Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Must piibel
Autor Sõnum
Punahabe
Vana kala

Postitusi: 688
Liitunud: Sep 2007
12-09-2010 11:09
Postitus: #51
 
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
Must Piibel on Vana Testamendi üks osa ehk Moosese 6 ja 7 raamat. Seega on tema asukoht Vana Testamendi omaette raamatus või on Uus Testament köitest eemaldatud.
Tegelikult oli ta juutide shamanistliku maailmapildi raviosa ja kogu maagiaõpetus, kuid see, mida eesti keeles saada on üks hale vari ja mingigi tegeliku töölehakkamise jaoks tuleb temast eemaldada kõik viited ja märgid Jeesusele. Vana Testamendi ajal polnud Jeesusest veel haisugi.
Tööle panna saab teda ainult sünagoogi kaudu mitte kirikus nagu väidetakse. Kutsudes sünagoogis mõttes sinna elama neid judaismi vaime keda on temas mainitud.
Kes hiljem kogu valmis kompotti kasutada oskav on üsna võimas Orioni seltskonna ravija ja isegi juudid ei saa tast jagu. Osaliselt tegelevad teemaga Jehoovatunnistajad.
Mul on materjal ilusasti piibli vahel kuid tervikpiiblis. Kuna pole kasutanud ravimiseks.
Antud teksti juures olen mina ainult vahendaja ja teksti dikteeris keegi selle piibliga seotud tegelane.

Huvitav millisel viisil Jehoova Tunnistajad sellega tegelevad.Nad ise väidavad endid olevat ebajumalaist täiesti vabad.Kas on mingeid viiteid?

Mehr sein als scheinen
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Maario
Uustulnukas

Postitusi: 48
Liitunud: Jan 2018
08-01-2018 17:49
Postitus: #52
RE: Must piibel
http://maaleht.delfi.ee/news/eestielu/ar...d=71023213

Pakun, et see on sama raamat, mis ka praegu uustrükina raamatukogudes saada on. Laenutasin selle mõne aasta eest Kuressaare raamatukogust ning lugesin läbi. See ei ole küll Piibliga samal ajal kirjutatud, kindlasti mitte. Seal mainitakse tulirelvi, klaaspudeleid ja teisi kaasaegsemaid asju, millest Mooses ei saanud undki näha. Rituaalide kirjeldused ajasid naerma, suht koomilised on need seal. Olen ka kusagilt lugenud teksti analüüsi, milles kokkuvõttes jõuti järeldusele, et see raamatuke on kirjutatud ilmselt 19. sajandil ja kellegi fantaasiana pigem, mitte “sõna-sõnalt vana käsikirja järele”.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 613
Liitunud: Nov 2010
08-01-2018 20:15
Postitus: #53
RE: Must piibel
6. ja 7. Moosese raamat : See on Moosese magikline vaimude kunst, kõikide saladuste saladus : Sõna-sõnalt vana käsikirja järele
Ilmumisaeg: 1914
Vabalt netis loetav ja allalaaditav (27.5 MB) DIGAR-i lehelt:
http://www.digar.ee/id/nlib-digar:119806

Vanas kirjas trükitud, noortel on raske lugeda kuid harjub üsna ruttu.

Tsitaat:Seal terve ports huvitavaid õpetusi. Nagu kunstlikult kulla tegemise õpetus, nähtamatuks tegeva sõrmuse valmistamine ning plaaster mille abil 11 penikoormat (=82 km ) tunniga maha kõnnib. Esmamulje põhjal enamasti mittetoimiv jama, kuid nii mõnigi asi paistab töötavat kui veidi kohendada.

Proowida kumb abielu rahwast sigiw on kumb ei.
Kumbagi kuse sisse wõib läätse wisata; see läätse iwa millest näha on, et ta tärkama lööb, on sigiwa kuse sees, see aga, mis ei pakata, on sigimata kuse sees. Niisama wõib ainult naise kust noore papli peale wisata, on see kolmandal päewal kuiwanud, siis on naine sigimatta, ei kuiwata aga selle aja jooksul mitte, siis on see sigimuse tundemärk.

Naisterahwas soowisid ja ihaldusi äratada.
Lõika walgel neitsilisel tuwil süda wälja ja lase seda üht nõelussi alla neelata. See nõeluss sureb siis ära, sest et tui wooruse ja süütause mõttekuju on, kuna nõeluss patu ja laimu mõttekuju on.
Nüüd wõta selle surnud nõelussi pea, ja kuiwata seda nii kangeste, et tal teragi haisu enam juures ei ole; nüüd tõuka (peenesta, jahvata - togli) teda uues uhmris kaks korda nii suure hulga kanepi seemnetega pulbriks, ja joo seda pulbrit ühe klaasi seest nelja-aastase marjarwiinaga, millele 7 sahwrani tera juurde oled lisanud.
Ja sinu nägu lööb õitsema nooruse wärskuses, sinu huuled paisuwad ja sinu silmad helgiwad ennenägemata säras ja ükski naisterahwas ei saa sinule „ei" ütelda, kui sa ka wana nagu Metusalem oleksid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida piibel käsib meil teha ja mida ta meile õpetab... Xanto 213 26,298 27-02-2019 16:11
Viimane postitus: pimedus

Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog