Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Imbumine
#1
Kas keegi oskab lähemalt rääkida imbumisest? Olen kuulnud, et osades lõuna-aafrika hõimudes kasutatakse raviks puusse imbumist. Tegu pidi olema geenipõhise imbumisega taimsete ja loomsete rakkude sidususe meetodil.
Vasta
#2
Mis selle inglise keelne vaste võiks olla?
Vasta
#3
Inimene peaks siis kuidagi puu sisse imbuma?
Vasta
#4
Tavaliselt imbuvad kadunukesed kalmitu puudesse juurte kaudu.

Selles ei tohiks olla midgi erakordset.
Vasta
#5
kas mõtled mingisugust puu ja inimese vahelist energia vahetust ? Sest seda sinu kirjeldatud imbumist tahaks küll näha.
Vasta
#6
Füüsiline imbumine tundub veidi kahtlasevõitu. Molekulaartasandil puu sisse minek on üks asi, ent sealt tagasi tulles end uuesti komplekteerida on juba veidi teine teema.
Vasta
#7
Kust kohast seda üldse kuuldud on, et Lõuna-Aafrikas midagi sellist tehakse? Või midagi sarnast üldse tehakse?
Olen risti, piki, igate pidi tuhland netis ja ma pole mitte lõhna kah millegist sellisest tundnud. Isegi millegist ligilähedasest pole haisuki. Mitte ühte ainsamat rituaali milles sulandutakse üheks füüsilise objektiga.

Ainuke asi mida ma sarnast tean tuleb füüsikast, et teoreetiliselt on võimalik läbi tahkete ainete minna, kuna nende ainete molekulide vahel on rohkem ruumi, kui seda ainet ise on. Nagu Celtic juba ennist mainis, et üks asi on sinna sisse minek, teine aga välja.
Vasta
#8
Toon koleda näite, kui üks inimene puu all sureb või tapetakse või ise ennast oksa tõmbab, siis ta hing jääb puu vangi nii kauaks kui puu olemas on. Kuna puud kuuluvad taimede elulainesse siis ka neil on seitse kihti ülespoole erinevaid maailmu milles tunnevad end hästi ka osad alienid valgustoidulised, kes päikesevalgust orgaaniliseks aineks muudavad ja sellest toituvad. Ei maksa arvata, et taimede maailm ainult heatahtlikest olenditest koosneb, ka seal on teistel tasanditel olemas üsna võikaid kiskjaid, kellega kohtuda ei tasuks.
Hiite piiritlemist ja lokulaudu võib mitmet pidi mõista, ka hiievana sinna kinnitoppimisena, et väljapoole kultusplatsi piire ei kondaks.
Seda puuga samastamist võiks laiemalt mõista ikka abipalvena hiiejõududele.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat