Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakkab vastu...
#1
Ohhh, lahe on teha teemasid! Ja ega nii ongi, et ei viitsi ju otsingut kasutada ja miks ma pean tegema juba tehtud teemasse oma posti? Ei, ma olen ikka tegija ja teen OMA teema.

See on kivi ühtede paljutäheliste kapsaaeda... Mida rohkem teid on, seda laisemad olete...

[Muudetud: 5-30-2010 Krayon]
#2
Hmm, väga huvitav.. ma vastan 3 minuti jooksul uues teemas, ole valvel.


edit: .. ma mõtlesin ümber.

[Muudetud: 5-30-2010 Savipats]
#3
[Pilt: in_before_lock.gif]
#4
A nagu anarhia.

Tulnukatants: http://www.youtube.com/watch?v=Yf6CKA9r-Uk
#5
Mis nali see nüüd olgu!
Otsige kõik vitsad välja ja nuhelge end!
Ja siis pöörake "teine põsk" ja nuhelge veel!
Armastagem oma ligimest!

Päikest!
#6
Huvitav teema. Lugesin kaks korda läbi aga ainuke mõistlik asi mis ma siit leidsin on Krayon' i allkiri.
1. Kas oli veel midagi mis kustus enne minu lugemist?
2. Kui oli siis peaks kustuma koos ebamõistlikku teemaga. (Usun Krayon'i arusaama foorumist.)
3. Viimasel ajal (seenevihma sajab praegu üsna tihedalt) peaks kustutama ka kõik uued (või vähemalt enamuse neist) siia postitatud piltidest.

Viimasesse pildicasesse ei tahtnud isegi sõna sekka öelda. Paistab, et võltspildipostitajad on üsna õppimisvõimelised, samas arenguruumi ei tahaks
neilt küll oma jutuga röövidaBleh

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]
#7
Tsitaat:Algselt postitas Leena
1. Kas oli veel midagi mis kustus enne minu lugemist?
Ei
Tsitaat:Algselt postitas Leena
3. Viimasel ajal (seenevihma sajab praegu üsna tihedalt) peaks kustutama ka kõik uued (või vähemalt enamuse neist) siia postitatud pildid.
You dont say?
#8
huvitav, et minu signatuur arusaadav pole, aga okei.. Smile see teema käib vist käsikäes selle teise sünnimärgi teemaga..
Minu poolest võib selle teema kustutada, ma usun, et kõik, kes asjast aru said, said ka oma vitsad kätte..
Ufo pildi teemad tuleks tegelikult aga lukku panna ja kuskile eraldi osakonda arhiveerida, et tulevikus oleks võimalik võrrelda ja progressi vaadata Smile Tore näha, kuidas inimene areneb ja õpib...
#9
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Tsitaat:Algselt postitas Leena
1. Kas oli veel midagi mis kustus enne minu lugemist?
Ei
Tsitaat:Algselt postitas Leena
3. Viimasel ajal (seenevihma sajab praegu üsna tihedalt) peaks kustutama ka kõik uued (või vähemalt enamuse neist) siia postitatud pildid.
You dont say?

Kiire postitus. Jõudsid kiiremini vastuse kirja panna kui mina kirjavea parandada.

Lihtsalt on jäänud silma, et viimasel ajal on massiliselt siia hakatud võltspilte panema. Miks? Pagan seda teab.
#10
Asi ei ole sünnimärkides ja soolatüügastes vaid pigem selles, et moded ei tee mitte midagi viimasel ajal, et foorumis korda hoida...
Ja ega need uued kasutajad (ja vanadki) etemad pole.
Eks nad laisad ole vast kõik natukene. Ei viitsita natukenegi otsida ja silmi lahti teha.
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Lihtsalt on jäänud silma, et viimasel ajal on massiliselt siia hakatud võltspilte panema. Miks? Pagan seda teab.
Inimesed otsivad 15 minutit tähelepanu! Ja eks see IRW- icc-icc mentaliteet ole kah, kus keegi kuskil avastab selle foorumi ja siis tullakse terve tutvusringkonnaga "nalja tegema".
#11
Jah, ka selle teema võib ja ilmselt pannaksegi lukku, aga lihtsalt vihale ajab see, et kui laisad ja hoolimatud ollakse.
Ja heameel lugeda, et ma ainukesena ei märka, et viimastel päevadel on jälle visanud mängukoobas kellelgi üle ja siia mängima kolinud... Sõnavabadus sõnavabaduseks, aga no mõnest postitajast koha on aru saada, et see igavusest tehtud.
#12
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
huvitav, et minu signatuur arusaadav pole, aga okei.. Smile

Arusaadav ei võrdu sõnaga mõistlik. Ja vastupidi. Keeruline?
#13
Juhtisin juba ükspäev tähelepanu, et on kaks samanimelist teemat (orb ja orbid). Hetkel valdab mind küll tunne, et alafoorumi korrapidaja luges minu ininat ja mõttes saatis pikale lainele.


#14
aa, sorry.. ma tegin ennatlikke järeldusi Smile .. siiski jääb mulle mõni asi segaseks.. aga see selleks.. Ega ma ometi ei taha ju OFFTOPICUT siin teemas edasi arendada...
#15
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Jah, ka selle teema võib ja ilmselt pannaksegi lukku, aga lihtsalt vihale ajab see, et kui laisad ja hoolimatud ollakse.
Ja heameel lugeda, et ma ainukesena ei märka, et viimastel päevadel on jälle visanud mängukoobas kellelgi üle ja siia mängima kolinud... Sõnavabadus sõnavabaduseks, aga no mõnest postitajast koha on aru saada, et see igavusest tehtud.

Kurb, aga nii see on. Sõnavabadus ei tähenda võltspiltide postitust ja muud taolist. Viimatimainitu kvalifitseerub pettuseks.
#16
See ongi OT teema! Smile Eesmärgiga tähelepanu tõmmata.
#17
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Juhtisin juba ükspäev tähelepanu, et on kaks samanimelist teemat (orb ja orbid). Hetkel valdab mind küll tunne, et alafoorumi korrapidaja luges minu ininat ja mõttes saatis pikale lainele.

Pakun, et keegi ei saanud su ininast lihtsalt aru. Isegi mulle jäi mulje, et vastasid hoopis eelnevale küsijale ega hakanud su linki seepärast klikkimagi. AGA. Ma kuidagi ei tihka oma postitusi teise inimese teema alla toppida. Tema räägib seal oma kogemusest ja kuidas ma siis sõidan sisse a la "aga vaadake hoopis minu pilti". Selleks peaks olema mingi üldisem teema.
#18
Savipats, ära looda teise inimese huumorimeelele, sest mõnel seda lihtsalt pole, kuna liiga vip Bleh
#19
Tsitaat:Algselt postitas Mugen

Pakun, et keegi ei saanud su ininast lihtsalt aru. Isegi mulle jäi mulje, et vastasid hoopis eelnevale küsijale ega hakanud su linki seepärast klikkimagi. AGA. Ma kuidagi ei tihka oma postitusi teise inimese teema alla toppida. Tema räägib seal oma kogemusest ja kuidas ma siis sõidan sisse a la "aga vaadake hoopis minu pilti". Selleks peaks olema mingi üldisem teema.

Nojah, siis nii ongi, et võtame aga järgmise käände ja teeme samanimelise teema? Nii kaotab see otsing varsti üldse oma mõtte....
#20
Ma mõtlen, et ehk peaks nii ufode kui kummituste sektsiooni all olema üks üldisem teema : "isiklikud kogemused", siis ei tekiks nendesse sektsioonidesse nii palju erinevaid isiklikke teemakesi.
#21
Aga teeme siis äkki personaalsed alafoorumid iga liikme jaoks?
Seal saab siis arutada sünnimärkidest, muhkudest, mustadest trussikutest ja muus paranormaalsest!
#22
Tsitaat:Algselt postitas Krayon

Nii kaotab see otsing varsti üldse oma mõtte....


Noh jahh. Mina otsin juba ammu ainult kasutajanimede järgi kui pole tükk aega siia pilku heitnud... a la zed, Varjutroll, Krayon ... etc.
#23
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Ma mõtlen, et ehk peaks nii ufode kui kummituste sektsiooni all olema üks üldisem teema : "isiklikud kogemused", siis ei tekiks nendesse sektsioonidesse nii palju erinevaid isiklikke teemakesi.

Kasvõi, aga see on juba modede-adminnide pärusmaa ja teha. Oleks normaalne küll kui foorumit natuke sättida ja sarnaseid teemasid liita.
#24
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Savipats, ära looda teise inimese huumorimeelele, sest mõnel seda lihtsalt pole, kuna liiga vip Bleh

mu tuju muutus kah, et ehk olen siis paremini loetav vms..

Aga see teema võiks siis olla selline väike reformatsiooni teema..

Nõustun, et isiklikud kogemused tuleks nagu ära jagada, neid võib olla igast vallast ja kui kõik ühes kohas kokku saavad on pudru ja kapsad..


Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Ma mõtlen, et ehk peaks nii ufode kui kummituste sektsiooni all olema üks üldisem teema : "isiklikud kogemused", siis ei tekiks nendesse sektsioonidesse nii palju erinevaid isiklikke teemakesi.
#25
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Tsitaat:Algselt postitas Krayon

Nii kaotab see otsing varsti üldse oma mõtte....


Noh jahh. Mina otsin juba ammu ainult kasutajanimede järgi kui pole tükk aega siia pilku heitnud... a la zed, Varjutroll, Krayon ... etc.

No sa teed mulle liigset au, aga usun, et teed seda viisakusest. Ma olen juba ka varem tunnistanud, et ega mul midagi tarka eriti rääkida veel ei ole, olen siin isegi rohkem õppija/lugeja, aga no vahest püüan midagi vastu ka anda.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat