Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tunnel enne surma. Surmalähedased kogemused.
#26
Tsitaat:Algselt postitas: Villem
Paar kopsutäit? Kuhu see esimene kopsutäis siis kadus kui teine peale tuli?
Kusjuures see on isegi meeldiv, kuigi ma olen proovinud järve ja mereveega.
Kloori sissehingamine võib tõsiselt ärritada kopsu, muud ei oska öelda selle kohta.
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: Taavi
Tahaks muidu teada mis see Black Out on?
Black Out..
Släng?? Üks istub kükakil ja hingab.. Sügavalt või siis kiirelt.. Tõuseb püsti ja teine hoiab näppe kaela juures(Pigistab veresooned kinni).. Järgmine laks on minestus jne.. Smile
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: metavo
Tsitaat:Algselt postitas: Villem
Paar kopsutäit? Kuhu see esimene kopsutäis siis kadus kui teine peale tuli?
Kusjuures see on isegi meeldiv, kuigi ma olen proovinud järve ja mereveega.
Kloori sissehingamine võib tõsiselt ärritada kopsu, muud ei oska öelda selle kohta.

Tegelikult ma pidasin silmas seda, et ainult üks kopsutäis vett kopsudesse mahubkiLaugh mitte paar..
Vasta
#29
Minul on näiteks kaks kopsu.
Vasta
#30
Tsitaat:Algselt postitas: marduuhin
olen kuulnud et paljud inimesed kes on olnud suremise eelses koomas ja on ellu ärkand on näinud tunnelit!
Kas te usute seda?
Ma wõin teile ka sellise juhtumi õelda päris elust! mu klassi wend lasi endale teha mitu korda BLACK OUTi ja seda tohiks teha päewas eni 3 korda (nu tglt ei tohiks teha ültse) aga to kutt seda ei tednud tegi mingi 7 korda ja siis oli ta ühe korra nats kauem ära ning küsisin kas tunnelit nägid ta wastas et nägi jah! ning ma täiesti usun teda sest pole ette tulnud et ta nagu waletaks! ise mõtlesine enne et laseks enale ka teha aga peale seda kadus igasugune tahtmine ära!

Eriti ei usu seda ,sest a olen ise kah sõpradega Black Out'i teinud ja mulle on kah seda 7 korda tehtud aga mida rohkem seda teed seda rohkem on teadvuseta olek. Aga eriti ei soovita seda teha ,sest selle tagajärjel võib surra (hingetoru sulgub ja sa ei saa teadvuseta olekus hingata). Aga Black Out'i juures on se tore kogemus ,et sa ei panetähele kui sa minestad. Olen isegi korra näinud midagi kui teadvuseta olen aga kuidagi väga uduselt.
Vasta
#31
Isal oli ajuinfarkt, peale seda oli 3 nädalat koomas. Tuli õnneks koomast välja
Meil tuli ka just alles hiljuti see tunnel teemaks ja ta ütles et ei näinud mingit tunnelit ega valgust.

tegelikult on asjale lihtne seletus:

DMT on aine mida keha surres tootma hakkab. Sellepärast inimesed kogevadki surmahetkel nii kergelt, surmalähedast kogemust, see aine aitab energiakehal kehast eemalduda. Samas tekitab see aine ka hallukaid mis seletavad selle valguse tunneli lõpus.
Vasta
#32
Krayoni materjalide kohaselt läbivad kõik surmavärava kaudu lahkuvad inimesed nn. "LOOMISE KOOPA", millel on planeedi sügavuses oma kindel asukoht.
See ongi paik, kuhu "valgustunneli" või muu vaheoleku kaudu siirdutakse.

Ise ei ole midagi taolist kogenud, kuid olen vestelnud inimestega, kes on surmavärava läbinud ja tagasi pördunud ja kellel on "valgustunneli kogemus".
Ma ei saa kahelda selle kogemuse reaalsuses.
Vasta
#33
mul polnud mingit erilist tunneli kogemust. kukkusin ja sain vastu pead löögi. Tunnelit ei tulnud kuid... elu jooksis silmade eest tõesti läbi, mitte sekundiga vaid murdosa sellest. Jube kiiresti käis kõik.. nägin katkendeid oma elust ja läbielatust, kuid mitte kõiki. Vaid seda mis oli kõige eredam, halba ei näinud üldse...kõik tundus nagu uni olevat. Siis tegin silmad lahti ja loomulikult surises kogu keha soojalt, liigutada ei saanud. Arvasin, et nüüd olen halvatud, kuid õnneks sai kõik korda...mingi aja pärast tuli ka eluvaim sisse. Samas sain tahtmatult kogemuse juurde....
Vasta
#34
Tsitaat:Algselt postitas: Metalboy
Kui ma 10-ne aastaselt Serena veepargis käisin,kuid ise ei osanud ujuda.
Seal oli selline jõe moodi värk kus vesi sees voolas,siis ma kõndisin seal jões käed põhjas(enda arust ujusin) siiis järsku tuli üle pea sügav koht (vajusin põhja) ei saanud veepeale,siis hingasin ka paar kopsutäit vett sisse(hästi vastik oli) ja siis hingasin edasi nii mõnusalt,et midagi ei toimunud,ja nagu selline hõljumistunne oli,et hea ollla ja kõik,mõistus kadus ka kooraks peast,ja siis äkki tulin mõistusele ja tõmbasin ennast veest välja.Ja siis oli alguses natuke üli vastik olla.

Muudetud: 1-6-05 kell 17:40:47 Metalboy

Muudetud: 1-6-05 kell 17:41:18 Metalboy


Mul on olnud täpselt sama moodi ,et kui mingi kah 10 aastaselt just ujuma olin õppinud ujusin ma liiga kaugele ja järsku tahtsin põhja jalad panna aga sis järku põhja enam polnud oli ainult hunnik vetikaid ja ma ehmusin ära ja vajusin sinna sisse. Alguses rabelesin niikaua kui vett kopsudesse tõmbasin. Ja siis tuli selline hullult rahu tunne, et midagi peale üleval vette paistva päikese ja enda kõrval nägin pruunikaid vetikaid. See kõik oli väga ilus ja huvitav.
Vasta
#35
Ma teadsin seda, et black out on see kui keegi laseb sul sügavalt sisse hingata, siis kopsud tühjaks hingata ja 10neni lugeda ja siis keegi surub kolmnurka. Ja see inimene kellele suruti viskas pildi tasku. Nagu mina aru saan on see südame rikkumine :S et sa lased teisel inimesel selle kolmnurka surumisega oma südame seisata ja selle taga järjel pilt kaob eest :S:S
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas: rraidorr
Ma teadsin seda, et black out on see kui keegi laseb sul sügavalt sisse hingata, siis kopsud tühjaks hingata ja 10neni lugeda ja siis keegi surub kolmnurka. Ja see inimene kellele suruti viskas pildi tasku. Nagu mina aru saan on see südame rikkumine :S et sa lased teisel inimesel selle kolmnurka surumisega oma südame seisata ja selle taga järjel pilt kaob eest :S:S

tegelikult ei seisku süda... südame seiskumise korral oleks ta juba looja karja läinud... see on nn hingamisshokk, aju ei saa hapnikku ja viskab pildi tasku. aga see pole tgeelikult nii süütu asi midagi. Võib juhtuda et hingamine ei taastugi või saab ajupiisavalt kahjustada
Vasta
#37
Ma ei saa aru mida sellest saab see nii nõme.
Vasta
#38
1 või 2 last jäid sellepärast isegi kooma.
Vasta
#39
Viimasel ajal black outist rohkem räägitud ja eriti harrastatud pidavat se minu getos, Sauel, olemaLaugh Ja just 4-5 klasside pädarike hulgas. Suht idiootlik tegevus ju, et ajupuudulikkus hävitab kõige rohkem ajurakke. Vaja veel lollimaks minna.

Mainiti ennist ainet nimega DMT. Tegu siis lühikest aega kestva tugevatoimelise psühhodeeliga. Toimelt sarnaneb LSDga, kuid on lihtsamini talutav. "Pilv" kestab umbes pool tundi, seepärast on DMT tuntud kui "ärimehe mõnuaine". Efektide poolest on eelkõige rahustav, üli-malt! Meeleaistingute segunemine ja kõik muu sinna juurde kuuluv. Kel huvi tekkis, siis lootke edasi. Eestis seda ei müüda/toodetaLaughHahaha...ha!
Huvitav, et keha seda ainet ise tootma hakkab. Milleks? Et mingid aistingud surma jooksul ära peita või midagi taolist?
Vasta
#40
Mina pakun teooria et see on mõtlemises.Meedia mull.Sa võid näha ju ükskõik mida enne surma nagu ma aru saan.Ainult et sellest rohkem räägitud.Võimatu pole, et miskit siukest me näeme.
Vasta
#41
mu vanavanaema ükskord jõulude ajal oli hästi haige ja siis mingi suremise äärel juba. ja siis hing läks juba kehast välja ja ta nägi ennast kuidas lamab seal voodis ja nägi ka seda tunnelit, kust paistis valgus ja tundis et tal hästi vaba olla. aga siis ta ikka mõtles, et kõik sugulased ja pere ootab teda, et ta ei tohi ikka surra ja siis mai tea, hing läks kehasse tagasi ja sai terveks. siiamaani veel elab Smile
mu vanavanaema rääkis nii wink
Vasta
#42
Kui ma olin 7-aastane, siis oli mul 42-43 kraadi palavik. Ma mäletan, et ema nuttis. Ta kutsus välja kiirabi. Enne seda nägin ma veidrat unenägu - ma sõitsin suure õhupalliga, millega on ka võimalik kosmosesse jõuda. Võimalik, et ma olin siis surnud. Sest see oli kõik nii positiivne, muresid ei olnud ja "tuleviku" pärast polnud vaja muret tunda. Igastahes, kiirabi naasmisel viidi mind autosse ja sõidutati Rapla haiglasse. Igatahes autos pikali olles mäletan ma seda, et ma nägin ennast ja nutvat ema kõrvaltvaates. Jällegi ei mingeid muresid. Kõik oli nii hea ja tore.
Vasta
#43
Ei oska õelda kas see just tunnel on, sest vanasti ju ei teatud tunnelitest eriti/vist midagi, siis kui hing inimestes juba oli a ehitada ei osatud. MA võin muiduga ka eksida.
Vasta
#44
Aastaid tagasi olin kord peale tööd väga väsinud ja heitsin voodisse puhkama. Lamasin selili ja hakkasin just magama jääma, kui kõrvades hakkas kostma jõle vastik heli, midagi järjest tugevneva vile moodi. Samaaegselt tekkis silmade ette väga tugev valgus, mis paistis pika ja jämeda toru teisest otsast. Kõik, nii heli kui valgus muutusid järjest tugevamaks ja lähenevaks. Olemine muutus talumatuks. Ma ei suutnud midagi teha. Viimaks õnnestus ennast liigutada ja kogu olukord muutus: vile ja valgus kadusid. Enesetunne oli aga väga paha, silmad olid valusad nagu oleksin keevitust vaadanud ja kõrvus kostis veel endist vilet. Olemine oli veel mitu tundi paha. Isegi praegu, aastaid hiljem, kogetud meenutades on ebamugav. Mis see oli ei tea?
Vasta
#45
Lihtsalt hakkasid magama jääma ..keha aga jäi enne magama kui aju . Aju veel töötas ja oli mingil määral teadvusel.

Täpselt, siis kui hakkad magama jääma ( toimub üleminek ärkvelolekust - unne ) , on väga tõenäoline et kogetakse une halvatust ja nö " värinaid " , kiiret vibratsiooni kehas, ning nagu kõrvad läheks lukku ja kuuleksite mingeid kõrgetel sagedustel kõvasid helisid, ning võimalik et ka sellist pöörlemist teistsugusesse keha olekusse/teadvusse. . Sageli on ka tunne kukkuda lõpmatuseni läbi voodi , kui unemaailma lähete. Peale seda üleminekut unne võib tunduda, et olete pimedas ruumis kus saate nagu valida , misiganes une stsenaariumi te soovite - lihtsalt keskendudes kõvasti sellesse.Ning mis väga tähtis on, et te ei läheks paanikasse !!! , eriti üleminuke ajal, mis võib tunduda jube , aga see on kõik normaalne .


Ma arvan, et läksid lihtsalt paanikasse ja selle pärast ka halb kogemus. Aga kui see osa ära kannatada siis tulevad väga kenad unenäod mida ise kontrollida saad.
Vasta
#46
Aju saadab impulse nagu siis kui sa pigistad silmad jõuga kinni hakkavad tulema valgus plekid nii ka siis
Vasta
#47
Siin ei pea mitte surmaeelne asi olema .Seda nimetatakse "ASTRAALKEHA"lahkumiseks füüsilisest kehast.see on omavahel seotud "HÕBENIIDIGA"mis ei katke.Olen kohtunud inimestega, kes võivad igal ajal "minna kuhu soovivad"ja see järel tagasi tulla.Mineku kaugus on lõpmatu .Olen korra viibind sellises seisus tavakorras .Need, kel on võime liikuda sedasi,üks soovitus "KUNAGI EI TOHI KARTA muidu jääb sinu mineku kauguseks viimane koht, kus sa viimati sel momendil viibisid."
HEAD RÄNDAMIST".
Vasta
#48
Mu sõbra õe sõber tegi. talle tulid nagu mingid ingel- loomad järgi. tirisid teda tunneli poole ja tegid imelikku lalina ja nahina vahepealset häält Bleh tõsi või siis mitte? ta oli ära päris kaua. Mu sõbra õde tõi ta sellest välja kuidagi. see sõbra õe sõber ütles, et kui mu sõbra õde pleks teda üles ajanud olex ta sinna "kinni" jäänd
Vasta
#49
kas olete kunagi mõelnud, et selle peale kuidas tihti inimeste surmasuus viibides jookseb elu silme eest läbi?
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas: bigbadwolf
Kui ma olin 7-aastane, siis oli mul 42-43 kraadi palavik. Sest see oli kõik nii positiivne, muresid ei olnud ja "tuleviku" pärast polnud vaja muret tunda.

Kas tõesti 7 aastased juba tunnevad muret 'tuleviku' pärast?
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kliinilisest surmast, surmalähedased kogemused lennart88 76 44,972 15-12-2022, 21:41
Viimane postitus: Mannu
  Elu peale surma. z3r0 c001 381 207,673 04-01-2022, 23:10
Viimane postitus: Kahvanägu
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 186 103,682 29-05-2021, 16:56
Viimane postitus: akkillus
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,570 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 74,633 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 56 46,862 10-04-2019, 11:19
Viimane postitus: Ewa
  Kas kardad surma? yodalr 474 197,598 27-08-2018, 20:35
Viimane postitus: kage
  Elustsenaariumude valik enne sündi Elsara 4 3,019 21-08-2018, 19:44
Viimane postitus: Kahvanägu
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,233 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 7,826 05-02-2016, 20:38
Viimane postitus: positiivne

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat