Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must piibel
Autor Sõnum
Norwain
Tavaliige

01-05-2004 07:03
Postitus: #1
Must piibel
Kas keegi teab sellisest asjast midagi? Kuulsin et seal pidid olema mingid loitsud ja ravitsemise kokside õpetused, aegade algusest saati...

Muudetud: 24-7-06 kell 07:32:25 Hallucigenia
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wolfgirl
Metsaelanik

01-05-2004 22:20
Postitus: #2

Kas midagi sellisd, mis muumia filmis oli? Võibolla oli tõesti mingi raamat kuhu oli kirjutatud ravitsemise tarkused
Imotep
Vana kala

02-05-2004 13:54
Postitus: #3

Tsitaat:Esialgne postitaja Wolfgirl
Kas midagi sellisd, mis muumia filmis oli? Võibolla oli tõesti mingi raamat kuhu oli kirjutatud ravitsemise tarkused

Muumias oli vist must raamat ja kollane raamat
Norwain
Tavaliige

02-05-2004 17:13
Postitus: #4

Ei ole kuskilt filmist võetud, ma ise kah pole päris kindel aga suhtlesin mõndade inimestega ja siis need rääkisid sellisest asjast et pidavat olema kõiksugu loitsud ja asjade õpetused mis puudutavad maagiat. Ja siis ma lihtsalt mõtlesin, et küsin siin kas keegi on kuulnud midagi sellisest asjast.
rha
Vana kala

02-05-2004 17:52
Postitus: #5

ma tean et "Võluväes" oli selline asi.
Reaalselt vaevalt midagi sellist eksisteerib.
Thorondor
Administraator

02-05-2004 17:55
Postitus: #6

Miks vaevalt midagi sellist eksisteerib.
On olemas ju igasugused liikumise, ja loitsudega tegelejad inimesi. Neid oli ilmselt kunagi varem rohkem. Minu arvates on see vägagi tõenäoline, et midagi sellist eksisteerib.
rha
Vana kala

02-05-2004 18:02
Postitus: #7

Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Miks vaevalt midagi sellist eksisteerib.
On olemas ju igasugused liikumise, ja loitsudega tegelejad inimesi. Neid oli ilmselt kunagi varem rohkem. Minu arvates on see vägagi tõenäoline, et midagi sellist eksisteerib.
aegade algusest mingi üli kogu loitse jne.?
millest suure tõenäosusega keegi kuulnud pole. Sama hästi võib 50 km sügavusel Maa seest hakata tühemik, kus elavad dinosaurused, trollid, lumeinimesed, tulnukad ja muud tegelased või hoopiski kadunud atlantise rahvas. Laugh

Põhimõtteliselt tuleneb mu arvamus sellest, et ma ei usu loitse jms. Kuna minu arvamuse järgi loitsud on väljamõeldis, siis miks keegi peaks neis piibli koostama.

[Teadet on muutnud 2-5-2004 postitaja rha]
Thorondor
Administraator

02-05-2004 18:06
Postitus: #8

Nuvot, mina pigem usun loitse, kui seda, et dinosaurused, kuslil maa all Pellutsidaaris elavad.
rocco
Uustulnukas

03-05-2004 00:11
Postitus: #9

Must Piibel???
Väga kummaline asi.
Kuid on olemas selline raamat nagu: "Saatanlik Piibel" sisaldab endas saatanile rituaale, maagiat jne.
Olen ise seda lugenud ja minuarust väga väärt raamat/piibel.
monsa34
Uustulnukas

09-05-2004 02:19
Postitus: #10

Must piibel? Vat see piibel peab küll olema vähemalt mitu sada aastat vana enne kui piibliga hookus pookuseid teha- üks kõik milliseid!
yodalr
Tavaliige

09-05-2004 02:43
Postitus: #11

teen ettepaneku para-webi rahvaga mingi satanisti üle otsida ja siis intervijuu temaga teha.

maailm pole kunagi üxi olnud.
rocco
Uustulnukas

09-05-2004 22:06
Postitus: #12

Võite proovida ühendust seotada sellise inimesega nagu Jason. Kungi sai tehtud uurimustöö Satanismist ja ka temalt sain ma päris hulgaliselt vajalikku informatsiooni. Tema on siis Eesti Musta Veenuse Ordu juhatuse esimees. email: mvordu@hotmail.com
Celtic
ja sina pead kandma maailma

10-05-2004 13:17
Postitus: #13

icic... satanist ammune vana foorumituttav mul... palju mõtteid jagatud...

must piibel... ei ole sellist asja olemas. pigem mõeldigi siin Satanistlikku piiblit... vahel äkki kutsutakse mustaks?

igatahes... sellist eraldi loitsude ja rituaalidega raamatut pole olemas mida saaks piibliks kutsuda. on küll erinevaid raamatuid kuid ükski neist pole kompaktne...

samas leidub erinevate maausu viljelejate loitsukogusi kuid sinna koondatud sellised kerged hookus pookused kuna ilma usuta ning oskusteta võivad õiged loitsud nii mõndagi halba teha...
rocco
Uustulnukas

10-05-2004 22:34
Postitus: #14

Võiks öelda nii: et on neid raamatuid küllaga (mis sisaldavad maagiat, ravimeid ja loitse) kuid enamjaolt on nad jamad. Kuid iga asi toimib ikka üldjuhul siis kui sa sellesse ise usud. Paljud raamatud on tehtud siiski rahateemimise eesmärgil ja nad lihtsalt on täis topitud igasugu saasta. On uuritud selliseid raamatuid mis sisaldavad informatsiooni tervendamise ja sääraste toimingute kohta (minu tutvusringkonnas on uuritud). Kuid eestikeelseid ei soovita, sest need on siiski mõeldud rohkem lastele.
Kuid katse meetodil võib proovida kõike, sest siiski asi toimib inimese peas.

Kui asja vastu on suurem ja tõsisem huvi siis soovitaks vaadata seda linki: http://www.zone.ee/psybermagick/ (seal on peamiselt kaosmaagia ja cthulhu mythose asjad)
Basilea
Uustulnukas

26-06-2004 22:25
Postitus: #15

Ei usu kül, et sa seda mõtled, aga ma olen näinud üht sellist raamatut, pole mingi vana väljaanne, kuid seal on loitsud ja needused sees, nägin seda raamatukogus (enda kodukohas), kuid olen seda vaid too üks kord lehitsenud, pärast pole seda seal enam näinud, selle pealkiri oligi must piibel, raamatul oli ka needus peal (see oli juhis,kuidas seda raamatule peale panna, nimede järgi vaatasin (kes selle enne mind laenutanud olid, et arvatavasti on needus peale pandud9
napoleon
Vana kala

26-06-2004 23:55
Postitus: #16

Satanistlik piibel on mul hetkel laual... läbi lugeda pole veel jõudnud aga niipalju ku lugenud olen, pole seal mingit musta maagiat ega loitse. Sisendatakse usku iseendasse ja naeruvääristatakse kristlust.
Kui otsid maagiat ja võlujõudu, pead seda otsima iseendast... alustuseks tunnista, et see on olemas ja võib peituda ka sinus.
prt1
Uustulnukas

09-10-2004 21:59
Postitus: #17

Mul on see loetud. See on üsna hea raamat aga loitsud on üsna teostamatud, osad on ka teostatavad aga peaaegu kõigi jaoks on vaja nõia keppi mis peab olema tehtud mingist puu oksast (mingi kindel puu oli) mingil kindlal ajal täpselt kolme lõikega maha lõgatud oksast mis oli lõigatud buss noaga millel on värske kitse veri peal(või oli jänese) seal saab keiser luciferi välja kutsuda ja muid kujusid
Metafor
Veteran

09-10-2004 23:31
Postitus: #18

okei, miks see peab olema just pussnoaga maha lõigatud olema, muidu huvitab, mis mõte on luciferi välja kutsumisel.

P.S üritan teada saada lihtsalt, miks peaks keegi kutsuma luciferi

[Teadet on muutnud 9-10-2004 postitaja metavo]
prt1
Uustulnukas

09-10-2004 23:54
Postitus: #19

kui sa luciferi väljakutsud peab sul olema see nõiakepp et teda ohjeldada. Põhjus on lihtne varandus ta lubab sulle suurt varandust alguses hakkab ta sind küll petma aga siis tuleb jälle mängu nõiakepp hoiad seda tules ja ta piinleb natuke. piinad teda nii kaua kuni saad ta nõusse et selle eest et ta sulle varanduse annab pead sina andma talle 1 mündi iga kuu alguses ja rohkem ta ei taha
B.S. seal oli mitu erinevat(3 kui ma õieti mäletan) faasi mille peab kõik täpselt täited olema muidu läheb kõik sinna kuhu päike ei paista ja ma ei mõtle et ainult see et ta välja ei tule sest ta võib tulla aga sellel on tagajärjed. Mina ei tia miks see peab olema just pussnuga see oli lihtsalt seal nii kirjas et peab aga ei põhjendatud miks
Celtic
ja sina pead kandma maailma

10-10-2004 18:05
Postitus: #20

* Celtic pole juba ammu nii hullu moodi irvitanud...
prt1... sa ise kah usud mis juttu sa suust välja ajad?

[Teadet on muutnud 10-10-2004 postitaja durian]

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Wolfgirl
Metsaelanik

10-10-2004 21:56
Postitus: #21

Metavo...kujuta nüüd ette kui kuskil raamatus oleks kirjas, et mine tapa jänes kartulikoorimisnoaga ära...keegi ju ei võtaks seda tõsiselt. Pussnuga mõjub lugejatele usutavamalt ja paremini.

[Teadet on muutnud 11-10-2004 postitaja Wolfgirl]
prt1
Uustulnukas

18-10-2004 12:58
Postitus: #22

mina ainult ütlesin mis seal kirjas on ple kunagi öelnudgi et ma seda usun

[Teadet on muutnud 18-10-2004 postitaja prt1]
Metafor
Veteran

18-10-2004 18:50
Postitus: #23

olgu, vähemalt sai ära põhjendatud see tekst raamatu põhjal.
to wolfgirl: aga kui rituaalis olekski kartulinuga, see kõlaks igatahes julmemalt
prt1
Uustulnukas

19-10-2004 19:18
Postitus: #24

üsna huvitav raamat muidu(nearda saab palju)

[Teadet on muutnud 19-10-2004 postitaja prt1]

Talking to yourself when nobody is home you can fool yourself that you came in this world alone
Metafor
Veteran

20-10-2004 19:04
Postitus: #25

kust seda laenata saab?
tahan kohe oma luciferi ukse taha ja võlukepikestBleh

millest seal veel muidu kirjutatakse?

[Teadet on muutnud 20-10-2004 postitaja metavo]
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida piibel käsib meil teha ja mida ta meile õpetab... Xanto 101 18,905 14-05-2011 09:05
Viimane postitus: Digitaria

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog