•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NORAD-i eruohvitser: tulnukad näitavad ennast 13. oktoobril
#76
See oleks ääretult rumal või siis naiivne, kui nutikad tegelased mujalt lihtsalt näitaks ennast mingil kuupäeval. Kui juba keegi siia päikesesüsteemi praegu väljast saabub, siis ta peab olema tehniliselt ja muus mõttes taibukam kui meie, ajas. See on sama jutt, et kui keegi naine ütleb, et sellel kuupäeval ma näitam teile oma naba - well?

Oleneb naisest muidugi:o

Praegune arusaam ei toeta mingit lihtsat enda näitamist. Kui väljaspoolt, või seespoolt Maad tegelased peaksid ennast "näitama", siis saaks see olla ainult seotud võimu küsimustega, ehk siis näidatakse, kes on võimsam, ja sellisel juhul näidatakse kellelegi teisele, kui inimestele. Meitele ei ei too selline olukord midagi head. Seega on küsimus tekkinud hoopis selle nurga alt, et kui me ei märka enda ümber midagi "para", siis tegelikult on see hea. Mida "param", seda ohtlikum meie eksistentsile.

Samas tundub, et Inimene on saavutanud teatud taseme - kirjeldatud ka Silmarillionis, eepostes, isegi Kafka juttudes, Liiv, Luts jne, et miski Inimeses olemises on sedavõrd väärtuslik, et ühe hoobiga meist lahti ei lasta saada.

Olles inimene, surelik, tekib alati küsimus, et kas olemine on vaid selleks, et kogeda füüsilist keha ning sellega seotud tundeid ja suheid? Või mis eesmärk kõigele on selle Maakesega?




Vasta
#77
Üks asi on ära ununenud. Kuld ja selle varumine, millest Excu tihti uudiseid toob.
Nii, et naljaga öeldes: tulevad ja teevad rahvale shõud, aga samas viivad neile vajaliku kulla koguse minema?
A. 2012 lõpus läheb neil ju seda kullapuru Nibiruga siia tulemiseka ja atmosfääri hajutamiseks (või mis peened terminid selle kohta olidki?) vaja.
Mina ise ei usu isegi UFO-de shõusse, aga mine tea, mis nalja plaanitakse, kui sellist asja juba ette ennustatakse...Aga ikkagi ei soovita õue vaatama jooksta ja kiiritust saada!
Äkki otsustakse hoopis maakera elanike arvu sedasi peenelt vähendada?
Vasta
#78
Tsitaat:Algselt postitas WhiteWolf
Teiste puhul nähakse esmalt ikka seda, mis endalgi olemas, see on tavaline äratundmisele jõudmine. Seega... on lihtsalt masendav vaadata seda rahvast siin, kes kõik arvavad, et tulevad rohelised või sinised mehikesed tooraine järele... või siis tulevad Hawkingu kirjeldet molluskid ja küsivad kaheksa phwatti (oli vist nii) vett, kuid saavad vaid seitse ja pool Bleh

Aga äkki tulevad n.ö. täiesti normaalsed?
Kord tuleb see kontakt ju ikka.

Teemasse ka - esiteks tuletaks meelde, et Fulham ei nimetanud kuupäeva absoluutse tõena (vt. teema algusesse) vaid seal oli pisike mööndus ka... ning kui kolmapäeval kusagil üht-teist juhtub, siis eriti ei usu, et midagi täiesti erakordset ette tuleb.

Hirmud ja negatiivsed omadused on olemas kõigil - tänu neile eksisteerib ja on mõistetav positiivne. Seega iga asja kohta, kus nähakse võimalikku halba, ei saa väita, et nägijal on endal probleemid. Pealegi, ma isiklikult arvan, et naiivne on see, kes võimalikke negatiivseid stsenaariumeid üldse ei kaalugi.
Ükskõik, mida Müstik või keegi teine praegu mõtleb tulnukate välimuse või eesmärkide kohta, usutavasti on ta täiesti võimeline analüüsima ja oma mõttemalle muutma kui see peaks vajalikuks osutuma Smile

Kui mina küsisin Müstiku käest, kas ta pooldab nn Hawkingu gruppi, siis ei pidanud ma silmas molluskeid, vaid võimelike tulnukate eesmärke, mis Hawkingu arvates on inimese jaoks pahatahtlikud. Kuidas Müstik seda mõistis, seda ma ei tea - ma ise ei tulnud selle välimuse kriteeriumi pealegi Bleh

Aga selles osas nõustun täielikult, et midagi erilisemat vast tõesti tulemas ei ole. Ei teagi, kas see on hea või halb, aga minu arvates oleks ikka tore kui inimkond oleks sunnitud astuma ühe suure sammu edasi - positiivses võtmes, mõtlen ma siinkohal.
Vasta
#79
Tsitaat:Algselt postitas Ruumiülene
Müstik, ära nüüd ikka päris plära ka aja! Sa paned kõik ühte kompotti juba. Tegele oma hirmudega!

Ega mina seda välja pole mõelnud, foorumis ka targemaid päid, kes selle üle arutlenud:

http://para-web.org/viewthread.php?tid=5...#pid115493

Kõik on kõigega seotud, võta või jäta!Smile

Preilikass, mina jälle pidasin silmas seda, kui koledad need tulnukad on. Kirjutasin sellest just teemasse päris või võlts!Smile

[Muudetud: 10-10-2010 Müstik]
Vasta
#80
Tsitaat: Müstik kirjutas[i]

Preilikass, mina jälle pidasin silmas seda, kui koledad need tulnukad on. Kirjutasin sellest just teemasse päris või võlts!Smile

[Muudetud: 10-10-2010 Müstik]

Täitsa põnev, kuidas inimesed võivad teineteisest mööda rääkida Laugh
Vasta
#81
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Seda, et inimesed käituvad isegi hullemini kui lambakari, olen isegi näinud.
See on Sul õigus. Ja neid tembutajaid ja lollitajaid leidub kah küllaga...
Aga ma ei kujutanud lihtsalt ette, et rahvamassid ühte paika kokku jooksevad. Milleks?



Huvitav, äkki on reaalne olukord olnud põhjuseks ka sellisele anekdoodile:

Juku tuiab linna peal, äkki seisatab, ajab pea kuklasse ja jääb taevasse vahtima. Temast mööduv suvaline mees vaatab, et "ohoh, mis seal üleval nii huvitavat on" - jääb ka seisma, ajab pea kuklasse ja vahib taevast. Nii see rahvamass seal koguneb, ummistatakse terve tänav, autodki jäävad stoppama, osad signaalitavad ja osad keeravad ümber, et ringiga ümber sõita. Lõpuks jõuab sinna liikluspolitsei, kes hakkab rahvast küsitlema ja niimoodi jõuab välja Jukuni. Tollel on põhjenduseks vaid, et... tal hakkas nina verd jooksma.
Vasta
#82
Homme siis ongi see päev!
Need kes eestlastest juhtuvad parasjagu mõnes maailma suurlinnas olema, ma küll pole aru saanud täpselt millises... Ise kujutan ette, et Londonis, Pariisis või New Yorgis....Hoidke siis silmad lahti ja vaadake taevasse ka vahelduseks või öelge oma välismaal olevatele tuttavatele, et nad seda teeksid!
Äkki õnnestub saada isegi otsereportaaž tulnukatega!
Kui õnnestub, siis paluks see video või intervjuu tulnukatega ka para-foorumile otsejoones läkitada!Smile
Muidu vaata jälle ainult inglisekeelsetelt linkidelt ja keegi ei usu, et tõsilugu on!Smile
Eelmise tulnukateparaadi ajal juhtus peale minu ainult üks inimene seda videot nägema - ja järgmiseks päevaks oli see juba valvsa SILMA poolt kustutatud!


Vasta
#83
Ei usu eriti, et homme mingi spaceship kusagil linna kohal end ilmutab. (kõigest minu arvamus)

Siis kui vaatasin videot sellest eruohvitseri intekast, siis seal ta küll kuidagi kahtlaselt parandas ennast ja ütles veidi ebakindlalt, umbes, et: ''See ei pruugi juhtuda just 13. oktoober, see võib juhtuda ka näiteks 7 november'' Laugh
Vasta
#84
Tsitaat:Algselt postitas kellavärk
Ei usu eriti, et homme mingi spaceship kusagil linna kohal end ilmutab. (kõigest minu arvamus)

Siis kui vaatasin videot sellest eruohvitseri intekast, siis seal ta küll kuidagi kahtlaselt parandas ennast ja ütles veidi ebakindlalt, umbes, et: ''See ei pruugi juhtuda just 13. oktoober, see võib juhtuda ka näiteks 7 november'' Laugh

Siis oleme sama meelt Smile

Isiklikult on raske uskuda, et tulnukad vajaksid konferansjeed oma tuleku eelpromoks.
Stanley A. Fulham kasutab lihtsalt laialt levinud turundustrikki. See ei kahanda kindlasti raamatu väärtust, sest sealmaal ilma sellise kisa-kärata jääd märkamatuks. Aga ka see on kõigest minu arvamus.
Vasta
#85
Ma lootust ei kaotaks, kuid ei pea eriti tõenäoliseks, et homme midagi sellist toimub.
Vasta
#86
Tsitaat:Algselt postitas mulk2003
Stanley A. Fulham kasutab lihtsalt laialt levinud turundustrikki. See ei kahanda kindlasti raamatu väärtust, sest sealmaal ilma sellise kisa-kärata jääd märkamatuks.

Vat minu jaoks kahandab küll. Kui ikka tüüp meelega selliseid trikke kasutab(üsna ebaoriginaalset pealekauba), siis ega sellest raamatustki mingit usaldusväärseid tõdesid loota pole...

Muidugi on võimalus, et inimene ise seda täiesti siiralt usub - sel juhul pole põhimõtteliselt autori kui inimese kohta halba midagi öelda. Üritab ikkagi hoiatada, jne...

Kui nüüd tõesti(ütleme siis aasta jooksul praegusest) tulnukad ühe ülemaailmse esinemise korraldavad, siis luban, et ostan selle raamatu...enne seda aga võtan asja kui vääritut promo, mis on enam vähem selle peale üles ehitatud, et seni kuni lubatud kuupäev kätte jõuab saab raha teenida...et keda huvitab, kui hiljem asi unustusse vajub...ega ostjad raha tagasi nõuda ei saa.
Vasta
#87
Amazonis tema raamatu kommentaaridest lugesin välja, et info allikaks raamatus on kanaldamine ja kes on kanaldaja, see pole vist teada.
Seal raamatus ta väidab veel (info läbi kanaldamise), et WTC kõrghooned kukkusid kokku vaid lennukikütuse poolt põhjustatud põlengu tõttu ja tegemist oli tõesti terroristidega ning mingit varjatud salajast kätt mängus ei olnud.
Ja nüüd läheb veidi imelikuks jutt...
WTC7 hoone oli "Ley lines" peal ja kukkus kokku põlengu ja teiste hoonete varisemisest tekkinud resonantsi tõttu.
Ley lines
http://en.wikipedia.org/wiki/Ley_line

Kui tulnukad tulevad, siis ma luban, et ostan 10 tema raamatut (kui on niipalju saadaval).

[Muudetud: 12-10-2010 levis]
Vasta
#88
Selle jutu peale ei osta ma mitte ühtegi tema raamatut - tulgu või sada tulnukat. Resonant "my big shiny ass" kui tsiteerida "klassikuid".
Vasta
#89
Tsitaat:Algselt postitas excubitoris
Selle jutu peale ei osta ma mitte ühtegi tema raamatut - tulgu või sada tulnukat. Resonant "my big shiny ass" kui tsiteerida "klassikuid".
See on lihtsalt ühe lugeja kommentaar ja pruugi tõsi olla, võib-olla sai lugeja valesti aru vms.
http://www.amazon.com/Challenges-Change-...0968732127

3.) A major problem! The channeled information in this book says that the WTC towers were collapsed by jet fuel alone, not explosives, and were not an inside job, but were done by the so called "terrorists." The channeled information even says that building #7 collapsed merely as a result of the proper resonance effect, because the building was on Ley lines and it just naturally imploded down on itself because of the other towers causing a vibration. I cannot buy this story at all, there is no evidence of this anywhere.

[Muudetud: 12-10-2010 levis]
Vasta
#90
Sellist nalja on ennegi tehtud, muidu hakkab inimestel igav.....
Vasta
#91
Mainiti kuupäeva, aga mitte kellaaega. Seega - kui me ufokaid ei näe, on kuulujutu autoritel võimalus vabandada asja sellega, et "nad käisid siin öösel, inimesed kas magasid või panid pidu ja loomulik siis, et keegi ei pannud midagi tähele".
Vasta
#92
Kui see aasta tuleb midagi sarnast Hiina lennujaama ufo juhtumiga, siis saab Stanley kohe näpuga näidata, et ahaaa, et midagi ikka oli.. näe oli, oli ju, oli ju.... ostke nüüd raamat ära Bleh
Vasta
#93
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Muuseas, vaatasin just aknast - igavesti hele täheke on seal vilkumas!Smile

Ma ise nägin ka mõni aeg tagasi suht pirakat vilkuvat objekti, väga väga madalal. Kohe kindlasti see ei olnud täht, lennuk, ega kopter. Kui akna lahti tegin, et seda selgemalt näha, siis see kustus nagu hõõglamp. :o
Vasta
#94
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Muuseas, vaatasin just aknast - igavesti hele täheke on seal vilkumas!Smile
Idakaares Jupiter vist õhtu algul praegu vilkumas.
Vasta
#95
NOH?

täna on 13.okt.2010

TEEN 1000 kätekõverdist kui nii läheb nagu see töll ennustab!
Vasta
#96
Midagi siiski toimus,algas saabumine maapinnale maaalt,mitte taevast...pääsevadlõksu jäänud kaevurid,kõikjalt otse teleülekanded.
Vasta
#97
Tsitaat:Algselt postitas Vogon
NOH?

täna on 13.okt.2010

TEEN 1000 kätekõverdist kui nii läheb nagu see töll ennustab!

Ära väga ülbitse... võta parem midagi, mida sa kindlasti teha suudad. Igasugu soovidel ja asjadel on selline hull komme, et nad võivad teostuda siis, kui üldse ei oota, samuti viisil, mida pole uneski nähtud.

Ootame enne ufokad ära ja kui nad ei saabu, eks möllame edasiBleh
Vasta
#98
Tsitaat:Algselt postitas paadikapten
Tsitaat:Algselt postitas Vogon
NOH?

täna on 13.okt.2010

TEEN 1000 kätekõverdist kui nii läheb nagu see töll ennustab!

Ära väga ülbitse... võta parem midagi, mida sa kindlasti teha suudad. Igasugu soovidel ja asjadel on selline hull komme, et nad võivad teostuda siis, kui üldse ei oota, samuti viisil, mida pole uneski nähtud.

Ootame enne ufokad ära ja kui nad ei saabu, eks möllame edasiBleh
Elu jooksul 1000 kõverdust teha pole väga suur probleem.
Ütleme 12h sees 1k kõverdust, see kõlaks normaalselt.
Vasta
#99
Siin lingil (tegemist lingiga, kus see tänane ennustus ka ära toodud) keegi räägib, et 7 okt.kadusid Hispaanias korraga kõik telesignaalid 15 minutiks.

Samuti nähti Hispaanias 7.okt. taevas tulekerasid, mida hiljem nähti Venemaal 10.oktoobril.
Selles tund hiljem filmitud hisp. videos on samuti sihuke hüplev ja sibelev objekt, et hoia ja keela!
Lisatud on videod:
http://xtragal3.blogspot.com/2010/10/ufo...-2010.html

Venekeelses videos on eriti palju objekte!Smile


[Muudetud: 13-10-2010 Müstik]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
...Venekeelne video on eriti usutav!Smile
Pakun, et 99.9%+ tõenäosusega on need taevalaternad (Sky Lanterns)
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Alex Jonesi 48 tunnine raadiosaade 18. ja 19. oktoobril Aztecca 12 7,170 09-05-2021, 16:20
Viimane postitus: Tyto Alba
  Saksa ufouurija: tulnukad hõivasid NASA automaatjaama djfreeze 23 9,701 17-12-2010, 17:27
Viimane postitus: Müstik
  Tulnukad saadavad Twitteri-stiilis sõnumeid Cassiopeia 4 3,213 24-07-2010, 23:47
Viimane postitus: Preilikass

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat