Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Müstilised numbrid
Autor Sõnum
wirxx
Uustulnukas

Postitusi: 43
Liitunud: Feb 2010
30-06-2010 10:10
Postitus: #1
Müstilised numbrid
Ühest teemast siin foorumis jooksis kuskil läbi meie põhjamaalaste mingi numbrite maagija teema kus olid 8 ja 9 jne,nende korrutised ...ei oska täpselt seda kirjeldada mida mõtlen,et kui keegi saab pihta ja oskab mind suunata kus selle kohta lugemist.
(selle postituse viimane muutmine: 08-08-2018 09:42 Nielander.)

MAAILMA EHITAJATE PETTUS!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 142
Liitunud: Sep 2013
07-07-2017 06:07
Postitus: #2
RE: Müstilised numbrid 777
    Postitus edastatud maagilisel ajal: 07.07.2017, kell 07.07

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat tähendust kui teistele, sest numbrid on Universumi keel.

Täna saab tähelepanu number "seitse" ja temast mõningaid fakte, ütlusi, fraase...

Lugejatel võimalus infot kasvõi seitse korda täiendada!

Kui lugeda valjult 7 miljardini, läheb aega 200 aastat.
7777 – peetakse maagilisteks ingli numbriteks.
Seitse on universumi või makrokosmose sümbol, mis on numeroloogias ühenduses ideaalse inimesega. See on ka number, mida seostatakse Emakese Maaga, kaitse, ideaalsuse, külluse ja viljakusega.
Seitsme maa ja mere taga...
Devade tarkustes märgitakse: "See, kes tegeleb vaimsusega, aidatakse tema eelnevat seitset ja järgnevat seitset põlvkonda." See tähendab, et kui põlvkonnas on keegi langenud oma negatiivsete tegudega madala energiataseme planeedile (rahvakeeli "põrgu"), siis tuuakse langenu sealt välja.
Seitse korda mõõda ja...
Seitse sünkroonsuse saladust.
Seitset peeti oluliseks valgustatuse kogemuse protsessis. Seitsmest kolm osa tähistasid taevalikku ning neli maist ja inimlikku. Ainult koos said nad ühineda seitsmeks. Teisisõnu, inimene ronib puud või redelit mööda – nelja madalamat tšakrat seostatakse välimise materiaalse maailmaga – et jõuda kolme organi või jõukeskuseni peas, mida seostatakse sisemise vaimse maailmaga. Tšakrate süsteem on müütides, legendides ja müstilistes ning vaimsetes süsteemides esinevate seitsmete tähtsuse ülim allikas.
Seitse venda.
Seitsme tuule poole.
Kosmose seitse universaalset seadust: "Teid on palju, kuid te olete ühtsed", "Vastastikune sõltuvus, vastastikune läbimine, ristumine", Enamuse tingimusteta allumine ühtsele", "Nagu ülal, nii ka all", "Säilitades arenda", "Ühendades täiusta", "Lahkudes jääda".
Seitsmendas taevas.
Kasiinos on 777 domineerivaks õnnesümboliks.
G7 riigid.
Rahvasuu räägib, et purunenud peegel toob seitse aastat mingisugust jama kaela.
Seitsmes meel.
Seitsmenda Päeva Adventistid. Missioon on kuulutada kõigile rahvastele igavest evangeeliumi kaastekstis kolme ingli kuulutusega Ilmutuse 14:6-12
Seitse pöialpoissi.
Seitsmendas dimensioonis asub inimese vaimu tegelik sünnikodu ja kus viibib ka Kaksikhing, kes on alati vaimses ühenduses Maapealse vaimuga ja taaskehastuda saab Kaksikvaim peale Maapealse vaimu füüsilise kehastuse lõppu.
Seitse ühe hoobiga.
Suulu keeles "seitse": eziyisikhombisa
Seitse kivist inglit.
Ütlus: Seitsme maagia
Seitse tšakrat peegeldavad teadvuse ja eksistentsi seitset taset. Nende tasemete reaalsuse limiiti saab demonstreerida tüki paberiga, mida ei saa üle seitsme korra pooleks voltida.
Seitse algelist värvitooni segunevad, et luua valgusspektris valge. See on sarnane kundalini ärkamisega, pea keskel plahvatava ereda valge valgusega.
Muusikas on skaalas seitse nooti.
Hinge arengu osalise täiuslikkuse mõisteni on seitse tasandit, millest esimest viis on füüsilised ja igal seitsmel tasandil on omakorda veel seitse taset. Need Olemuse rollid on: ori, sõjamees, käsitööline, õpetlane, mõttetark, preester ja kuningas, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Tähtis on mõista, et ühelgi neist tähistustest pole sotsiaalset, poliitilist, majanduslikku ega muud "maist" tähendust. (Täiuslikkus, kus Hing sulandub Allikasse tuleb läbida kokku kaksteist tasandit). Järgmiseks on "pealislehe" seitse valikut – Sihid: tunnustamine, tunnustamatus, areng, arengu viivitamine, domineerimine, allumine ja stagnatsioon, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Laadid, ka seitse – võim, ettevaatus, kirg, mahasurutus, agressiivsus, visadus ja vaatlus, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Hoiakud – idealist, skeptik, spiritualist, stoik, realist, küünik ja pragmaatik, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Keskmed – kõrgem intellektuaalne, intellektuaalne, kõrgem emotsionaalne, emotsionaalne, liikuv, seksuaalne ja instinktiivne, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Tähtsustunnused – ahnus, enesehävitus, kõrkus, enesetaunimine, kannatamatus, märterlus ja kangekaelsus, mis omakorda jagunevad kõik positiivseks ja negatiivseks iseloomu funktsiooniks. Monaadid – monaadide, kokkulepete, järjestuste ja karma kohta pole kindlaid arve. See sõltub sinust.
Aatomis on seitse elektroni orbiiti.
Nädalas on seitse päeva.
Maailma loomine toimus seitsme päevaga.
Katoliku kirikus on seitse sakramenti.
Teatakse seitset voorust ja seitset surmapattu.
Jeesus ütles viimased seitse sõna. Gospelid jäädvustasid Kristuselt seitse "sõna" või avaldust, kui ta oli ristil, enne tema surma ja ülestõusmist. Rist on šamaanide maailmapuu või maailma kese ning seega ka inimese selgroog. Rääkides ristilt seitse korda, sümboliseeris ta seitset tšakrat ning nende seitsme kulminatsioon on "teeselda surma" – kogemus, mis viib ülestõusmise ehk valgustatuseni.
Neitsi Maarjal oli seitse rõõmu ja seitse kannatust.
Kassil on seitse elu.
Joosua kõndis Jeeriko ümber seitse korda, enne kui selle müürid langesid. (Jeeriko oli mõnedel andmetel esimene tsivilisatsioon ning koduks suurele šamaanide hõimule).
Seitse taevast (Koraan, Piibel, Eenoki raamat, šamanistlikud ja druiidide uskumused).
"Seitsmenda poja seitsmes poeg" pidavat mitmete traditsioonide kohaselt omama suuri ravi- ja vaimseid võimeid. Indiaanlased otsustasid tähtsate tegude üle lähtuvalt selle mõjust "seitsmendale põlvkonnale".
Seitse sammu taevani – populaarne uskumus, mida võib näha kunstlikel kalmetel nagu tsikuraatidel ja püramiididel ning mis põhineb šamanistlikul maailma mäel või ürgsel loomise kalmel.
Kreeka seitse tarka meest.
Hiina "Seitse bambustahvlit", milles peitub kolmesaja kuuekümne valgustumiseni jõudmise viisi üksikasjaline kirjeldus. See arv vastab kraadidele ringjoones.
Inimkonna seitse ajastut.
Iidsete uskumuste järgi on meil seitse aistingut. Need on klassikalistel aegadel seitsme planeedi mõju all. Tuli liigutab, maa toob tundmise, vesi annab kõne, õhk maitsmise, udu nägemise, lilled kuulmise ja lõunatuul lõhna.
Tuntakse seitset maailmaimet.
Islamis on seitse tarkusesammast.
Seitse tarka meest olid ka iidses Sumeri kultuuris ja mujalgi. Seitse tarka meest erinevates kultuurides sümboliseerisid seitset tšakrate taset ning nende lõplik jumalikustamine jumalateks viitab inimese jumalikkuse saavutamisele läbi iga taseme tõusmise ning valgustatuseni jõudmiseni.
Vikerkaarevärvide spekter koosneb 7 värvist.
Jaapanis oli seitse Õnnejumalat.
Siis ta läheb ja võtab enesega kaasa veel seitse vaimu, kes on kurjemad temast endast, ja nad tulevad ning asuvad sinna elama. (Matteuse 12:43-45)
Number 7 käsitleb sise-tarkuse ja intuitsiooni, arukat kaemust, teiste mõistmist, vaimseid võimeid, vastupidavust ja määramist, vaimset valgustatust, arengu ja vaimse ärkamise ning Jumalikku elu eesmärki.
Seitse põhitšakrat.
Number 7 käsitleb ka õppida õppimist ja omada haridust.
777 – Inglid aplodeerivad sulle: Palju õnne! Oled õigel kursil! Jätka samas vaimus ning tea, et su soov täitub. See on erakordselt positiivne märk ning tähendab, et oodata on imesid.
07.07.2007 paigaldasid Arktuuruslased maagilisele Shasta mäele (Põhja-California) dimensioonidevahelise portaalide värava.
Seitsmesed uudised.
Tema kiilaspeal oli vist seitse karva?
Seitse on "universaalsele" arvule kõige lähedasem. See väljendab mitte ainult duaalsuse kolme aspekti, vaid ka duaalsuste lahutumist osadeks. See on tees, antitees ja süntees. Duaalsustes ehk polaarsustes on väljenduse, tegevuse ja inspiratsiooni aspektid ja seitsmes on assimilatsioon.
7777777:7 = seitse ühte
"Seitseteist sekundit" on maagiline aeg, mille jooksul mõttevorm läheb üle võnkeks ja juba teostub. Seega on kasulik igasugused õnnetuks tegevad mõtted antud ajavahemikus, mis ikka vahel pähe ronivad, kohe kustutada ja asendada toetavatega. Negatiivse mõtte saad tühistada järgneva mantraga (lausu seda kolm korda ja veendu selle tõesuses): "Tühistan, tühistan. Tempel peale!"
Teeta seitsmenda tasandi tervendamine. Teeta – sellel sagedusel oleme ärkvel ja samas sügavalt lõõgastunud. See on väga sügava meditatsiooni seisund. Sellel sagedusel on meie aju ka siis kui me hakkame uinuma või oleme just ärganud.
Alaje777 Plejaadi tähtedelt.
Vaimse maailma seisukohalt algas Ülestõusmine juba 2007 aastal.
Vintpüssi kuuli lõppkaugus on 7km.
Advendiküünlaid on kokku seitse.
Urantia raamatus on kirjas: Jeesus elas seitsmel planeedil. Neist viimane oli planeet Maa.
Telos raamtus on kirjas: Jeesus oma uues kehastuses elab planeet Maa Sisemaal, Telose linnas ja ta nimi on Sananda (nimes 7 tähte).
Teosoof Blavatsky järgi valmistas üks naaga tark, kes oli osav maag, seitse sõrmust, igaüks pühendatud ühele planeedile ja kinkis need Apolloniusele.
Seitsme luku taga.
jne...

Number seitsme rallist veel:
http://latene.ee/index.php?route=module/...cle_id=237
(selle postituse viimane muutmine: 06-01-2019 16:50 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,393
Liitunud: Dec 2010
07-07-2017 10:24
Postitus: #3
RE: Müstilised numbrid 8,9,12 ???
Seoses numbriga seitse.
On veel olemas Seitsme Kiire õpetus ehk Kosmiliste tsüklite õpetus.
Salajases õpetuses ja tiibetlaste sõnumites sisalduv õpetus, et Universum on läbinud seitse evolutsioonilainet, mis vastavad omavahel seotud energiaväljale, seitsmele kiirele, mis ulatuvad rumalusest kuni kõrgeima vaimsuseni.

Need seitse energiavälja vastavad väliselt seitsmele põhiplaneedile meie päikesesüsteemis ja seesmiselt seitsmele tšakrale meie organismis.
Eksisteerib vibratsioon, mis ühendab kõik tasandid meis endis ja meie vahel.

Pikemalt sellest teemas Tao kroonikad
http://www.para-web.org/showthread.php?t...e#pid95489
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,403
Liitunud: Sep 2007
07-07-2017 10:59
Postitus: #4
RE: Müstilised numbrid 777
Mõned need seitsmega seotud ütlused ja arvestused panid natukene kukalt kratsima:

Kui lugeda valjult 7 miljardini, läheb aega 200 aastat.
- See oleneb vist peamiselt lugemise kiirusest ja näiteks 14 miljardini lugemiseks kuluks sellisel juhul 400 aastat.

Seitse korda mõõda ja... - kas ütlus pole mitte "üheksa korda mõõda ja üks kord lõika"?

Seitsmes meel.
- sa mõtled seda bändi? Muidu räägitakse ikka kuuest meelest.

Suulu keeles "seitse": eziyisikhombisa - miks see oluline on?

Seitse algelist värvitooni segunevad, et luua valgusspektris valge. See on sarnane kundalini ärkamisega, pea keskel plahvatava ereda valge valgusega. - levinuma tõlgenduse kohaselt koosneb spekter kuuest peamisest värvist - punane, oranž, kollane, roheline, sinine ja violetne.

Kassil on seitse elu.
- Üheksa ei ole?

Vikerkaarevärvide spekter koosneb 7 värvist.
- sama mis spekter.

7777777:7 = seitse ühte -
ja 88888888:8 = kaheksa ühte.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sissy_
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: Apr 2017
07-07-2017 11:23
Postitus: #5
RE: Müstilised numbrid 777
Meiega juhtub enamasti see, mida usume. Lihtne kuid toimiv külgetõmbeseadus wink.

Number 7777

Inglid soovivad sulle number 7777 öelda, et sa oled õigel rajal, kõik, mis sinu elus hetkel on, see peab sinu elus eksisteerima, olgu see halb või hea.
Number 7777 korral antakse sulle teada, et kõik halb viib heani ja kui sa tunned, et sul on raske, siis nad ütlevad, et see on lihtsalt murdepunkt paremuse poole minekuks.
Number 7777 tuleb siis, kui imelised asjad hakkvad juhtuma.http://latene.ee/index.php?route=module/...cle_id=237

PS. Tänases kuupäevas on kolm seitset - 07.07.2017 Smile.
(selle postituse viimane muutmine: 07-07-2017 11:31 sissy_.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 142
Liitunud: Sep 2013
08-07-2017 01:27
Postitus: #6
RE: Müstilised numbrid 777
Küsimustele vastamine ja vigade parandus.

See kassi asi läks tõesti kassi saba alla. Jah, kassil on raudselt üheksa elu. Täielikult nõus. Peale elevandi ja delfiini on järgmisena kodukass, kaslased, kui evolutsioonitaseme üks kohanenumaid ja arenenumaid loomi. Nad on vahvad, naljakad ja vägevad loomad. (Vaatasin, et foorumis alapealkiri Kassi jutu jaoks täielikult olemas, et varsti tuleb tänna ka postitus). Olen veendunud, et lugejad täheldavad: seal pole paranähtusega mingit pistmist, kuid usun, et kass on siiski maagiline loom.

Mõõtmisega läks ka puusse. Nielander, sinu vastus on sobiv. Tänan tähehelepaneliku lugemise ja mõtlemise eest!

Nii..., mida veel sooviti? See Suulu keel! Tõin ta sest'aps välja, kui pikem ja meile täiesti keeruliselt hääldatav sõna maailma rahvaste keeltest. Enamjaolt sisaldab sõna "seitse", alates kolmest, kuni kuue täheni. Lisasin ka selleks, et numbrite tähenduste tekstist mitte segaseks minna ja oleks veidi vürtsi ning eripära, ega kõlaks liiga kansaleilikult. Näiteks maailmas on enamjaolt keeltearengusse süübinud selline rahvusvaheline sõna, nagu "kino", mis tõlgetes on peaaegu kõikides keeltes, kas: cinema või movie. Kuid Soome keeles on üldse elokuvateatteri!

Seitse algelist värvitooni segunevad, et... .
See oli üks pikk ja keeruline esoteeriline jutt, kus kirjeldati Universumi loomist ja üks aspektidest olid ka too "seitse" värvi. Ma ei tea, mis tooni need olid ja seal ei mainitud ka? Võimalik, et selgeid toone ei olnudki veel moodustunud, kui nad veel algelised ja arengus olid...?

Vikerkaarevärvide spekter koosneb 7 värvist. - sama mis spekter.
Nõus! Kui vikerkaare värvid maalida eraldi plangule: punane, oranž, kollane, roheline, sinine, tumesinine ja violetne, siis märkame tõesti seitset selget tooni, aga ülemineku värve vikerkaare puhul ei ole kuskil üles täheldatud ja see oleks ka ilmvõimatu. Inimsilm võib eristada 2,5 miljonit värvitooni, siis seal ongi esindatud täielik spekter, kui Looja tarkus. Vikerkaar, kui suur usuline sümbol. Maailma Esimeses Raamatus on üles täheldatud Looja sõnad tõotusena inimkonnale: "Ma armastan teid seni, kui näete vikerkaart" (tekst muudetud kujul)!

Seitsmes meel. - sa mõtled seda bändi?
Jah, toda nõukaaja popimat punti Henry Laks eesotsas.
Muidu räägitakse ikka kuuest meelest.
Nägemis, maitsmis, haistmis, kuulmis, ja kompimismeel ja hiljem on õnneks lisandunud teadlaste üksmeeles ka eeterlik meel - loomulikult ei sobinud see teema "seitsmetesse".

Kui lugeda valjult 7 miljardini, läheb...
Antud fraas kõlas National Geographic dok. filmis sissejuhatava lausena, kus kõneldi inimkonna hüppelisest kasvust, majandusest, vajadusest elavatest inimestest, maapinna puudusest jne. Ma ei mäleta selle pealkirja, pealegi ei vaata ma enam telerit ja ei kuula ka raadiot pea seitse aastat. Usun, et sellises eelpool nimetatud asutuses on vägagi helgeid ja säravaid päid, kes arvutavad tont teab mida ja millal välja.
Näiteks: On välja arvutatud tõenäosus, kui Bill Gates peaks maast üles tõstma leitud viie dollarilise. Kui palju ta selle aja jooksul raiskas aega, ja samas kui palju potsatas tema arvele selle kulutatud aja jooksul finantseeringus olevast tulust, pluss teenitud aasta dividendid?
Viie dollari üles upitamisega jäi ta täiega miinusesse!

7777777:7 = seitse ühte - ja 88888888:8 = kaheksa ühte.
Siin soovisid vist ise edasi arvutada... :-)

Ma ei soovi antud paranduses kedagi veenda, ega midagi tõendada. Soovisin, et eelnevas minu postituses kirjutatu oleks selgem. Tean, et igal on oma arvamus ja ettekujutus maailma asjadest.

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
lahendused
Veteran

Postitusi: 1,654
Liitunud: Apr 2011
09-07-2017 22:14
Postitus: #7
RE: Müstilised numbrid 8,9,12 ???
Meelte arvust: kas 5, 6, 7, või rohkem?

Materialism räägib "5 meelest": ninaga haistmine, silmaga nägemine, keelega maitsmine, nahaga kompimine, kõrvaga kuulmine.

Kuid budistlikes veedades on nende 5 lihakehaga seotud meele toimiseks lisatud juurde veel 6. (arukus) ja 7. (taipamine).
Ilma arukuseta ei saaks aru mida tajud (mis see on, mida näen, haistan, maitsen, kombin, kuulen?).
Taipamine on see, kui kiiresti aru saad (kas saad murdosa sekundiga aru: "kiire taibuga", või läheb päevi-aastaid:"kõva pea").

Seega tuleks lihakehaga seotud meelte kontekstis rääkida mitte 5-st vaid 7-st meelest!

Nende 2 veedadest lisanduva, kuid materialismi poolt maha vaikitud meele kohta on rahvakeelne väljend "per*se tunnetus", st asjade olemusest saadakse aru nö "rohujuure tasandil" (kõrghoone katusel kardetakse kõrgust, rullnoka autos kardetakse kiirendust, suriseva kõrgepingeliini ääres kardetakse elektrilööki, jne).
Kuna need 2 on maha vaikitud ja neid ei arendata, siis selle kompenseerimiseks on igasugu tobedad hoiatus-sildid "jäine trepp võib olla libe! ettevaatust kõrgepinge!, jne).

Arukusel on ka kõrgem mentaali ulatuv osa, ehk "peas olev mentaalsus" (näiteks 330kV kõrgepingeliini õhukese metall-niidiga puutudes saad vastavalt valemile N=U*I tohutu võimsuse, mis söestab keha hetkega: N= 330000V * 0.1A = 33000W, ehk 30x rohkem, kui elektripliidi ca 1KW tulipunast spiraali katsudes).
Kuid "per*es olev aruks" ütleb, et kõrgepingeliini surinat tuleb karta (ehk mõistlik oleks kõrgepingeliini mitte puutuda).

--------

See nö "6. meel" tuleneb materialistlikust vaatest (kus on vaid 5 meelt), ning hõlmab enda alla kõiki neid tajusid, millede allikas asub väljaspool füüsilist kihti (eeterlikus, tundes, emotsioonis, mentaalis, põhjuslikus, loojalikus, igavikus, jne).
Ehk siin saaks rääkida väga paljudes "kuuendatest meeltest" (otsene teadmine, liikuvate energiapiltide nägemine, detailid energiapildist, märgid, väeloomad, jne).

----------

Seega peaks rääkima füüsilise tasandi lihakeha kontekstis vähemalt 7 meelest (haistmine, nägemine, maitsmine, kompimine, kuulmine, arukus, taipamine) - ning peenkehade kontekstis veelgi suuremast meelte arvust.
(selle postituse viimane muutmine: 09-07-2017 22:22 lahendused.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,393
Liitunud: Dec 2010
07-07-2018 17:47
Postitus: #8
RE: Müstilised numbrid 777
(07-07-2017 06:07 )Teloslane Kirjutas:  Postitus edastatud maagilisel ajal: 07.07.2017, kell 07.07

Inimkond on iidsetest aegadest peale uskunud numbrimaagiasse ning omistanud osale numbritest ja nende kombinatsioonidele suuremat tähendust kui teistele, sest numbrid on Universumi keel.

Täna saab tähelepanu number "seitse" ja temast mõningaid fakte, ütlusi, fraase...

Lugejatel võimalus infot kasvõi seitse korda täiendada

Täna ka number 07.07 ja ehk kõik ei ole juhtunud seda teemat lugema.
Täiendan.

Seitse tarka meest erinevates kultuurides sümboliseerisid seitset tšakrate taset ning nende lõplik jumalikustamine jumalateks viitab inimese jumalikkuse saavutamisele läbi iga taseme tõusmise ning valgustatuseni jõudmiseni. Jaapanis oli seitse õnnejumalat.

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=82968211
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

Postitusi: 142
Liitunud: Sep 2013
08-08-2018 07:09
Postitus: #9
RE: Müstilised numbrid 888
Postitus edastatud maagilisel ajal: 08.08.18!

Täna saab tähelepanu number "kaheksa" ja temast mõningaid fakte, ütlusi, fraase... (eespool saad lugeda number Seitsmest).

Külili kaheksa – lõpmatuse märk, lõputu kulgemine. Pikaealisuse, nähtuste, vastastikuse sõltuvuse ning tarkuse ja kaastunde igikestvuse sümbol.
Kaheksa pöördelist päeva, mis määratlesid Rooma impeeriumi ja selle kujunemise maailma suurriigiks.
Ruumi energeetilise puhastamise lõpetamisel kellahelinaga tehakse käega nurga suunas, millest alustati, lõpmatuse märk. See sulgeb ringi, sidudes alguse lõpuga.
"A r m a s t u s" - 8 tähte. Palju kasutatud ja laialdaselt kuritarvitatud mõiste. Defineerituna on armastus elektromagnetiline jõud, mis ümbritseb Kõige täielikkust. See on Jumala teine mõiste ja see, mis loob elu.
Nr.8 üks paun on must, teine valge ja paunad vahetavad alatasa polaarsust.
Krišnaiidide "Suur Mantra" koosneb kaheksast laulureast.
Nr.8 on tegelikult inimene ise.
Kanaldustekst, Rajajate sõnumid: "Aastatel 2017, 2018 ja 2027 lahkub omal soovil kõige rohkem Hingi..."
Pereraadio 88,... Mhz
Võrkturundus L_ _ _ _ _T süsteemis on 8.8.8 taset. Marketer tasemel 8.1 igakuine tulu on kuni kuue kohaline + sportauto kingituseks omal valikul.
40 aastaga on maailma sündinud kaheksa miljonit katseklaasilast (andmed: 2018).
Pühas geomeetrias esindab õhku kaheksatahuline oktaeeder.
888.com
Kaheksas tšakra esindab maagiat.
Enamus ämblikulistel on kaheksa silma.
Kaheksa on uuenemise, taassünni ja ülemineku number.
8.märtsil tähistatakse Rahvusvahelist naistepäeva.
Mõnes esoteerilises traditsioonis on kaheksa paradiisi number.
Virtuaalturistid hääletasid kaheksanda maailmaime vääriliseks Torres del Paine rahvuspargi Patagoonias.
Tööandja nõuab päevas vähemalt kaheksat normtunni täitmist.
§88. Töölepingu erakorraline ülesütlemine tööandja poolt töötajast tuleneval põhjusel.
Neli põhiilmakaart ja neli ilmakaart nende vahel moodustavad kaheksanurga ehk "tuuleroosi".
Kaheksa ust, mis võimaldavad siirduda ühest olekust teise.
Klaveril on 88 klahvi.
Kaheksas dimensioon (8D) – kvantteadvus, mis koosneb ääretutest hingede ookeanidest, seega eriline puhkusepaik, kuhu te võite tõusta selleks, et ammutada väga suurtes kogustes jumalikku jõudu.
Kaheksa esindab kogu universumi ja kosmose täiuslikkust.
Indias austatakse Kaheksa õiekrooniga lootoslille.
Romaan "Kaheksa mäge" pälvis Itaalia mainekaima kirjandusauhinna Premio Strega.
Hindude jumalal Vishnul on kaheksa kätt.
Jaapanis on kaheksa esimene number, mis märgib, et midagi on palju.
Vanas Egiptuses oli jumalail kaheksa esiisa.
Kreeka mütoloogias seostus number kaheksa sangar Heraklesega.
Ringiga ümbritsetud kaheksanurk märgib igavikku ning taeva ja maa jõudude liitu.
Muinas-Kreekas oli kaheksa taeva liikumisi sümboliseeriv igavene spiraal.
Number kaheka koosneb kahest ringist, milles on vastandlike jõudude tasakaal ning ürgse ja vaimse jõu võrdsus.
Buddha 8 osaline tee.
Kaheksa on ka viljakuse märk, mida kasutatakse maagias.
Astroloogias vastab number 8 Lõvi tähemärgile ja taro kaartide pakis on kaheksandaks kaardiks tugevus.
Tekst maailma Esimesest Raamatust - Piiblist: (Nehemja 8:8:8) Ja nad lugesid raamatut, Jumala Seadust, peatükkide kaupa ja andsid seletust, nõnda et loetust aru saadi.
Kaheksajalg (Octopus vulgaris).
Kaheksa on hiinlaste jaoks üheksa järel populaarsuselt teine õnnenumber ning tähistab heaolu.
Kaheksa on karmanumber. See võib olla tekitatud ka selles varasemas elus, kus inimene on ülbe olnud. See võib olla ka mingi eelmise elu täitmata jäänud ülesanne.
Number 8 tähendab tohutut kohusetunnet.
8 on ka materiaalsuse number.
Maja, mille dominantaadressi number on 8, mõjutavad realistlikud ja usaldusväärsed jõud.
08.08.1918, tihedas udus algas Briti Amiensi lahing.
1888. aasta (MDCCCLXXXVIII) oli 19.sajandi 88.aasta.
Teletöötaja Anneli Lahe laulatus leidis aset maagilisel kuupäeval 08.08.08 ja aastal 2018 on saatesarja "Selgeltnägijate tuleproov" toimetajatest.
Ameerikas nägid antud kuupäeval ilmavalgust Jo Hauer ja Xander Jace Riniker, kes sündisid mõlemad 08.08.08 ja kaalusid 8 naela ning 8 untsi.
Hiina horoskoobis on kaheksa Kitse numbriks. Feng shuis on see aga lõuna ja edela suunaks.
Bagua sümbolil on kaheksa tahku ja trigrammi ja need sümboliseerivad kõiki looduse aspekte: taevast, tuld, mäge, maad, järve, tuult, äikest ja vett. Need trigrammid loovad kaheksanurkse kujundi ehk oktagooni.
Coca-Cola kontsernis pestakse tagastatud taarat 18 minutit.
Crypto888.
Sinu 18 jumalikku Aspekti.
Päike ja kõik selle planeedid liiguvad kiirusega veidi üle 800 000 km/h.
Arktuuruslaste näod on sarnased kaheksanurgale, kuid ilma järskude nurkadeta.
2018 - Eesti Vabariik saja aastane.
Iga 108 miljoni aasta järel meie Päikesesüsteemis leiab aset Galaktiline nihe.
Krišnaiitide japakoti helmekeel on 108 palvehelmest.
108 on Jaapani õnnenumber ja samapalju kordi lüüakse Uue Aasta saabumisel gongi.
Šungiidi fullereenid püsivad kehas kaheksa kuud ja alles siis väljuvad.
Kreekas kasutati lae all kaheksalehelist lootosmustrit, mis nii ruumi ümbritsedes moodustas katkematu energiavoo.

jne...
(selle postituse viimane muutmine: 06-02-2019 13:25 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,154
Liitunud: Jul 2011
30-12-2018 17:24
Postitus: #10
RE: Müstilised numbrid 888
Kas oled märganud, et vahel köidab sinu pilku mitu korda üks ja sama numbrikombinatsioon, mis ilmub erinevates kohtades - küll kella vaadates, ees sõitva auto numbrimärgil, kassajärjekorra numbril või mujal. See ei ole juhus ega kokkusattumus, need on inglid, kes kõnelevad sinuga läbi numbrite.

111 - jälgi tähelepanelikult oma mõtteid ja tee kindlaks, kas mõtled üksnes sellest, mida soovid või hoopiski sellest, mida ei soovi. See on märgiks, et meie jaoks on avanemas mõni uus võimalus. See number on nagu ere välklambi sähvatus, mis tähendab, et universum on jäädvustanud just meie selle hetke mõtted ning need hakkavad nüüd tegelikkuseks saama. Kui ei ole oma mõtetega rahul, siis muuda neid!

222 - sinu värskelt külvatud ideed hakkavad peagi idanema. Hoolitsega nende eest! Su looming ilmutab end peagi, seepärast jätka oma tublit tööd. Jätka positiivset mõtlemist, kasuta enesesisendust ja visualiseerimsit.

333 - ülestõusnud meistrid (Jeesus, Mooses, Neitsi Maarja) on sinuga ja soovivad teada anda, et nende abi, armastus ja toetus on sinu päralt. Kutsu neid appi, kui näed sellist kombinatsiooni.

444 - inglid ümbritsevad sind, kinnitades, et armastavad ja aitavad sind.

666 - su mõtted on hetkel tasakaalust väljas, kuna oled keskendunud materiaalsele maailmale. Leia oma mõtteis tasakaal taeva ja maa vahel, keskendu vaimsele ning teiste teenimisele, teades, et selle tulemusena saavad su enda materiaalsed ja emotsionaalsed vajadused kaetud.


777 - inglid aplodeerivad sulle - palju õnne, oled õigel teel! Jätka samas vaimus ning tea, et su soov täitub. Erakordselt positiivne märk ja tähendab, et on oodata veelgi enam imesid.

888 - üke periood su elus on lõppemas. On aeg end muutusteks valmis seada. Üks emotsionaalne, tööalane või mõne inimsuhtega seotud periood su elus on lõpule jõudmas. Ära viivita, tegutse, on saabunud aeg nautida oma töö vilju.

999 - lõpetatus. Tähistab pikema perioodi lõppu kas su isiklikus elus või globaalses mõttes. See on sõnum valguskandjale, kes on võtnud endale ülesande tervendada maakera - hakka tööle, sest emake maa vajab su abi just nüüd ja praegu.

000 - meeldetuletus, et oled jumalaga üks. Mingi olukord on teinud oma arengus täisringi.

1 ja 2 (112, 121, 122, 211, 212, 221) - meie mõtted on nagu idanema hakkavad seemned. Su soovid on täitumas, asjad kulgevad vastavalt su soovile. Säilita oma usku!

1 ja 3 - ülestõusnud meistrid töötavad su mõtete kallal koos sinuga. Nad on nagu õpetajad, saadavad sulle energiat, mis hajutaks kahtlused ja julgustaks jääma oma hinge tõeliste eesmärkide juurde. Palu, et nad aitaksid arukaid valikuid teha.

1 ja 4 - just nüüd jälgi eriti täpselt oma mõtteid! Sinu jaoks on hetkel avanenud nn soovidevärav, mille tulemusena su soovid täituvad kohe. 411 tähendab - küsi inglitelt mingit elulist infot, mida hetkel vajad!

1 ja 5 - su mõtted loovad muudatusi elus. Valid mõtte, suunad oma elu vastavalt soovile. Kui muutused sulle ei meeldi, saad need oma mõtteid muutes peatada.

1 ja 6 - suuna oma mõtted vaimse tasandi poole ning loobu muretsemast materiaalse üle. 611 - palu abi, et lahendada sulle materiaalses maailmas muret valmistavad probleemid.

1 ja 7 - sul läheb hästi. Oled õigel teel, jätka samas vaimus! Märk, et oled oma mõtteid hästi valinud. Keskendu veelgi enam oma eesmärkidele. Lisa mõtetele ka vastavad tunded.

1 ja 8 - tähendusrikas etapp su elus läheneb lõpule. Kui mingi osa elust tundub väsitav, siis rõõmusta, see tervendatakse või asendatakse peagi millegi paremaga. Anna oma elust vabaks kõik, mis ei toimi. Su unistus paremast elust hakkab täituma.

1 ja 9 - su mõtete tulemusena avanevad sulle uued võimalused. Sul on võimalus näha oma mõttetöö vilju. Lase kõigel vanal minna, see asendatakse uuega.

1 ja 0 - jumal ja inglid paluvad sul tungivalt muuta oma mõtteid. Kui oled Jumalalt palunud, et oleksid õnnelikum ja tervem, siis on see vastus su palvetele, sest lahendus peitub su enese mõtetes. Palu, et Jumal aitaks sul oma mõtteid valida ja toetaks sind selle üleminekuperioodi ajal.

2 ja 3 - ülestõusnud meistrid töötavad koos sinuga uue ettevõtmise kallal. Kõik laabub suurepäraselt! Ees ootab helge tulevik, täis õnne, mida oled otsinud. Tunne rõõmu!

2 ja 4 - inglid toetavad igati su uut eesmärki. Inglid teevad hetkel sinuga tihedat koostööd.

2 ja 5 - su palved ja kavatsused on olnud selged, tugevad ja ilma kahtlusteta - seepärast võib muutus aset leida isegi kiiremini, kui oleksid arvanud. Ära ehmata, kui su soovid täituvad.

2 ja 6 - su omandusse ilmub midagi uut, võib tähendada ka mõnda uut ostu.

2 ja 7 - on oodata häid uudiseid. Pea vastu ja säilita usk!

2 ja 8 - üks uks sulgub ja teine avaneb. Kuula tähelepanelikult oma sisehäält, see juhatab, kuidas muutuvas olukorras toime tulla.

2 ja 9 - asjad liiguvad sulle soodsas suunas. Ära muretse! Tunneta oma elus seda energiavoogu, mis viib hoogsalt edasi. Sind ei karistatud hiljuti üle elatud kaotusega, vaid universum valmistab sind hoopis ette millekski uueks.

2 ja 0 - Jumal soovib teada anda, et ei ole sind hüljanud ega unustanud. Ta armastab sind väga palju! Ta valmistab ette suurepärast uut eluperioodi. Oluline on „jumalik ajastatus", enne peavad teatud asjaolud paika minema ja alles siis on võimalik soovitud tulemuseni jõuda.

3 ja 4 - sind ümbritseb praegu palju abilisi. Pöördu nende poole, nad ootavad seda!

3 ja 5 - ülestõusnud meistrid soovivad sind ette valmistada peagi aset leidvaks vältimatuks suureks elumuutuseks. Kinnitavad, et on selle muutuse ajal sinuga. Kõik läheb ilusti! Suhtu rahulikult ja leia üles selles muutuses peituvad head küljed.

3 ja 6 - ülestõusnud meistrid aitavad manifesteerida esemeid, mida vajad oma jumaliku eesmärgi täitmiseks. Väärid igati seda abi, olgu see kasvõi õppemaksuks või õpetamiseks kuluv raha.

3 ja 7 - ülestõusnud meistrid rõõmustavad nii sinu jumaliku sära kui valitud raja üle. Väärid seda õnne ja pühalikku rõõmu.

3 ja 8 - ülestõusnud meistrid ütlevad - jätka oma teed. Suuna veelgi enam energiat oma mõtetesse ja tunnetesse.3 ja 9 - anna vabaks kõik need olukorrad, mis ei ole sinu olemusega kooskõlas või mis on oma eesmärgi juba täitnud. Pole vaja hirmu pärast nende külge klammerduda. On oluline, et näeksid iseennast ja oma tulevikku helgetes värvides. Palu ülestõusnud meistritel aitada sul oma mõtteid valida.

3 ja 0 - kas oled hiljuti eiranud kõrgemalt poolt saadud juhatust? Sinagi pead andma oma panuse! Pead kuulda võtma jumalikku juhatust ning vastavalt sellele ka tegutsema.

4 ja 5 - inglid aitavad sul sinu elus toimuva olulise muutuse juures.

4 ja 6 - inglid hoiatavad, et keskendud liialt materiaalsetele probleemidele. Usalda kõik mured nende hooleks, siis saavad nad sekkuda. Leia oma mõtteis tasakaal maa ja taeva vahel.

4 ja 7 - palju õnne! Jätka samas vaimus! Oled õigel teel. Keskendu mõtteis sellele, mida oma ellu soovid, sest see avaldab väga suurt mõju.

4 ja 8 - üks periood elus hakkab lõpule jõudma. Inglid on sinuga praegu. Nad juhatavad sind uute olukordade juude, mis on enam kooskõlas sinu vajaduste, soovide ning eesmärgiga.

4 ja 9 - anna vabaks hiljuti lõpule jõudnud olukord. Kui üks uks sulgub, avaneb selle asemel alati mõni uus. Inglid on sinuga, et aidata sul näha uusi võimalusi ja tervendada sind valust, mida see üleminek võib põhjustada. Palu inglitelt abi.

4 ja 0 - Jumal ja inglid teatavad, et oled väga armastatud! Tunneta hetkeks seda armastust, sest seeläbi leiad vastused oma küsimustele ja lahendused probleemidele.

5 ja 6 - sinu elu materiaalne külg paraneb märkimisväärselt, omandad kas uue kodu, auto või muud väärtuslikku.

5 ja 7 - sinu ellu on tulemas muutus, mis rikastab sind kas materiaalselt, emotsionaalselt või intellektuaalselt või kõiki korraga. Jätka samas vaimus ja saad peagi näha, kuidas nii sinu kui su lähedaste elu muutub paremuse poole.

5 ja 8 - käes on suure muutuse eelõhtu. Ära karda, sind saadab toetus ja armastus.

5 ja 9 - lase minevik lahti, et muutus saaks aset leida! Anna vabaks kõik, mis on oma aja ära elanud. Uus võimalus on ukselävel ja ootab sisselaskmist, aga siseneda saab ta alles siis, kui oled suutnud vanast armastusega lahkuda.

5 ja 0 - ole rahulik, sinu elus toimuvad muutused on kooskõlas jumaliku plaaniga. See on kui Jumala kingitus.


Reklaam

6 ja 7 - su materiaalsete küsimustega seotud mõtted liiguvad õiges suunas. Oled õnnestunult tasakaalustanud oma mõtteid ja tegusid ning seeläbi oled hoolitsenud nii oma hinge, keha kui vaimu eest. Jätka!

6 ja 8 - oled materiaalsel tasandil millestki loobumas. Kui ei soovi millestki loobuda, siis muuda selles osas oma mõtteid. Kui aga soovidki seda, siis see soov on kohe täitumas.

6 ja 9 - ära klammerdu materiaalse külge. Loobu sellest! Kui oled hiljuti midagi müünud või kaotanud, asendatakse see peagi millegi uue ja paremaga. Ole valmis võtma uusi asju. Oled valmis oma elustandardit tõstma.

6 ja 0 - keskendu vähem maistele asjadele. Mitte et ela vaesuses, vaid püüa nendele küsimustele läheneda vaimsest vaatevinklist. Ole oma usus tugev ja tänulik!

7 ja 8 - kas sulle tundub, et midagi su elus läheneb lõpule? Jah! Pingeline olukord saab lahenduse ja ees on ootamas positiivsed muutused. Peagi läheb su elu lihtsamaks!

7 ja 9 - palju õnne! Oled oma elus loobunud kõigest, mis ei ole enam kooskõlas sinu tegelikult olemusega. Elad nüüd iseendaga paremas harmoonias, oled kooskõlas oma kõrgema olemusega.

7 ja 0 - tubli! Tänu oma valikule aitad nii iseennast kui teisi. Jätka!

8 ja 9 - su elus on lõpule jõudmas mingi märkimisväärne etapp, mis toob enesega kaasa veel teisigi muudatusi. Asjad su elus aeglustuvad ja seiskuvad. Ära muretse! Need muutused on vajalikud, et alguse saaksid uued sündmused su elus.

8 ja 0 - vältimatult lõppevad olukorrad ja asjad on osake kõrgemast plaanist. See toimub vastusena su palvetele. Palu Jumalalt abi selle muutusega kaasnevate hirmude ja muredega toimetulekuks.

9 ja 0 - kõik, mis su elus hiljuti lõpule jõudis, oli kooskõlas kõrgema plaaniga. Hiljutine elumuudatus, mille tulemusena märkimisväärne osa su elust kas seiskus või muutus, on vastus su palvetele. Jumal ei võta sult midagi ära ega põhjusta kaotusi, pigem kutsusid selle muutuse esile sinu palved või leidis see aset kõrgema eluplaani tõttu. Andesta kõigile asjaosalistele, siis saad kerge ja puhta südamega uuele kaunile eluetapile vastu minna.

Allikas: Doreen Virtue "Tervendamine Inglite abiga", kirjastus Pilgrim

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=79064650

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Tavaliige

Postitusi: 209
Liitunud: Nov 2018
30-12-2018 17:32
Postitus: #11
RE: Müstilised numbrid
See on deemoni nähtus. Võib ka inglite kohalolekuks kutsuda. Ingel ja deemon on üks ja sama.
Aga kui liiga palju ligineb siis inimesel on raske Teda/Seda taluda...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 156
Liitunud: Dec 2018
30-12-2018 18:11
Postitus: #12
RE: Müstilised numbrid
Üks minu jaoks huvitav nö. uus tegija numeroloogia vallas on Julia Po ning tema Parapsühholoogia ja Numeroloogia Keskus "Alvasar".
http://alvasar.ru/o-kompanii
Nagu on lugeda tegelevad nad eranditult eelkõige just teadusliku esoteerikaga (numeroloogia, hiromantia, füsiognoomika. tervendus jne).
Erinevad lektorid ja teemad on sama nime alt ka YouTubes märkimisväärses koguses leitavad šamanismist Taroni jne.
Mõned aastad tagasi tellisin surisevast uudishimust ka endale tema esimesed 3 raamatut ja tuleb öelda, et minu jaoks on see suuresti matemaatiline süsteem päris atraktiivne.
Näiteks karmanumeroloogia, suguvõsa numeroloogia, taaskord valemite põhjal arvutatav individuaalne haiguste potensiaal, elukutse soodumused jne jne.
Puudutakse loomulikult ka nö. klassikalisi süsteeme. Hiina metoodika, Pythagorose süsteem jne.
Po baassüsteem (copyright'ga kaitstud) on aga arvudes 0 - 52 + personaalsed variatsioonid.
Üleüldse süsteem valdavalt (lisaks üldtendentsidele) individuaalse lähenemisega põhinevalt inimese täpse sünni kuupäevale, kellaajale ja kohale.
(selle postituse viimane muutmine: 30-12-2018 18:12 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Tavaliige

Postitusi: 209
Liitunud: Nov 2018
30-12-2018 18:26
Postitus: #13
RE: Müstilised numbrid
"Üleüldse süsteem valdavalt (lisaks üldtendentsidele) individuaalse lähenemisega põhinevalt inimese täpse sünni kuupäevale, kellaajale ja kohale. "
Siit kumab läbi huvi oma saatuse vastu. Miks? Tahaksid täpselt teada kuidas Sinu elu on paika pandud ja samas midagi muuta ei saa? Kui Sa seda saad, mida Sa siis selle teadmisega ette võtaksid?
See viib vaid kannatusteni. Sinu elu inimesena on paratamatus, ükskõik mida teed või mõtled. Kusagile Sa ei jõua ega mingit "tarkust" ei suuda "sa" hoida.
Hmm...Tulnukinimene kirjutas, et Tal on palju erinevaid kivisi. Jaa...muidugi Tal on...aga Ta ei näe neid...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,154
Liitunud: Jul 2011
30-12-2018 18:35
Postitus: #14
RE: Müstilised numbrid
(30-12-2018 18:26 )Q11 Kirjutas:  Siit kumab läbi huvi oma saatuse vastu. Miks? Tahaksid täpselt teada kuidas Sinu elu on paika pandud ja samas midagi muuta ei saa? Kui Sa seda saad, mida Sa siis selle teadmisega ette võtaksid?
See viib vaid kannatusteni. Sinu elu inimesena on paratamatus, ükskõik mida teed või mõtled. Kusagile Sa ei jõua ega mingit "tarkust" ei suuda "sa" hoida.
Hmm...Tulnukinimene kirjutas, et Tal on palju erinevaid kivisi. Jaa...muidugi Tal on...aga Ta ei näe neid...Smile

Mitte midagi pole paika pandud ja ette määratud. Nö selgeltnägijad või šamaanid suudavad sind panna mingit teekäimist mõistma. Kuid kui oled tugev, suudad seda muuta. Numbrid annavad aimu, mis võiks juhtuda, kui sa ei muuda midagi oma elus.
Tulevik pole ette määratud, igale inimesele antakse kordi ja kordi ristteid ehk teede valikuid.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 156
Liitunud: Dec 2018
30-12-2018 18:49
Postitus: #15
RE: Müstilised numbrid
Aitäh suuniste eest, Q11.
Ja võimalik, et antud kontekstis on suurem huvi mul hoopis sinu saatuse vastu. Või tema. Või nende.
Ennast ma ju tean (enamvähem) niigi. Ei salga, veel rohkem teada saada on samuti põnev. Protsessid ometi jätkuvad.
Pealegi vaata, mulle tundub, et me oleme suurtes teooriates (siin?) justkui paljud kõvad "tegijad", rändame läbi dimensioonide ja lahendame paradigmade valemeid.
Argitasandil aga läheme ikka väiklaselt närvi, kui kassapidaja jokutab või nõme muss on kohvikus liiga kõva.
Või foorumikaaslane "tundub loll". No näiteks.
Seega minu nn. esoteerikahuvi on viimasel ajal fokuseerunud jah, pigem praktilisele toimele.
Võib öelda uurimuslikule "kasutegurile". Seda nii minu enda või inimkonna mõõtmes.
Iga uus teadmine (eriti selline, mis pole mitu korda üle kirjutatud copy-paste) aga avardab võimalusi.
Või siis "tööriistu". Justnimelt universumis tegutsemiseks Plejaadidest lähima bussipeatuseni. Näiteks.

... parema kogemuse saamiseks palun lülita blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Tavaliige

Postitusi: 209
Liitunud: Nov 2018
30-12-2018 18:53
Postitus: #16
RE: Müstilised numbrid
Tähendab, see on niimoodi.Smile Paika pandud ja ettemääratust ei ole tõepoolest, sest ainult Hetk Ise eksisteerib aga...Mõtle nüüd selle väite peale "numbrid annavad aimu ,mida muuta"...Aga kui Sa poleks kokku puutunud sellise teemaga , et numbrid annavad määratlust...lihtsalt juhus, et oled. Siis Sa ju ei räägiks sellist tarkust. Kust Sa tead nö spirituaalsusest midagi....Ise tegid nii või? Ei. Lihtsalt juhtusid väljaspoolsed või sisemised " jõnksud" Sinu Eluteel. Nii või naa "kaldusid". Lihtsalt vedas.
Inimesele ei anna mitte keegi mitte kunagi mingit "valikut", ainuke Tee on selle Taipamine. Siis jah...kõik mis sinnani viis oli Õige...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

Postitusi: 156
Liitunud: Dec 2018
30-12-2018 19:02
Postitus: #17
RE: Müstilised numbrid
(30-12-2018 18:26 )Q11 Kirjutas:  "..See viib vaid kannatusteni. Sinu elu inimesena on paratamatus, ükskõik mida teed või mõtled. Kusagile Sa ei jõua ega mingit "tarkust" ei suuda "sa" hoida.

Esiteks mida halba on kannatustes? Inimkehastuses on see tõepoolest justkui paratamatu, kuid samas ka üks huvitavamid valemi osasid. Eriti mäng, kuidas tekkinud võrrandis muutujaid enda jaoks ümber mängida ja summaga manööverdada. Imeline kogemus!
Ok, meile on omane kas tõrjuda kannatust (vasstik asi, eks, miks mitte tõrjuda) või nautida (nn. märtrimängud), kuid kõik, mida me kogeme, on siiski osa meist ja meie osa temast. Seega unikaalne ja ainuomane. Halleluuja seega muuseas ka kannatustele!
See "kusagile" ei jõua aga... - no kuhu siis nüüd jõudma peab? Sinna kuhu jõuan, see ka on. Fine.
(30-12-2018 18:53 )Q11 Kirjutas:  ...Inimesele ei anna mitte keegi mitte kunagi mingit "valikut", ainuke Tee on selle Taipamine. Siis jah...kõik mis sinnani viis oli Õige...Smile

Sellega olen nõus. Kuskil inspiratsiooniteemas vist sai sama asja servapidi puudutatud. Kõik viib justkui pigem sinna nn. äratundmiseni. Või siis meenumiseni.
Kuid olemasolevad atribuudid selleks on igal omaenda aegruumi piiritluses nö. valitavad. Hea küll - või jääb meil mulje, et on valitavad. : )
Fun ikkagi.
(selle postituse viimane muutmine: 30-12-2018 19:09 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Q11
Tavaliige

Postitusi: 209
Liitunud: Nov 2018
30-12-2018 19:12
Postitus: #18
RE: Müstilised numbrid
Kannatuse all pidasin silmas illusioonis elamist. Mida seal halba on? Midagi pole. Jumal lihtsalt mängib endaga peitust ja on niivinge , et on täielikult unustanud keda Ta otsib, Kes otsib ja lõpuks...millist mängu Ta üldse mängib...Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nofretete
parahuviline

Postitusi: 3,393
Liitunud: Dec 2010
30-12-2018 20:23
Postitus: #19
RE: Müstilised numbrid
Müstilised numbrid on Läänemaailmas tuntud juba Platoni ja Pythagorase ajast.
2010 aastal kirjutati, et 347 e.m.a. surnud Platon kasutas muistsetelt pütagoorlastelt päritud sümboleid.

Ameerika antiikkultuuri-teemalises ajakirjas Apeiron avaldatud tulemused annavad mõista, et Platon polnud mitte ainult Pythagorase salajane jünger, vaid jagas ka tema usku, et universumi saladused peituvad matemaatikas ja numbrites.

Akadeemilises maailmas kahinaid tekitanud uurimus viitab ka võimalusele, et Platon ennetas Galileo ja Isaac Newtoni teadusrevolutsiooni umbes 2000 aastaga, kui avastas “kõige tähtsama idee, et looduse raamat on kirjutatud matemaatika keeles”.

Kirjutasin sellest ka krüptograafia teemas seoses Platoni salajase koodi lahti muukimisega.

http://forte.delfi.ee/news/teadus/filoso...d=31947725
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

Postitusi: 3,154
Liitunud: Jul 2011
04-01-2019 12:45
Postitus: #20
RE: Müstilised numbrid
See teema sobib tõesti siia paremini.

http://ee.gbtimes.com/kultuur/onne-ja-eb...ad-numbrid

Numeroloogia on alati olnud midagi sellist, millele hiinlased plaane tehes suurt tähelepanu pööravad.

Maja või autot ostes hoolitsetakse selle eest, et tänavanumber ja numbrimärk ei sisaldaks ebaõnne toovaid arve.

Hiina numeroloogias kehtib kaks põhitõde: osad numbrid on teistest tähtsamad ning erinevaid arve omavahel kombineerides peab olema ettevaatlik, sest osad kooslused võivad tuua harmooniat ja teised jällegi paksu pahandust.

Paaritud arvud (1, 3, 5, 7, 9) on yangi numbrid ja sisaldavad seega mehelikku energiat.

Paarisarvud (2, 4, 6, 8) on yini numbrid ehk naiseliku energia esindajad. Yini ja yangi numbrite kombinatsioone peetakse hästi tasakaalustatud arvudeks.

Paarituid arve peetakse Hiinas üldiselt ebasoodsamaks kui paarisarve, sest hiinlased usuvad, et häid asju peaks alati kordama.

Seetõttu on kombeks kinkida sünnipäevalisele või küllakutsujale vähemalt kaks kingitust, kuid kuu teist päeva ei valita näiteks kunagi matuste korraldamiseks. Ebausu kohaselt võib muidu juhtuda, et kurb sündmus kordub veel sama päeva jooksul.
Numbrite tähendused Hiinas
Üks: tähendab üksindust, algusi, mehelikkust. Üks on täis energiat, mis soodustab uut kasvu ja potentsiaali. Hiina astroloogias tähistab üks Roti tähtkuju. Feng shuis märgib see aga põhja suunda.

Kaks: seda peetakse Hiina kultuuris soodsaks arvuks, sest usutakse, et see toob topeltkoguses õnne. Kaks on ka naiselikkuse sümboliks. Hiina sodiaagis tähistab kaks Pühvlit ja feng shuis põhja ja ka kirde suunda.

Kolm: ka see on õnnenumber, sest see on sarnane hiina hieroglüüfile, mis tähendab „sündi“. Kolm on Tiigri tähtkuju sümboliks. Feng shuis esindab see ida ja kirde suundi.

Neli: on õnnetu number ning see tähendab surma. Sellepärast ei ole Hiinas tavaliselt hoonetel neljandat korrust. Hiina sodiaagis on number neli Jänese tähiseks ja feng shuis märgib see ida suunda.

Viis: see on õnnetoov number ja esindab rikkust, õnnelikkust, pikaealisust, vedamist ja õitsengut. Viis tähistab Draakoni tähtkuju ja feng shuis ida ja kagu.

Kuus: number kuus tähendab tavaliselt sujuvust, õnnistusi ning head äriõnne. Hiinas peetakse seda head õnne soodustavaks arvuks. Hiina horoskoobis esindab kuus Madu ja feng shuis määrab see lõuna ja kagu suundi.

Seitse: kui Läänes peetakse seitset õnnenumbriks, siis Hiinas toob see hoopis ebaõnne. Seitse on Hobuse tähtkuju numbriks ning feng shuis kasutatakse seda lõuna suuna tähistamiseks.

Kaheksa: see on hiinlaste jaoks üheksa järel populaarsuselt teine õnnenumber ning tähistab heaolu. Hiina horoskoobis on kaheksa Kitse numbriks. Feng shuis on see aga lõuna ja edela suunaks.

Üheksa: on Hiinas numbrite keisriks. Üheksat isegi seostatakse keisriga, sest valitseja rüüd kaunistas alati üheksa draakonit. Seda peetakse kõige majesteetlikumaks numbriks, sest see on ühekohalistest arvudest kõige suurem. Üheksa on õnnenumber, mis seostub pikaealisuse, hea õnne ja õnnelikkusega. Hiina astroloogias on üheksa Ahvi tähtkuju numbriks ning feng shuis on see lääne ja kagu suunaks.

Ka kahekohaliste ja suuremate arvude puhul eristatakse õnne ja õnnetust toovaid arve. Samas omistatakse neile tihti erinevaid tähendusi vastavalt sellele, millistest ühekohalistest numbritest need koosnevad.

Näiteks on Hiinas kombeks kinkida pruudile 999 roosi või osta auto, mille numbrimärgiks on 888.

Ebausk ja numeroloogia pole riigist kuhugi kadunud ning seda tuleks hiinlastega suheldes või äri tehes kindlasti arvesse võtta.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.


Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xawa
skeptik

Postitusi: 386
Liitunud: Mar 2010
04-01-2019 20:26
Postitus: #21
RE: Müstilised numbrid
Vabandust pisut offtopicu puhul, kuid hiljuti sai ostetud autokütust.
kütuse kogus oli - 55.59 liitrit
selle hinnaks oli - 69.99 eurot
kaardisoodustusega - 67.77 eurot

UFO - see on imelihtne!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog