Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sisse logimine ja sisselogituks jäämine
#1
Varem oli kuidagi nii, et kui ma para-webi sisse logisin, siis see jäigi mõneks ajaks nii. Nüüd on midagi järsku teistmoodi ja pean iga kord uuesti sisse logima kui tahan postitada. Ebamugav on kui e-mailile tuleb teade, et mingile teemale on vastatud ja siis kui ma tahan ise ka sellele vastata, pean enne sisse logima ja teemat uuesti otsima hakkama (kuna peale sisse logimist tuleb ette avalehekülg).
Ühesõnaga, kas teadjamad teavad ehk öelda, kas ja kuidas on võimalik panna para-web (või hoopis firefox?) mäletama, et ma olen juba sisse logitud?
Kui teema on vales alajaotuses või tobe, siis ma ei pahanda üldse kui see ära kustutatakse. Aga kes ei küsi, see ei saa ka vastuseid Smile
Vasta
#2
Praegu on jah kõigil probleem, kuna foorum ei jäta logimist meelde. Minul hoiab brauser passwordi meeles (iga brauser võiks osata seda teha) ja logimis lehelt pean iga kord ikkagi läbi minema. Loodetavasti lähiajal see probleem lahendatakse.
Vasta
#3
Hmm... Kas keegi teab, kuidas tulirebasele selgitada, et para-webi võiks hoida sisselogituna? Tulirebane pakub mulle sageli ise, et jätab meelde - näoraamat, orkut on mul sedasi mälus. Aga para-webi osas ei ole ta mõistlikku pakkumist lauale käinud. Kuigi mu kasutajanimi ja parool on tal meeles, ikka pean ise vajutama `logi sisse`.
Vasta
#4
Tööriistad/sätted/turvalisus ja seal pane vastavasse kohta linnuke.

Sry, kiiruga lugesin valesti. Nagu Thorondor kirjutas, siis see võimalus hetkel kõigil "katki".

[Muudetud: 6-24-2010 Krayon]
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat