Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas foorumis on mõni teema "kinnine"
Autor Sõnum
napoleon
Vana kala

25-07-2004 19:50
Postitus: #1
Kas foorumis on mõni teema "kinnine"
Tõenäoliselt suri küpsis ära või "hooldasid" "spetsialistid" jälle serverit aga täna para-web'i avades ma sisse logitud ei olnud. Lugesin siis mõne postituse läbi ja hiljem logisin sisse. Alles peale sisse logimist muutus kokkutuleku teema nähtavaks(vaatasin "tänaseid postitusi", 19:4x logisin sisse, viimane postitus oli sel hetkel tehtud 19:10).
Kas kokkutuleku teema on siis kinnine st. seda näevad ainult liikmed ja kas on võimalik ka mõni teema ka mingi kriteeriumi alusel kindlale seltskonnale nähtavaks teha?

.... nüüd siis on viimane postitus 17:10, see on ka reaalne viimase postituse aegwink Paranähtus või siis keegi muudab andmebaasis kuupäeviLaugh Btw, see 19:10 on mul veel teises aknas näha st. ei saa olla, et silmad/mälu petsidwink

[Teadet on muutnud 2004-7-25 postitaja napoleon]

Teie küsimused on vastatavad kuid minu vastused on küsitavadwink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
durian
Vana kala

25-07-2004 20:08
Postitus: #2

konkreetset teemat ei saa "kinniseks" muuta.. kyll aga saab seda teha mingi foorumi puhul, milles siis teemad, millele ligi ei pääse, kuid ürituste foorum ei ole "kinnine" ...so... kas keegi katsetas antud momendil seda värki või oli sul silmapete Smile
napoleon
Vana kala

25-07-2004 20:14
Postitus: #3

Ei ole silmapete, nüüd sain aru, et sisse logimata võib vaikimisi ajavöönd teine olla st. 17:10 ja 19:10 vahega on asi selge. Kahjuks teema puudumisest enam screenshoti ei ole....

Teie küsimused on vastatavad kuid minu vastused on küsitavadwink
henzukaz
Vana kala

25-07-2004 20:29
Postitus: #4

kinnised on siin ainult teemad, mis on mõeldud erinevatele kõrgemaastmelistele kasutajagruppidele.. Teema, mida sina mainid on avalikus foorumis - seega kõigile avalik.

cookieprobleemi ma tean. Näiteks võib märgata kell 1.58 foorumist väljalogides, et sünnipäevad, mis varem kuvati ja "toimuvad" kuvatakse uuesti alles 2 minuti pärast. See on jah cookieprobleem.. ja seotud otseselt serveri "päris ajaga"

Teemad iseenesest kaduda ei tohiks - juhul kui keegi neid näiteks pole ajutiselt mujale liigutanud. Samamoodi pole sinu mainitud anomaalia kindlasti seotud sellega, et serverit meil halvasti seadistatakse.. Foorum sõltub serverikonfiguratsiooonist selleks liiga vähe.

Signatuur puudub
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Alates 5. aprillist sulguvad foorumis poliitikateemad Nielander 0 2,716 31-03-2017 07:59
Viimane postitus: Nielander

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog