Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aju programmeerimine
#1
Olen praegu sunnitud tegema midagi, mille suhtes tunnen vastikustunnet. Tegema sellist t88d, mida yhiskond, milles viibin p6lastab. Kuidas on v6imalik oma aju programmeerida ja tuimalt seda t88d teha ning samas positiivsust s2ilitada?

PS! Viibin USA-s.

[Teadet on muutnud 26-7-2004 postitaja m]
Vasta
#2
Raha pole enam ammu oluline. Tahan oma kulutused katta ja elusalt tagasi j6uda. Hinge tahaksin endale j2tta, ait2h.

Kuradit pyydsin v2lja kutsuda. Paraku pole teda olemas. Yhes6naga, pigis olen natukene.
Vasta
#3
Äkki oleksid nõus paljastama millega tegeled. Võib olla on lihtsam aidata siis. Ega muud vist polegi teha kui Bladorthin-i poolt soovitatud võtteid proovida ja oodata kojupääsemist. Vabal ajal muidugi mõtle võimalikult vähe oma tööle

edit: erinevad grammatilised vead.

[Teadet on muutnud 26-7-2004 postitaja calitry]
Vasta
#4
Tegelen myygit88ga. Myyn haridusalaseid k2siraamatuid ja 6ppeprogramme kooliealistele lastele.

Kui kellelegi teist pakutakse v6imalust minna v2lismaale t88le, m6elge enne h2sti j2rele, miks te seda teete. Kogemus kogemuseks, aga terve m6istus maksab ka midagi.

USA ei ole suur moosipirukas. Eestis on alati parem. Siin v6ib raamatukogust laenutada raamatuid stiilis "Bush's brain" ja "How to rescue emotional lives of overweight children". Ma pole 2 siin viibitud kuu jooksul n2inud kultuurihaisugi. Kui soovid kuskile maha istuda, siis ainukesed sobilikud kohad on supermarketi esine v6i sinu enda kodu. Siin pole toredaid v2ikeseid kohvikuid, siin ei n2e inimesi k6ndimas t2navail. Siin on autode religioon. Yhes6naga hirmutav.

Pyydsin v2ikest meeleolupilti luua. Hetkel otsin uut t88kohta juba. Vanast pole veel ka 100% loobunud.
Vasta
#5
heh, mees peab tegema mida mees peab tegema
Vasta
#6
Mul on Eestis avaldatud teadust88d, ma pole loll inimene. Ma aitan Tartus t2navu yht suurt festivali korraldada, ma pole saamatu. Palgalist lepingulist t88d alustasin esmakordselt 14-aastaselt. Olen alati hakkama saanud.
Vasta
#7
"Olen praegu sunnitud tegema midagi, mille suhtes tunnen vastikustunnet. Tegema sellist t88d, mida yhiskond, milles viibin p6lastab. Kuidas on v6imalik oma aju programmeerida ja tuimalt seda t88d teha ning samas positiivsust s2ilitada?"

Niisiis: mis sind sunnib seda t88d tegema mida p6lastad?
Vasta
#8
S88misvajadus ja tahtmatus lageda taeva all koos alligaatoritega magada?

H2rrased, pean t2naseks lahkuma. Raamatukogu suletakse.
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja m
Raamatukogu suletakse
raske eluSad Leia endale parem koht sellel võimalust maal, küll sa hakkama saad. Me kõik saame hakkama. See on ju kõiges elu, pole midagi kaotadaLaugh Im glad to be at home:o
Vasta
#10
Tsitaat:Esialgne postitaja Bladorthin
Teda sunnib tööd tegema see et ta ei saa lihtsalt ennem tagasi tulla ja elama peab ju ja ka peab kuskilt palakese suhu saama!
No shit Sherlock 8)

Tuleb oma kompanii avada ja pupulkasid terorismi vastaste amulettide pähe müüma hakata.{mar
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja m
S88misvajadus ja tahtmatus lageda taeva all koos alligaatoritega magada?
[offtopic]
Alligaatritega!? Minu teada eelistavad nad natuke teistsugust keskkonda kui tänav.
Kui rikkaks saan ja euroliit lubab, võtan kindlasti ühe siin eestis endale koduloomakswink
[/offtopic]
Vasta
#12
Alligaatorid elavad Floridas kraavides, mis solgivee ja muu taolisega t2idetud on. See on yks veider maa.
Vasta
#13
Mitte lihtsalt veider, vaid huvitav ja ilus nagu kõik maailmasLaughBleh Kõik mida me teeme on parim, mida me teha saame. Ja kui paksukesed tulevadki paksukeste raamatuid ostma, võid sa ju naerda..hiljem kodus neist raamatu kirjutada ja seal naerda ja sis mõne aasta pärast seda lugeda ja veelkord naerda.Laugh
Vasta
#14
Tsitaat:Esialgne postitaja zora
Mitte lihtsalt veider, vaid huvitav ja ilus nagu kõik maailmasLaughBleh Kõik mida me teeme on parim, mida me teha saame. Ja kui paksukesed tulevadki paksukeste raamatuid ostma, võid sa ju naerda..hiljem kodus neist raamatu kirjutada ja seal naerda ja sis mõne aasta pärast seda lugeda ja veelkord naerda.Laugh
Hea,et mõni ka üdini optimist olla jaksab !Laugh
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Bladorthin
Seda tahaks ma näha kuidas sa selle alligaatoriga hakkama saad! Sa pead omale siis ka suure looma kasvatuse tegema kuna sõõb päris palju!
Ütlesin, et siis kui piisavalt rikkaks saan(ei ürita väita, et see üldse juhtub, elame-näeme). Alligaatorile peab ka sobiva tehiskeskkonna ehitama, mis pole sugugi odav lõbuwink
Vasta
#16
Kuna m pole ise mõnda aega foorumis viibinud, siis rahustan muret tema pärast nii palju maha, et ta õnnelikult kõigi ihuliikmetega kodumaale on jõudnud. Aga see ei tähenda, et aapee võiks ka tulevastele Southwesterni või teiste firmade töötajatele nõuandeid jagada, kuidas kaugel maal toime tulla.. enda ja oma tööga..
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat