Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kes on kes?
#26
Tsitaat:Algselt postitas Vesilik
Päris või mängu jumalad,kui nad siia ikka progema tulevad siis annavd nad vähemalt pooljumalate demiurgide mõõdu välja.

8 kuni 10 meetrit, kas sellest piisab? http://www.slowmotiondoomsday.com/Images/giant.jpg http://www.slowmotiondoomsday.com/main.html
Vasta
#27
Natuke video ja jutumaterjali Sumeri jumalatest,kes Nibirult pärit,nagu sumerid neist kirjutasid:
http://www.youtube.com/watch?v=lt3pM52QqNk
Vasta
#28
Hundu kirjutas: "Inimest pole vaja tappa, ta saaks sellega ise ülihästi hakkama. Küsimus on selles, kas lubada tal seda teha... või mitte. Kuuskümmend aastat on nukede üle valvatud...
To be or not to be...".

Miks mitte lubada? Milleks on inimest vaja laiemas plaanis?
Kas mitte lubamine ei ole vaba valiku piiramine?

Vasta
#29
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Linnas kõik mugavused? Nojaa, kui viimati kusagil kevadel Tallinna sattusin, siis küll pudrumägesid silma ei hakanud, võib-olla nüüd on tekkinud, ei tea.
Karjakaupa laenuniidikese otsas olevaid inimesi oli küll, pea kõigil energeetika segi.

Kuid eufemismidest paistaks nagu tülinorimissoov :S

Tsitaat:Algselt postitas Preilikass
Miks mitte lubada? Milleks on inimest vaja laiemas plaanis?
Kas mitte lubamine ei ole vaba valiku piiramine?
Kujutad Sa ette, Inimesel on arenguõigus :o näis.

Arenguõigus tingimusega, et kui see tirib selles suunas, mis kellelegi ei meeldi, siis on sel kellelgi õigus sekkuda? Angry Pole vaja mingit peitusemängu - kui juba sekkuda, siis avalikult ja otse ning argumenteeritult. Mitte nii, et näiliselt on inimesel nagu õigus areneda ja vaba tahe, aga tegelikult....
Vasta
#30
Hundu kirjutas: "Mõned liiguvad kiiremini kui mõned teised. Eks see ole tiba paratamatu ning et üksteist ei segataks, tuleb võib-olla sekkuda ka.
Kuid ettevaatust - soovid võivad täituda... pärast seda ei ole maailm enam kunagi endine.
Ning on ainult ja ainult Inimese asi see maailm kujundada - nagu ta oma tegemiste ja tegematajätmistega on ka tänase maailma kujundanud".

Millised soovid? The custodians shall come? I doubt that!!! Ma arvan, et inimene juhib seda laeva juba praegu põhja poole, pole neist hoidjatest kasu - lapsed on üle pea kasvanud! Võimalik, et üks korralik šokk midagi muudaks... Ma ei saa ikkagi aru sellest peitusemängust, aus ja otsene suhtlemine goes a long way Smile Niisamuti, kui inimesi pidada lasteks või teismelisteks, on eeskuju üks põhilisi olulisi elemente kellegi vormimisel.
Vasta
#31
Rutta aeglaselt? Ma olen terve elu veninud....praktiliselt ainult vegeteerinud.
Sellest majanduse asjast saan aru küll, kuid lõppeks - praegune süsteem ei ole ka just parim Ph34r2
Ma ise kahtlen sügavalt selles avalikus kontaktis, aga fantaseerimist see mulle siiski ei takista Laugh
Vasta
#32
(03-08-2010, 17:24 )Jõhvikas Kirjutas: Olen üsna sageli mõtteid mõlgutanud teemal, et kes on eestlased või põhjamaade rahvad või eurooplased tervikuna? On nad hüperborealased?

Maie Remmel on raamatus "Mõistatuslik Muinas-Eesti" (2007)
kirjutanud, et et Vana-Kreeka mütoloogiast pärit mõiste
Hüperborea oli reaalselt eksisteeriv arenenud kultuuripiirkond Euraasias. Ta leiab ka, et muistne Hüperborea asukoht ühtib Eesti laius - ning pikkuskraadidega. Või vähemalt võib väita, et tegemist oli soome-urgi hõimude asualaga.
Tõendid Hüperborea kõrgtsivilisatsiooni matemaatiliste teadmiste kohta asuvad Karjala kaljujoonistel.

http://www.arheo.ut.ee/Remmel_Silja.pdf

Raamat toob lugejani põneva alternatiivi senise käsitluse kõrvale Euroopa kultuuriruumi kujunemisest. Igal juhul on kiiduväärt, et ärgitatakse eestlaste rahvusromantikat, omistades siin
elanud rahvale kõrgkultuuri tunnuseid.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kes asustasid Ameerika KaptenTrumm 7 5,488 10-01-2024, 18:45
Viimane postitus: Mannu
  Aidake, kes on pildil? murmur 3 2,363 01-11-2012, 14:36
Viimane postitus: Celtic
  Hüpoteetiline teema nendest, kes tulevad tagasi Ilo 47 22,096 19-05-2012, 13:40
Viimane postitus: kage
  Need, kes määravad lahingus langenuid hulkuv hing 1 2,189 23-07-2010, 17:22
Viimane postitus: vello
  Kes leiutas nätsu? Hallucigenia 13 6,008 28-10-2008, 14:51
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat