•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Libahundid
#76
mina usun igasugustesse müstilistesse/paranormaalsetesse asjadesse,sest kuskilt saavad ju kõik need jutud/legendid/muistendid ju alguse,mingi tõepõhi peab neil ikka all olema.
Vasta
#77
libahunte pole olemas.. no cammoon, tõesti usute et inimene saab hundiks moonduda?..
vanarahvas võis jah nii arvata.. ja tegelt ma arvan et inimesed olid lihtsalt kuutõbised ja tegid imelikke asju öösiti.. võisid isegi ulguda ka. sellest võibolla tulenebki see libaHUNT liba-ehk siis pole päris hunt. hundid kaa öösiti tegutsevad ja uluvad..
Vasta
#78
Mille poolest usk libahunti on kehvem usust taevaisakesse, kes inimesi paradiisi kutsub, ja saatanasse, kes seda takistada püüab? Usk, mida jagab maailmas oma kaks miljardit inimest.
Vasta
#79
Vanad eestlased kasutasid vast kärbseseeni ja siis hakkasid tundma ennast hundina v6i midagi sellist...wink
Vasta
#80
Ülikoolis seenepraksis vist ka osa rahvast proovis, ei mäleta enam täpselt. Libahundiks keegi küll ei saanud .
Vasta
#81
see on natuke imelik, et uskuda. võibolla said tõesti libahundi jutud alguse sellest et oli vaja inimesi hirmutada.
Vasta
#82
Mina ei usu libahuntidesse, täiesti jabur jutt minumeeelest. Ma pigem arvan, et see jutt on tulnud siis, kui nt hunt oli marutaudis, et siis võibolla hakati arvatama ja uskuma libahuntidesse.
Vasta
#83
Tsitaat:Algselt postitas: Elina
Mina ei usu libahuntidesse, täiesti jabur jutt minumeeelest. Ma pigem arvan, et see jutt on tulnud siis, kui nt hunt oli marutaudis, et siis võibolla hakati arvatama ja uskuma libahuntidesse.
On olemas üks viirus mis viib teatud hundilikuseni aga see täiskuu ja hõbekuulide jutt on bullshit.
Vasta
#84
Kuidas täiskuu värk on bullshit?
Siin foorumis on väidetud et täiskuu ajal ei saada magada ja iseloom muutub.
Lõuna-Ameerikas osad piirkonnad muutuvad äärmiselt vaenulikuks just täiskuu ajal.
Seostatud on ka täiskuud kuutõbisusega.
Võibolla täiskuu ei avaldu meie füüsilisele poolele, kuid on tõendeid et mõjutab see mõndasid psühholoogilisel tasandil.
Vasta
#85
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Kuidas täiskuu värk on bullshit?
Siin foorumis on väidetud et täiskuu ajal ei saada magada ja iseloom muutub.
Lõuna-Ameerikas osad piirkonnad muutuvad äärmiselt vaenulikuks just täiskuu ajal.
Seostatud on ka täiskuud kuutõbisusega.
Võibolla täiskuu ei avaldu meie füüsilisele poolele, kuid on tõendeid et mõjutab see mõndasid psühholoogilisel tasandil.

Ma mõtlesin seda libahundi füüsilist poolt...
Vasta
#86
kõikides vanades legendides ja ka muinasjuttudes on oma tõetera sees, paraku on seda edasijutustamistega iga kord natuke muudetud. Võib olla just nii nagu jutustaja asjast ise aru sai.

Libahundi teemat ja muid loomaks muutumise lugusid on lausa kõikide rahvaste pärimuses. Ei maksa aga seda nii sõnasõnaliselt võtta. Proovige tajuda loo alguupära. Algselt pandi muidugi kirja sõnasõnalt aga hiljem on info muutunud.

Jõudu omavad inimesed, teadmistega inimesed, ravitsejad, nõiad, kesiganes on enamasti suutnud ennast ka mõneks loomaks muuta. See ie olnud vanasti selline eriline asi, et mitte uskuda. Pigem oli see sama tavaline kui kaarditrikid tänapäeval. Erinevus libahundijutust on aga näiteks selles, et kui inimese kogumispunkt nihkub ja ta muutub mingiks loomaks, linnuks - siis juhtub see hetkega aga mitte aegluubis nagu filmides näeme =)

Maailm on endiselt salapärane koht, isegi kui me seda enam tähele ei pane.
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas: MustJokker

Ma mõtlesin seda libahundi füüsilist poolt...

Aga mis keelab psühholoogilisel poolel mõjutada füüsilist?
Vasta
#88
Ma olen Metavoga nõus. Kuid siiski, inimese vaimne ja füüsiline pool erinevad vägagi palju et ühtida, oleks see vaid nii kerge et kõik käiks just vaimse mõtlemise ja tasakaalu puhul...

Ning seega pole nõus et inimene pole võimelike kellekski/millekski täiskuu ajal muutuma, tal pole tahtmist ega janu nii suurt.

Keegi meist ei soovi oma liigile kurja, ega ju?

Muudetud: 5-1-08 kell 21:53:03 Houston
Vasta
#89
Loodan ,et võib siia kirjutada veel. Aga ma arvan küll ,et Libahunt olemas. Kui usutakse jumalasse,Saatanasse või kellesse iganes ja teda pole nähtud siis miks ei või olla libahunt olemas? Äkki kunagi keegi uuris hunti ja siis ebaõnnestus midagi ja hunt sai põgenema ja hakkas järglasi tegema. Ja miks sellest räägitud pole äkki Libahunt tappis uurija või mida iganes. Keegi tegelt ei tea kas on olemas või mitte. Nii ,et kui te arvate ,et pole olemas ja te olete kristlane siis sama hästi miks te usute jumalat? Kui keegi räägib ,et käis jumala juures kohvi joomas ja kõik usuvad siis no jah.

Muudetud: 7-1-08 kell 13:23:05 Borgir
Vasta
#90
Kui võtta lihtsalt nii nagu küsimus on püstitatud, siis on Borgiril "jumala" õigus.
Inimesed usuvad ju igasugu asju, mida neile lihtsalt maast madalast väidetud on ilma mingeid tõestusmaterjale esitamata.
Usume ju kõik, et massimeedia ei valeta. Olgu ilmselt mitte enam aga kui ikka TV-s midagi öeldakse, siis on se küll õige!

Muidugi ei saa väita, et pole olemas=)
Vasta
#91
No jah. Võib isegi veel igasuguseid elukaid elada või inimesi keda ma ei tea. Noh võite väita ,et kõik on järgi vaadatud jne. Aga alati avastatakse midagi uut. Ja enne seda näiteks keegi ei uskunud ,et veel midagi on võimalik avastada. Libahunt on samamoodi. Ta võib isegi mingil määral elutseda. Aga keegi pole teda lihtsalt avastanud ja keegi ei usu. Enne ütlesin ,et keegi tegi mingeid uurimisi hundiga ja siis pääses lahti. See asi võõis vabalt juhtuda. VÕi sigitati mingi selline libahunt. Kõike on võimalik suhteliselt teha kui tahad. Noh mitte päris kõike aga paljut on võimalik. Nii ,et need kes ei usu ,et libahunt on olemas ja usuvad mingit muud asja ,et on olemas aga keegi pole näinud siis see ka ju puhas pas*. Nii ,et mida me järeldame. Keegi pole näinud võibolla mõni on jah näinud. Aga ei saa öelda ,et teda pole olemas. Ja ma ei saanud su lausest aru. Et TV ei valeta üldse? Mingil määral isegi valetab ka.
Seda ,et mõni ütleb ,et ei usu tema ,et on libahunt olemas. Tegelikult ta lihtsalt ei taha ,et libahunt oleks olemas. Mitte ,et ta ei usu.

Muudetud: 7-1-08 kell 14:25:16 Borgir
Vasta
#92
Tsitaat:Algselt postitas: Borgir
..Ja ma ei saanud su lausest aru. Et TV ei valeta üldse? Mingil määral isegi valetab ka.

Vabandan. See oli Iroonia. Muidugi TV valetab, täpsemini räägib seda mida hallile massile on ette nähtud teada. AGA me ju ei usu seda, et ta võib valetada.
Kuna lapsest saati on korratud, et õpetajate jutt, kool ja ajalehed on kõik puhas tõde, siis parimal juhul solvume kui meile väidetakse, et see kõik on jama ja suures osas ajupesu.
Kabõs?
Vasta
#93
Oot oot. Ajaleht küll pole puhas tõde. Oleneb veel ajalehest. Ei taha eriti teemast muidu kõrvale kalduda.
Vasta
#94
ma seda libahudi asja ei tea eriti aga äkki on see ka seotud selle looduse osaga mida inimene veel ei tunne
Inimene tunneb ju tegelikult vähest looduse osa kuid teadlesed leiavad ju uusi avastusi koguaeg

ega marutõbise või näljase päris hundiga ka ikka eriti hea tunne ei oleks kohtuda

Muudetud: 10-2-08 kell 00:12:56 werewolf
Vasta
#95
Ma arvan, et libahundid võivad ju eksisteerida, aga mitte nii, et neid saab tappa vaid hõbekuuliga ja nii..
see on tõesti veidi ebausutav. Ma arvan, et paljud asjad on inimeste hirmutamiseks lihtsalt juurde mõeldud !
Vasta
#96
kõlama hakkavad sündmused said kõik alguse eelmise nädala peoõhtust, olime sõpradega rasket tööpäeva lõppu tähistades kella sootuks unustanud ja hiliste õhtutundideni koos pummeldand, kuid siiski iga asi lõppeb kord otsa, ühiselt otsustasimegi kodutee ette võtta. kuna elame eri piirkondades leidsimegi kõik eri viisi kiiresti koju jõudmiseks...väljas valitses rahu ja vaikus, oli külm, kõndisin üksikult keset tänavat kuni kuulsin juba kaugelt, et keegi on rutuga mulle lähenemas...edasine on mulle praegugi peavalu tekitav, õhus on küsimused miks?, kuidas?, kes ta oli?. tundsin, kuidas must kogu mulle öieses tänavas läheneb...hetk hiljem tundsin suurt valu ja hirmu, lebasin hanges teadmatuses, mis siiski juhtus, tundsin, kuidas mu käest jookseb verd, olin ¹okis...
järele mõeldes võin peaegu kindlalt öelda, et oli täiskuu õhtu, minus tekitab hirmu see, et ma ei saa öösiti magada, mu pea ja selg valutavad, on silmmärgatavalt näha, kuidas mul karvkasv on kiirenend. pidevalt olen end öösiti avastand akna juures taevast imetlemas, kui küsin endalt, mis ma seal teen, siis vastust ma sellele kahjuks ei leia.
haav, mille ma too õhta sain, ei taha kuidagi paraneda ja teeb piinavat valu.
kas võib olla tegemis libahundi hammustuse või millegi säärasega?

Muudetud: 31-3-08 kell 21:58:26 ufokytt

Muudetud: 2-4-08 kell 22:31:23 rha
Vasta
#97
Arsti juures käisid? Kui haav on koerahammustuse moodi, siis on tõenäoline, et mõni hulkuv koer sind ründas. Sel juhul võisid mõne nakkuse saada, hullemal juhul marutaudi. Kui vedas, pääsesid lihtsalt põletikuga. See, et sa seda ähmaselt mäletad, võib olla seotud sinu tookordse ebakaine olekuga (nagu ma su postitusest välja loen, oletades, et "poeõhtu" on lihtsalt näpuviga).
Libahuntidesse ma ei usu, kuigi tegelikult pole miski võimatu. Vaevalt, et mõni taoline öisel ?linnatänaval? ringi hulgub ja ainult sind hammustab, samas, kui keegi teine teda ei märka.
Vasta
#98
ma ei või ju kindel olla, et keegi teine seda elukat ei näinud...ja üldse...mis see siis puutub, kas keegi nägi või mitte...sellises olekus ma ikka ei olnud, et ma adekvaatset hinnangut ei suudaks anda.

marutaud see ei saa olla, sest mul on marutaudi vastu vaktsiin tehtud

aga ikkagi märkan enda juures kahtlasi ilminguid, millele ei oska seletust anda
Vasta
#99
Võib-olla sa varem lihtsalt ei märganud neid ilminguid, millele sa seletust ei oska anda... Või siis pärast seda juhtunut sa alateadlikult teed selliseid asju, mida sa varem ei teinud. Samas sooviks teada, et milline see haav siis on? Nagu hammustuse jälg või pigem miski torke jälg? Kas sa arsti juures pole käinud sellega?
Vasta
No kui sa mai lõpuks kedagi maha pole murdnud, siis arvan, et kõik on korras Smile

Ja käi krt arsti juures ära, kui seal ka miskit ei osata öelda selle haava kohta, siis mine mõne posija juurde.

Edit: võiksid panna mingi webikaamera ka enda magamistuba filmima, siis jääb peale kui öösel miskit freakit juhtub.

Muudetud: 2-4-08 kell 22:51:45 Lotharius
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat