• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lumeinimesed
#1
on väidtavalt nähtud suurt ja karvast elukat alpides ja muudes mägedes.
Kuskilt kuulsin et teadlaste arust on see uus Ahvi liik mida pole veel avastatud kuid see on ainult teadlaste arvamus kuna kindlaid tõendeid neil pole.

Kas te usute, et lumeinimesed on üldse olemas?
isiklikult usun kuid väikese kahtlusega sest viimasel ajal pole neid enam nähtud.
Äkki on välja surnd?

Muudetud: 8-6-06 kell 13:54:52 Hallucigenia
Vasta
#2
Täiesti võimalik. Samas võib ju lumeinimene olla mingi geneetiliselt muundunud inimene, kes on kohastunud karmide tingimustega eluks külmades mägedes. See on muidugi väga utoopiline oletus, kuid miks ka mitte.
Vasta
#3
olen nõus teie mõlema väidetega ja usun, et kuskil ikka mõni sihune olevus ringi luusib
Vasta
#4
Olen samal arvamusel, kuigi ma pole nende olemasolus nii kindel kui UFO-de olemasolus..
Vasta
#5
Jaa, mina isiklikult usun, et nad on olemas. Muidugi on kõik segunenud kuulujuttude ja väljamõeldistega ja pettustega.
Isegi kinni on võetud üks elukas. Telekas näitas kunagi isegi video kuidas ameerika sõjaväe kopter lendas mingi suur karvane inimese moodi olend võrgus. See kõik oli mingis d¾unglis. Ma ei mäleta täpselt. Aga kas neid just kuskil alpides leidub selles ma isegi natukene kahtlen, sest siis oleks mingeid suuremaid juhtnööre leitud kah ma arvan aga d¾ungel on ju selline suur ja puutumatu osa kus paljudes kohtades pole inimese jalg veel käinudki. Kunagi sattusin veel sellisele leheküljele nagu www.untoldstories.com aga seda vist enam ei eksisteeri, igatahes tookord oli seal mingi viga ja enam ma pole seda lehekülge leidnud, nagu mingi müstika. Muidu seal oli vääga paaalju huvitavat. Mingist koopast leiti mingi ma ei tea mis elukas, kuid mulle meenutas ta ühte tulnuka liiki.
{stu
Vasta
#6
ma kaldun Kali arvamust jagama et pigem kuskil dzunglis vaikselt tatsab ringi selline olevus
Vasta
#7
eks ta mingi inimahvi haruldane liik ole, mis praeguseks juba pea täielikult välja surnud.
Vasta
#8
ise usun ka et on, mõned nädalad tagasi nägin uudistes ka et kusagil alpides või siberis täpselt ei mäleta leiti jalg. Mis oli kinni külmunud selline suur ja peris karvane.
Vasta
#9
Venemaal Alta vabariigis võib lähemal lahvatada jetiotsimisbuum, sest kohalik ajakirjandus avaldas väidetavalt lumeinimesest tehtud foto.

Tabloidis Postskriptum ilmus foto, mille tegi Poola turist Wojciech Grzelak Altai mägedes Ust-Koksinski rajoonis. Traditsiooniliselt kehva kvaliteediga fotol on näha poolaka eest põgeneva suurekasvulise olendi piirjooni. Matkaja väitel kohtas ta “võõrast” mägedes kogemata.
Ühe versiooni kohaselt on fotol jäädvustatud karu, kuid Altai krüptozoloogid näevad olendi näos inimese nina ja huuli.
Vasta
#10
minu teada asuvad nad kõrgetes ja suurtes mägedes, ka samuti väikestel saartel, ma olen pilte näinud nende jalajälgedest, see on 2x suurem kui inimese oma ja nimi on neil Jeti
Vasta
#11
Irw, hea teema Laugh aga para see on jah Smile Mina ei usu jetidesse, vaid usun sellesse, et meie esiisad olid küllaltki hea suuvärgiga ja nii muutusid (jää)mõmmid kui ka orangutangid, gorillad järsku lume inimesteks Smile
Vasta
#12
Tsitaat:Esialgne postitaja Sh4dow
... ja nimi on neil Jeti
That's new! 10 points!
Vasta
#13
Aga äkki on tegu hoopis tulnukatega. Äkki külastavad meid mingisugused suurjalgsed karvased tulnukad.
Kõik võib olla võimalik.
Vasta
#14
kui lumeinimene elab kuskil, kus iganes, kus on lumiBleh
aa tekib kysimus mida ta s88b?
lund v6i inimesi?
sest onju lumeinimeneBleh

aa ise kyll sellesse ei usu, kui oma silmaga ei n2e, siis ei usu ikka paljusid asjuSmile
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja calitry
Olen samal arvamusel, kuigi ma pole nende olemasolus nii kindel kui UFO-de olemasolus..

Sama siin UFOdes olen 99,9 protsenti kindel aga lumeinimestes nii 60-70
Aga ta võib olla dinosauruste ajast vms.
Väidetavalt surid dinosaurused ,sest hakkas "jääaeg".Ehk siis jäid lumeinimesed ainsana ellu ja kohanesid külmaga.Aega mõõda on nendele karvad kasvanud jne...Irw ma ise ka eriti ei usu oma juttu....
Vasta
#16
Kaua jääaeg kestis? oi krt mode kohta ikka väga loll....

See et nad arenesid jääajal mingitest enne elvatest elukatest on minu arust täitsa hea mõte...

Lumeinimene.....jääkaru....minu arust on neid kujutaud sarnastena...Jääkarusid ümbritseb kah lumi...ometi leidub neile toitu...
Vasta
#17
Usun, et kunagi nad tõesti olid aga sellel sajandil on välja surnud. Myby mõned üxikud veel alles. Teooria aga selline, et evulutsiooni käigus arenes välja lume-ahv kellest edasi siis mingi peaaegu neanderdallase tasemega jeti.
Vasta
#18
http://ajaviide.delfi.ee/news/teadus/art...id=6360814 <----- hmm.Kahju et nad seda pilti polnud seal avaldanud.Mis teie arvate on tegu jääkaru või lumeinimesega....Ise ma veel ei teaBleh

[Inimene]
Vasta
#19
http://freespace.virgin.net/brian.goodwin/bigfoot.htm
Kabandan 2 posti pärast aga see huvitav link.Seal pilte ka

EDIT:Mul igav..
[Pilt: yeti1.jpg]

[Teadet on muutnud 16-1-2004 postitaja Inimene]

[Teadet on muutnud 16-1-2004 postitaja Inimene]
Vasta
#20
emm..:
http://www.n2.net/prey/bigfoot/images/0_oregonBF.jpg
Mulle hakkas meeldima yodalri teooria, et lumeinimene on lihtsalt lume-oludega kohastunud suur ahv. Miks mitte?
Vasta
#21
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
emm..:
http://www.n2.net/prey/bigfoot/images/0_oregonBF.jpg
Mulle hakkas meeldima yodalri teooria, et lumeinimene on lihtsalt lume-oludega kohastunud suur ahv. Miks mitte?

ehtne orangutang

Muidu, ma usun ka et lumeinimesed, kui selliseid on olnud või on, on järjekordne väljaarenenud inimahvi liik. Ma ei välista ka, et nad on neandertallaste järeltulijad.
Vasta
#22
Tegelt see oleks küll loogiline: kuna just selgus, et inimene pole neandertaallase järeltulja, võib mingi teatud ahviliik olla..

Tegin natuke uurimist ning leidsin, et neandertaallased elasid järgmistes paikades:
The Neanderthals were an ancient race of people who inhabited Europe, the Near East, Central Asia, and probably western Siberia far back in prehistory. The earliest fossil remains of Neanderthals come from Europe and are more than 200,000 years old.

Kui inimesed hakkasid tihedamalt asustama erinevaid paiku, siis Siber ja Himaalaja mäed on jäänud suhteliselt asustamata, see oleks küll hea koht neandertaallastele pageda ja siis vaikselt edasi areneda. Kohastuda lumega jne..

edit: lisan ühe lingi, kus samast asjast räägib:
http://www.burlingtonnews.net/bigfootorigin.html


[Teadet on muutnud 28-1-2004 postitaja Tutanhamon]
Vasta
#23
http://www.burlingtonnews.net/cliffcrook.jpg
See pilt on sulaselge võltsing. Esiteks on see nn jeti seal pildil lausa poseerinud. Teiseks on rohukõrred seal kole suured ja on selgelt aru saada, et see on mingi pisem nukk. Tagaplaan on ka udune nagu oleks seal mingi sein.
Vasta
#24
Inimese nägemismeel on pikk jada protsesse.
Lisaks "nägemisspektri" piiratus.

Üheks versiooniks on lumeinimeste, kollide ja teiste elukate võime inimese nägemismeelt mõjutada, sellest siis pigem jälgede nägemine kui muidu küllaldane pealetrehvamine. Lihtsam on ehk tundlikuma aparatuuriga laiaulatuslik pidev jälgimine, aga tulemused pakuvad - pakuksid kindlasti sõjatehnika loojatele huvi, seega mitteavalikustamine on loomulik asjade käik meie ühiskonnas.
Vasta
#25
Nu seda et nad suudavad meie nägemist mõjutada nüüd küll ei usu. Nad hoiavad lihtsalt madalat profiili. Ega jookse mööda tänavaid ringi. Ning arvestades nende vähesust on ka see ju mõjuv tegur miks me neid ei näe...
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat