Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas elad edasi vaimuna peale suremist?
#1
Tere! Olen siin uus. Olen huvitunud paranormaalsest, poltergeistest jne juba aastaid, umbes 7 aastat, aga targaks pole saanud, ainult teiste lugusid lugenud. Tekkis küsimus, et kui ma suren, kas ma siis nagu kaklen surmaga ja lõpuks suren, lähen taevasse võimidagi, või kuidas? Kuhu hing kaob? Kas ma valitsen hinge? Saan edasi elada kummitusena, või ma ei eksisteeri? Kas mu mälestused ja/ning tegevused jäävad alles, peale eksisteerimist? See teema on arutelu, kes veel pihta ei saanud. Kas keegi lahendaks müsteeriumi? Otsingut kasutada ei oska, kuna ei oska kuidagi sõnastada seda.

[Muudetud: 5-4-2010 Cassiopeia]
Vasta
#2
Suured küsimused...
Igal religioonil ja filosoofial on omad teooriad - ja neid on palju...
Ise arvan, et surm on lõplik ja teadvus(Mina) lakkab eksiteerimast...kuid mälestus ja saavutused jäävad alles...elu on ühekordne ja kui selle ainsa elu jooksul midagi ära ei tee - siis teist võimalust ei anta...nii et, pole mõtet raisata.
Vasta
#3
Suurem osa nende küsimuste vastustest sõltub sellest, mida usud või uskuda tahad Smile.

Järsku juhtub peale surma just see, mida inimene ise tahad ja absoluutset tõde polegi olemas?

Kuigi tundub, et näiteks Newtoni Hingeraamatuid pole sa (kasvõi arvamuse mitmekesisuse huvides) lugenud.... soovitan! http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=3222



[Muudetud: 4-5-2010 Tom]
Vasta
#4
Sinu ambitsioonid teevad sulle au Makota, kuid kardan, et nii lihtsalt see asi ei lahene sinu jaoks.
Mõned inimesed on nende teemade kallal juurelnud aastakümneid ja pole ikka leidnud seda õiget
vastust. Kuid tundub, et oled õigel teel - küsimused tunduvad minevat õiges suunas.
Alustaksid ehk otsingut siit sõnadega ümbersünd ja reinkarnatsioon - saaksid edasi minema hakata.
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas Makota
Tekkis küsimus, et kui ma suren, kas ma siis nagu kaklen surmaga ja lõpuks suren, lähen taevasse võimidagi, või kuidas?
See täiesti oleneb mida inimene ise usub.
Enamik religioone usub, et lähed taevasse. Taevas on siis selline lihtne kokku võttev termin millest loodan, et kõik aru saavad.
Religioonide perspektiivist läheb hea inimese hing taevasse, halva oma põrgusse. Mõned religioonid muidugi ei usu põrgusse.
Mõnede väitel su hing kehastub ümber. Reinkarnatsioon. Sünnid uuesti kas loomaks või inimesek.
Paljud arvavad, et hing võib jääda meie maailma kinni. Rändavad eksinult kuniks nad leiavad rahu ja saavad minna edasi oma eksistensiga. Väidetavalt isegi osad ei taha minna teise ilma kuna arvatakse, et neil on midagi pooleli jäänud maises ilmas. Seepärast siis jäädakse eksinult hulkuma. Neid põhjuseid on tegelt väga palju mis tõttu võiks hing maisesse ilma jääda.
Tsitaat:Algselt postitas Makota
Kuhu hing kaob?
See on sama mis eelmine küsimus tegelt.
Tsitaat:Algselt postitas Makota
Kas ma valitsen hinge?
Jah. Hind on sinu oma, mitte keegi ei saa sult seda ilma sinu loata ära võtta või midagi teha sellega.
Tsitaat:Algselt postitas Makota
Saan edasi elada kummitusena, või ma ei eksisteeri?
Esimene küsimus jälle.
Tsitaat:Algselt postitas Makota
Kas mu mälestused ja/ning tegevused jäävad alles, peale eksisteerimist?
Kui uskuda, et su hing läheb kas põrgu või taevasse, siis jah. Kõik jääb alles. Ei kõla ju loogiliselt, kui lähed taevasse ja ei tea oma elust midagi.
Kui reinkarneerud, siis räägitakse, et ainult targematel ja vanematel hingedel jääb eelmise elu mälestus selgelt meelde. Teistel väljenduvad need mälu osakesed kuidagi teist moodi. Kas siis selle kaudu, et "see inimene on kuidagi tuttav", kuigi sa pole teda ealeski kohand. See võib viidata sellele, et su hing tunneb teise hinge ära kusagilt eelnevast elust. ja muid sarnaseid juhtumeid.
Kui oled nn. uskumatu, siis tõenäoliselt usud, et vaim võib siia maailma kinni jääda, et ei lähe teispoolsusesse mingi pooleli jäänud asja tõttu. Siis oleneb kuidas su hing on siin maailmas. On kordajaid hingi, kes on sunnitud igaviku korrutama ühte ja sama (tõenäoliselt väga vägivaldset surma episoodi) korrutama - siis nagu arvata võib, et aktiivsed mälestused on ainult sellest surma episoodist.
Kui hing jääb siia maailma näiteks oma lapselast vaatama, siis ütleksin, et mälestused jäävad kõik alles.
Kõiksugused siia ilma kinni jäänud vaimudega saab sellist loogikat aretada, kuid midagi 100% küll pole.
Tsitaat:Algselt postitas Makota
Otsingut kasutada ei oska, kuna ei oska kuidagi sõnastada seda.
Pole hullu... Nii paljude vastuste jaoks läheks vast tõesti väga kaua otsimisega aega, kui üldse saab kõigile vastuse.

Loodan, et ma liiga palju kokku ei tõmbanud teemat, et kohe midagi ei saa aru. Nendest küsimustest võib terve igaviku rääkida.
Vasta
#6
Aitäh kõigile! Sain selgemaks. Ja Tom, pole tõesti Newtoni raamatuid lugenud.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas Nielander

Ise arvan, et surm on lõplik ja teadvus(Mina) lakkab eksiteerimast...kuid mälestus ja saavutused jäävad alles...elu on ühekordne ja kui selle ainsa elu jooksul midagi ära ei tee - siis teist võimalust ei anta...nii et, pole mõtet raisata.


Nielander, ma tunnen sulle kaasa.. Sad võib olla kurb elada teadmisega, et ükskõik mis sa teed, haihtub.. vähemalt sinu jaoks.
Ise olen valinud selle tee, et usun surmajärgsesse ellu ja seejärel reinkarnatsioon. Kui seda ei juhtu, siis vähemalt suren lootuses, et see juhtub ja ma ei saa eales tundma seda pettumust Smile JA kui ma jätkan oma teekonda vaimuna, siis on ju hea teada, et ma umbes õiges suunas vaatasin alati Smile

Nothing to lose.

Pealegi on liiga palju juhtumeid nendest "kehavälistest kogemustest" jms.. Vaimud, astraalrännakud, meediumid, kanaldajad jpm.
Vasta
#8
Mina ise ka loodan, et elan edasi kuskil teises reaalsuses, ei tahaks seda asja lihtsalt nii jätta wink
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Nielander, ma tunnen sulle kaasa.. Sad võib olla kurb elada teadmisega, et ükskõik mis sa teed, haihtub.. vähemalt sinu jaoks.

Mõhh, kõik mis sa teed haihtub nii ehk naa. Seda nimetatakse muutuseks Laugh Ja isegi kui sa peaksid taaskehastuma on su mälu kustutatud, nii et... tuleb ikkagi õppida elama hetkes.

Ma siiamaani ei kujuta ette mida ma igavikuga peale hakkaksin, kui see mulle antud oleks. Ilmselt üritaks magada Bleh

Ja üldse - mis mõtet on surra, kui pärast ikka edasi elada. How pointless is that?



[Muudetud: 5-5-2010 Mugen]
Vasta
#10
Isegi mäletan ennast juba lapsest peale selliseid mõtteid mõtlemast ja küsimusi küsimast. Aga kindlat vastust pole siiani saanudSmile Seega protseess on päris pikk, kui mitte lõpmatu. Sest nende asjade üle juurdlemine on kindlasti üks oluline protsess ilma milleta poleks elu see mis ta olema peab (sorri kui liiga segane jutt).

Muidu mulle hetkel (hetkel seepärast, et kõik on kogu aeg muutumises ja ma ei saa kunagi kindel olla, et arvan samamoodi ka homme. Samuti ei arva ma asjadest samamoodi nagu 10 aastat tagasi) meeldib teooria, et elu on üks elu osa. Et iga väike liigutus mis täna teed ja mõte mis mõtled loeb. See, et elame ainult üks kord ja peale surma ongi kõik, ei ole muidugi ka võimatu (sest milleskis ei saa ju kindel olla), aga siis kaotavad paljud asjad justkui mõtte.

Samas, inimesel on vaba valik ja võibolla tõesti sõltub midagi konkreetselt sellest, et mida usutakse. Loome ju ise oma reaalsust.

Üks teooria on see, et sünnime ümber kuni lõpuks ühineme ürglättes (kust tegelikult kõik hinged pärit on) oma ürgse teise poolega, kellest meid inimesks saamise alguses lahutati (et me poleks täiuslikud).
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas Nielander
Suured küsimused...
Igal religioonil ja filosoofial on omad teooriad - ja neid on palju...
Ise arvan, et surm on lõplik ja teadvus(Mina) lakkab eksiteerimast...kuid mälestus ja saavutused jäävad alles...elu on ühekordne ja kui selle ainsa elu jooksul midagi ära ei tee - siis teist võimalust ei anta...nii et, pole mõtet raisata.
Ja pea igas religioonis on ka taassünni teooria sees. See oli ka algses kristluses.
Toon näteks budismi.
Varastes budismi tekstides tähistab buddha eelkõige budismi rajajat Buddha Šākjamunit ja on tihti pärisnime staatuses. Theravaadas on buddha eelkõige teadvuse kõrgeimasse seisundisse jõudnud inimene.

Algselt nimetati buddhaks ilmselt vaid Šākjamunit, kuid üsna pea kujunes arusaam, et buddhasid on olnud ka varem ja tuleb ka tulevikus. Tipitaka varasemates tekstides mainitakse kuut buddhat, kes on ilmunud enne Šākjamunit, hilisemates tekstides aga mainitakse juba kahtekümmend nelja. Kõige esimene neist oli Dīpankara, kes ennustas Šākjamunile, et too saab tulevikus buddhaks. Paali kaanonis on mainitud ka tulevast buddhat Maitrejat.

Theravaada seisukohalt peab budism enne buddhaks saamist elama hulga elusid bodhisattvana, oma meelt järk-järgult puhastades. Selles elus, mil tal on ette nähtud buddhaks saada, avalduvad buddhal suurmehe tunnused ning elu lõpus vaibub ta parinirvaanasse ehk täielikku nirvaanasse.
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Nielander, ma tunnen sulle kaasa.. Sad võib olla kurb elada teadmisega, et ükskõik mis sa teed, haihtub.. vähemalt sinu jaoks.

Mõhh, kõik mis sa teed haihtub nii ehk naa. Seda nimetatakse muutuseks Laugh Ja isegi kui sa peaksid taaskehastuma on su mälu kustutatud, nii et... tuleb ikkagi õppida elama hetkes.

Ma siiamaani ei kujuta ette mida ma igavikuga peale hakkaksin, kui see mulle antud oleks. Ilmselt üritaks magada Bleh

Ja üldse - mis mõtet on surra, kui pärast ikka edasi elada. How pointless is that?



[Muudetud: 5-5-2010 Mugen]

See mis sa teed annab vähemalt kellegile tulu.. loodetavasti.. nagu Einstein oma teooriatega Smile Üks päev tuleb tõesti ehk midagi paremat või põhjalikumat, kuid seni see sobib ja on meile väga kallis Smile

Mälu jääb peale surma alles... nagu ma asjast aru olen saanud.. Michael Newtoni jutu järgi toimub peale surma väike elu analüüs oma teejuhiga. See mis õppisid on tore ja hea.. Laugh no ja see mis õppimata tuleb järgnevates eludes õppida..

Newton räägib oma raamatus, et elu peale surma ei ole üldse nagu elu siin, seal on hinged ilma kadeduste ja pahedeta.. kõik on võrdsed ja puuduvad egod. Mõned on arenenumad ja mõned vähemaarenenumad, seega on hinged jagatud gruppidesse (10-20, ollakse ka mitmes grupis, näiteks väikses viieses ja suuremas kahekümneses), kus nad suhtlevad ja õpivad pidevalt.. neil on omad mentorid, kel on sinakam (värve ei mäleta 100%) aura.. kõik on Piiritu, kuid samas piiratud, peale surma sinna kohta minek on tavaliselt nagu shokist taastumine ja sisetunde järgimine.. sa pole teadlik sellest, mis toimub (mõnele kogenenud hingele on see loomulikum, kui teisele nooremale) ja sind tõmmatakse kuskile.. sa liigud vooluga kaasa. Kohale jõudes tervitavad sind su lähedased ning tavaliselt on seal vahel ka kohtumine teejuhiga. Seal hakkavad ka eelnevad teadmised vaikselt meenuma..

Seda on raske kirjeldada, kuna kõik on väga abstraktne.. selle jaoks pole selgeid sõnu... igaüks on seda kirjeldanud nii, nagu neile kohane, vastavalt oma sõnavarale (füüsik oma väljenditega, tavainimene oma väljenditega).

Raamatu nimi "Hinge rännak" M.Newton - hüpnotiseerib ja viib patsiendid ajas tagasi, kus nad olid kas eelmises elus ja elude vahel.

Mugen, peale igavikku und, võiksid sa ju kehastuda veel mõned korrad inimsena, seejärel (ehk varem) liikuda 4.* dimensiooni ja arenguruumi veel on.. 11 dimensiooni ju kokku.. ja mõne teooria järgi 21 vms.. + multiversumid.. kus sul on teised rollid Smile Häve fun.


Need, kes usuvad, et elul pole erilist tähtsust on nihilistid muidu..
http://et.wikipedia.org/wiki/Nihilism
Vahet pole mida teen või ei tee.. suren ükskord ikkagi.. kurb aga tõsi..

* algselt kirjtuasin 3.. Laugh ehk oleks 5 õigem.. aga noh, aeg vist ei nüüd enam päris omaette dimensioon? ma ei tea.. kuidas võtta..

[Muudetud: 5-5-2010 Savipats]
Vasta
#13
Esteks, miks peaks teistel inimestel must tulu olema? Ma ei tunne endas mingit erilist soovi teisi teenida.
Teiseks, Newton võib rääkida palju tahes, enne ei usu, kui oma silmaga näen ja kogen.
Sama käib suht ka teiste dimensioonide kohta. Kes teab täpselt öelda kas neid on, kui palju neid on ja mis nad endast kujutavad...? Ja võib-olla olen ma juba nii palju kehastunud, et kopp ees? Smile1

Olengi vist nihilist Laugh
Vasta
#14
Eks iga Sinu tegu jätab jälje, mõjutab kedagi kuidagi. Kas seda saab siis tuluks nimetada, aga materiaalsete asjadega on nii nagu on - nad ei oma tegelikkuses ju tähtsust, sellega ma nõustun.
Muidugi.. Newtoni uskumine on iga inimese oma valik. Kõike on võimalik kahtluse alla seada... kõik on nii, nagu Sa ise seda vaatad, mitte et ma Sind nüüd naeruvääristaks kuidagi Laugh

Pole väga kursis nihilistidega, kuid ma arvan, et nemad ei naudi elu nii palju, kui sina seda tundud nautivat.Smile
Vasta
#15
Muideks, kunagi tuli ühelt Eesti kanalitest dokumentaal, mille teemaks oli reinkarnatsioon. See rääkis lastest, või üleüldse inimestest, kes mäletavad oma eelmist elu. Üks väike poiss oskas väga hästi ära seletada, kus ta elas, milline ta ema välja nägi jne. Pani mõtlema.

Ning mälestused ja teod ei kao ju kunagi, kui tegu piisavalt suur on. Need elavad lihtsalt teistes edasi. Bleh
Vasta
#16
Mina jällegi arvan, et kui sured siis edasi on täpselt nii nagu magaks lihtsalt igavene uni, sest samas võib uni kesta üks minut kuid selle aja jooksul on maapeal möödunud miljard aastat. Ja muidugi lõpuks või üleüldse ei näegi unes midagi. Lülitatakse välja nagu televiisor ja ongi kõik .Aeg jääb surnud inimesele seisma ma arvan ja mingit vaimuelu peale surma ei ole.
Vasta
#17
Vaime , jumalaid, energialiigutajaid, samaane, ufosid, kosmose valitsejaid, esindajad maal, valitsejad, väljavalitud jms pole tegelikult olemas. Toimis vaid peades. Programmid maal, neisse jöudu ehk kinnitusi enam juurde ei anta. Sama hierarhiaga. Koos süsteemi olematusesse kadumisega jääb püramiididele salapäratu kivihunniku tähendus, midagi muud pole neil kunagi olnudki, usuti olevat. Usuperiood maal toimuvas kaob olematusesse, sinna seotud olenditega koos, meeldib vöi mitte. Taimed/loomad - usk puudub, vöi väidab keegi, et nad on tajuta. Nende tajud on programmivabad. See, mis silmaga näib ehk meel näeb ufona, vaimuna, aurana, pealtnägijas liikuva ukselingi, padja, taldriku vöi muu esemena/liikumisena, on süsteemis veel halduses oleva energia ilmingud, seisva mineviku pildid.
Vasta
#18
Šamaane ka ei ole olemas? Vigala Sassi isegi ei ole olemas?
Siin sulle jumalate nimekiri religioonide kaupa:
http://en.wikipedia.org/wiki/Names_of_God

Kui sa ütled, et jumalaid ole olemas, siis tahad sa olla targem kõikidest maailma religioonidest, mis iial on eksisteerinud.
Kõik toimis vaid peades?
Miks sa mineviku vormi kasutad? Kõik need nähtused toimivad ju ka praegu. Iga päev nähakse vaime või kummitusi, iga päev nähakse kuskil UFO-sid ja muid ebatavalisi nähtusi.
Püramiididele jääb salapäratu kivihunniku tähendus?

Nüüd tahad sa olla targem kogu maailma teadlastest ja arheoloogidest. Ma ei oleks eales uskunud, et siia foorumisse kukub keegi, kes on nii ebateadlik kõigest, millest siin foorumis räägitakse ja tuleb selle ebateadlikkusega veel keksima.
Kelle pealt sa selle sousti siis nüüd kopeerisid? Mõtle ikka ka enne, kui rumalusi kirjutama hakkad.
Siis sa kirjutad: Programmid maal, neisse jöudu ehk kinnitusi enam juurde ei anta.
Nüüd küsimus: kes ei anna? Sinu jutu järgi jumalaid ja tulnukaid ei ole. Nii, et kes see on siis, kes jõudu ega kinnitusi enam ei anna tulevikus? Emake Gaia ise?
Ja kui sa midagi nii kaljukindlalt väidad, siis paluks ka ikka allikas lisada, kus kohast sihuke jutt võetud on. Ja kui see on sinu enda peas tekkinud mõte, siis ei saa sa ka ise nende mõtete õigsuses kindel olla, sest sinu eelneva jutu järgi toimub kõik lihtsalt inimeste peades. Nii, et sinu usk, et midagi ei ole olemas, on samuti sulle lihtsalt programmeeritud ehk teisisõnu toimib ainult sinu enda peas.
Vasta
#19
No pagan.. jäin hiljaks. Müstik on ette jõudnud Smile
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Šamaane ka ei ole olemas? Vigala Sassi isegi ei ole olemas?
Siin sulle jumalate nimekiri religioonide kaupa:
http://en.wikipedia.org/wiki/Names_of_God

Kui sa ütled, et jumalaid ole olemas, siis tahad sa olla targem kõikidest maailma religioonidest, mis iial on eksisteerinud.
Kõik toimis vaid peades?
Miks sa mineviku vormi kasutad? Kõik need nähtused toimivad ju ka praegu. Iga päev nähakse vaime või kummitusi, iga päev nähakse kuskil UFO-sid ja muid ebatavalisi nähtusi.
Püramiididele jääb salapäratu kivihunniku tähendus?

Nüüd tahad sa olla targem kogu maailma teadlastest ja arheoloogidest. Ma ei oleks eales uskunud, et siia foorumisse kukub keegi, kes on nii ebateadlik kõigest, millest siin foorumis räägitakse ja tuleb selle ebateadlikkusega veel keksima.
Kelle pealt sa selle sousti siis nüüd kopeerisid? Mõtle ikka ka enne, kui rumalusi kirjutama hakkad.
Siis sa kirjutad: Programmid maal, neisse jöudu ehk kinnitusi enam juurde ei anta.
Nüüd küsimus: kes ei anna? Sinu jutu järgi jumalaid ja tulnukaid ei ole. Nii, et kes see on siis, kes jõudu ega kinnitusi enam ei anna tulevikus? Emake Gaia ise?
Ja kui sa midagi nii kaljukindlalt väidad, siis paluks ka ikka allikas lisada, kus kohast sihuke jutt võetud on. Ja kui see on sinu enda peas tekkinud mõte, siis ei saa sa ka ise nende mõtete õigsuses kindel olla, sest sinu eelneva jutu järgi toimub kõik lihtsalt inimeste peades. Nii, et sinu usk, et midagi ei ole olemas, on samuti sulle lihtsalt programmeeritud ehk teisisõnu toimib ainult sinu enda peas.

Sekundeerin. Urmas - ajasid väga segast juttu, proovi end nüüd korralikult väljendada.
Vasta
#20
Ma loodan ainult, et kasutaja urmas ei solvu.
Ja samas loodan, et tõesti edaspidi kirjutab selgemini, sest ehk tahtis ta midagi öelda, aga meie ei saanud lihtsalt aru...
Vasta
#21
Ummi tuli raudkindla arvamusega, sädemed kohe lendasid Smile
Aga osaliselt pole tema väide ju ka vale. Nagu viimased uudised näitavad, võib peas rohkem toimuda kui see meile meeldiks.

Aga samas toimub ka ümbritsevas maailmas palju asju, mida me seletada ei oska ja teadus jääb jänni. Aga need kõikvõimalikud seletajad (kes teadusest väga kaugel), kuid igaüks teab kõike täpselt, jätavad mind isiklikult ettevaatlikuks.

Kokkuvõtteks - kõik ei ole kahjuks siiski must-valge, kuigi mulle see kohati meeldiks.

Vasta
#22
Vastan otseväidetele, niipalju kui sönu selleks jätkunud on. Pakkusin ainet mötlemiseksVigala Sass, pole kuulnud tema surmast. Samanism on kujutlus, tegijale reaalne tegevus enda vöi sellisesse pimesi uskuja jaoks. Reaalsus on see, mida peetakse reaalsuseks. Mida tunned mind tundvat vöi mida tead mind teadvat. Usu süsteem omas reaali ehk tegeliku reaalsuse, programmide läbi seotud, jöuaspekte, voo osasid. Vöimaldades kujustatud tulemusi ehk kinnitusi, mina teadvustamist. Ma ei ütle muud, kui et seotud olenditele jöudu juurde ei tule, misläbi süsteem laguneb. Jöudu valdab jöu omanik, meie oleme sinna ühendunud. Köik maailma religioonid on saanud alguse vastamata küsimustest. Kes ma olen, kust ma tulen, mis oli enne, mis tuleb jne. Kui tekkis varjatu, oli alus oletusteks loodud. Miks ja kuidas need tekkisid ja tulenevalt seotud on, ei kirjelda möne lausega ära. Mineviku vormis sellepärast, et antud tasandiväli on eksisteerinud juba mitmeid perioode, nüüdne muudetakse , ütlen söna teistsuguseks. näit kaob raha, riigid.

Rohkem teksti ei mahtunud. Mul pole vaja midagi uskuda. Ehk vöimaldab tajuda, kui rääkida mustast august. Järjest aktuaalsemaks tulev vältimatus, näiva ja tegeliku reaalsuste suhe teise nurga alt. Kui Sind teema huvitab.

EDIT: Liitsin järjestikused postitused.

[Muudetud: 5-10-2010 Nazz]
Vasta
#23
Mina arvan ikka, et elu peale surma pole mingit elu enam, sest selline mõtlemine, et mis või kes või kus on peale surma, et kas olen vaim või kes teab kes või mis. Aga urmase kohta ei oska kahjuks midagi lisada minu mõistus nii kõrgele ei pürgi kahjuks liiga keerulin tekst minu jaoks selle elu peale surma teema kohtaSad
Vasta
#24
Solvumisest niipalju, harva viitsin, olen siin paratamatult. Kui mötete vahetus lõpeb, siis minu puhul mitte selle pärast et solvun, vaid teise osapoole huvi piirdumisel. Teisi kui sellist pole, on minu puhul alati üks-ühele.

Polegi lisada vöi vötta, suhtu avaldatu sisusse, mind polegi mötet ette kujustada. Kui postkastist kirja leiad, ei mötle ju ka, kas töi jala, autoga, rattaga vöi.. Avad kirja. Siinse surmaga löpeb maapealne vorm ehk keha ja pooluselisus ehk hing. Edasine on olenditena erinev. Kehastumised on reaalsed. Minu ja Sinu möistus on samad möistused mölemad. Tekst on keeruline, kuna Sa pole ennast nendel teemadel kogenud, sest pole midagi. Tajud, kui on öige aeg käes. Pole seotud töö, tegevuse, tarkuste, tuntuse/tunnustatusega. Täiesti tarbetu. Kogetakse iseennast, erinevates, enda valitud olukordades. Öpime end tundma, siinses nimetatuna sönaga areng. Teadmised on ainult endas, mitte väljas. Kogemused ei loo teadmisi, teadaolevat minnakse kogema, otsime kinnitust, üritame teadvustada. Sama taas iga kehastumisega. Kinnituste vajamise paratamatus, praeguse süsteemi reaalsus.

EDIT: Liitsin järjestikused postitused.

[Muudetud: 5-10-2010 Nazz]
Vasta
#25
Kle urmas kas >Sa räägid sellist juttu ka sõprade keskel w? Tõesõna ma ei mõista mida Sa ajad ja jäta se teema mulle tundub, et oled lihtsalt kuidagi kuri, usu mind see ei tee head. Võta rahulikult ja inimlikult sry.

Selle kehastumise kohta ma arvan kahh üht, pole võimalik ronida ühest kehast kuhugi teise või midagi sellist. Huvitav kes seda juhib kui ma surnud olen.
Jumal w ? keda sa väitsid, et põle olemas. Ikkagi kuidagi keeruline. See suremine on ju nii tavaline asi, et ma arvan, et see ei tohiks üldse keeruline olla, sest iga päev surevad ju miljonid alustame taimedest ja ok lõpetame siis inimestega !

[Muudetud: 5-7-2010 coolymarxy]

EDIT: Liitsin järjestikused postitused.

[Muudetud: 5-12-2010 Nazz]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 32,472 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,198 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,262 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,200 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? I-See 24 11,105 11-02-2012, 01:10
Viimane postitus: koit46
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 7,333 11-02-2011, 08:37
Viimane postitus: OuijaFan
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,131 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat