Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakkab vastu...
#51
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Ei ole märganud, et seda niivõrd ALTERNATIIVajaloona võetaks, kuivõrd puhta tõena, mis tavainimeste eest varjatud.
Ja kui sa paned kokku natside saavutuste ülistamise, sallimatuse vähemuste suhtes, siin-seal väikesed rassistlikud remargid ja vihjed kuidas valgele mehele ära tehakse siis tuleb kokku üks võigas kompott.

Tead, ma ütleks selle kohta, et kes ikka koera saba kergitab, kui mitte koer ise. Kui vaja leida sallimatust, eks siis need kõige suuremad sallimatuse kütid selle ka leiavad. Imevad kasvõi pastakast välja. Sest muud moodi nad ju ei saa. Mõelda vaid - on üks asi, läbi mille vastandumise saab inimene ennast teostada, paremaks pidada. Ja kui see temalt võtta, siis ei jäägi ju miskit alles, kogu inimese vastandumisele üles ehitatud võlts-identiteet kukub korraga kummuli.

Mis jääb siis Mugenist alles, kui ühel päeval peaks ta leidma, et tegelikkuses elu pole ikkagi nii must-valge, kui ta seda näeb? Aga seda ei juhtu... sest enese alalhoiuinstinkt on tugevam kui tõe tunnistamine.
#52
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tegelikult mul on suht kahju, et suur osa neist, kes nimetavad end "paganateks" on ühel või teisel viisil sallimatud. Aga mis teha, eks Eesti ajaloo taak on eriti raske kanda neile, kes tunnevad selle maaga tugevamat sidet.

Tutvusta mulle kah neid, ma ei tea siit foorumist kedagi säärast.
Kas natsi-saksamaa saavutuste ja alternatiivajaloo üle arutlemine teb inimese kohe sallimatuks? Minu arust on just selline lähenemine sallimatus...

Ei ole märganud, et seda niivõrd ALTERNATIIVajaloona võetaks, kuivõrd puhta tõena, mis tavainimeste eest varjatud.
Ja kui sa paned kokku natside saavutuste ülistamise, sallimatuse vähemuste suhtes, siin-seal väikesed rassistlikud remargid ja vihjed kuidas valgele mehele ära tehakse siis tuleb kokku üks võigas kompott.


Otot.

Esimeses maailmasõjas tapeti väidetavalt kah 6 miljonit juuti ja juudid VÕTSID selle hiljem omaks kui propaganda. Kloogal oli esimesel tahvlil tapetute hulk kui suur? Teisel tahvlil kui suur ja kui suur on seal tänane number? Vihkan valet.

Aga mis asja on SUL juutidest? Suur valede paljastaja, alusta äkki sellest, mis toimub tänapäeval Eestis? Ma saan aru, et jube mugav on kõik korruptsioonid liigitada juutide vandenõu alla, aga see on samas arulage lihtsustamine.
Teha juutidest ja homodest Eesti hädade süüdlased, keda iga kord (verbaalselt) peksma hakata, kui midagi on psse keeratud on absurd, arvestades juutide ja homode protsenti Eestis. Ja ma ütlen veel midagi - sa oled suurima ajupesu ohver. Arva ära miks iga natukese aja tagant ärgitatakse ajalehtedes diskussioone homode õiguste üle, kui on teada, et sellest tuleb vaid valus andmine? Miks pannakse siis artiklitele provokatiivsed pealkirjad, selle asemel, et asja rahulikult arutleda? Sellepärast et homod ( ja juudid) on alati teemad, mida saab rahvale hambusse visata, samal ajal kui mõned härrad teevad tehinguid, millele ühegi tavakodaniku hammas ei hakka. Need on teemad, kuhu suunatakse rahva viha.
#53
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Tead, ma ütleks selle kohta, et kes ikka koera saba kergitab, kui mitte koer ise. Kui vaja leida sallimatust, eks siis need kõige suuremad sallimatuse kütid selle ka leiavad. Imevad kasvõi pastakast välja. Sest muud moodi nad ju ei saa. Mõelda vaid - on üks asi, läbi mille vastandumise saab inimene ennast teostada, paremaks pidada. Ja kui see temalt võtta, siis ei jäägi ju miskit alles, kogu inimese vastandumisele üles ehitatud võlts-identiteet kukub korraga kummuli.

Mis jääb siis Mugenist alles, kui ühel päeval peaks ta leidma, et tegelikkuses elu pole ikkagi nii must-valge, kui ta seda näeb? Aga seda ei juhtu... sest enese alalhoiuinstinkt on tugevam kui tõe tunnistamine.

Celtic, ma ei näe asju sugugi must-valgelt ega pea ka ennast paremaks. Aga ma ei tolereeri ka seda, kui inimesed oma rumalusest muudkui kannatusi juurde produtseerivad. Ja kui ma oma mina nii tähtsaks peaks, siis ma ei sekkuks, sest kõrvaltvaatamine on palju mugavam. Vähem vaenlasi.
#54
Kas tasub siis kogu asja olemuse kohta teha põhjapanevaid järeldusi vaadeldes vaid ühe/kahe indiviidi käitumist? Kui kellegi maailmavaade sulle ei sobi, siis laiendad selle mittesobivuse automaatselt tervele foorumi osale kuna eeldad, et seal räägitakse samadest asjadest, millest räägib sulle ebasümpaatne persoon.
#55
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Kunsti teha selleks ettenähtud kohas on normaalne, aga et selleks pinnaks kasutatakse avalikke transpordivahendeid ja ootepaviljoni klaase, kortermajade välisuksi jne, see on ebanormaalne.


Jah, juba eelmisel sajandil tekkis see (eba)normaalne kunstivool ja seda nimetatakse tänavakunstiks (street art), mis kasutab AVALIKKU ruumi, millele meil kõigil on omajagu õigus.
Siinkohal palun vahet teha tag'imisel ja nt grafitil ja stencil art'il, mis muidugi võib olla liiga palju nõutud kelleltki, kel puudub igasugune kunstiharidus.
#56
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Kas tasub siis kogu asja olemuse kohta teha põhjapanevaid järeldusi vaadeldes vaid ühe/kahe indiviidi käitumist? Kui kellegi maailmavaade sulle ei sobi, siis laiendad selle mittesobivuse automaatselt tervele foorumi osale kuna eeldad, et seal räägitakse samadest asjadest, millest räägib sulle ebasümpaatne persoon.


See on küll tõsi, et laiendan. Aga paratamatult tekib eelarvamus, kui näed (näen) midagi pidevalt siin ja seal üles kerkivat. Kui asi on tasakaalust väljas ja millelegi pööratakse liiga palju tähelepanu - selle jaoks on teised foorumid, kuhu ma lihtsalt oma jalga ei tõsta.
#57
Avaliku ruumi üle on Krayonil täpselt sama palju sõnavõimu kui sul. Seega, kui Krayonile ei meeldi see, mida teed avalikus ruumis, siis pole sinu asi seda arvustada, vaid sellega arvestada. Mulle kah ei meeldi sodimised. Vahet pole, kuidas sa seda nimetad. Ja kui inimesed ütlevad, et neile ei meeldi see, mida teed, siis pead sellega arvestama kuna avalik ruum kuulub kõigile, mitte ainult sulle.
#58
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Avaliku ruumi üle on Krayonil täpselt sama palju sõnavõimu kui sul. Seega, kui Krayonile ei meeldi see, mida teed avalikus ruumis, siis pole sinu asi seda arvustada, vaid sellega arvestada. Mulle kah ei meeldi sodimised. Vahet pole, kuidas sa seda nimetad. Ja kui inimesed ütlevad, et neile ei meeldi see, mida teed, siis pead sellega arvestama kuna avalik ruum kuulub kõigile, mitte ainult sulle.

Olen ma keelanud Krayonil oma sõnavõimu kasutada või? Sul ei meeldi, talle ei meeldi, mulle meeldib, mõnele teisele meeldib kah.
See et tänavatel on 80% tagimist ja 20% ehk midagi, mida võib kunsti alla liigitada ep ole minu personaalne süü.
#59
Kas hakkad nüüd nägema paralleele enda mõttemaailmaga? Sina pole süüdi, et 80% on jama ja just sina teed seda õiget asja. Aga miks eeldad, et kui 20% inimestest räägib juutidest, siis on see kohe vandenõu ja jama ja BS ainuüksi seetõttu, et 80% teisi ehk nii arvabki?
#60
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Kas hakkad nüüd nägema paralleele enda mõttemaailmaga? Sina pole süüdi, et 80% on jama ja just sina teed seda õiget asja. Aga miks eeldad, et kui 20% inimestest räägib juutidest, siis on see kohe vandenõu ja jama ja BS ainuüksi seetõttu, et 80% teisi ehk nii arvabki?

Ma vahetaks need protsendid ära. Vähemalt siinkandis on see vastupidi. (Ei pea silmas avalikus ruumis sõna võtvaid isehakanud/hakatatud arvamusliidreid vaid meie riigi kõrgeimat võimu, kellega küll paraku ei arvestata.).

PS: Ainuüksi püüd holocaustis kahtlemine kuulutada ebaseaduslikuks/kuritööks viitab juba sellele, et asi on VÄGA mäda. Tõde on seega väga väga valus. Keeruline aru saada?
Või suudab keegi mingi mõistliku põhjuse leida miks tõde EI tohiks välja selgitada? Arvestatava põhjuse. Tõe väljaselgitamine oleks juutidele juba tulus selle poolest, et nad saaksid tõeselt ja faktidega näidata, et neil on õigus. Miskipärast nad kardavad tõde ja püüavad endiselt näidata a la Dresdeni pommitamisel "liitlasvägede" poolt hukkunute laibavirnu holocausti ohvrite pähe. Faktid, faktid...
[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]
#61
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Kas hakkad nüüd nägema paralleele enda mõttemaailmaga? Sina pole süüdi, et 80% on jama ja just sina teed seda õiget asja. Aga miks eeldad, et kui 20% inimestest räägib juutidest, siis on see kohe vandenõu ja jama ja BS ainuüksi seetõttu, et 80% teisi ehk nii arvabki?

Kuule, sa ise saad ka aru, mida sa ütelda tahtsid? ma võin vaid aimata, et selle segase sõnastuse taga peitub katse mõista anda, et see mida mina arvan "juutide vandenõu" paikapidavusest, ei ole õige. Sest ega sa ometi ürita võrrelda suht süütut tänavakunsti (mida nii ehk naa pidevalt maha pestakse) ja lame'i, mis võib viia välja kuni vihakuriteoni (hate crime)? Sest see võrdlus oleks kohatu.
#62
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Kas hakkad nüüd nägema paralleele enda mõttemaailmaga? Sina pole süüdi, et 80% on jama ja just sina teed seda õiget asja. Aga miks eeldad, et kui 20% inimestest räägib juutidest, siis on see kohe vandenõu ja jama ja BS ainuüksi seetõttu, et 80% teisi ehk nii arvabki?

Ma vahetaks need protsendid ära. Vähemalt siinkandis on see vastupidi. (Ei pea silmas avalikus ruumis sõna võtvaid isehakanud/hakatatud arvamusliidreid vaid meie riigi kõrgeimat võimu, kellega küll paraku ei arvestata.).

PS: Ainuüksi püüd holocaustis kahtlemine kuulutada ebaseaduslikuks/kuritööks viitab juba sellele, et asi on VÄGA mäda. Tõde on seega väga väga valus. Keeruline aru saada?
Või suudad mingi mõistliku põhjuse leida miks tõde EI tohiks välja selgitada? Arvestatava põhjuse. Tõe väljaselgitamine oleks juutidele juba tulus selle poolest, et nad saaksid tõeselt ja faktidega vastata näidata, et neil on õigus. Miskipärast nad kardavad tõde ja püüavad endiselt näidata a la Dresdeni pommitamisel hukkunute laibavirnu holocausti ohvrite pähe. Faktid, faktid...
[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

Siiski, sa ei vastanud ühele lihtsale küsimusele - mis sinul juutidest?

Haavu üldiselt ei kisuta lahti.


#63
Kuna pestakse maha, siis võib teha? Viskame siis prahi metsa alla kah, niikuinii keegi koristab ära. Ptüi...

Ma ei oska sulle muus osas vastata, kuidas võrrelda süütut tänavakunsti mingi kahtlase lameiga. Mis iganes see lamei on. Tore on teada, et sinu nägemuses on III Reichi saladuste teema lõpptulemuseks räme vihakuridegude laine.

Muudatus: eemaldatud ebasobiv lause

[Muudetud: 31-5-2010 PiziIngliito]
#64
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tsitaat:Algselt postitas Leena
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Kas hakkad nüüd nägema paralleele enda mõttemaailmaga? Sina pole süüdi, et 80% on jama ja just sina teed seda õiget asja. Aga miks eeldad, et kui 20% inimestest räägib juutidest, siis on see kohe vandenõu ja jama ja BS ainuüksi seetõttu, et 80% teisi ehk nii arvabki?

Ma vahetaks need protsendid ära. Vähemalt siinkandis on see vastupidi. (Ei pea silmas avalikus ruumis sõna võtvaid isehakanud/hakatatud arvamusliidreid vaid meie riigi kõrgeimat võimu, kellega küll paraku ei arvestata.).

PS: Ainuüksi püüd holocaustis kahtlemine kuulutada ebaseaduslikuks/kuritööks viitab juba sellele, et asi on VÄGA mäda. Tõde on seega väga väga valus. Keeruline aru saada?
Või suudad mingi mõistliku põhjuse leida miks tõde EI tohiks välja selgitada? Arvestatava põhjuse. Tõe väljaselgitamine oleks juutidele juba tulus selle poolest, et nad saaksid tõeselt ja faktidega vastata näidata, et neil on õigus. Miskipärast nad kardavad tõde ja püüavad endiselt näidata a la Dresdeni pommitamisel hukkunute laibavirnu holocausti ohvrite pähe. Faktid, faktid...
[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

Siiski, sa ei vastanud ühele lihtsale küsimusele - mis sinul juutidest?

Haavu üldiselt ei kisuta lahti.



Mul on juutidest savi. Tõest EI ole savi.
Ära unusta, et suur osa karistussalklastest kes käisid mööda eestimaad ja tulistasid kõike mis liikus, põletasid talusid, külasid ja vägistasid naisi olid juudid....no comments. Aga ise sa tahtsid. Faktid faktid faktid...ja Zuroff pasundab ainult mulle. Seebimullid on vaffad asjad. Lastelastele meeldivad need väga...wink
PS: Loodan, et said haavade kohapealt ka selgust. Ära kisu neid lahti.

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]
#65
Tsitaat:Algselt postitas Leena

Mul on juutidest savi. Tõest EI ole savi.
Ära unusta, et suur osa karistussalklastest kes käisid mööda eestimaad ja tulistasid kõike mis liikus, põletasid talusid, külasid ja vägistasid naisi olid juudid....no comments. Aga ise sa tahtsid. Faktid faktid faktid...ja Zuroff pasundab ainult mulle. Seebimullid on vaffad asjad. Lastelastele meeldivad need väga...wink
PS: Loodan, et said haavade kohapealt ka selgust. Ära kisu neid lahti.

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

Niisugust jama kuulen ma küll esimest korda ja loodan ka, et viimast.
#66
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Tsitaat:Algselt postitas Leena

Mul on juutidest savi. Tõest EI ole savi.
Ära unusta, et suur osa karistussalklastest kes käisid mööda eestimaad ja tulistasid kõike mis liikus, põletasid talusid, külasid ja vägistasid naisi olid juudid....no comments. Aga ise sa tahtsid. Faktid faktid faktid...ja Zuroff pasundab ainult mulle. Seebimullid on vaffad asjad. Lastelastele meeldivad need väga...wink
PS: Loodan, et said haavade kohapealt ka selgust. Ära kisu neid lahti.

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

Niisugust jama kuulen ma küll esimest korda ja loodan ka, et viimast.

Ega siis pea ainult kõike kuulama mida sünagoogis räägitakse....vaata avaramalt ringi. Seda jama ajavad ka mõned juudid.

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

Või siis pederastide koosolekul.

[Muudetud: 5-30-2010 Leena]

Tutvu arhiivimaterjalidega ja siis räägime edasi jamast. Eksole.

[Muudetud: 5-31-2010 Leena]
#67
Ärkasin ja lugesin ning esmalt raputan tuhka pähe - kuigi minu "süüle" juba viidati ilusti - väljend
"neegrid omas mahlas" (ka juudi omas mahlas ja mõned grupid veel) on tõesti asi mida kasutanud
olen ja seni kuni seda seadusega ära ei keelata - nagu juhtus sõnadega "ahi" ja "juut" ühes lauses
kui neid kasutada SEOTULT. Ei tähenda aga see mitte, et mulle meeldiks neegreid või juute nende
omas mahlas marineerida ja siis süüa vaid tegu üldistava lausega mis näitab osutatud grupi poolt
läbi viidud KORDUVALE tegevusele. Kui neeger tapavad ÜHE valge siis on see ÜKSIK juhtum. Kui
mitmed neegrid, erinevates kohtades ja aegadel tapavad VIHAKURITEO (sinu armastatud väljend
Mugen ja tähendab see SPETSIAALSELT mingi grupi vastu suunatud seadusevastast tegevust) käigus
valgeid inimesi siis saab vabalt kasutada "omas mahlas" väljendit. Tundub, et lisaks eesti keele
vähesele valdamisele kannatad sa ka kroonilise sotsiaalse informatsiooni antipaatia käes. Üritad
ignoreerida ja mööda vaadata neist faktidest ja protsessidest mis toimuvad inimühiskonnas ja mis
võivad sind puudutada negatiivselt emotsionaalsel tasandil või VALUSALT füüsilisel tasandil.

Mis aga puudutab sinu ja Leena diskussiooni juutide kohta eraldi siis soovitan tõesti tutvuda arhiivi
materjalidega mis näitavad vägagi ilmekalt, et viimase (vähemalt) saja aasta jooksul on KÕIKIDE
suuremate massimõrvade ja genotsiidide TAGA seisnud juudid. Tõesti - mitte alati pole nad käes
hoidnud püssi või matseetat rääkimata poomisnöörist, kuid ALATI on nad pakkunud ideoloogia (nagu
bolševism) mille alusel õigustatakse tapatalguid või pakkunud RAHA ehk vahendeid millede eest siis
muretseti need püssid ja poomisnöörid. Alustuseks võiksid ehk tutvuda veebilehega (lingi lisan lõppu)
mille omanikku on toodud info eest üritatud tappa, tema elu ruineeritakse ja ka veebilehte on korduvalt
rünnatud ning isegi "suur ja püha" Google on manipuleerinud selle infoga, et lehte keegi ei näeks. Ja
ainuke asi mida see mees teeb on TAASESITANUD arhiivi materjale juutide tegevuse kohta.
http://www.jewwatch.com/

Lisaks ehk seda, et kui juba toodi välja Karistuspataljonide JUHTIDE ja paljude lihtliikmete etniline taust
(lisaks ehk seda, et paljud neist olid ka KORDUVALT karistatud kriminaal kurjategijad ja maniakid) siis
lisaks siia veel ka need kuulsad LätiKütid kes olid RÕHUVAS enamuses Läti ja Leedu proletaar juutidest
moodustatud. Ning ka nende "vägitegudest" on olemas päris jubedaid tõendeid, kuid seni ajani
süüdistatakse mingil põhjusel lätlasi!?

Sa kas õpid mida ajalugu annab sulle või jääd ajaloole jalgu.

[Muudetud: 5-31-2010 excubitoris]
#68
Tõepoolest on siin mitmeski osas tegemist dubleerimisega, sellepärast loen teema suletuks.
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat