•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lumeinimesed
#51
No selles dokumentaalis teadlaste arvates parima video jetil oli tõmblukk selja peal. Laugh
Vasta
#52
Milline see kõigeparem video oli? Üks parimaid clipe mis ''suurjalast'' filmitud on oli kui ma ei eksi 60'ndatel. Kui me räägime samast clipist siis teadlased on selle kohta öelnud: Lindil on näha olendi masiivsete lihaste liikumist, kostüümiga seda ei näeks.
Vasta
#53
Noh mina ise arvan, et tegu on ehk neandertaallastega, kes on ellu jäänud. Kindlalt on olemas, kahjuks ise veel näinud pole Smile
Vasta
#54
See tõmblukuga jeti on siin: http://www.youtube.com/watch?v=OA4WFFb0qqA

Aga seal dokis oli ka mingi katkend üle kahe meetrisest kujust kes jooksis raskel maastikul väga kiiresti, siis kutsutigi maailma üks kiiremaid sprintereid samal maastikul jooksma ja oh imet, ta ei suutnudki nii kiiresti joosta kui see olend filmis. Kui see oligi kostüümis inimene siis pidi ta igatahes VÄGA heas vormis olema.
Vasta
#55
Oot oot!? Kust sa võtsid ,et sellel videol on kostüümiga inimene? Just seda videot analüüditi arvuti võimalustega ja jõuti järeldusele ,et tegu ei ole kostüümis inimesega...
Kui ma nägin kanal 2 jetidest dok filmi, siin tehti jeti video põhjal katse kus sportlane jooksis sama raja läbi mis bigfoot'gi jooksis ja seal ütles küll ,et mees jooksis 27 km/h kuid ahv ainult 13km tunnis ja nende sammu kaugus oli ka väga erinev, jooksjal oli see 2m aga bigfootil 1.3m
Vasta
#56
Ei ei, mul on kinldalt meeles, jeti oli kiirem kui jooksja, ja sellel video omal oli tõmblukk selja peal, vaata hoolega selga...
Vasta
#57
mina isiklikult ei usu, et lumeinimesed on olemas(H)
Vasta
#58
Tänane Postimehe uudis: Ekspeditsioon asub lumeinimest otsima.

Tsitaat: Järgmisel kuul asub ameeriklaste ekspeditsioon USA loodealadel lumeinimese olemasolu kohta teaduslikke tõendeid otsima.
Ekspeditsiooni juht Matthew Moneymaker ütles, et nende otsingud keskenduvad Marquette'i maakonnale, kus väidetavalt on selle olendi kohta kõige rohkem informatsiooni, kirjutab AP.
"Püüame leida vettpidavaid tõendeid lumeinimese olemasolu kohta. Kohtume ka kohalike elanikega, kes väidetavalt on viimasel ajal seal piirkonnas lumeinimest ise näinud või on kuulnud, et keegi teine on näinud," lisas Moneymaker.
Ta jätkas, et suurema osa teadlaste arvates on lumeinimese puhul tegemist lihtsalt kohaliku folklooriga."Siiski leidub ka neid, kes ei pea lumeinimest müüdiks, vaid püüavad tema kohta tõendusmaterjali otsida," ütles uurija. Moneymakeri sõnul on siiani USAs ja Kandas lumeinimest otsinud umbes 30 ekspeditsiooni.
Zooloog Grover Krantsi arvates võib lumeinimese puhul olla tegemist gigantopithecusega, primitiivse inimesega, kes elas kolm miljonit aastat tagasi. "Suurem osa teadlastest peab lumeinimese uurimist pseudoteaduseks, kuna siiani puuduvad kindlad andmed selle kohta, kas see kummaline olen eksisteerib või mitte," lisas Krantz.
Vasta
#59
Romeo: "Siin maailmas on niipalju niisugust, millest teie filosoofial aimugi ei ole, Horatio."
Või midagi taolist. Mõte jääb igatahes samaks.
Nii et usun küll lumeinimestesse kah.

edit: Enam-vähem. Kuigi tegelikult ütles seda Hamlet:
"There are more things in heaven and earth, Horatio,
Than are dreamt of in your philosophy." Aga ega see head ütlemist muuda.

Muudetud: 24-10-07 kell 13:30:47 Hallucigenia
Vasta
#60
Tsitaat:Algselt postitas: Mammu
ainutl Texases võivad olla lumeinimesed.
Olgu Texases või kus iganes, varsti hakkame neile kõik jahti pidama. Ja Nessile kah. Google Earthi abil.
Vasta
#61
ma arvan, et lumeinimese puhul on tegu nii kaua levinud legendiga, kui äkki ka tegeliku mets inimesega.
sarnased inimliigid, st. neandertaali inimene ja püstine inimese viimased teadaolevad skeletid on 28 000 aasta tagant. kui kaua elasid nad tegelikult, kas on tõenäoline, et muistendites säilis mingi jälg teisest inimliigist? äkki ei surnudki nad kuskil kõrvalises kohas välja? arvestades seda, et neandartaali inimese aju maht oli suurem kui meil ja samas karmidele tingimustele paremini kohastunud, oskab ta ka kindlasti kontaktidest oma põhilise vaenlasega paremini hoiduda, kui ükski metsloom.
hiljuti avastatud florense inimene elas veel 150 aastat tagasi ja peetakse võimalikuks, et ta polegi välja surnud. ma usun, et siin võib sarnane liik kuskil ikka veel eksisteerida ja vähesed kontaktid aitavad toita legendi ja põhjustavad lumepallina ka võltsinguid.
Vasta
#62
võibolla on see kõik yks suur pettus ja lihtsalt raha välja pressitud selle pettusega...aga ei tea.mul on yks film jetist aga jah see on vist fantaasia..lugu räägib väikesest jetist mägedes..ema, isa,laps läksid mägedesse puhkama.panid telgi pysti ja läksid matkama, kuid selle ajal läks jeti nende telki ja jäi sinna magama ja kui nad tagasi tulid(pere),siis hakkasid nad sööma ja jeti oli kotti pugenud magama jne...nad läksid koju ja siis hakkas see jeti seal pahandusi tegema....ma ei viitsi rohkem.aga jah ise m´uidu usun nendesse
Vasta
#63
Kanadas nähti väidetavalt lumeinimest.
http://www.elu24.ee/?id=23588
Vasta
#64
Lihtsalt jutujätkuks...
1978 aastal olime kaks nädalat Abhaasias, täpsemalt Suhhumis. Läksime tüdruksõbraga seiklema ja eksisime linnalähedal metsastes mägedes ära. Enne pimedaks minekut kuulsime järsku tugevat ahvikisa või midagi sarnast....Hetkeks nägin umbes paarikümmne meetri kaugusel suurt tumedat kogu puu taha tõmbuvat. Edasi oli vaikus. Ei osanud nagu midagi arvata, ehmatasime ainult natuke. Järgmisel päeval rääkisin pererahvale ( abhaasid ) ja küsisin nende arvamust. Vaatasid mind nagu lihtsameelset ja ütlesid, et see oli kindlasti metsinimene almast. Kohalikud jahimehed pidid neid suhteliselt sageli kohtama....Pakkusin küll omalt poolt varianti ,et äkki oli mõni ahv Suhhumi ahvikasvatusest lahti pääsenud aga pererahvas ainult naeris sellepeale. Ma kuulsin siis üldse esimest korda, et selline elukas võib maailmas olla....Kui nüüd küsite, et miks ma puutaha järele vaatama ei läinud siis vastan. Läksin küll kui olin toibunud aga praktiliselt puutagant algas kuivanud ojasäng mis suundus mäest alla. Seda kasutasime ka mägedest pääsemiseks, eeldasime, et jõuame kindlasti mereni välja. Jõudsimegi.
Vasta
#65
Olen nonde "inimkoletiste" kohta lugenud natuke. Olete siin mõningad asjad segamini ajanud. Kõik nad ei ole üks liik, jagunevad - Suurjalg, Sasquatch, Jeti, Vene Suurjalg ja on veel teadmata olendeid.
nn. "lumeinimesi" on kohatud ülemaailma. Kindlasti on üks suur osa nendest kohtumistest ka ettekujutus või pettus kuulsuse eesmärgil, aga kindlasti on seal ka oma tõepõhi all.
Esiteks küsiks siis nii, nö. "inimkoletiste" piirkonnas elavad pärismaalased teavad nende kohta nii mõndagi. Nad on täiesti kindlad nende olemasolus. Pärismaalased ei hooli ju kuulsusest, rahast, nad on ausad. Miks nad peaksid valetama?
Siis mõningad kurikuulsad tõendid "inimkoletiste" kohta:
on leitud väga pikk jalajälgede rada, mida olevat astunud siis Suurjalg. Miks ei võiks see olla võlts:
1) jalajälgedel on eristada varvaste asendite muutumist, päris raske ju sellist võltsingut teha või mis?)
2) jalajälgedel on eristada karvkatte jälgi.
3) Oletame, et kellelgi oli seljas Suurjala kostüüm ja ta sammus tolle pika maa, st. et ta seljas pidi olema ~200 kg. kostüüm, et jätta selliseid jälgi.
4) ja viimaks, kõige vettpidavam tõend- juhul kui see oli võltsin, siis pidi olema võltsija profesionaalne anatoomik. Nimelt üks teadlane arvutas välja päka kauguse kannast ning kuju, juhul kui selline olevus peaks olemas olema. Tal võttis see aega üle 2 kuu. Lõpptulemuseks oli see, et jalajäljel kattus tema uurimustele 100%.

Siis too kuulus lindistus:

[Pilt: patframes.gif]
Juhul kui see on inimene kostüümis, siis pidi ta kaaluma ligi 199,5 kg ja olema üle 2 meetri pikk...

Lisaks on veel mitmeid tunnistajaid, kes on näinud Suurjalgu oma silmaga ning on isegi ka teada "Suurjala inimrööve" kust on eluga pääsetud.

Üks huvitav lõik :
"Kas jetid, yowie'd ja suurjalad pärinevad paralleelsest maailmast, mis mõnikord juhuslikult meie oma riivab?" Sel juhul oleks tegemist juba nn. aknaefektiga, mida ma hästi ei usu, sest meie väiksel planeedil on siiski veel nii palju seni külastmata metsikuid alasid...

[Muudetud: 2-28-2009 Elderm]

[Muudetud: 2-28-2009 Elderm]
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas kal
Jaa, mina isiklikult usun, et nad on olemas. Muidugi on kõik segunenud kuulujuttude ja väljamõeldistega ja pettustega.
Isegi kinni on võetud üks elukas. Telekas näitas kunagi isegi video kuidas ameerika sõjaväe kopter lendas mingi suur karvane inimese moodi olend võrgus. See kõik oli mingis d¾unglis. Ma ei mäleta täpselt. Aga kas neid just kuskil alpides leidub selles ma isegi natukene kahtlen, sest siis oleks mingeid suuremaid juhtnööre leitud kah ma arvan aga d¾ungel on ju selline suur ja puutumatu osa kus paljudes kohtades pole inimese jalg veel käinudki. Kunagi sattusin veel sellisele leheküljele nagu www.untoldstories.com aga seda vist enam ei eksisteeri, igatahes tookord oli seal mingi viga ja enam ma pole seda lehekülge leidnud, nagu mingi müstika. Muidu seal oli vääga paaalju huvitavat. Mingist koopast leiti mingi ma ei tea mis elukas, kuid mulle meenutas ta ühte tulnuka liiki.
{stu
Arvatavasti juba ameerika või keegi ruttu kinni mätsind selle lehkülje
ja lehekülg ise läinud.
Vasta
#67
Nad võivad ju täiesti vabalt olemas olla, ainult et oskavad ennast kuradima hästi varjata Laugh Ja video tundub väga ehtne.
Vasta
#68
Tsitaat:Algselt postitas Lithium
Nad võivad ju täiesti vabalt olemas olla, ainult et oskavad ennast kuradima hästi varjata Laugh Ja video tundub väga ehtne.


Sama mõte. Kindlasti on lumeinimesed olemas, lihtsalt inimhinged ei satu kuigi tihti sinna, kus nad pesitsevad, kindla peale nad loomulikult ka varjavad ennast, indeed.
Vasta
#69
Osa lumeinimesi on ma arvan,et mingid kohalikud šamaanid,kes ei taha neile omale teadaolevail põhjustel tsivilisatsioonis elada,ning elavad vabas looduses .Karvkate loomulikult kasukas sooja hoidmiseks seljas.
Vasta
#70
Lumeinimeste puhul on siiski registreeritud teatud füsioloogilisi erinevusi võrreldes inimestega, näiteks sammu pikkus, jalajälje kuju ja arvatav mass.
Pigem saab olla tegu paari eraldatud inimese saadud järeltulijatega, kel on arenenud teatud teisesed tunnused.
Sellest hoolimata on hiljuti ka saadud kätte teatud määral DNA-d arvatava lumeinimese karvadest(USA-s kusagil), mille järgi see isend pole ükski hetkel tuntud loom.
Vasta
#71
Tsitaat:Algselt postitas Metavo
Lumeinimeste puhul on siiski registreeritud teatud füsioloogilisi erinevusi võrreldes inimestega, näiteks sammu pikkus, jalajälje kuju ja arvatav mass.
Pigem saab olla tegu paari eraldatud inimese saadud järeltulijatega, kel on arenenud teatud teisesed tunnused.
Sellest hoolimata on hiljuti ka saadud kätte teatud määral DNA-d arvatava lumeinimese karvadest(USA-s kusagil), mille järgi see isend pole ükski hetkel tuntud loom.


Minu mäletamist mööda oli sellest saade ka isegi Kanal2-s, kui näitas teadlaste hämmeldunud nägusid sellest, kui nad ei leidnud mitte ühegi teise elukaga vastavat jalajälge jne. Küll katsetasid seal ka erinevate ahvidega ja ka vist inimestega, ent kui lõpuks teada saadi, et vaat ei olegi arvatavaga seotud, siis teadlaste hämmeldunud pilk oli üsna hindamatu.
Vasta
#72
Mina isiklikult arvan, et Bigfoot'id ja Lumeinimesed on loomad, ahvi sugulasedSmile Ma ütleksin, et nad on sõbralikud.Laugh
Vasta
#73
kui keegi on näinud multikat The Real Adventures of Jonny Quest (kunagi ammu aega tagasi jooksis telekas) siis seal oli kah üks osa lumeinimestest(ei mäleta enam mis hooaeg või mitmes osa). Bleh Sealt tuleb kah üks võimalus mis need tegelased olla võivad wink
Vasta
#74


Legendaarne lumeinimene on leitud?

Selles loos pakutakse ühte varianti lumeinimesest.
Igaühe otsustada, kellega on tegemist Smile


Artikkel ja video ise SIIN.






[Muudetud: 1-7-2010 kulfing]
Vasta
#75
Kirde-Nepalis asub Kantsendžanga mägi. Piirkond on keelatud ala ja suuresti uurimata.
Seal on väga tihti nähtud Himaalaja lumeinimest ehk jetit.
John Keel on jutustanud mitmest vahejuhtumist jetidega selle mäe juures.

Järgneval lingil peaks need lood kirjas olema ja lisaks veel videosid lumeinimestest ja ka see liikuv pilt, mis eespool:

http://www.anomalymagazine.com/category/yeti/


[Muudetud: 23-3-2010 Müstik]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat