Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mis asi on pildi peal?
Autor Sõnum
Anonymous
registreerimata

30-05-2010 02:00
Postitus: #26

Tsitaat:Algselt postitas MaRtIn
Laugh
Spetsialist, keegi kellel on näidata paber, et ta on seda asja õppinud. Või vähemalt tuntus, et ta teab sellest kraamist.

Ma usun, kõik mis on tõestatud, seda ma usun. Ja fakt, et sa enda allikaid ei avalda teeb need "allikad" eriti kahtlasteks.

[Muudetud: 29-5-2010 MaRtIn]

Ootan huviga, millal su teed esimese diplomeeritud šamaaniga ristuvad ja mis näoga sa siis ta "tõupabereid" vaatad. Või siis mis tõendeid sa pärast ise esitad, kui elus esimest (ja viimast?) korda millegi seletamatuga kokku puutud...
Sa ei ole aru saanud, mis foorumis oled ja seepärast ma küsisingi, et mida sa siin teed. See mis siin on ei hakka kunagi vastama su ootustele
Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MaRtIn
Uustulnukas

30-05-2010 02:06
Postitus: #27

Ma olen siin, et lugeda. Pean tunnistama, et minu jaoks on huvitav lugeda igasuguste teooriate ja muu sellise kohta. Pikka aega, ma ei postitanud midagi, kuna ei olnud põhjust. Ma tahtsin lugeda. Ma siiski ei usu, aga mulle meeldib teada, mis võib olla. Ma arvan, et ma tean kuidas maailm töötab ja, et üleloomulikke asju pole olemas. Aga mingi väike osa minust tahab seda kõike uskuda, sest kõik on võimalik ja no huvitavam lahedam ka ju Laugh. Ma ei tea, kes ma nüüd olen. Loll, kes ei suuda võtta 100% kindlat seisukohta või ettevaatlik inimene.

Aga nagu paljusid muid asju, mida ma ei mõista, ei mõista ma ka pimedat usku. Kuidas saab keegi uskuda täielikult ühte asja. Raske ju.

Mulle ikka ei meeldi off-topic juttu rääkida.

[Muudetud: 30-5-2010 MaRtIn]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

30-05-2010 03:54
Postitus: #28

Aga proovime läheneda asjale teise nurga alt - milline ese milliste tingimuste puhul võib jätta sellise kujutise?

Pildi kvaliteedist - 5MP on küll "suur" arv, kuid lisaks annab vägagi palju juurde OPTIKA.
Telefonis EI Saa kunagi olema kaamera laadset optikat - tean - ära iial ütle iial aga telefon peab siiski jääma kompaktseks.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
FurioN
Tavaliige

30-05-2010 11:27
Postitus: #29

Igatahes tiivik paistab sel asjal olevat.
http://www.youtube.com/watch?v=naDshDyETOg + siis telefoniga tehtud pilt, kvaliteet pole jäänud heaks ja võib värvidega mingi mäng seal toimuda. Samas mõni asi paneb ka arvama, et see objekt lihtsalt tausta peale pandud.
Aga jah, kui see tõesti on "päris", siis on vist tõesti naljakas selliseid vastuseid kuulda Smile

[Muudetud: 5-30-2010 FurioN]
Müstik
Shambalas

30-05-2010 11:42
Postitus: #30

Tsitaat:Algselt postitas TheyAreAmongUs
ja ma võin kirjeldada paremin siis.

Seejärel kuulsime paukuvat häält, ma ei usu, et see oli laeva allakukkumise hääl vms. /---/See liikus taevas minust ja puust kaugemale, raske seletada, nagu diagonaalselt vms.
peale pildi tegemist tõusis see kõrgemale pilvedesse ja kadus, ning see juhtus kiirelt. umbes 10 sekundiga vist. aga ma ei ole kindel.
ning kui see lendas, siis tema küljest lendas pisikesi juppe, mida oli ülimalt raske silmagagi näha. peale ühe jupi vms. viskamist, samal ajal kui ma pildi tegin, ta hakkaski tõusma ja kadus.
Tundub küll mõni puldiga juhitav riistapuu. Mis tükid seal muidu kukkuda said? Keegi ikka on ehk puldiga helikoptereid lennutanud? Ja teab, mis hääl siis kostab?

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Anonymous
registreerimata

30-05-2010 13:11
Postitus: #31

Müstik, kas puldiga juhitav helikopter lendaks pärast seesugust plahvatust veel minema? Kas mõni tavaline lendav objekt oleks üldse võimeline pärast veel minema lendama? Ja kui kaua peab üks plahvatus kestma, et seda jõuaks pildistada? Ja fotol ei paista objekt üldse põlevat...
Müstik
Shambalas

30-05-2010 13:54
Postitus: #32

Ei oska öelda, aga mul naabripoiss pidevalt lennutab mere ääres neid mudelist helikoptereid ja need muudkui purunevad. Pärast on tükk tegu, et need uuesti kokku liimida.
Paukuda võis ju samal ajal midagi muud, mõni rikkis motikas või auto või mis iganes.
Aga see oli lihtsalt üks arvamus, mida eelpoolgi välja öeldi.
Imelik, et see asjandus selle pilditegija jutu järgi ülespoole tõusis, oleks allapoole langenud, siis oleks selge - objekt purunes ja kukkus alla.
Mõni satelliiditükk või purunenud lennuki osa või mis iganes kosmosepraht.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Savipats
Vana kala

30-05-2010 15:42
Postitus: #33

Kust on võetud, et sel telefonil 5MP kaamera? Endal ka 5MP kaameraga telefon ja minuteada on see 5MP ehk 5 000 000 pixlit saadud resolutsiooni korrutisena - 2592x1944 on ligikaudu 5MP.. Selle pildi reso küll nii suur pole...
Ma saan oma telefonist muidugi valida, mis resoga pilti teha.. kas 3MP, 5MP, VGA ... Ma ei teagi mis formaat see 600x800 on.. 0,48 MP aga nimetus kah sellel? imelik igastahes.. VGA peaks olema 640x480 pixelit.

Aga enne, kui nii põhjalikult arutlete selle objekti teemal, võiks talt küsida, miks ta laupäeval matemaatika tunnist poppi tegi..

Jutukas!
Jõhvikas
Veteran

30-05-2010 16:05
Postitus: #34

Teema võib julgesti lukku panna. Lapsed tegid vähe nalja, aga aitab ehk juba. Sama või samast pundist on pärit ka Mr. Alan...
Anonymous
registreerimata

30-05-2010 17:27
Postitus: #35

Kuna olen fotoasjanduses võhik, siis mind siiani intrigeerib, et kuidas see foto on tehtud. Suurendasin fotot 1000x ja ikka ei saa aru, mingeid rämedaid kleepimisjälgi ei näe, õigemini - ei oska näha. Ja seepärast olekski tore, kui mõni fotospets asja siiski kommenteeriks.
Kas mingid lapsed on võimelised niisugust asja valmis tegema?
helen009
Tavaliige

31-05-2010 11:24
Postitus: #36

Feik.. Täielikult, kuna see on sinna kleebitud, vähemalt mulle tundus nii, kui ma seda pilti kontrollisin..
Makaveli
Tavaliige

31-05-2010 22:18
Postitus: #37

Lendhumanoid ehk ? Siin foorumis nendest vist isegi juttu olnud.

"No matter what these people say about me, my music does not glorifie any image, my music is spiritual if you listen to it. It's all about emotion, it's all about life."

- T.Shakur
Tom
Veteran

03-06-2010 21:49
Postitus: #38

Edaspidi teadmiseks, et siiamaani on kõik ilmselge feik-materjaliga tuusama tulnud tegelased IP-bänni saanud!!!!

Ja nii ka praegu!

[Muudetud: 3-6-2010 Tom]

Anna teada: paravihje@gmail.com
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

04-06-2010 03:53
Postitus: #39

Tom aga äkki pressiks neilt enne bänni välja kuidas pilt on tehtud - huvitav ju ikkagi.

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Tom
Veteran

04-06-2010 07:12
Postitus: #40

Ei ole huvitav Bleh

Anna teada: paravihje@gmail.com
madman07
adekvaatne

04-06-2010 11:48
Postitus: #41

Vaatasin seda pilti ja ühte asja ma ütlen - noor inimene kes tahab teha ägedat ufo-pilti ja koguda populaarsust....reeglina ei hakka meisterdama mingit nii "odava" ja mõistetamatu ning hoomamatu kujuga objekti(objektide kogumit) - pealegi piksleid vaadates on kõik vägagi ok. Kogu see paukumise-moodi hääle jutt ja et nagu väikseid tükke pudenes on usutav. See mees kes selle foto tegi , las teeb sellest kohast erineva nurga alt veel paar klõpsu sellesama telefoniga - vaatab kuidas nende piltide kvaliteet paistab.

tramaivõi...
Jõhvikas
Veteran

04-06-2010 12:05
Postitus: #42

Vahest on see jutt, mis pildi juurde räägitakse, olulisem kui pilt ise.
GoldenGirl
Uustulnukas

09-06-2010 18:09
Postitus: #43

Kratt. Kuigi nad lendavad rohkem pimedamal ajal.
Anonymous
registreerimata

07-07-2010 12:57
Postitus: #44

Ukselingi peegeldus või mitte?

[Pilt: ukselink.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

Originaal: http://img810.imageshack.us/img810/4057/sdc12942.jpg
fiNluX
Uustulnukas

12-09-2010 15:04
Postitus: #45

Esimeses postis olev pilt on fake. Isegi ilma photoshopi avamata ytlen et fake. Selgitus on see et selle objekti ylemise osa 22red on kuidagi blended in ehk siis kuidagi l2heb pildiga kokku ja all on suur paks joon ja rahvas see ei ole objektil olev vari. Lihtsalt kellegi photoshopitud nali.
donulme
Tavaliige

13-09-2010 15:12
Postitus: #46

kuigi selle pildi usutavus on suhteliselt kaheldav, oli minujaoks see pilt seetõttu pilkupüüdev, et minu ideaalis peakski üks ofu just selline välja nägema, sest miks ta peaks olema lendav taldrik või mingi sigarikujuline laev, ta võiks just olla ebamaise disainiga ning tema ümber või järgi võiks olla mingi tohutu energiaväli,mis samuti viitaks kõrgemale tehnoloogiale ning seletaks planeetide vahelise trippide võimalikkust. sellel objektil on kõik ebamaised jooned olemas, kaasaarvatud ebamaine disain ning mingi tohutu energia allikas mis helendab siniselt (kõrge temperatuur). kuid kahjuks tundub tõesti see pilt vähe usutav,fookus ei tundu telefonile omane ning objekt ei sula taevaga kokku, nagu keegi ka ennist mainis, et tundub et see objekt on vägisi pildile sulatatud. kuid mine tea,mõni spetsialist võiks ju nalja pärast selle pildi ette võtta, sest kindlasti on teisi peale minu keda kraabib kuskil sügaval lause "i want to belive" Smile

All it takes to be different is to be different.
Päikeseinsener
Bännitud

08-10-2010 20:37
Postitus: #47

Imelik,et inimesed siin on üldse selle pildi ehtsuses kahelnud.. ilma mingi kahtluseta on tegemist täiesti tavalise photoshopiga.

"You're all individuals"
Animus
Tavaliige

11-11-2010 09:28
Postitus: #48

lenduv torusiil Smile
Hennu.
Uustulnukas

11-11-2010 17:33
Postitus: #49

See on ju palja silmaga näha, feik. see nn "UFO" on palju teravam kui ülejäänud pilt. Võib järeldada, et ta lõikas selle kuskilt täpselt välja ja kleepis sinna pildile, üritas ehk midagi varjata veel. Jamas paar tundi ja nüüd naerab arvuti taga, et paljud usuvad.
ekke721
Tavaliige

21-12-2010 18:32
Postitus: #50
RE: Mis asi on pildi peal?
Ainuke asi pildil, mis on moblaga pildistatud(kui üldse pildistatud) on helikopter.
Taust on küll mobiili jaoks liiga terav terav.
Ja sügavus kah liiga suur.

Ära joo ja sõida. Parem suitseta ja lenda!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Valge naine mu toa ukse peal sandra324 9 3,041 23-08-2009 18:19
Viimane postitus: Hinata

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog