Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas elad edasi vaimuna peale suremist?
#26
urmas, kust see info tueb sul?
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas coolymarxy
Selle kehastumise kohta ma arvan kahh üht, pole võimalik ronida ühest kehast kuhugi teise või midagi sellist. Huvitav kes seda juhib kui ma surnud olen.
Jumal w ? keda sa väitsid, et põle olemas. Ikkagi kuidagi keeruline. See suremine on ju nii tavaline asi, et ma arvan, et see ei tohiks üldse keeruline olla, sest iga päev surevad ju miljonid alustame taimedest ja ok lõpetame siis inimestega !

Sa jätkad vaimuna, teises dimensioonis, näed teisi inimesi, kuid teised sind ei näe.. Sinu kohale tekib portaal või värav.. tunnel, kust pead läbi minema ja see viib sind "koju" , tagasi sinna, kus on teised vaimud ja su õpetajad. See on nagu vool, mis sind kaasa tirib, midagi rasket ei ole..
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas urmas
Reaalsus on see, mida peetakse reaalsuseks. Ma ei ütle muud, kui et seotud olenditele jöudu juurde ei tule, misläbi süsteem laguneb. Jöudu valdab jöu omanik, meie oleme sinna ühendunud. Köik maailma religioonid on saanud alguse vastamata küsimustest. Kes ma olen, kust ma tulen, mis oli enne, mis tuleb jne. Kui tekkis varjatu, oli alus oletusteks loodud. Miks ja kuidas need tekkisid ja tulenevalt seotud on, ei kirjelda möne lausega ära. Mineviku vormis sellepärast, et antud tasandiväli on eksisteerinud juba mitmeid perioode, nüüdne muudetakse , ütlen söna teistsuguseks. näit kaob raha, riigid..

Okey, siin on teemade kaupa räägitud ka varem, et a.2012 toimub üleminek teise reaalsusesse ja et seda maiad ehk just silmas pidasidki.
Seni aga oleme ikka selles reaalsuses ja ei ole sugugi kindlad, et niipea meie reaalsused muutuvad.

[Muudetud: 8-5-2010 Müstik]
Vasta
#29
Emmeliine. Olen enda olemise algamisest peale teadnud. Info on väline, lastes endast läbi, vöib kohata äratuntavat, juba olnuna. Ma ei tea köike, räägin mille ehitust tean, arvamused, hinnangud, oletused on ka minul, olen hoidunud siinsetes kirjutistes nendele toetumast, väljendades ei kutsu nöustuma, poolt vöi vastu olema, aru saama, omaks vötma, kuhugi minema, midagi tegema, kuhugi liituma, kuskilt välja astuma jne. Seda teen söpradega, kuigi mul neid öieti öelda peale enda suurt pole. Siinset körvalt ei näe, kui ei oldud olemas enne. Paljud olid, neist paljud ei tea seda ise veel. Niipalju ütlen, et praegune on liikumatus, ehitusmaterjaliks kiirgus ja resonants. Liikumatust tajub, kes teab, mis liikumine on. Kes ei tea, usub end liikuvat, aja illusiooni töttu. Liikumine on ajatuses, aga seal on nii suured jöud, mida endast läbi lasta ei suudeta ja see kurvastab paljusid. Kirjutasin äsja trilateraalse teemal väikse jutu. Ehk haakub midagi.
Vasta
#30
Sul on selline huvitav komme kirjutada hästi palju täiendeid, loetelusid. Jutus kipub kaduma see kindel joon, mida jälgida või olen mina liiga saamatu, samas on su tekst ka üsna "äärmuslik", kui nii võib öelda. Mitte kõige levinumad mõtted, seda lugedes tuleb pidevalt meeles pidada, et kõik see võib kas olla või mitte olla, kuid samas eks seda tuleb KOGUAEG meeles pidada (lühidalt - see võib olla mingi vaimuhaige sisutühi kirjutis Laugh ära solvu ).

Aga urmas, kas Sa oled sünnist saati siin ilmas olnud annetega ja suutnud tajuda asju, mida tavainimesed ei saa? Kui ei, siis millal Sa muutusid selliseks ja kas seostad seda kuidagi kolmanda silma avanemisega või mõne teise asjaga?
Vasta
#31
Vastan lihtsalt järjest, kes mingi teema sönastanud on. coolm... tundun kuidagi kurjana. Pole pahasooviv. Oskan aga öelda ja ning ei. Muu on sobivuse vöi selle puudumisel alternatiivina kokkulepete küsimus, sönades ja sönadeta. Olen neutraalne ehk rahulik, aga kuna sellele eraldi vihjad, siis kirjeldaksid, palun, isiklikku arusaama inimlikkusest, naise nurga alt.
Vasta
#32
Need lühilaused tunduvad olema nagu mõne automaatkirjutaja või kontaktleri teated,
transis kirja pandud.
Või siis teated teispoolsusest või mõnest teisest dimensioonist vaimolendi poolt, kes Maa elanike ja nende tundmuste ja emotsioonidega veel kursis ei ole ja täpselt neile arusaadavas keeles veel väljendada ka ei oska.
Ja sellisel juhul on ka arusaadav miks maailmanägemus on hoopis teine. Sest teatud teises dimensioonis ilmselt tõesti vaimudel ja tulnukatel ja maapealsetel iidsetel ehitistel mingit tähtsust ei ole.
Tuleb meelde, et mujal maailmas on ennegi foorumitesse sisse pugenud kummalisi teateid juba teistes dimensioonides liikujatelt ...Ja kuskil teemas oli ka juttu, et arvutiekraanile ilmub sõnumeid nn teistest ilmast!? Kui ma hästi mäletan, siis Matthew Manningile vist ilmusid teated lausa arvutisse? Ta suhtles automaatkirja abil ka kellegi Thomas Penni vaimuga
Kes ei ole kursis, siis siin teema channelingu kohta:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=1...1#pid30183
Vasta
#33
Taimed/loomad kehastuvad inimolenditest erinevas süsteemis, tulevas süsteemis programmid ühilduvad mingis osas, väga üldiselt üteldes. Kehastumisest. Keha sureb, elusana ehk toimimises hoidvate süsteemide tööea lõppemine, nagu närvi, seede, immuunsus jt. Oluliselt lühendavad igasugused vaktsiinid, E- ained, keemiliselt/mehaaniliselt puhta öhu ja mulla/veega seonduvate sissesöödava toitainete vähesus, geneetiliselt muundatud toidu täielik sobimatus. Kehaga köik. Inimesel on tuum, mis üldjuhul ei kao, tuumas on olendi programmiline kooslus ehk kood, annab kehastumisel minateadvuse. On aga keha puudumisel ajatuses, teadvuseta seisundis pöhjusel, et kehata ei saa end teadvustada. Seda käimegi siin, saades uue keha, inimvormi, ikka ja jälle tegemas. (Ei ole taju). Vahepeatuskoht asub ühes nö ruumistiku ruumidest, osana maa reaalsusest, kus aktiveeritakse, aktiveerimisprogrammi alusel jätkuvus. Sealt suundub tuum maale, sisenemise hetkel annab maa keha.

Maiade kirjeldatu tuleb, ma pole nende öeldust peale paari lause lugenud. Maiad peatusid antud inimvormi vöimaluste juures,on juba kordi varem umbes nii kogetud. Tegelikult "läheme" seekord kaugemale tagasi olnusse, meie jaoks muutusena ehk edasi. Kaasneb olendite vormi muutus, inimese vormikood ehk dna muudetakse. Ma ei ole tuttav vördleva usundilooga, pole olnud vajadust. Su kirjeldatavat möistan. Ususüsteemi sees olevad religioonid on programmid, mis tehti ca 5- 6 tuhat aastat tagasi. Materialiseerusid kinnitusteks püramiidide ilmumisena. Samanism on olnud reaalsus, on seda uskujatele ka praegu ning jätkuvalt veel mingi ajake. Köik usundid, samaanlus, joogandus, nägemised, liigutamised jms on ehitatud tegeliku reaalsuse jöududest, väikese osa sisaldusega. Ehitaja lihtsalt ei anna enam jöudu juurde. Selles on palju pöhjusi. Lihtsalt öeldes, näeme maailma ebaöiglust, selliselt jätkamise möttetus on ilmne juba sel pöhjusel, et maa ise sureks ära. Tal pole meid vaja ning näitab ka välja. Sa kirjutasid paljust, vötaks mingi aspekty.

Meist paljudel on sees nagu mingi teadvustamata tunne, millegi aimdus. Sel on tegelik pöhjus. Teame, st mäletame määratult rohkem, kui teadvustanud oleme. Tunneme end milleski tuttavas ära... pole aga aega oma teadmisi teadvustada, sest löppemises oleva orjandussüsteemi VALITSEJAD üritavad viimast. Vöttes meilt VABA AJA, viisidel majanduslikud elatusvahendid, mürgistades tervist, häbenemata, kord ülitösiste nägude, kord tiitlite ja seaduste taha pugedes, jätkuvalt mingist "meiest" rääkides, vildakate naeratuste saatel ainult valetades oma tehtu ja tegelike kavatsuste suhtes, korraldades vaenu, södu, lasteaiakohtade puudust, raha puudust, enda kohta otsustamisvöimalustest ilmajäämist. Loetelu annaks jätkata. Süsteemi ehitust teades on iga samm läbi näha.

EDIT: Liitsin järjestikused postitused.

[Muudetud: 5-10-2010 Nazz]
Vasta
#34
?
Urmas, sorry.... ma ei saa mitte midagi aru mis sa ajad.. Okei sõnad sõnadeks.. lause okei, aga KELLELE ja MILLELE sa vastad? Proovid mingi uue religiooni püsti panna? Mudkui vatrad mingit juttu maailma asjadest.. oleksin tänulik, kui vastaksid mu küsimustele ja võib-olla ka teiste küsimustele (kui keegi esitas?) SELGELT JA ARUSAADAVALT!

Müstik - millalgil tegin teema, et huvitav kas meie foorumites ja mujal on infiltreerunud tulnukaid vms. Paistab, et üks juhtum siinsamas. Bleh


Ma tänan!

Vasta
#35
Mina ega keegi ei liigu teistes dimensioonides, vöimalik sama dimensiooni paralleetasanditel. Muidu poleks tajutav. Oleme siinses reaalsuses , on vöimalik köigest rääkida, mötteid vahetada, teadaolevat kirjeldada, väita ja pöhjendada, oletada ja arvata. Asju nende öigete nimedega nimetada vöi öiget nimetust välja selgitada.

Olen omast arust vastanud, kui ei siis esita, palun konkreetne küsimus. Vastan kindlasti.

Savipäts. Kas huvitab vestelda mustast august. Kuidas sellest aru saad.

EDIT: Liitsin järjestikused postitused.

[Muudetud: 5-10-2010 Nazz]
Vasta
#36
Palun ära mängi mu nimega.

Miks ma peaksin vestlema mustast august? Ma arvan, et tean sellest piisavalt palju - ehk peaaegu mitte midagi.. kas väidad, et tead rohkem? Must auk on üks suur müsteerium kõigile.. teada on ainult see, et seal on nii suur mass, et valgus enam välja ei pääse ja see mis seal toimub jääb müsteeriumiks.

Küll aga huvitab mind see, kust Su tarkus tuleb. On olemas Meediumid, kes suudavad suhelda olenditega teistelt tasanditelt, on olemas inimesed, kes käivad magades (ehk ka mediteerides) teistel tasanditel ja suhtlevad seal teiste olenditega, lisaks veel paljud teised nõiad, šhamaanid - kõigil on mingi spets. rituaal või võima suhelda teiste tasanditega.

Sa räägid "Kaasneb olendite vormi muutus, inimese vormikood ehk dna muudetakse./.../ Materialiseerusid kinnitusteks püramiidide ilmumisena. Samanism on olnud reaalsus, on seda uskujatele ka praegu ning jätkuvalt veel mingi ajake. Köik usundid, samaanlus, joogandus, nägemised, liigutamised jms on ehitatud tegeliku reaalsuse jöududest, väikese osa sisaldusega."
1.Kust kohast Sa selle info oled saanud?
Raamatust?
Sa ise KOGED seda?
Nägemus?
... jne Loodan, et see küsimus on arusaadav.

Sa rääkisid mitmes postituses väga pikalt asjade olemusest ja olemisest - elust.
2. Mis oli selle jutu eesmärk?
Kas vastasid kellegile?
Üritasid oma Maailmapilti meile peale suruda?
vms..


Palun ilusti vormistatud vastust. Seni oled Sa teinud 4 järjestikkust postitust, mis on minu peas ebaviisakas (kogud nagu poste). Palun proovi oma mõtted ühes postis kokku liita.

Veelkord mainin ära, et Sa kasutad väga imelikku kõnepruuki - toon näite. "Kinnituste vajamise paratamatus, praeguse süsteemi reaalsus. " - See on hetkel kontekstist välja rebitud ja tõesti arusaamatu, kuid algses tekstis läks mul selle mõistmiseks päris palju aega. Või natukene ekstreemsem näide.. " Vahepeatuskoht asub ühes nö ruumistiku ruumidest, osana maa reaalsusest, kus aktiveeritakse, aktiveerimisprogrammi alusel jätkuvus. Sealt suundub tuum maale, sisenemise hetkel annab maa keha."

Minu arvates pole see sugugi enda SELGE väljendamine.. pigem nagu mõistujutt, eesmärgiga luua segadust. Need viimased 4 posti olid seevastu aga loetavad ja arusaadavad ka minule - tavalisele inimesele.

Äkki pole ma piisavalt arenenud, et seda mõista?


Vasta
#37
Ah, vahet pole.
Kui urmas leiab, et tahab minuga seda vaidlust edasi arendada siis soovin talle jõudu. Minul pole siia teemasse enam eriti asja Smile Igalühel ju vaba voli oma arvamust avaldada ja pole mina keegi isa, kes keelaks või piiraks midagi. Loodan, et urmas mõistab nüüd, et ta tekst võiks olla natukene lihtsamini kirja pandud.

Loodan et Makota sai oma vastused .. neid oli seinast seina.

Päikest Laugh
Vasta
#38
Sain Urmase jutust aru nii, et erinevad religioonid on inimeste endi peades loodud fiktsioonid, milledel on erinevatel aegadel erinev elujõud. Et reaalsus on hoopis midagi muud (mitte täiesti midagi muud, aga inimesed teevad endi jaoks noppeid, võtavad sajast protsendist 2 ja arvavad, et nii ongi). Mulle tundub see mõistlik, sest inimese aju (füüsiline paratamatu piirang) ei suuda niikuinii kogu tervikut (tegelikkust) haarata ega läbi töötada. Seega peamegi terviklikkust endi jaoks lihtsustama ja me ei saa eeldada, et see mis on ajudes välja mõeldud ka mingilgi moel 100% vett peab. Seega me ei saa arvata, et oleme midagi õigesti tõlgendanud. Eriti veel kui oma tõlgendusi edasi räägime ja neid edasi tõlgendatakse. Paratamatu telefonimäng.

Urmas, kas mõtlesid nii, et on üks tervik, kes end läbi erinevate kehastuste kogeb? Sest ilma kehata ta lihtsalt ei saa ennast kogeda? Et meie kõik oleme nagu osakesed sellest tervikust, kes peale seda kehastumist lähevad kuhugile (Sinu sõnastuse järgi tuum läheb) ja siis see tuum (osake tervikust, vaim) kehastub mingi aja pärast uuesti (maa annabki talle keha), et end uues olukorras kogeda. Või ma lihtsalt lugesin Su jutust asju välja vastavalt oma arusaamistele ja teadmistele?

Urmase väljendusviisi kohta. Minu jaoks näiteks ei ole tema väljendusviis sugugi mitte segasem kui VS oma. Ja ütlen kohe ette ära ka, et seda mitte pahas mõttes. Pigem on just lahe, et peab nagu vahepeal ise ka mõtlema, et mida ta nüüd öelda tahtis. Niikuinii mõtleb lõpuks igaüks ju enda jaoks ise selle oma tõe väljaBleh

Ok, ärge pikka viha pidageSmile
Vasta
#39
Tsitaat:Algselt postitas urmas
Maiade kirjeldatu tuleb, ma pole nende öeldust peale paari lause lugenud. Maiad peatusid antud inimvormi vöimaluste juures, on juba kordi varem umbes nii kogetud. Tegelikult "läheme" seekord kaugemale tagasi olnusse, meie jaoks muutusena ehk edasi. Kaasneb olendite vormi muutus, inimese vormikood ehk dna muudetakse. Ma ei ole tuttav vördleva usundilooga, pole olnud vajadust. Su kirjeldatavat möistan. Ususüsteemi sees olevad religioonid on programmid, mis tehti ca 5- 6 tuhat aastat tagasi. Materialiseerusid kinnitusteks püramiidide ilmumisena.
Kaasneb olendite vormi muutus? Inimese vormikood ehk DNA muudetakse?
Sellest on siin foorumiski juba mitmel pool juttu olnud.
On räägitud, et on olemas teised reaalsused ja neid kutsutakse teadvustasanditeks.
Teatud sündmuste tagajärjel, mis leidsid aset 16 000-13 000 a. tagasi, langes inimkond väga kõrgelt teadvustasandilt läbi paljude dimensioonide üha suurenevasse tihedusse, kuni jõudis viimaks käesolevasse reaalsusesse.
Meis leidsid aset suured muutused ning seda nii meie füsoloogias kui ka reaalsustajus.
Kui vaadelda planeeti ja selle arengut, ei oleks me tohtinud siia alla langeda. Juhtus midagi, mis ei oleks tohtinud juhtuda.
Aga me muteerusime, meie kromosoomid muutusid.
Ühesõnaga, Maa on olnud juba 13 000 aastat häireolukorras
ning paljud olendid ja teadvustasandid teevad koostööd, et aidata meil jõuda tagasi rajale (DNA-ni), kus me olime enne langust.
Kirjutasin selle siia, et ehk peab kasutaja urmas just seda teooriat silmas?
Kui ta seda silmas peab, siis on selge, kust kohast tema teave võetud on.


[Muudetud: 10-5-2010 Müstik]
Vasta
#40
Savipats. Vabandan ebakorrektse nimekasutuse pärast. Musta augu kohta küsisin, et kas huvitab teemal minuga vestelda, ei muud. Lühivastus. Tean olnust, möistan toimuvat. Asjade olemusest, kirjeldasin isiklikult mulle teadaolevat.

MHL. Religioonid pole loodud inimeste möistustes. Reaalsus on, mida reaalselt usutakse, iga uskuja olemusest tulenev. On ka päris, tegelik reaalsus. Selle voo väikesest osast, jöududeks jaotatuna, ehitati pooluseline reaalsus. Kahe süsteemiga, usk ja hierarhia koos kinnitustega, kehastumiseks liikumatusesse. 60- test aastatest on aktiveeritud süsteemide jöuetustumine, kiirenev. Üks tervik on reaalselt olemas kujutlusena, jöuna puudub. On üks`id ehk tuumadega, tegeliku reaalsuse voos. Tuumatud on kujuteldavate juurte kaudu tervikmassina süsteemides, üks köiges ja köik ühes. Reaalsuse jöu voos olemine puudub tuumatuse/kasutamatuse töttu, elada aga tahetakse, siis näivalt vöimalik süsteemide nagu perekonnad, sugulased, parteid, religioonid, tunnustatus, tuntus, ühendused jne, jöust. Süsteeme kui ehitati, sinna antud jöud kahaneb jätkuvalt, kuna juurde ei tule. Seda ägedamalt grupeerutakse, on väheneva jöuvaru tarbimine, süsteemisiselt üksteiselt peegeldades.

MHL. Inimese mälus/ajus on tallel teadmised, isegi kui nad on teadvustamata ehk ei oldud oma teadmisi erinevatel pöhjustel kasutatud. Seal asuvad ka programmid, ettevalmistatus aktiveeruda/resoneeruda vastava väliskiirguse/informatsiooni olemasolul. Programmijärgset osalemist/kogemist nimetame arenguks, tulemust hinnanguliselt tarkuseks. Ka teadmisi saab kogeda, keha olemasolu töttu tahab keha nende füüsilisi/meelelisi kinnitusi. Mötlesin jah, et on üks "tervik", kes kogeb enda KEHA läbi erinevate kehastuste. Kehastumine on vormilt erinev, söltuvalt kuhu kehastutakse. Ilma kehata ei saa teda kogeda, teadmised ei seondu kehaga, nad on enda tekkimise algusest peale ja kehatud ehk nö neutraalsed. Vaim kui tuumaosade siduja/ühendaja tekib alles kehastudes, tuumatu vaim on süsteemi antud siduja.

EDIT: Liitsin järjestikused postitused.

[Muudetud: 5-12-2010 Nazz]
Vasta
#41
Tänud vastamast Urmas, ma nüüd natuke seedin ja vaatan kas mul õnnestub Sinu postituse esimesest poolest aru saada. Selle reaalsuse kohta saan aru nii, et on olemas tegelik reaalsus (tõde) mis jääb meie (kehastunute) jaoks reeglina kättesaamatuks. Aga kõik see mida usume ja teeme lähtuvalt nendest uskumustest on samuti reaalsus. Et loome reaalsust. See ei ole eraldiseisev (et on kaks erineavt reaalsust), aga eksisteerib pigem selle teise osana...sees?

Aga ülejäänud esimesest poolest ei mõika hetkel...
Vasta
#42
MHL. Said aru, mida minu kirjutatu väidab. Kogu ehitus on möistetav, kes teda teab, ühtegi saladust pole. Mina pole teadvustanud köike endale teadaolnut teadaolevaks, sest kehastununa tuleb alati otsast alata. Miski pole hästi ega halvasti, karta on ainult hirmu, kes tahab. Paari lausega ei seleta , miks see nii on. Reeglina ei tule kättesaamatus kehastumisest, vaid sellest, et endas pole peale siinse reaalsuse jaoks ehitatust osi. Seda lugu tasub seedida, hea väljend. Sisetunne ütleb palju ette. Väga paljud meist teavad, kes nad on. Vähesed ei tea, kes nad on. Köigest saab rääkida, kui on vaba huvi. Mötle näiteks ühele asjaolule, et miks Sa tead seda mida tead, miks. Kogeda saame ainult ennast, otsides endale töde. Kes endast, kes väljast. Kui ennast pole, otsitakse toetust väljast, ehitatakse end teiste arvamustest, vahetatakse muljeid loetu pealkirjadest vöi teemadest üldse, esitatakse kellegi teadja väiteid. Jöud parasjaguses on olulises erinevad hiljutistest, osa jöudusid on kadunud. Kui midagi küsid, vastan.
Vasta
#43
Ega polegi hetkel midagi rohkem küsidaSmile Tundub lihtsalt, et meil on osadest asjadest sarnane arusaam ja see oli esialgu ära peidetud. Seepärast tahtsingi täpsustada, et kas räägid millesti tuttavast või veel tundmatust. Osadest asjadest millest kirjutasid ma tõesti ei oska midagi välja lugeda, aga ju mul pole siis veel põhja all (pole ehitanud osa nagu väljendusid).

Aga aitähh, et nii hea meelega vastad! Eks lõpuks tulevad vastused ikka enda seest (aga uudishimu ja kannatamatus ei lase tihtipeale oodata), nagu Sinagi ütlesid! Siis kui selleks õige aeg on ja siis kui parasjagu millekski valmis ollakse. Eks elame ja näeme, peab lihtsalt ennast rohkem usaldama.

Päikest, edu ja mõnusat nädalavahetust,
MHL
Vasta
#44
Müstik. Reageerin lühidalt Sinu kirjutatule. Teised teadvustasandid on ikka sama üks tasand, kui mitmeks teda vöi erinevate nurkade alt ka teadvustame. Teadvustaja ei saa teadvustada seal, kus teda ei ole, usub saavat väljaspool ennast midagi kogeda. Kujutleb ennast kujuteldavas. Paralleelreaalsusteks on ehitanud tegelik reaalsus oma osast, kus kindkaksmääratud toimimise kord/sidusus ehk lihtsalt ehituslikud konstruktsioonid, nimetagem kokkuleppeliselt süsteemideks. On ka tehtud kinnitused, meeltele nähtavaks ja meeltes kujuteldavateks, usutavaks uskujale. Värk on meie aja möistes kestnud üle 2 miljardi aasta. Algselt, kogu aeg ja siiani see sama. Nüüdne alanud ümberehitamine puudutab uskumise ja valitsemise süsteemidest jöu äravötmist, liigne lükatakse jöu puudumise ruumi, "musta augu" kaudu olematuks, kaasneb kinnituste ja kinnitunute kadumine. Poolsus jääb "vähenenud" kujul, mis toob kaasa kujumuutuse. DNA on vaid VORMI instruktsioon maal. Kirjutasin lühiväidetena. Vöid vötta arvamusena foorumis ja sildistada, kuidas soovid.
Vasta
#45
Seda pole veel teadlased tõestanud^^
Vasta
#46
Kulla popsyke - teadlased pole veel palju-palju asju tõestanud. See ei tähenda, et neid olemas ei oleks.
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Kulla popsyke - teadlased pole veel palju-palju asju tõestanud. See ei tähenda, et neid olemas ei oleks.

Suureks teadlaseks peetav loodusearmastaja C.Darwin pani oma evolutsiooniteooriaga täiega puusse ja tema teos ``The origin of Species`` on ju pehmelt öeldes bs.Muidugi ta ise lootis et teaduse avastused kinnitavad tema teooriat,aga läks vähe teisiti.
Vasta
#48
Urmas, näib tõesti, et sa ei konstrueeri seda, mida räägid vaid tead kusagilt, neutraalsena. Ja paljutki haakub ka minu tajudega - nimelt tajun, kuid ei mäleta ja tihtipeale käib see lausa närvidele, et ei mäleta, ei koui välja kusagilt soppidest seda, mida tajun seal olevat... justkui pauerit jääks puudu: on see selle staatikaga seotud? Ma ei tea, kas ma tean ja olen kogenud liikumist, kuid paigalseisu usun tundvat küll. Kuidas sina seda tunned - kas lämmatav ei ole? Viimane võib muidugi tulla ka teadmatusest - mälublokist... Ja sestap siis ikkagi mõned küsimused, sest liikumisvajadus on ka tuntav (ei tüki seda arenguks nimetama) olgu või pealegi seisak paratamatu, aga siis seisaks parema meelega kuidagi rahulikumalt juba Bleh

Mainisid, et keha surmaga kaob hing ehk pooluselisus - kas hing siin ja praegu on pooluses?

Siis on sul palju sellest, kuidas ei anta juurde toidet programmidele jne - see paratamatult ju eeldab, et on olemas võimalik andja, kas on?

Ja kui kaovad ususüsteemid ja võimumehhanismid, DNA-gi tehakse ümber, tead sa sedagi, mis siis järgnema peaks - uus ja teistsugune programm või mingitsorti vaba tahe?

Last but not least, räägi siis juba mustast august ka - füüsikas olen ma blondiin, aga olematusesse kadumise võimalikkusest mingitmoodi aru saada on tapvalt paeluv.



Ja see pole veel kõik,
Bonus track on isiklik lisaküsimus: kas sa üksindust tunned?
Vasta
#49
Tsitaat:Algselt postitas MakotaTekkis küsimus, et kui ma suren, kas ma siis nagu kaklen surmaga ja lõpuks suren, lähen taevasse võimidagi, või kuidas? Kuhu hing kaob?

Surmaga sinu eksistents lõppeb, lihtne ja loogiline.

[Muudetud: 9-17-2010 nimetu2]
Vasta
#50
(05-05-2010, 10:32 )Müstik Kirjutas:
Tsitaat:Algselt postitas Nielander
Suured küsimused...
Igal religioonil ja filosoofial on omad teooriad - ja neid on palju...
Ise arvan, et surm on lõplik ja teadvus(Mina) lakkab eksiteerimast...kuid mälestus ja saavutused jäävad alles...elu on ühekordne ja kui selle ainsa elu jooksul midagi ära ei tee - siis teist võimalust ei anta...nii et, pole mõtet raisata.
Ja pea igas religioonis on ka taassünni teooria sees. See oli ka algses kristluses.
Toon näteks budismi.
Varastes budismi tekstides tähistab buddha eelkõige budismi rajajat Buddha Šākjamunit ja on tihti pärisnime staatuses. Theravaadas on buddha eelkõige teadvuse kõrgeimasse seisundisse jõudnud inimene.

Algselt nimetati buddhaks ilmselt vaid Šākjamunit, kuid üsna pea kujunes arusaam, et buddhasid on olnud ka varem ja tuleb ka tulevikus. Tipitaka varasemates tekstides mainitakse kuut buddhat, kes on ilmunud enne Šākjamunit, hilisemates tekstides aga mainitakse juba kahtekümmend nelja. Kõige esimene neist oli Dīpankara, kes ennustas Šākjamunile, et too saab tulevikus buddhaks. Paali kaanonis on mainitud ka tulevast buddhat Maitrejat.

Theravaada seisukohalt peab budism enne buddhaks saamist elama hulga elusid bodhisattvana, oma meelt järk-järgult puhastades. Selles elus, mil tal on ette nähtud buddhaks saada, avalduvad buddhal suurmehe tunnused ning elu lõpus vaibub ta parinirvaanasse ehk täielikku nirvaanasse.

Müstik, kuna kogu su postitus pärineb wiki'st, siis tekib tahes tahtmata küsimus...

(01-06-2009, 10:57 )Müstik Kirjutas: Ega jah, viki artikleid muudetakse pidevalt vastavalt poliitilistele suunitlustele.
Kord on mingi asja kohta nii kirjutatud, kord naa.
Eesti viki koostajad on viimasel ajal hakanud skeptikute suunda võtma. Ehk on mõni skeptik meil seal juhtimise enda kätte haaranud?


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 33,016 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,247 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,383 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,295 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,977 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,914 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,240 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? I-See 24 11,165 11-02-2012, 01:10
Viimane postitus: koit46
  Kas vaimud oskavad erinevaid keeli ? OuijaFan 8 7,366 11-02-2011, 08:37
Viimane postitus: OuijaFan
  Kas ainult mõrvatud kummitavad? Mystica 19 9,176 30-10-2010, 20:39
Viimane postitus: ekke721

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat