Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstilised numbrid
Autor Sõnum
wirxx
Uustulnukas

Postitusi: 43
Liitunud: Feb 2010
30-06-2010 10:10
Postitus: #1
Müstilised numbrid
Ühest teemast siin foorumis jooksis kuskil läbi meie põhjamaalaste mingi numbrite maagija teema kus olid 8 ja 9 jne,nende korrutised ...ei oska täpselt seda kirjeldada mida mõtlen,et kui keegi saab pihta ja oskab mind suunata kus selle kohta lugemist.
(selle postituse viimane muutmine: 08-08-2018 09:42 Nielander.)

MAAILMA EHITAJATE PETTUS!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 134
Liitunud: Sep 2013
07-07-2017 06:07
Postitus: #2
RE: Müstilised numbrid 777
    Postitus edastatud maagilisel ajal: 07.07.2017, kell 07.07

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat tähendust kui teistele, sest numbrid on Universumi keel.

Täna saab tähelepanu number "seitse" ja temast mõningaid fakte, ütlusi, fraase...

Lugejatel võimalus infot kasvõi seitse korda täiendada!

Kui lugeda valjult 7 miljardini, läheb aega 200 aastat.
7777 – peetakse maagilisteks ingli numbriteks.
Seitse on universumi või makrokosmose sümbol, mis on numeroloogias ühenduses ideaalse inimesega. See on ka number, mida seostatakse Emakese Maaga, kaitse, ideaalsuse, külluse ja viljakusega.
Seitsme maa ja mere taga...
Devade tarkustes märgitakse: "See, kes tegeleb vaimsusega, aidatakse tema eelnevat seitset ja järgnevat seitset põlvkonda." See tähendab, et kui põlvkonnas on keegi langenud oma negatiivsete tegudega madala energiataseme planeedile (rahvakeeli "põrgu"), siis tuuakse langenu sealt välja.
Seitse korda mõõda ja...
Seitse sünkroonsuse saladust.
Seitset peeti oluliseks valgustatuse kogemuse protsessis. Seitsmest kolm osa tähistasid taevalikku ning neli maist ja inimlikku. Ainult koos said nad ühineda seitsmeks. Teisisõnu, inimene ronib puud või redelit mööda – nelja madalamat tšakrat seostatakse välimise materiaalse maailmaga – et jõuda kolme organi või jõukeskuseni peas, mida seostatakse sisemise vaimse maailmaga. Tšakrate süsteem on müütides, legendides ja müstilistes ning vaimsetes süsteemides esinevate seitsmete tähtsuse ülim allikas.
Seitse venda.
Seitsme tuule poole.
Kosmose seitse universaalset seadust: "Teid on palju, kuid te olete ühtsed", "Vastastikune sõltuvus, vastastikune läbimine, ristumine", Enamuse tingimusteta allumine ühtsele", "Nagu ülal, nii ka all", "Säilitades arenda", "Ühendades täiusta", "Lahkudes jääda".
Seitsmendas taevas.
Kasiinos on 777 domineerivaks õnnesümboliks.
G7 riigid.
Rahvasuu räägib, et purunenud peegel toob seitse aastat mingisugust jama kaela.
Seitsmes meel.
Seitsmenda Päeva Adventistid. Missioon on kuulutada kõigile rahvastele igavest evangeeliumi kaastekstis kolme ingli kuulutusega Ilmutuse 14:6-12
Seitse pöialpoissi.
Seitsmendas dimensioonis asub inimese vaimu tegelik sünnikodu ja kus viibib ka Kaksikhing, kes on alati vaimses ühenduses Maapealse vaimuga ja taaskehastuda saab Kaksikvaim peale Maapealse vaimu füüsilise kehastuse lõppu.
Seitse ühe hoobiga.
Suulu keeles "seitse": eziyisikhombisa
Seitse kivist inglit.
Ütlus: Seitsme maagia
Seitse tšakrat peegeldavad teadvuse ja eksistentsi seitset taset. Nende tasemete reaalsuse limiiti saab demonstreerida tüki paberiga, mida ei saa üle seitsme korra pooleks voltida.
Seitse algelist värvitooni segunevad, et luua valgusspektris valge. See on sarnane kundalini ärkamisega, pea keskel plahvatava ereda valge valgusega.
Muusikas on skaalas seitse nooti.
Hinge arengu osalise täiuslikkuse mõisteni on seitse tasandit, millest esimest viis on füüsilised ja igal seitsmel tasandil on omakorda veel seitse taset. Need Olemuse rollid on: ori, sõjamees, käsitööline, õpetlane, mõttetark, preester ja kuningas, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Tähtis on mõista, et ühelgi neist tähistustest pole sotsiaalset, poliitilist, majanduslikku ega muud "maist" tähendust. (Täiuslikkus, kus Hing sulandub Allikasse tuleb läbida kokku kaksteist tasandit). Järgmiseks on "pealislehe" seitse valikut – Sihid: tunnustamine, tunnustamatus, areng, arengu viivitamine, domineerimine, allumine ja stagnatsioon, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Laadid, ka seitse – võim, ettevaatus, kirg, mahasurutus, agressiivsus, visadus ja vaatlus, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Hoiakud – idealist, skeptik, spiritualist, stoik, realist, küünik ja pragmaatik, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Keskmed – kõrgem intellektuaalne, intellektuaalne, kõrgem emotsionaalne, emotsionaalne, liikuv, seksuaalne ja instinktiivne, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Tähtsustunnused – ahnus, enesehävitus, kõrkus, enesetaunimine, kannatamatus, märterlus ja kangekaelsus, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Monaadid – monaadide, kokkulepete, järjestuste ja karma kohta pole kindlaid arve. See sõltub sinust.
Aatomis on seitse elektroni orbiiti.
Nädalas on seitse päeva.
Maailma loomine toimus seitsme päevaga.
Katoliku kirikus on seitse sakramenti.
Teatakse seitset voorust ja seitset surmapattu.
Jeesus ütles viimased seitse sõna. Gospelid jäädvustasid Kristuselt seitse "sõna" või avaldust, kui ta oli ristil, enne tema surma ja ülestõusmist. Rist on šamaanide maailmapuu või maailma kese ning seega ka inimese selgroog. Rääkides ristilt seitse korda, sümboliseeris ta seitset tšakrat ning nende seitsme kulminatsioon on "teeselda surma" – kogemus, mis viib ülestõusmise ehk valgustatuseni.
Neitsi Maarjal oli seitse rõõmu ja seitse kannatust.
Kassil on seitse elu.
Joosua kõndis Jeeriko ümber seitse korda, enne kui selle müürid langesid. (Jeeriko oli mõnedel andmetel esimene tsivilisatsioon ning koduks suurele šamaanide hõimule).
Seitse taevast (Koraan, Piibel, Eenoki raamat, šamanistlikud ja druiidide uskumused).
"Seitsmenda poja seitsmes poeg" pidavat mitmete traditsioonide kohaselt omama suuri ravi- ja vaimseid võimeid. Indiaanlased otsustasid tähtsate tegude üle lähtuvalt selle mõjust "seitsmendale põlvkonnale".
Seitse sammu taevani – populaarne uskumus, mida võib näha kunstlikel kalmetel nagu tsikuraatidel ja püramiididel ning mis põhineb šamanistlikul maailma mäel või ürgsel loomise kalmel.
Kreeka seitse tarka meest.
Hiina "Seitse bambustahvlit", milles peitub kolmesaja kuuekümne valgustumiseni jõudmise viisi üksikasjaline kirjeldus. See arv vastab kraadidele ringjoones.
Inimkonna seitse ajastut.
Iidsete uskumuste järgi on meil seitse aistingut. Need on klassikalistel aegadel seitsme planeedi mõju all. Tuli liigutab, maa toob tundmise, vesi annab kõne, õhk maitsmise, udu nägemise, lilled kuulmise ja lõunatuul lõhna.
Tuntakse seitset maailmaimet.
Islamis on seitse tarkusesammast.
Seitse tarka meest olid ka iidses Sumeri kultuuris ja mujalgi. Seitse tarka meest erinevates kultuurides sümboliseerisid seitset tšakrate taset ning nende lõplik jumalikustamine jumalateks viitab inimese jumalikkuse saavutamisele läbi iga taseme tõusmise ning valgustatuseni jõudmiseni.
Vikerkaarevärvide spekter koosneb 7 värvist.
Jaapanis oli seitse Õnnejumalat.
Siis ta läheb ja võtab enesega kaasa veel seitse vaimu, kes on kurjemad temast endast, ja nad tulevad ning asuvad sinna elama. (Matteuse 12:43-45)
Number 7 käsitleb sise-tarkuse ja intuitsiooni, arukat kaemust, teiste mõistmist, vaimseid võimeid, vastupidavust ja määramist, vaimset valgustatust, arengu ja vaimse ärkamise ning Jumalikku elu eesmärki.
Seitse põhitšakrat.
Number 7 käsitleb ka õppida õppimist ja omada haridust.
777 – Inglid aplodeerivad sulle: Palju õnne! Oled õigel kursil! Jätka samas vaimus ning tea, et su soov täitub. See on erakordselt positiivne märk ning tähendab, et oodata on imesid.
07.07.2007 paigaldasid Arktuuruslased maagilisele Shasta mäele (Põhja-California) dimensioonidevahelise portaalide värava.
Seitsmesed uudised.
Tema kiilaspeal oli vist seitse karva?
Seitse on "universaalsele" arvule kõige lähedasem. See väljendab mitte ainult duaalsuse kolme aspekti, vaid ka duaalsuste lahutumist osadeks. See on tees, antitees ja süntees. Duaalsustes ehk polaarsustes on väljenduse, tegevuse ja inspiratsiooni aspektid ja seitsmes on assimilatsioon.
7777777:7 = seitse ühte
"Seitseteist sekundit" on maagiline aeg, mille jooksul mõttevorm läheb üle võnkeks ja juba teostub. Seega on kasulik igasugused õnnetuks tegevad mõtted antud ajavahemikus, mis ikka vahel pähe ronivad, kohe kustutada ja asendada toetavatega. Negatiivse mõtte saad tühistada järgneva mantraga (lausu seda kolm korda ja veendu selle tõesuses): "Tühistan, tühistan. Tempel peale!"
Teeta seitsmenda tasandi tervendamine. Teeta – sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. See on väga sügava meditatsiooni seisund. Sellel sagedusel on meie aju ka siis kui me hakkame uinuma või oleme just ärganud.
Alaje777 Plejaadi tähtedelt.
Vaimse maailma seisukohalt algas Ülestõusmine juba 2007 aastal.
Vintpüssi kuuli lõppkaugus on 7km.
Seitsme luku taga.
jne...

Number seitsme rallist veel:
http://latene.ee/index.php?route=module/...cle_id=237
(selle postituse viimane muutmine: 07-10-2018 11:45 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,244
Liitunud: Dec 2010
07-07-2017 10:24
Postitus: #3
RE: Müstilised numbrid 8,9,12 ???
Seoses numbriga seitse.
On veel olemas Seitsme Kiire õpetus ehk Kosmiliste tsüklite õpetus.
Salajases õpetuses ja tiibetlaste sõnumites sisalduv õpetus, et Universum on läbinud seitse evolutsioonilainet, mis vastavad omavahel seotud energiaväljale, seitsmele kiirele, mis ulatuvad rumalusest kuni kõrgeima vaimsuseni.

Need seitse energiavälja vastavad väliselt seitsmele põhiplaneedile meie päikesesüsteemis ja seesmiselt seitsmele tšakrale meie organismis.
Eksisteerib vibratsioon, mis ühendab kõik tasandid meis endis ja meie vahel.

Pikemalt sellest teemas Tao kroonikad
http://www.para-web.org/showthread.php?t...e#pid95489
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,334
Liitunud: Sep 2007
07-07-2017 10:59
Postitus: #4
RE: Müstilised numbrid 777
Mõned need seitsmega seotud ütlused ja arvestused panid natukene kukalt kratsima:

Kui lugeda valjult 7 miljardini, läheb aega 200 aastat.
- See oleneb vist peamiselt lugemise kiirusest ja näiteks 14 miljardini lugemiseks kuluks sellisel juhul 400 aastat.

Seitse korda mõõda ja... - kas ütlus pole mitte "üheksa korda mõõda ja üks kord lõika"?

Seitsmes meel.
- sa mõtled seda bändi? Muidu räägitakse ikka kuuest meelest.

Suulu keeles "seitse": eziyisikhombisa - miks see oluline on?

Seitse algelist värvitooni segunevad, et luua valgusspektris valge. See on sarnane kundalini ärkamisega, pea keskel plahvatava ereda valge valgusega. - levinuma tõlgenduse kohaselt koosneb spekter kuuest peamisest värvist - punane, oranž, kollane, roheline, sinine ja violetne.

Kassil on seitse elu.
- Üheksa ei ole?

Vikerkaarevärvide spekter koosneb 7 värvist.
- sama mis spekter.

7777777:7 = seitse ühte -
ja 88888888:8 = kaheksa ühte.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sissy_
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: Apr 2017
07-07-2017 11:23
Postitus: #5
RE: Müstilised numbrid 777
Meiega juhtub enamasti see, mida usume. Lihtne kuid toimiv külgetõmbeseadus wink.

Number 7777

Inglid soovivad sulle number 7777 öelda, et sa oled õigel rajal, kõik, mis sinu elus hetkel on, see peab sinu elus eksisteerima, olgu see halb või hea.
Number 7777 korral antakse sulle teada, et kõik halb viib heani ja kui sa tunned, et sul on raske, siis nad ütlevad, et see on lihtsalt murdepunkt paremuse poole minekuks.
Number 7777 tuleb siis, kui imelised asjad hakkvad juhtuma.http://latene.ee/index.php?route=module/...cle_id=237

PS. Tänases kuupäevas on kolm seitset - 07.07.2017 Smile.
(selle postituse viimane muutmine: 07-07-2017 11:31 sissy_.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 134
Liitunud: Sep 2013
08-07-2017 01:27
Postitus: #6
RE: Müstilised numbrid 777
Küsimustele vastamine ja vigade parandus.

See kassi asi läks tõesti kassi saba alla. Jah, kassil on raudselt üheksa elu. Täielikult nõus. Peale elevandi ja delfiini on järgmisena kodukass, kaslased, kui evolutsioonitaseme üks kohanenumaid ja arenenumaid loomi. Nad on vahvad, naljakad ja vägevad loomad. (Vaatasin, et foorumis alapealkiri Kassi jutu jaoks täielikult olemas, et varsti tuleb tänna ka postitus). Olen veendunud, et lugejad täheldavad: seal pole paranähtusega mingit pistmist, kuid usun, et kass on siiski maagiline loom.

Mõõtmisega läks ka puusse. Nielander, sinu vastus on sobiv. Tänan tähehelepaneliku lugemise ja mõtlemise eest!

Nii..., mida veel sooviti? See Suulu keel! Tõin ta sest'aps välja, kui pikem ja meile täiesti keeruliselt hääldatav sõna maailma rahvaste keeltest. Enamjaolt sisaldab sõna "seitse", alates kolmest, kuni kuue täheni. Lisasin ka selleks, et numbrite tähenduste tekstist mitte segaseks minna ja oleks veidi vürtsi ning eripära, ega kõlaks liiga kansaleilikult. Näiteks maailmas on enamjaolt keeltearengusse süübinud selline rahvusvaheline sõna, nagu "kino", mis tõlgetes on peaaegu kõikides keeltes, kas: cinema või movie. Kuid Soome keeles on üldse elokuvateatteri!

Seitse algelist värvitooni segunevad, et... .
See oli üks pikk ja keeruline esoteeriline jutt, kus kirjeldati Universumi loomist ja üks aspektidest olid ka too "seitse" värvi. Ma ei tea, mis tooni need olid ja seal ei mainitud ka? Võimalik, et selgeid toone ei olnudki veel moodustunud, kui nad veel algelised ja arengus olid...?

Vikerkaarevärvide spekter koosneb 7 värvist. - sama mis spekter.
Nõus! Kui vikerkaare värvid maalida eraldi plangule: punane, oranž, kollane, roheline, sinine, tumesinine ja violetne, siis märkame tõesti seitset selget tooni, aga ülemineku värve vikerkaare puhul ei ole kuskil üles täheldatud ja see oleks ka ilmvõimatu. Inimsilm võib eristada 2,5 miljonit värvitooni, siis seal ongi esindatud täielik spekter, kui Looja tarkus. Vikerkaar, kui suur usuline sümbol. Maailma Esimeses Raamatus on üles täheldatud Looja sõnad tõotusena inimkonnale: "Ma armastan teid seni, kui näete vikerkaart" (tekst muudetud kujul)!

Seitsmes meel. - sa mõtled seda bändi?
Jah, toda nõukaaja popimat punti Henry Laks eesotsas.
Muidu räägitakse ikka kuuest meelest.
Nägemis, maitsmis, haistmis, kuulmis, ja kompimismeel ja hiljem on õnneks lisandunud teadlaste üksmeeles ka eeterlik meel - loomulikult ei sobinud see teema "seitsmetesse".

Kui lugeda valjult 7 miljardini, läheb...
Antud fraas kõlas National Geographic dok. filmis sissejuhatava lausena, kus kõneldi inimkonna hüppelisest kasvust, majandusest, vajadusest elavatest inimestest, maapinna puudusest jne. Ma ei mäleta selle pealkirja, pealegi ei vaata ma enam telerit ja ei kuula ka raadiot pea seitse aastat. Usun, et sellises eelpool nimetatud asutuses on vägagi helgeid ja säravaid päid, kes arvutavad tont teab mida ja millal välja.
Näiteks: On välja arvutatud tõenäosus, kui Bill Gates peaks maast üles tõstma leitud viie dollarilise. Kui palju ta selle aja jooksul raiskas aega, ja samas kui palju potsatas tema arvele selle kulutatud aja jooksul finantseeringus olevast tulust, pluss teenitud aasta dividendid?
Viie dollari üles upitamisega jäi ta täiega miinusesse!

7777777:7 = seitse ühte - ja 88888888:8 = kaheksa ühte.
Siin soovisid vist ise edasi arvutada... :-)

Ma ei soovi antud paranduses kedagi veenda, ega midagi tõendada. Soovisin, et eelnevas minu postituses kirjutatu oleks selgem. Tean, et igal on oma arvamus ja ettekujutus maailma asjadest.

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,634
Liitunud: Apr 2011
09-07-2017 22:14
Postitus: #7
RE: Müstilised numbrid 8,9,12 ???
Meelte arvust: kas 5, 6, 7, või rohkem?

Materialism räägib "5 meelest": ninaga haistmine, silmaga nägemine, keelega maitsmine, nahaga kompimine, kõrvaga kuulmine.

Kuid budistlikes veedades on nende 5 lihakehaga seotud meele toimiseks lisatud juurde veel 6. (arukus) ja 7. (taipamine).
Ilma arukuseta ei saaks aru mida tajud (mis see on, mida näen, haistan, maitsen, kombin, kuulen?).
Taipamine on see, kui kiiresti aru saad (kas saad murdosa sekundiga aru: "kiire taibuga", või läheb päevi-aastaid:"kõva pea").

Seega tuleks lihakehaga seotud meelte kontekstis rääkida mitte 5-st vaid 7-st meelest!

Nende 2 veedadest lisanduva, kuid materialismi poolt maha vaikitud meele kohta on rahvakeelne väljend "per*se tunnetus", st asjade olemusest saadakse aru nö "rohujuure tasandil" (kõrghoone katusel kardetakse kõrgust, rullnoka autos kardetakse kiirendust, suriseva kõrgepingeliini ääres kardetakse elektrilööki, jne).
Kuna need 2 on maha vaikitud ja neid ei arendata, siis selle kompenseerimiseks on igasugu tobedad hoiatus-sildid "jäine trepp võib olla libe! ettevaatust kõrgepinge!, jne).

Arukusel on ka kõrgem mentaali ulatuv osa, ehk "peas olev mentaalsus" (näiteks 330kV kõrgepingeliini õhukese metall-niidiga puutudes saad vastavalt valemile N=U*I tohutu võimsuse, mis söestab keha hetkega: N= 330000V * 0.1A = 33000W, ehk 30x rohkem, kui elektripliidi ca 1KW tulipunast spiraali katsudes).
Kuid "per*es olev aruks" ütleb, et kõrgepingeliini surinat tuleb karta (ehk mõistlik oleks kõrgepingeliini mitte puutuda).

--------

See nö "6. meel" tuleneb materialistlikust vaatest (kus on vaid 5 meelt), ning hõlmab enda alla kõiki neid tajusid, millede allikas asub väljaspool füüsilist kihti (eeterlikus, tundes, emotsioonis, mentaalis, põhjuslikus, loojalikus, igavikus, jne).
Ehk siin saaks rääkida väga paljudes "kuuendatest meeltest" (otsene teadmine, liikuvate energiapiltide nägemine, detailid energiapildist, märgid, väeloomad, jne).

----------

Seega peaks rääkima füüsilise tasandi lihakeha kontekstis vähemalt 7 meelest (haistmine, nägemine, maitsmine, kompimine, kuulmine, arukus, taipamine) - ning peenkehade kontekstis veelgi suuremast meelte arvust.
(selle postituse viimane muutmine: 09-07-2017 22:22 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,244
Liitunud: Dec 2010
07-07-2018 17:47
Postitus: #8
RE: Müstilised numbrid 777
(07-07-2017 06:07 )Teloslane Kirjutas:  Postitus edastatud maagilisel ajal: 07.07.2017, kell 07.07

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat tähendust kui teistele, sest numbrid on Universumi keel.

Täna saab tähelepanu number "seitse" ja temast mõningaid fakte, ütlusi, fraase...

Lugejatel võimalus infot kasvõi seitse korda täiendada

Täna ka number 07.07 ja ehk kõik ei ole juhtunud seda teemat lugema.
Täiendan.

Seitse tarka meest erinevates kultuurides sümboliseerisid seitset tšakrate taset ning nende lõplik jumalikustamine jumalateks viitab inimese jumalikkuse saavutamisele läbi iga taseme tõusmise ning valgustatuseni jõudmiseni. Jaapanis oli seitse õnnejumalat.

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=82968211
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 134
Liitunud: Sep 2013
08-08-2018 07:09
Postitus: #9
RE: Müstilised numbrid 888
Postitus edastatud maagilisel ajal: 08.08.18!

Täna saab tähelepanu number "kaheksa" ja temast mõningaid fakte, ütlusi, fraase... (eespool saad lugeda number Seitsmest).

Külili kaheksa – lõpmatuse märk, lõputu kulgemine. Pikaealisuse, nähtuste, vastastikuse sõltuvuse ning tarkuse ja kaastunde igikestvuse sümbol.
Kaheksa pöördelist päeva, mis määratlesid Rooma impeeriumi ja selle kujunemise maailma suurriigiks.
Ruumi energeetilise puhastamise lõpetamisel kellahelinaga tehakse käega nurga suunas, millest alustati, lõpmatuse märk. See sulgeb ringi, sidudes alguse lõpuga.
"A r m a s t u s" - 8 tähte. Palju kasutatud ja laialdaselt kuritarvitatud mõiste. Defineerituna on armastus elektromagnetiline jõud, mis ümbritseb Kõige täielikkust. See on Jumala teine mõiste ja see, mis loob elu.
Nr.8 üks paun on must, teine valge ja paunad vahetavad alatasa polaarsust.
Krišnaiidide "Suur Mantra" koosneb kaheksast laulureast.
Nr.8 on tegelikult inimene ise.
Kanaldustekst, Rajajate sõnumid: "Aastatel 2017, 2018 ja 2027 lahkub omal soovil kõige rohkem Hingi..."
Pereraadio 88,... Mhz
Võrkturundus L_ _ _ _ _T süsteemis on 8.8.8 taset. Marketer tasemel 8.1 igakuine tulu on kuni kuue kohaline + sportauto kingituseks omal valikul.
40 aastaga on maailma sündinud kaheksa miljonit katseklaasilast (andmed: 2018).
Pühas geomeetrias esindab õhku kaheksatahuline oktaeeder.
888.com
Kaheksas tšakra esindab maagiat.
Enamus ämblikulistel on kaheksa silma.
Kaheksa on uuenemise, taassünni ja ülemineku number.
8.märtsil tähistatakse Rahvusvahelist naistepäeva.
Mõnes esoteerilises traditsioonis on kaheksa paradiisi number.
Virtuaalturistid hääletasid kaheksanda maailmaime vääriliseks Torres del Paine rahvuspargi Patagoonias.
Tööandja nõuab päevas vähemalt kaheksat normtunni täitmist.
§88. Töölepingu erakorraline ülesütlemine tööandja poolt töötajast tuleneval põhjusel.
Neli põhiilmakaart ja neli ilmakaart nende vahel moodustavad kaheksanurga ehk "tuuleroosi".
Kaheksa ust, mis võimaldavad siirduda ühest olekust teise.
Klaveril on 88 klahvi.
Kaheksas dimensioon (8D) – kvantteadvus, mis koosneb ääretutest hingede ookeanidest, seega eriline puhkusepaik, kuhu te võite tõusta selleks, et ammutada väga suurtes kogustes jumalikku jõudu.
Kaheksa esindab kogu universumi ja kosmose täiuslikkust.
Indias austatakse Kaheksa õiekrooniga lootoslille.
Romaan "Kaheksa mäge" pälvis Itaalia mainekaima kirjandusauhinna Premio Strega.
Hindude jumalal Vishnul on kaheksa kätt.
Jaapanis on kaheksa esimene number, mis märgib, et midagi on palju.
Vanas Egiptuses oli jumalail kaheksa esiisa.
Kreeka mütoloogias seostus number kaheksa sangar Heraklesega.
Ringiga ümbritsetud kaheksanurk märgib igavikku ning taeva ja maa jõudude liitu.
Muinas-Kreekas oli kaheksa taeva liikumisi sümboliseeriv igavene spiraal.
Number kaheka koosneb kahest ringist, milles on vastandlike jõudude tasakaal ning ürgse ja vaimse jõu võrdsus.
Buddha 8 osaline tee.
Kaheksa on ka viljakuse märk, mida kasutatakse maagias.
Astroloogias vastab number 8 Lõvi tähemärgile ja taro kaartide pakis on kaheksandaks kaardiks tugevus.
Tekst maailma Esimesest Raamatust - Piiblist: (Nehemja 8:8:8) Ja nad lugesid raamatut, Jumala Seadust, peatükkide kaupa ja andsid seletust, nõnda et loetust aru saadi.
Kaheksajalg (Octopus vulgaris).
Kaheksa on hiinlaste jaoks üheksa järel populaarsuselt teine õnnenumber ning tähistab heaolu.
Kaheksa on karmanumber. See võib olla tekitatud ka selles varasemas elus, kus inimene on ülbe olnud. See võib olla ka mingi eelmise elu täitmata jäänud ülesanne.
Number 8 tähendab tohutut kohusetunnet.
8 on ka materiaalsuse number.
Maja, mille dominantaadressi number on 8, mõjutavad realistlikud ja usaldusväärsed jõud.
08.08.1918, tihedas udus algas Briti Amiensi lahing.
1888. aasta (MDCCCLXXXVIII) oli 19.sajandi 88.aasta.
Teletöötaja Anneli Lahe laulatus leidis aset maagilisel kuupäeval 08.08.08 ja aastal 2018 on saatesarja "Selgeltnägijate tuleproov" toimetajatest.
Ameerikas nägid antud kuupäeval ilmavalgust Jo Hauer ja Xander Jace Riniker, kes sündisid mõlemad 08.08.08 ja kaalusid 8 naela ning 8 untsi.
Hiina horoskoobis on kaheksa Kitse numbriks. Feng shuis on see aga lõuna ja edela suunaks.
Bagua sümbolil on kaheksa tahku ja trigrammi ja need sümboliseerivad kõiki looduse aspekte: taevast, tuld, mäge, maad, järve, tuult, äikest ja vett. Need trigrammid loovad kaheksanurkse kujundi ehk oktagooni.
108 on Jaapani õnnenumber ja samapalju kordi lüüakse Uue Aasta saabumisel gongi.
Crypto888.
Sinu 18 jumalikku Aspekti.
Päike ja kõik selle planeedid liiguvad kiirusega veidi üle 800 000 km/h.
Arktuuruslaste näod on sarnased kaheksanurgale, kuid ilma järskude nurkadeta.
2018 - Eesti Vabariik saja aastane.
Iga 108 miljoni aasta järel meie Päikesesüsteemis leiab aset Galaktiline nihe.

jne...
(selle postituse viimane muutmine: 14-10-2018 23:55 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog