•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NORAD-i eruohvitser: tulnukad näitavad ennast 13. oktoobril
Mulle meeldis eriti see oranž tuluke seal Venemaa videol:
Nende oranžide tulukeste kohta on päris eraldi ülevaade ka 10.10.2010:

Parim on Texases nähtud oranži UFO kohta video:
http://www.whalesinspace.com/2010/10/ora...on-101010/

Igatahes tiirutab see UFO seal juba mõnda aega ringi. Kirjutatud on:
October 9, 2010 over Kansas, a “blue-white oval ball” on October 8, 2010 over Tennessee, and two round, orange-yellow lights in the sky on October 9, 2010 over New Jersey.
The reports from Kansas, Tennessee, Texas, Virginia, and Florida create a bonifide UFO Flap over the South Eastern US in the past several days.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
....
Parim on Texases nähtud oranži UFO kohta video:
http://www.whalesinspace.com/2010/10/ora...on-101010/
....
http://www.youtube.com/watch?v=KWdBRRgM7JA
http://www.youtube.com/watch?v=AeDnX8MSCbY
http://www.youtube.com/watch?v=rRsrRmxAK...re=related
jne.jne.jne.

[Muudetud: 13-10-2010 levis]
Vasta
Ütle ka paari sõnaga ära, mis neil videotel filmitud on, st kus riigis, kus paigas ja mis kupäeval..
Muidu juhtub nii, et hakkame siia topeltvideoid panema.
Kuna mul aeg piiratud praegu, siis lisan siia momendil veel ainult täna pandud video Kanadast Ontariost:
Tegu väga kirjute ja värviliste asjandustega taevas. Hiljem tuleb ka see võbelev ja vibelev asjandus välja:
http://www.carvdo.com/video/HiPFwmuR258/...CRAFT.html
Neid tänasel päeval pandud videoid ilmub siia päeva lõpuks kindlasti veel kuhjaga.
Häid leide!Smile



Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Ütle ka paari sõnaga ära, mis neil videotel filmitud on, st kus riigis, kus paigas ja mis kupäeval..
Riik, paik ja kuupäev pole olulised.
Filmitud on led valgustusega raadioteel juhitavaid lennumasinaid (lennukid, helikopterid)

Ma vabandan, aga sinu toimetamine näib mulle kohati lahmimisena, millel pole tõsise ufoloogiaga midagi pistmist.

[Muudetud: 13-10-2010 levis]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Ütle ka paari sõnaga ära, mis neil videotel filmitud on, st kus riigis, kus paigas ja mis kupäeval..
Muidu juhtub nii, et hakkame siia topeltvideoid panema.
Kuna mul aeg piiratud praegu, siis lisan siia momendil veel ainult täna pandud video Kanadast Ontariost:
Tegu väga kirjute ja värviliste asjandustega taevas. Hiljem tuleb ka see võbelev ja vibelev asjandus välja:
http://www.carvdo.com/video/HiPFwmuR258/...CRAFT.html
Neid tänasel päeval pandud videoid ilmub siia päeva lõpuks kindlasti veel kuhjaga.
Häid leide!Smile



'

Selliseid videoklippe on tõesti võimalik hulgi toota Bleh
Vasta
Köh?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas jooshik
Köh?
Ega nad ilmtingimata täna ei tule, Stanley sõnade järgi võivad uffud tulla ka hiljem, aga kindlasti 2010.
Seega 1.jaanuar 2011 võime asjale punkti panna.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Ruumiülene
On määratud uus aeg ja siis on juba asi kindel! Täna ennast ilmutada soovinud jõud ei saanud seda teha ja kuigi minul on teada nende asukate nimi, siis ei tohi ma seda avalikustada. Neid hoiatati ja nad loobusid oma plaanidest. Hoiatati sellepärast, et neil puudus selleks kontaktiks volitus. Hetkel on Nibiru meile väga lähedal ja peagi võtab ta oma koha Marsi ja Jupiteri vahel sisse. Tõenäoliselt alles siis ka näidatakse ennast. Muideks, Nibirult pärit moodulid on juba tükimat aega meid külastanud ja hetkel on nad püsivalt siin lendamas.


Hea küll, nime ei taha.
Aga kas siis uue aja võid avalikustada?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Ruumiülene
On määratud uus aeg ja siis on juba asi kindel! Täna ennast ilmutada soovinud jõud ei saanud seda teha ja kuigi minul on teada nende asukate nimi, siis ei tohi ma seda avalikustada. Neid hoiatati ja nad loobusid oma plaanidest. Hoiatati sellepärast, et neil puudus selleks kontaktiks volitus. Hetkel on Nibiru meile väga lähedal ja peagi võtab ta oma koha Marsi ja Jupiteri vahel sisse. Tõenäoliselt alles siis ka näidatakse ennast. Muideks, Nibirult pärit moodulid on juba tükimat aega meid külastanud ja hetkel on nad püsivalt siin lendamas.


See kõlas nagu võimalik NORADi tegelase jutt eneseõigustuseks, miks täna midagi ei juhtunud Ph34r2 Muidugi see oli ette teada, et ei juhtu, aga noh.... Vähemalt lohutusauhinna sain mingi helkiva ümmarguse "pilvekese" näol Laugh
Vasta
UU-UH-VOO-OOD!!!!!!
Kus te OO-LEE-TEE.....
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Otsija
UU-UH-VOO-OOD!!!!!!
Kus te OO-LEE-TEE.....


KOSMOSES
Vasta
Tundub,et 1000 kätekõverdust jääb tegematta.Kui Niburu tuleb teen aasta otsa järjest.Veel parem muud ei teegi.Ainult kätekõverdusi.Mis teha sügaval sisemuses ootad,et äkki on seekord õigus.Aga iga selline "sündmus" lisab pisikese kaaluvihikese skepsise poolele.Praegu on asi enamvähem tasakaalus ,et kui igasuguste samaanide,pilukellukeste ja kanalisatsioonijate juttu juba ammu saab suhtutud kui huumorisse siis kaine mõistusega sõjaväelase juttu nagu noh jah tahaks isegi kuulama jääda.Elu aga näitab, et fekaal on fekaal.
Vasta

Tsitaat:Aga iga selline "sündmus" lisab pisikese kaaluvihikese skepsise poolele.
Kuidas kellelgi. Minu arust ei lisa see kuhugi midagi, sest sündmust ju pole. Arusaama maailmast ei muuda mingi tegelane kuskil, kes midagi ette kuulutab nii, et see ette teada niisama loba on. Samahästi võiks ütleda, et see annab grammikese juurde militaristide ebausaldusväärsusele ning patsifistliku maailmavaate kasuks.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Ruumiülene
On määratud uus aeg ja siis on juba asi kindel! Täna ennast ilmutada soovinud jõud ei saanud seda teha ja kuigi minul on teada nende asukate nimi, siis ei tohi ma seda avalikustada. Neid hoiatati ja nad loobusid oma plaanidest. Hoiatati sellepärast, et neil puudus selleks kontaktiks volitus. Hetkel on Nibiru meile väga lähedal ja peagi võtab ta oma koha Marsi ja Jupiteri vahel sisse. Tõenäoliselt alles siis ka näidatakse ennast. Muideks, Nibirult pärit moodulid on juba tükimat aega meid külastanud ja hetkel on nad püsivalt siin lendamas.


Avalda see info meie kollases meedias, siis vähemalt saab nalja. Muidu istu siin ja mõtle, et kuhu krt need f...g uffarid jäidBleh

Mis saatanase volitusi neil on vaja? Surm ja põrgu, hankinud siis selle volituse enne, kui hakati toda sõjaväelast enda hääletoruks ülendama.

Heh, kui lõpuks tulla otsustavad, siis ühe asjana võiksid nad oma liigikaaslased meie väidetavatest baasidest ära viia ja baasid meile anda.

Aga seda ilmselt ei juhtu. Vähemalt unistada võibSmile
Vasta
UFO-sid oli taevas nii enne 13.oktoobrit kui ka 13.oktoobril küllaga!

Aga ega siis UFO-skeptikud viitsi kordagi ühtki UFO teadet ega UFO videot vaadata.
Tõin siia eile kolm videot, mis kõik olid väga omapärased, et mitte öelda eriskummalised.
Ei saa ju öelda, et 13. oktoobril mitte midagi ei juhtunud, kui videod on üleval ka 13. oktoobri kohta või mis?

UFO-sid nähti San Francisco Kuldse värava silla juures ja Chelseas New Yorgis:
Lisatud kaks videot:

http://www.ufo-blogger.com/2010/10/octob...ilmed.html

Kui te UFO-sid ei viitsi vaadata, siis vaadake vähemalt inimeste ehmunud nägusid!Smile

Samuti Malaisias:
http://www.sott.net/articles/show/216437...tober-2010

13 UFO-uudist tuli eile ka Hiinast!
Sh "Qinling mountain village disappeared overnight on Oct 13, 2010". Now the army has blocked the site. According to eyewitness, they had seen the UFO over village before it was start disappearing.
Kas keegi tõlgiks selle uudise ära?
Ja ega küll küllale liiga tee, siin veel üks link, kus ka pealtnägijate tunnistused juures:
http://truthfrequencyradio.com/?p=2656


[Muudetud: 22-10-2010 Müstik]
Vasta
mida siis need videod näitasid?Esimesel klasikaline valgustäpp mis ei tõesta mittemidagi,teisel lendas õhupall või prügikott,mis samuti ei tõesta mitte midagi kolmandal hunnik õhupalle mis naaber lõbustuspargist lendu läksid kogematta.Kui on välja käidud idee , et tullakse ja näidatakse ja tulemuseks on paar lendavat prügikotti... Alates Blossomiga lõpetades selle vennaga on saadud sadu tuhandeid inimesi taevasse vaatama enam vähem ühel ja samal perioodil.TULEMUS??? 0 LOE NULL.
Ok iseseisvuspäeva laadset kogemust ,et iga linna kohal hõljub kvartali suurune ketas oleks ehk palju loota ,ent praegune tulemus ajab lausa vihale.Neetud usklikud ajavad vihale.Igat saasta ja infokildu esitletakse kui
hiilgavat tulemust.Pähh.Mis kui sa helistad sõbrale ja ütled,et tued külla ja siis mööda sõitvast autost plingitad taskulambiga sõbra aknasse on siis küllatulek või?Seda enam,et sõber ei teagi et see sina olid!
Vasta
Mis te vaidlete, tulnukad saavad kontakti ametlikult võtta ainult valitsustega või ÜROga, kõiki muid enesenäitamise vorme tõlgendavad Maa riigid kui sissetungi ja võidakse sõjaga vastu võtta, nii et uskuda seda loba, et laevad ilmuvad siia sinna ilma ametliku kohtumistseremooniata on jama.
Selle tagajärjeks on kohene sõda.
Jutt muidugi ametlikest tsivilisatsioonidevahelistest kontaktidest mitte salajastest susserdamistest nagu jänkidel hallidega.

[Muudetud: 10-14-2010 VironShaman]
Vasta
Müstku saadetud esimese lingi videol on valgustäpp suuredatud kujul väga sarnane Ukraina ufoloogi videol kujutatuga.
Aerlingi postitus
http://www.para-web.org/viewthread.php?t...1#pid81249

Kas tegemist võib olla sama objektiga või mitte jääb ilmselt esialgu vaid arvamuste tasemele. Ka ei oska ütelda kas kaamera zoom ei või iga suvalise täpi suurendamisel sama effekti anda.

Kanal ABC7 videoklipil olev objekt aga paistab tõesti koosnevat polümeersest kestast ja seda täitvast gaasist -imo.

Vasta
hei hei,tuleb äram ärkida võimalikku taaka,et tulnukate arusaam valitsemis püramiidist ei pruugi olla teps mitte sama mis meil.PS! kui pista näpp sipelgapessa siis alustavad sipelgad samuti kohest sõda selle näpu omanikuga.Heal juhul tõmbab omanik näpu tagasi ja lutsib hapukat "sipelgamahla"

analoog mis?

Paljud maalasedki ei tunnista riigivõimu ja valitsemisvormi mis siis tulnukatest rääkida.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Vogon
mida siis need videod näitasid?

Videod näitasid seda, mida iga päev. UFO-d tiirutavad rõõmsalt meie kohal ringi.
Minu jaoks ka võrdlemisi igav, aga Nibiru laev veel võrdlemisi kaugel!Smile
Aga siiski üllatav, et terve internet 13.oktoobri kohta paksult videosid täis on. Siinseid poste lugedes jäi küll mulje, et just 13.oktoobril ei nähtud ühtegi UFO-t.Bleh
Leidsin et UFO-sid nähti eile ka Šotimaal, Saksamaal, väga mitmetes USA osariikides, sh San Franciscos, Ohios, lisaks 13 juhtumit Hiinas (üks juhtum eriti põnev!)ja muidugi Malaisias.
Venemaa varasemale videole keegi muidugi vastu ei saa - aga mis parata.
Kotakte tulnukatega valitsused muidugi sõlmivad meie teadmata.
Ja nagu teada - need on meie teadmata juba ammu sõlmitud - ja seepärast UFO-d siin rõõmsalt ja vabalt ringi tiirutada saavadki. See on muidugi kõigest minu arvamus. Ameeriklased muidugist mõista on täiesti kindlad, et nende lõbuks kõigest balloone ja õhupalle taevasse lastakse!Bleh
Hiinlased on natuke rohkem teadlikud ja ehmunud kogu sellest UFO buumist.
Vasta
Ja nagu teada - need on meie teadmata juba ammu sõlmitud - ja seepärast UFO-d siin rõõmsalt ja vabalt ringi tiirutada saavadki.


palun üksainuski REAALNE tõestusmaterjal sellele väitele.

99% nendest videomaterjalidest on sita kaameraga vilmitud värisevad täpikesed mis ei tõesta absoluutselt mittekui midagi.USK JA LOOTUS ei maksa samuti mittekui midagi ja on tähtsad ainult uskujale ja lootjale kuna tugevalt uskudes muudad oma aju keemilist koostist ja enamasti on see seotud endorfiini(õnnehormoon) tasemega ajus.Ehk mida rohkem teatud teemat puudutad seda õnnelikum oled.Usklik peab uskuma nagu narkar oma doosi saama.Seepärast on ka kõik täpid ka kilekotid UFOd.

Ma ei väida et UFOt pole olemas,ma väidan et suurem jagu sellest netis levivast on SAAST.
Vasta
Eriti suur saast on tegelikult see, kui on tõene video ja mingid ullikesed on nendele alla igasugu lollusi kirjutanud!:S
Aga täna siia lisatud videotel leidub õnneks ka normaalseid kommentaare.
Tahad tõendeid, siis loe Sinise planeedi projekti!
http://www.aigarsade.com/tulnukad/Sinise...rojekt.pdf

Või tutvu niisuguse teemaga nagu see siin:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=6118&page=1

Kindlasti on ka huvitavamaid teema-käsitlusi, aga nagu ma siin märganud olen, siis pikemaid sa lihtsalt läbi ei jaksa seedida.
Aga ega ma imesta, mul endalgi hakkab vahel nendest UFO-juttudest pea valutama. Eriti siis, kui peab hakkama mõnele lootusetult jonnakale skeptikule tõestama midagi, mida ei ole võimalik tõestada.
Soovin lihtsalt et sa näeksid ka kord elus UFO-sid ja ei peaks neid kilekottideks!Bleh

Vasta
Minu arust ka need mõned väikesed uffud ei olnud just midagi erilist - kui ikka tahetaks kontakti astuda, siis tuleks uffud ka suuremate märgatavamate laevadega või siis vähemalt laksuksid madalamale ja neid oleks rohkem!
Mis puutub sellesse esimesse videosse - http://www.ufo-blogger.com/2010/10/octob...ilmed.html Samasugust helklevat objekti nägime eile sõbrannaga. Aga ei saa öelda, et see oleks kuidagi muljet avaldanud....:S
Vasta
Müstik:

Kui kirjutis hakkab lausega "Järgnev dokument arvatakse olevat ühe teadlase isiklikud märkmed" siis edasist ei maksa enam lugeda.Usaldusväärset infot edastatakse pisut teisiti (ps olen selle "teosega"tutvunud juba ammu)

Avalikustamise projekt...jah tore oleks! Ma toonitan veelkord;et ei ole skeptik vaid 25a jooksul millega olen selle teemaga kokku puutunud tõsisemalt ei ole veel olnud võimalust näha midagi mis panek pead vangutama ja konstateerima NAD ON SIIN. Ja valet,vassimist kuulsusejanu,skisofreeniat on lihtsalt enamus sellest.Kohutavalt valus on uskuda 5 a millesegi ja siis pettuda.Neid näiteid võib tuua sadu.

Soovin lihtsalt et sa näeksid ka kord elus UFO-sid ja ei peaks neid kilekottideks!

Olen näinud orbiidil liikuvaid inimese loodud masinaid ja objekte mis liiguvad samamoodi ja siis muudavad suunda 90 kraadi.Teades ,et inimese loodud masinad seda ei tee.Mida see info mulle annab? UFO jah UFO see on valgustäpp mis liigub ja muudab suunda,ei enamat. Ei tea et oleks valguse laevastik või aldebaraani nohikröökur kes tuli inimkonda sööma.

Ehk siis kõik need "UFO" videod on hetkel suuremad ja väiksemad valgustäpid mingit tegevust sooritamas. EI ENAMAT.

Lähikontaktiga on teised lood.Ent palun tokumente.? kas on keegi esitanud EI.

Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Tahad tõendeid, siis loe Sinise planeedi projekti!
http://www.aigarsade.com/tulnukad/Sinise...rojekt.pdf

Või tutvu niisuguse teemaga nagu see siin:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=6118&page=1

Müstik, sul on veider arusaam sellest mis asi on tõend. Antud juhul(nendest videotest rääkides) ei saa ju loogiliselt võttes mitte mingisugune jutt tõendada seda, mis need konkreetsed täpid taevas on. Ühe asja "tõestus" ei tõesta automaatselt teist ja kolmandat asja. Neil videotel nähtavate lendavate valgustäppide olemuse väljaselgitamiseks saab kasutada ainult selles videos olevat informatsiooni.
Samuti iga inimene järeldab erinevatest faktidest erinevaid asju, sellepärast ongi nii, et osad inimesed on "skeptikud" ja osad "uskujad"...asi pole mitte selles, mida või kui palju üks või teine lugenud/uurinud on(ja üldse ei pruugi nii olla, et skeptik on vähem ja uskuja rohkem), vaid selles mida ja kuidas loetust/uuritust midagi järeldatakse.
Tihtipeale näib, et sa suhtud kahtlusele kalduvatesse inimestesse otsekui ignorantidesse, kes lhtsalt pole nii palju lugenud kui sina...seda järeldades sellest, et ta sinuga osasid veendumusi ei jaga...
Enam vähem, et "minuga samasid asju ei usu, järelikult on loll!"

Mis puutub aga sellesse 13. oktoobripäeva, siis...
...esiteks: Kas pole natukene ülbe arvata, et ainult see väikese Eestimaa parafoorum ainukesena sellest päevast ja ennustusest teadis...kindlasti leidus kõikjal maailmas hulganisti kõiksugu fanatte, kes mobiilikaameraga taeva all ringi jooksid ja igat liikuvat täppi filmisid...pole ebatõenäoline, et nii mõnigi sai tõsise trauma nähes näteks sidesateliiti pea kohal liikumas ja haihtumas(nad teevad niimoodi)...uskumine on võimas ja tihti mõistust moonutav seisund.

...teiseks: Kas sa pole kindel, et sa selle päeva lähistel pole natukene rohkem aega kulutanud youtube's otsingusse kuupäeva "13.10.10" või märksõna "UFO" kirjutades...
Pole sugugi objektiivne arvata, et sellel päeval kuidagi rohkem UFO'sid näha oleks olnud...
Ideaalis oleks hea, kui kusagil leiduks mingisugune "UFO" nägemiste kronoloogiline register, kuskohast siis saaks vaadata, kuidas tiheduskõver päevade, kuude ja aastate lõikes lookleb.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Alex Jonesi 48 tunnine raadiosaade 18. ja 19. oktoobril Aztecca 12 7,171 09-05-2021, 16:20
Viimane postitus: Tyto Alba
  Saksa ufouurija: tulnukad hõivasid NASA automaatjaama djfreeze 23 9,701 17-12-2010, 17:27
Viimane postitus: Müstik
  Tulnukad saadavad Twitteri-stiilis sõnumeid Cassiopeia 4 3,213 24-07-2010, 23:47
Viimane postitus: Preilikass

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat