja mõlemal olid jalas vaid aluspüksid. Osa laipu leiti alles mitu kuud hiljem. Ühe matkaja suust leiti tema enda sõrm, mille ta oli ise otsast hammustanud.
Selgus, et matkajad hukkusid 2. veebruaril. Nad olid ootamatult telgist välja tormanud, neist üks jõudis 1,5 kilomeetri kaugusele.

The Sun vahendab, et Venemaa prokuratuur viis läbi uue põhjaliku uurimise ja nende hinnangul surid matkajad hüpotermia ehk alajahtumise tõttu. Hüpotermia sümptomid on näiteks värisemine ja meeltesegadus.

Prokurör Andrei Kurjakov sõnas, et seltskond jooksis telgist välja, kuna oli laviini oht. Kui nad peagi tagasi vaatasid, siis nad telki enam ei märganud, nähtavus oli nii kehv. "Võimalik oli näha kõigest 16 meetri kaugusele," märkis prokurör.

Nad tegid lõkke ja üritasid telki otsida, ent tulutult. Osa neist polnud jõudnud telgist lahkudes end riidesse panna, ent temperatuur oli sel ajal 40-45 miinuskraadi. "See oli kangelaslik võitlus, aga neil polnud mingit lootust ellu jääda," arvas Kurjakov.
Kas taolised selgitused panevad juhtumile punkti? Tõenäoliselt mitte. Ka 61 aasta eest leidis ametlik uurimine, et kõik osalised surid alajahtumise tõttu. Nõukogude ajal üritati juhtumist pigem vaikida, ent rahvasuus hakkasid levima erinevad teooriad. Räägiti isegi sellest, et piirkonnas tehti tuumakatsetusi ja üks teooria pajatas salapärastest lumeinimestest. Räägitud on ka infrahelist, mis võis neilt reaalsustaju viia.
----------------------------------
"uus uurimine"....selline pläma siis
(selle postituse viimane muutmine: 12-07-2020 16:14 TTT.)
Geargirl
uhhuuuurija

13-07-2020 14:57
Postitus: #829
"...geargirli postitused..."

Kurr-nurrr... Võtan seda kui tunnustavat peapaitust.
Jah, ma olen olnud järjepidev juhtumi loogikavigade esiletõstmisel.
Jah, ma olen vastik, sest midagi poppi ja parapärast juhtumis ei ole... Kui ehk üks paranormaalne parameeter juhtumi juurdluse käigus välja arvata.
Ei, siiski ma ei suuda kõiki oma postitusi piinlikkustundeta lugeda.
Samas on ikkagi põnev lugeda vanu postitusi, kuidas üks mõte hakkas foorumis kooruma, kasvatama enda luudele liha ja läks lendu siit foorumist, ning tegi pesa endale juba paljude inimeste peadesse...

Võibolla kunagi ma võtan kätte ja räägin põhjalikult lahti oma mõttekäigud ja selgitan loogikaahelate koostelülide tugevust. Aga ma olen ju laisk kirjutaja ja materjali on kogunenud meeletu hulk- vast ehk juba raamatutäis.
Või peakski juhtumist raamatu kirjutama?
Kes seda loeks?
Keda huvitab, mis juhtus tegelikult üheksa matkajaga viiekümne üheksanda aasta talvel Siberis?
cambodia
Vana kala

17-11-2020 00:11
Postitus: #830
Idanaabrid on antud sündmustest põnevusseriaali valmis meisterdanud...
https://www.kino-teatr.ru/kino/movie/ros/128201/titr/

Eks aeg annab arutust, kui söödav too materjal ka on.
https://rezka.ag/series/drama/36157-pere...-2020.html

18+ только для взрослых!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Vintém'i mäe juhtum Brasiilias 1966 e. The Lead Masks Case xawa 1 2,473 21-07-2012 20:48
Viimane postitus: Müstik
  Dyatlovi kuru ValusTont 3 3,470 17-03-2011 18:59
Viimane postitus: PiziIngliito

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog