Teema on suletud 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orbid
Autor Sõnum
FISH
Tavaliige

18-01-2009 19:42
Postitus: #76

Tolm oma suures hiilguses.
Leia selle kasutaja kõik postitused
Mr.Creepy
Tavaliige

18-01-2009 19:45
Postitus: #77

selge!,
niiet kõik nee nn"orbid" on mingid tolmukübemed?
nojaaa suht tõenäoline, kuna koht on vana ja tolmune...
aga see et see vana on see tekitas kõhedust, ja arvasin et riputan nii- igaksjuhuks ülesSmile
Lotharius
Tavaliige

18-01-2009 21:20
Postitus: #78

Ma käisin sügisel üht vana maja lammutamas ja pärast 5 minutit pööningul tööd tegin ka pilti ning see üks ainus suur orb-fest oligi. Samas oli seal ka raske hingata ilma maskita, vaevalt, et orbid mulle kurku läksid ja läkastama panid Laugh See on sul ma pakun 99,999(9) tõenäosusega seal tolm ja välk sellelt peegeldumas.

Minu juttu alati kerge sarkasmiga võtta Smile
Zeera
Tavaliige

19-01-2009 10:31
Postitus: #79

Aga mis seal liivakoobastes oli?? Seal ei saa ju tolm ringi lennata, kuna seal on külm ja niiske. Ega ma ei usugi, et piusa liivakoobastes kummitab, aga see ei saanud teiste inimeste edasi-tagasi käimisest olla ka, kuna koopad olid kinni, ning me hiilisime pealtpoolt paari inimesega sisse. Sealt oli näha, et seal on päris palju edasi-tagasi käidud

Kickin' ass, takin' names, cashing checks, breakin' necks, the champ is here!

It's the basic thugenomics.
troodon Eemal
ilge reptiloid

19-01-2009 11:07
Postitus: #80

Udupiisad õhus võivad ka orbe anda.
JoJo
Tavaliige

30-03-2009 19:09
Postitus: #81

No kuulge, mulle on siin foorumis jäänud mulje, et orb on tolmukübe, mis meenutab inimese nägu. Ma nüüd ei saa aru, kas orb siis on keegi või miski või on see igaühe enda otsustada, kas ta ütleb mingi täpi kohta orb või tolm ??
Mr.Creepy
Tavaliige

19-04-2009 19:04
Postitus: #82

Kõik orbid on ainult fotodel.
Äkki orb ongi väljamõeldis,et see jääb nagu selline valge ja läbipaistev, kuigi tegelt on mustus/tolm vms.
On keegi orbi oma silmaga näinud?
Või on keegi orbi kuskil videol näinud?

Saatanat petta pole patt...
Hirm teeb inimese rumalaks.
RoozaLammaz
Uustulnukas

21-04-2009 18:38
Postitus: #83

Olen isegi nende orbidega nn ' kokku puutunud '. Mitte otseselt. Kuid kui sünnipäev oli mul. Ja mul sugulased külla tulid. Sai meil nii väga palju nalja, et päeva ei unusta nii pea. Ja tegime ka plaju - palju pilte. Kui külalised läind olid, mõtlesin, et tõmban pildid arvutisse. Piltide peal olid valged laigud. Algul ei pööranud neisse suurt tähelepanu.
Kuid paar päeva hiljem tuli pealtnägijasse teema, kus naine ostis endale uue kaamera väites, et vanal oli midagi häda ja arvas, et uuel seda häda ei ole, kuid siiski oli. Viga oli selles, et kui pilti tegi tulid pildile need samad orbid. Naine ei teadnud nendest midagi, kuid siis tuligi välja, et kadunute hinged. Ise arvasin, et need on kummitused, kuid siiski pigem kummituste või vaimude hinged. Veits jube on siiski, et peale meie viibis veel keegi samas toas, keegi keda me ei näinud, keegi keda me ei kuulnud ega suutnud üldse taiudagi.

Aga need pildid:
http://static2.nagi.ee/i/p/412/21/103053870c16f7_l.jpg
http://static2.nagi.ee/i/p/412/21/1030546562640c_l.jpg
Kahtlen, et need valged laigud tahavad olla tolmukübemed, rääkimata ei saa need olla kindlasti lumi, udu, vihm jms.

[Muudetud: 4-21-2009 RoozaLammaz]
Müstik
Shambalas

04-05-2009 14:06
Postitus: #84

Orbid Arizona osariigis Sedonas:
http://www.sedonasouthwesttours.com/

palju vahelduvaid pilte ja palju orbe.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
aviator
Tavaliige

07-01-2010 15:21
Postitus: #85
Kas orbid?
[Pilt: P10702211.jpg]
[Pilt: P10702201.jpg]

Tere!
Tegin oma arvutist paar pilti ja pärast arvutist nägin neid orbe, tolmu vms.
Pole asjaga eriti kursis, kuid tean et orbid on sarnased ja et tolm võib ka neid tekitada.
Tom
Veteran

07-01-2010 15:53
Postitus: #86

Enamasti tolm neid just tekitabki.

Anna teada: paravihje@gmail.com
Raksha
Tavaliige

18-02-2010 00:56
Postitus: #87

Olen siin korra ka maininud, et mul töö juures kummitab. Tegin täna tühjast saalist prooviks pilti ning päris mitmele pildile jäid ka orbid peale. Näitaks teile ka, kui saaks nad kuidagi fotokast kätte...

Vaga vesi, sügav põhi
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

18-02-2010 05:24
Postitus: #88

Raksha aga milles küsimus ? Mis fotokas ja miks ei saa ?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Raksha
Tavaliige

18-02-2010 21:26
Postitus: #89

Probleem oli selles, et polnud sobivat kaablit. Lähenesin aga probleemile loominguliselt ning surasin mälukaardi otse arvutisse, lopuks sain pildid kätte ka.

Tegelikult oli mul kogu pildistamise mote selles, et üritasin "oma" tonti (seda vaimolendit, kes mind siin ohtuti kiusamas käib) pildile püüda, see mul ei onnestunud. Aga asi päris luhta ka ei läinud, nii tööl kui magamistoas jäid orbid pildile. Huvitav, mida sellest järeldada? Orbid peaks olema positiivsed, kuid just magamistoas tajun seda tonti koige teravamalt... Kas orbid ja tont voivad olla kuidagimoodi ka seotud?
Pildid siin: http://nagi.ee/photos/Raksha/sets/252295/

[Muudetud: 2-18-2010 Raksha]

Vaga vesi, sügav põhi
troodon Eemal
ilge reptiloid

19-02-2010 12:37
Postitus: #90

Töökoha orbid paneks ma küll tolmuterakeste arvele.
Aga kodu - kas see siniste tekkidega(?) koht on sinu magamisekoht? Sry, aga mina sellel kohal küll ei magaks. Selle konkreetse pildi järgi otsustades. Kui ma näeksin tervet tuba, siis vb oleks otsus teine. Aga praegu arvan, et kui keegi peaks nii "läbikäidava" koha peal (nagu pildilt tundub) magama, siis ikka magaks ta halvasti, näeks kolle vms. Millest magamistoa orb - ei tea, vb ka tolm, aga häguste servadega miskipärast.
edit: või see üldse polegi su magamisekoht? Siis otsustasin ennatlikult valesti.

[Muudetud: 2-19-2010 troodon]
Raksha
Tavaliige

19-02-2010 13:38
Postitus: #91

Tsitaat:[i]
Aga kodu - kas see siniste tekkidega(?) koht on sinu magamisekoht? Sry, aga mina sellel kohal küll ei magaks. Selle konkreetse pildi järgi otsustades. [Muudetud: 2-19-2010 troodon]

Magamistuba ei ole läbikäidav, see, mida sa läbikäiguks pead on garderoob. Kuna tegemist on uue elamisega, pole kõik veel paigas, näiteks on puudu garderoobi uks wink

Mille järgi saab aru, kas pildil on tõepoolest orb või tühipaljas tolm?

Vaga vesi, sügav põhi
troodon Eemal
ilge reptiloid

19-02-2010 14:02
Postitus: #92

Raksha, see pruun on ju ikkagi uks. Paremal olevat "ärakeeramist" ma ei mõtelnudki. Siin tuleb kaunis kitsa ruumiosa peale kolmnurk - uks-aken-nurk - mis on suunatud magamiskohta.
Kordan aga veelkord - see on ainult pildi järgi otsustatud. Niiet vb mulle ainult tundub. "Energia" ei liigu ainult uste kaudu. Küllap sa isegi tead, mis ma ikka jahun.

Lihtsalt tolmuterad ja udupiisad on kõige sagedasemad ja tõenäolisemad orbide põhjustajad.
GhostGirlAgle
Uustulnukas

25-02-2010 22:20
Postitus: #93

Orbid pole kummitused!
Tean väga hästi!
Jako
Bännitud

26-02-2010 15:52
Postitus: #94

Kuidas kutsuda inimesi kes ilma fotokaamerata näevad orbe? Palja silmaga nimelt.
Ma olen võimeline (enamasti) õhtuti kui ma prille pähe ei pane ja lähen välja, orbe nägema.
Selleks pean ma vaatama mingit valgusallikat ning minu ja valgusallika keskele tekib orb. - Täpselt samasugune nagu enamus piltidel.

Lisainformatsiooniks annan oma numbrid ka.
Nimelt ma kaugele ei näe hästi. Nägemine mul umbes -3 (Ühel -2.5, teisel -3)
stepsel
heyoka

26-02-2010 16:09
Postitus: #95

Need ei ole orbid ,mida sa näed.Optiline vingerpuss su ripsmetel.Näiteks kui sa suvel ujud,ja ripsmete küljes on pisikesed veepiisad,siis näeb neid lausa 10 korraga.Pisikese poisijunnina meeldis mulle mängida kraadiklaasi skaalapulgaga(õue termomeetril on ta punase piirituse vedelikuga).Hoides seda hästi silma ligi ,samal ajal lampi või päikesesse nägu keerates sai neid väga lihtsalt ette manada.Tegelikult on see kõige lihtsam mikroskoop.
Jako
Bännitud

26-02-2010 16:12
Postitus: #96

Tsitaat:Algselt postitas stepsel
Näiteks kui sa suvel ujud,ja ripsmete küljes on pisikesed veepiisad,siis näeb neid lausa 10 korraga.
Tegemist ei ole sellega. Sinu kirjeldatud tekib ka siis kui Sa hommikuti ärkad ja silmi kissitad (Öösel on silmad end puhastanud ja nutad)

Minu kirjeldatud orbid ja vee asi on kaks erinevat asja.
stepsel
heyoka

26-02-2010 16:23
Postitus: #97

Kõik võib olla.Ehk saad eksperimenteerida ka fotokaga.Zuumida?Kas orbide puhul on täheldatav ka mingi liikumine?
Jako
Bännitud

26-02-2010 16:27
Postitus: #98

Tsitaat:Algselt postitas stepsel
Kõik võib olla.Ehk saad eksperimenteerida ka fotokaga.Zuumida?Kas orbide puhul on täheldatav ka mingi liikumine?
Mõnikord on 2 orbi, teinekord on üks suurem.
Mõnikord nad liiguvad, teinekord on paigal (Mõlema ajal mina liigun. Või objekt... kui on tegemist nt. autoga)

Selles ma ei kahtle, et tegemist on mingi optilise asjaga.
Huvitun selle toime mehhanismist.

Võibolla mängib rolli nägemine? Et valgus ei maandu või ei fokuseeri hästi silmal ja tekib orb...
stepsel
heyoka

26-02-2010 18:30
Postitus: #99

Tagasi lapsepõlve ,,orbide,, anatoomiat jahtimas. http://pilt.delfi.ee/my_picture/8692709/ .Ei ol pilte töödelnud.
Anonymous
registreerimata

18-05-2010 23:08
Postitus: #100
Orb?
Orb

Või tolm?
Kuigi tegemist päris hästi õhustatud ruumiga ja ühelegi teisele fotole sellest seeriast midagi muud sarnast ei jäänud.
Ja siis veel isiklik "indikaator" täpselt samas kohas, kus too asi paistab - hirm. Smile
Foto on tehtud välguga, tegelikult oli seal nii pime nagu paistab järgmiselt fotolt.

Pimedas
Teema on suletud 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog