Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes me siiski oleme?
#1
Oleme inimesed? Kas ikka oleme? äkki on kõik meieümber fake ja vaid meie mõtte kujutus.. Mõelge pingsalt ja tuletage meelde asju mis on juhtunud , mis on ajuvabad. Näiteks soovide täitumine... Äkki ei olegi olemas kedagi on olemas vaid üks suur "mina"? kõik on siiski dekodeeritud ju meie ajupoolt.. mis siis kui ajul käskida asju dekodeerida teisiti? tass võib muutuda banaaniks... võid panna käe läbi seina...
Vasta
#2
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Kui sul on identiteedi kriis, kui sa ei saa asjadest aru ja mõtled, et banaan on muutumas telefoniks... siis loe aga julgesti neid teemasi...

Mis on VABADUS
Kus on maailmaruumi piir ja mis on seal taga?
Mis on AEG
Seitse Põhiküsimust
Ning alati aktuaalne Maailm läbi celticu silmade - 5 aastat tagasi

... Ja ole valmis võimaluseks, et Banaan hakkab ükspäev helisema!
sa ei saa pihta mida mõtlen sellega...
tean hästi kes ja mis ma olen... se oli küsimus teile... on juhtunud midagi mis seletamatu? õelge seda... äkki suudan seletada Bleh
Vasta
#3
Oled siis uus Guru kes teab mida meie peame tahtma et õndsaks saada ?
Aga Gurusid on siin omale jüngreid otsimas oi kui palju käinud ja praegugi kohal, tule oma õnnevalemiga siis rahva ette.
Ilus pildike?
http://tere.kevad.edu.ee/2008/index.php?...0&nadal=19
Tunnistad omaks?

[Muudetud: 6-5-2010 VironShaman]
Vasta
#4
VS, ära ole poisi peale pahane ja seda enam, et ehk on tal veel vara guru olla. Aga heameelega kuulaks neid elutõdesid, et kes me oleme jne.
Vasta
#5
Viska kont hambusse ja koori aga rammusat koort. Mis sest, et enamus sellest niiditõmbajatele läheb, egorahulduse saab kätte küll.
Vasta
#6
tunnistan pildi omaks , valisin vaatan siiski vale koha kuhu mõtteid jagama tulla... vanus mängib siin väääga suurt rolli näen egolaksu ei vaja ma kah mitte.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas Hazor
tunnistan pildi omaks , valisin vaatan siiski vale koha kuhu mõtteid jagama tulla... vanus mängib siin väääga suurt rolli näen egolaksu ei vaja ma kah mitte.

Sellega sa tunnistad oma nõrkust... Vale on kohe esimeste, mitte kõige positiivsemate postide pärast verest välja lüüa. Lootsid ja loodad, et ka tulevikus sinu sõnavõttude pärast püsti seistes aplodeeriksid? Selleks pead sa hea esineja olema! Oled tugev või nõrk?
Vasta
#8
ei looda aplodeerimist , ei taha ka kellegile peale suruda mida usun . ei ütlegi et se on tõde ja õige lihtsalt mulle tundub loogiline aga kui vastukarva on siis "ela ise ja lase teistel elada"
Vasta
#9
Et siis oled ikkagi allaandja? Aga huvitav on see, et sa ei ole veel rääkima ju hakanudki.
Vasta
#10
Teie suhtumine kallid foorumikaaslased on lihtsalt nördimapanev. Aitäh vaid Jako eelnevate viidete eest erinevatele teemadele. Ma küsiks teemaalgatajalt hoopis, et on Sul siis mingeid põnevaid katsetusi-kogemusi oma filosoofiliseks kalduva teema koha pealt või kõigest kõrged mõtted?
Vasta
#11
Tsitaat:Algselt postitas PiziIngliito
Teie suhtumine kallid foorumikaaslased on lihtsalt nördimapanev. Aitäh vaid Jako eelnevate viidete eest erinevatele teemadele. Ma küsiks teemaalgatajalt hoopis, et on Sul siis mingeid põnevaid katsetusi-kogemusi oma filosoofiliseks kalduva teema koha pealt või kõigest kõrged mõtted?

Kiitus on tore ja motiveeriv asi. Tahaks ka kiita saada! Huvitav, mida me siis oleme siin senini teinud, et pead seda omakorda teemaalgataja käest üle küsima?
Vasta
#12
Vabandan kui liiga tegin aga juhtisin lihtsalt tähelepanu sellele, et siin ei tohiks kasutada oma tõelise nimega meiliaadressi ega messerit, tõsi seegi, et suur hulk samavanuseid rändleb siin nuuskimas ringi, ega see halb ole ainult kuidagi suureline tundus esinemine, kui tõepoolest endal tegelikke huvitavaid kogemusi või kohtumisi tundmatuga siis miks mitte jagada, aga meele peab seda pidama, et mis netiavarustesse kord lahti lastuna see ka sinna ringlema jääb ja leitav veel aastate pärast tööandjate ja muidu huviliste poolt.
Vasta
#13
Tänapäeval töötavad tõesti kõik nagu kapos juba ja intrigeerivate teemade juures tasub mõelda, kas oma igapäevane isik ka avalikustada või mitte. Igaühel vaba voli.
Krayon, kui keegi tuleks ärplema kui tugev või nõrk ma olen, siis vabandust, aga ma küll ennast kellelegi tõestama ei pea. Viisakas vestlus on ka võimalik.
Vasta
#14
Tsitaat:Algselt postitas PiziIngliito
Tänapäeval töötavad tõesti kõik nagu kapos juba ja intrigeerivate teemade juures tasub mõelda, kas oma igapäevane isik ka avalikustada või mitte. Igaühel vaba voli.
Krayon, kui keegi tuleks ärplema kui tugev või nõrk ma olen, siis vabandust, aga ma küll ennast kellelegi tõestama ei pea. Viisakas vestlus on ka võimalik.

Oehh...aga loomulikult jäägu igale oma arvamus ja õigused. Tõestama loomulikult ei pea, aga kui teha teema, siis võiks ka midagi siis juba rääkida!?
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Tsitaat:Algselt postitas Hazor
tunnistan pildi omaks , valisin vaatan siiski vale koha kuhu mõtteid jagama tulla... vanus mängib siin väääga suurt rolli näen egolaksu ei vaja ma kah mitte.

Sellega sa tunnistad oma nõrkust... Vale on kohe esimeste, mitte kõige positiivsemate postide pärast verest välja lüüa. Lootsid ja loodad, et ka tulevikus sinu sõnavõttude pärast püsti seistes aplodeeriksid? Selleks pead sa hea esineja olema! Oled tugev või nõrk?

Nõrk? Äkki hoopis tark? Öeldakse, et targem annab järele Smile1

Miks on vaja inimest nõrkuses süüdistada? Ta tuli siia ühe mõttega, mis teda paelub ja sai hoopis diagnoosi - nõrk. Ausalt öeldes see "oled nõrk või tugev" kõlab nagu manipulatsioon Ph34r2Ja kui ta tunnistaks, et ta on nõrk, siis muudaks see ta omamoodi tugevaks!

Sellega olen aga küll nõus, et ei tasu lasta inimestel end hirmutada ning enamasti oodatakse mingitki argumentatsiooni.

Teemasse: ma arvan, et saan aru, mida sa mõtled. Olen taolist `maailm on vaid illusioon meie peades` laadset teooriat varemgi kuulnud. Mis ma sellest arvan? Ei oska öelda. Hukka ei mõista - tõendeid pole. Aga päris õigeks ka ei pea, lihtsalt tundub nii.
Vasta
#16
Preilikass - soovitan sul enne mitte siia foorumisse kirjutada, kui sul ka midagi tarka öelda on. Vastasel juhul piirduvadki sinu sõnavõtud selliste lausetega - "ma ei tea aga eriti ei usu kah," "võibolla isegi on, ent ise ma seda ei usu" jne jne. Kedagi ei huvita see, mida sa usud või ei usu kui sa ei suuda seletada, miks!

Ja teemasse kah siis - näha on, Preilikass, et sa, vastupidiselt oma öeldule, siiski ei saanud aru teemaalgataja murest. Tema mure nimelt oli see, et ta oli täis tuubitud maailma kõige ainulaadsemat infot ja teadmisi, ent rumalad foorumlased ei saanudki kohe pihta. Rumal ja loll Krayon asus suisa ründama, mis omakorda tõstis teemaalgataja arusaama - on jah lollid, ei mõista, mis neile hea on. Rünnatakse - järelikult on tegemist väärt kraamiga.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Preilikass - soovitan sul enne mitte siia foorumisse kirjutada, kui sul ka midagi tarka öelda on. Vastasel juhul piirduvadki sinu sõnavõtud selliste lausetega - "ma ei tea aga eriti ei usu kah," "võibolla isegi on, ent ise ma seda ei usu" jne jne. Kedagi ei huvita see, mida sa usud või ei usu kui sa ei suuda seletada, miks!

Ja teemasse kah siis - näha on, Preilikass, et sa, vastupidiselt oma öeldule, siiski ei saanud aru teemaalgataja murest. Tema mure nimelt oli see, et ta oli täis tuubitud maailma kõige ainulaadsemat infot ja teadmisi, ent rumalad foorumlased ei saanudki kohe pihta. Rumal ja loll Krayon asus suisa ründama, mis omakorda tõstis teemaalgataja arusaama - on jah lollid, ei mõista, mis neile hea on. Rünnatakse - järelikult on tegemist väärt kraamiga.
Aitah tähelepanu juhtimast, Celtic! Hakkan kohe Preilikassi ja Krayoni postitusi lähemalt uurima... kui rünnatakse, siis on ilmselt tegemist väärt kraamiga Bleh

Austet teemaalgataja algne küsimus on muide tõesti hea. Kuigi foorumis on kevadest saadik juba ka teema: mis teeb inimesest inimese - ma nagu mäletan, et sealses arutelus ühese vastuseni ei jõutudki.

P.S. Mõtlesin siis seda teemat: http://www.para-web.org/viewthread.php?tid=6172

[Muudetud: 12-8-2010 WhiteWolf]
Vasta
#18
WW - igal omad eesmärgid ja põhjused Smile
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Austet teemaalgataja algne küsimus on muide tõesti hea. Kuigi foorumis on kevadest saadik juba ka teema: mis teeb inimesest inimese - ma nagu mäletan, et sealses arutelus ühese vastuseni ei jõutudki.


Ju siis ei ole vastus ühene ja lihtne. Inimesed üldiselt vastavad küsimustele oma piiratuse tasemest lähtuvalt. Mida on kahjuks liigagi tihti märgata.
Vasta
#20
Mina jälle ei saa aru, et miks te ennast provotseerite teiste sõnavõttudega. Kohe otsite võimalust, kust vähegi välja paistab, et näe ta peab ennast meist paremaks, näe ta peab ennast guruks, ründame teda.
Ilma selle jurata oleks järgnev palju huvitavam lugemine kui see vastastikune torkimine. Tuleb välja, et kes teisele nime annab, see... Rääkimata sellest, et see on puhtalt teemast mööda rääkimine ning seega vales kohas.

PS. Mingid gurud olete, et tulete siia ütlema, et mismoodi asjad on või miks keegi vastavalt käitub?Ph34r2


[Muudetud: 12-8-10 Thorondor]
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Ju siis ei ole vastus ühene ja lihtne. Inimesed üldiselt vastavad küsimustele oma piiratuse tasemest lähtuvalt. Mida on kahjuks liigagi tihti märgata.
Tsitaat:Algselt postitas Thorondor
Ilma selle jurata oleks järgnev palju huvitavam lugemine kui see vastastikune torkimine. Tuleb välja, et kes teisele nime annab, see... Rääkimata sellest, et see on puhtalt teemast mööda rääkimine ning seega vales kohas.
Aga teises me märkamegi ju esmalt seda, mis meis endaski olemas on... see on kõige lihtsam äratundmisele jõudmine Smile

Samas koos enda seisukohtadega tutvustab igaüks nii ka iseennast, seega ma ei nõustuks, et see nn. torkimine päriselt mõttetu on. See on postitaja pitsatiga allkiri enda postitus(t)ele.
Vasta
#22
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Preilikass - soovitan sul enne mitte siia foorumisse kirjutada, kui sul ka midagi tarka öelda on. Vastasel juhul piirduvadki sinu sõnavõtud selliste lausetega - "ma ei tea aga eriti ei usu kah," "võibolla isegi on, ent ise ma seda ei usu" jne jne. Kedagi ei huvita see, mida sa usud või ei usu kui sa ei suuda seletada, miks!

Ja teemasse kah siis - näha on, Preilikass, et sa, vastupidiselt oma öeldule, siiski ei saanud aru teemaalgataja murest. Tema mure nimelt oli see, et ta oli täis tuubitud maailma kõige ainulaadsemat infot ja teadmisi, ent rumalad foorumlased ei saanudki kohe pihta. Rumal ja loll Krayon asus suisa ründama, mis omakorda tõstis teemaalgataja arusaama - on jah lollid, ei mõista, mis neile hea on. Rünnatakse - järelikult on tegemist väärt kraamiga.

Kui mul on arvamus, siis ütlen ma selle välja Sinu ning kõigi teiste inimeste protestist hoolimata ning olen veendunud, et absoluutselt kõik inimesed peaksid rohkem oma `suud lahti tegema`. Harrasta selektiivset lugemist kui muidu närvid vastu ei pea Smile
Ja see, et ma kindlalt midagi öelda ei oska, on tingitud minu avatusest erinevatele olukordadele ning sellest, et niisama lihtsalt ei usu ma midagi Smile1
Ja mis puutub sellesse, et mina valesti aru sain ja Sina ning Krayon õigesti saite - julgen kahelda! Olen suhteliselt veendunud, et te näete peaaegu kõike läbi ründava prisma. Ning ma olen ka olnud teismeline, mäletan veel, kuidas end väljendasin ja mida tegelikult mõtlesin.
Ma ei arva, et teemaalgataja foorumlasi sellepärast kohe lolliks peab. Tõesti leidub inimesi, kes ei hakka teistest nende esmakordse käitumise tõttu halvasti arvama Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 7,839 05-02-2016, 20:38
Viimane postitus: positiivne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat