Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mida peaks tegema inimene kes tahaks puhastuda?
#1
Ma mõtlen ükskõik keda, kellesse on liiga palju tühist ning rutiinset infot ja stressi kogunenud, ei saaj u põgeneda koopasse või kloostrisse või palmi alla, et puhastuda ning puhata kui on kohustused teiste inimeste ja perekonna eest aga vaja oleks restarti.Smile
Vasta
#2
Mina tahaksin hakata njuueidslaseks, aga näe, Celtic ja VS aina räägivad, et see ohtlik ja see kindel tee Orioni meeste praepannile. Seoses nende hoiatustega hakkasin ka oma venda, nimekaim Krayonit hoopis teise pilguga vaatama ja kui nüüd täna Celtic teatas, et ka nõidade suvelaager on kahtlastest juhtmetest ummistunud, siis käis sees prõks... Nüüd olen stressis ja ainuke pääsetee tundub olevat Crystal Ra. Tema tegeleb igasugu restartidega ja Alhoa-dega.

Tegelikult peaks endale leidma aega ja ühe mõnusa rahuliku paiga, kus saad mõelda ja lihtsalt olla.
Vasta
#3
Inventuuri. Nii endas kui enda ümber.
Vasta
#4
Äkki vajaks ka kogu tsivilisatsioon üht restartiBleh
Vasta
#5
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Inventuuri. Nii endas kui enda ümber.

Õndsal sotsialismi ajal tehti inventuure nii, et pandi pood kinni ja siis tegeldi asjade lugemise ja mahakandmisega. Kapitalismi tingimustes teadupärast on aeg raha ja inventuuri tehakse nö jooksvalt tavalise töö kõrvalt.

Siit siis küsimus, et kumba varianti eelistada ja mida teha siis, kui inimene on olemuselt ja mõttelt kapitalist?
Vasta
#6
Tegelikult see inventuur oleks küll väga hea mõte. Eemaldada tuleks oma elust segavad ja kiusatusi tekitavad asjad. Paha ei tee ka oma tutvusringkonna revideerimine. Ülla-ülla, nii võid leida mõne parasiidi.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas Krayon
Tegelikult see inventuur oleks küll väga hea mõte. Eemaldada tuleks oma elust segavad ja kiusatusi tekitavad asjad. Paha ei tee ka oma tutvusringkonna revideerimine. Ülla-ülla, nii võid leida mõne parasiidi.
Just.
Omaette küsimus oleks, mida nende segajatega teha... lõigata lihtsalt välja või pigem ehk arvestada nende eee... missiooniga. Varsti kaovad ise ära.

Inventuur ka selle mõttega, et mis vajaka jäänud...
Vasta
#8
Kõige parem puhastus on üks korralik uni, soovitaks kõigepealt seda. Kui see ei aita, siis võid kuulata Krayoni ettepanekut ja kriminaalsele teele kalduda..
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Kõige parem puhastus on üks korralik uni, soovitaks kõigepealt seda. Kui see ei aita, siis võid kuulata Krayoni ettepanekut ja kriminaalsele teele kalduda..

Kui see nüüd nali ei olnud, siis oli see kõll päris hea nali Smile Kas on nüüd minu huumorisoon kinni või asi juba selles, et kell palju, aga äkki täpsustad seda kriminaalsele teel minemist Smile
Vasta
#10
Maale ja näpud mulda. Stress kaob kui imeväel.
Soodes ja rabades viibimine lööb samuti energiad liikuma, siis hakkab inimene looma.
Vasta
#11
Ma sain ka aru, et keegi tuleks nagu kõrvaldada.. igaveseks..
Vasta
#12
Tsitaat:Algselt postitas Savipats
Ma sain ka aru, et keegi tuleks nagu kõrvaldada.. igaveseks..

Ok, sain aru. On jah selline kahemõtteline see tekst.

Tegelikult on väga hea ja kasulik ka päevitamine ja mitte ainult pruuni jume pärast. Talvel on organism seoses päiksesevannidega palju tugevam ja seeläbi ka vähem stressi.
Vasta
#13
Nüüd ju vaja seoses päikese aktiivsuse suurenemisega karta lisaks üleujutustele ja jääajale ka nahavähki...
Vasta
#14
Alustada tuleb 10-st minutist ja seda kord korralt pikendada. Liigsel tarbimisel on kõik asjad kahjulikud.
Vasta
#15
Tsitaat:Algselt postitas Sekhmet
Ma mõtlen ükskõik keda, kellesse on liiga palju tühist ning rutiinset infot ja stressi kogunenud, ei saaj u põgeneda koopasse või kloostrisse või palmi alla, et puhastuda ning puhata kui on kohustused teiste inimeste ja perekonna eest aga vaja oleks restarti.Smile

Üksi loodusesse ja vette. Ei pea ujuma minema, piisab niisama sulistamisest ja enda märjaks kastmisest. Perekond elab ehk 1 päeva ilma sinuta ka üle...

Samas, lugesin hiljuti ka huvitavast meditatsiooni vormist, kus päevaks-paariks seotakse silmad kinni ja ei tehta suht midagi muud, kui üritakse niimoodi maailma tajuda (üksinda ja ühes kohas). Ma arvan, et see võiks ka päris omapärane ja värskendav kogemus olla.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Samas, lugesin hiljuti ka huvitavast meditatsiooni vormist, kus päevaks-paariks seotakse silmad kinni ja ei tehta suht midagi muud, kui üritakse niimoodi maailma tajuda (üksinda ja ühes kohas). Ma arvan, et see võiks ka päris omapärane ja värskendav kogemus olla.

Seda tahaks küll proovida.. päris huvitav võib olla.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas Sekhmet
Ma mõtlen ükskõik keda, kellesse on liiga palju tühist ning rutiinset infot ja stressi kogunenud, ei saaj u põgeneda koopasse või kloostrisse või palmi alla, et puhastuda ning puhata kui on kohustused teiste inimeste ja perekonna eest aga vaja oleks restarti.Smile



Alustada tuleks SAUNAST.

Selline korralik maakividest keris ja allika vesi ning kasevihad.
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Samas, lugesin hiljuti ka huvitavast meditatsiooni vormist, kus päevaks-paariks seotakse silmad kinni ja ei tehta suht midagi muud, kui üritakse niimoodi maailma tajuda (üksinda ja ühes kohas). Ma arvan, et see võiks ka päris omapärane ja värskendav kogemus olla.
Tõesti huvitav. Hallukad peaksid hakkama pärast esimest päeva tulema. Seda võib teha ka kinnises kottpimedas ruumis.

Aga restardiks valiksin mingi omale meelepärase tegevuse paariks päevaks perekonnast eemal. Ja ka pigem seltskonnast eemal. Siis hea inventuuri teha oma sisemuses.
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Samas, lugesin hiljuti ka huvitavast meditatsiooni vormist, kus päevaks-paariks seotakse silmad kinni ja ei tehta suht midagi muud, kui üritakse niimoodi maailma tajuda (üksinda ja ühes kohas). Ma arvan, et see võiks ka päris omapärane ja värskendav kogemus olla.
On tõesti. Me sõltume liiga palju nägemismeele vahendusel saadavast informatsioonist (vist oli 82% koguinfost, kui õigesti mäletan). Kui proovid, siis saad sellest üsna ruttu aru...

P.S. ex, kadakaviht on parem Smile
Vasta
#20
Mis elemendid need siis on? Keemilised elemendid? Alkeemilised elemendid? Esoteerilised elemendid?
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Tsitaat:Algselt postitas Celtic
Mis elemendid need siis on? Keemilised elemendid? Alkeemilised elemendid? Esoteerilised elemendid?
Said aru küll mida ma silmas pidasin.

Sry, mina mitte, palun tõlget!
Vasta
#22
Hmm... kooli tagasi? Seega ikkagi keemilised elemendid!
Vasta
#23
Seltsimees Mendelejev oleks sinu üle uhke, Jako.
Vasta
#24
Jako viib jutu tagasi selle juurde, millest enne rääkisime? elementide eemaldamine... segavate faktorite ja isikute kõrvaldamine..?
Vasta
#25
Tsitaat:Algselt postitas troodon
Tsitaat:Algselt postitas Mugen
Samas, lugesin hiljuti ka huvitavast meditatsiooni vormist, kus päevaks-paariks seotakse silmad kinni ja ei tehta suht midagi muud, kui üritakse niimoodi maailma tajuda (üksinda ja ühes kohas). Ma arvan, et see võiks ka päris omapärane ja värskendav kogemus olla.
Tõesti huvitav. Hallukad peaksid hakkama pärast esimest päeva tulema. Seda võib teha ka kinnises kottpimedas ruumis.

Aga restardiks valiksin mingi omale meelepärase tegevuse paariks päevaks perekonnast eemal. Ja ka pigem seltskonnast eemal. Siis hea inventuuri teha oma sisemuses.

Restardiks võib see vist jah liiga karm olla. Seda kasutatakse visiooniotsingul (mõni ütleb ka "hallukad" Bleh). Kinnine kottpime ruum tundub kuidagi kõhedam, mõnda tabab ehk klaustrofoobia...
P.S. Unustasin ennist lisada, et see koht, kus sellist asja läbi viia, peaks olema kindlasti turvaline ja inimesele harjumuspärane.

[Muudetud: 7-1-2010 Mugen]
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mida tähendab "valgustunud"? Erfekt 310 104,663 28-12-2022, 16:03
Viimane postitus: Lynx Titan
  Filosoofia - kes millist filosoofi lugenud on? Müstik 116 83,964 15-02-2020, 13:44
Viimane postitus: Mannu
  "Lastele peaks õpetama koolis maagiat." InDemand 9 5,415 25-01-2018, 15:55
Viimane postitus: xcad
  Vaimne ärkamine, inimene, ühiskond läbi rangelt teadusliku prisma stepsel 351 56,400 10-12-2017, 20:31
Viimane postitus: Manaja
  Kas sina tead, kes juhib sinu elu? kalldunn 1 2,989 23-10-2014, 17:02
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Inimene - igatsev, üksik ja armastusenäljas ohver Celtic 167 56,708 30-08-2013, 12:07
Viimane postitus: rohelineoun
  Mida uskuda, mida mitte? paat 19 10,154 21-12-2011, 13:44
Viimane postitus: Kroko

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat