Teema hinnang:
  • 2Hääli - 4.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kvantripats
#76
Ja kraaklemine kestku!
Vasta
#77
Küll nii on ikka mugav kirjutada kirju. Paned mingi pika, vastuolulise artikli foorumisse, seejärel aga mainid, et kõik kes nüüd sulle vastavad, on tavalised kraaklejad. Mõnu võimalus oma sõnu mitte süüa ja mõtlevaid inimesi juba eos vaigistada.
Vasta
#78
See ripatsimüük hakkab meenutama juba Hertsogi ja Kuninga libaetendusi raamatust Tom Sawyeri ja Huckleberry Finni seiklused Laugh. Need kes on vidina juba ostnud reklaamivad seda juba sellepärast, et ka teised oma ämbri saaksid Laugh ?
Millegipärast arvan, et selle vidina mõju on sama tuntav kui ööbiku hõrk maitse ööbiku ja elevandi süldis (1 ööbik : 1 elevant).
Vasta
#79
Nüüd saab Matrix teema kohta uue statistika teha, kuna mina olen ripatsiga kokku puutunud. Ise ma teda ei oma, kuid mitmeid kordi olen testimistes osalenud. Ja uskuge või mitte, tal on mingi võim olemas küll ( usuline, x HZ, mida iganes) Miks ma teda siis ise ei oma? Ootan kingituseks :-)
Vasta
#80
(13-01-2011, 22:47 )Mailis Kirjutas: Nüüd saab Matrix teema kohta uue statistika teha, kuna mina olen ripatsiga kokku puutunud. Ise ma teda ei oma, kuid mitmeid kordi olen testimistes osalenud. Ja uskuge või mitte, tal on mingi võim olemas küll ( usuline, x HZ, mida iganes) Miks ma teda siis ise ei oma? Ootan kingituseks :-)

Lugesin hiljuti para-wikist merivälja objekti kohta:
http://et.para-web.wikia.com/wiki/Meriv%C3%A4lja_objekt
ja sealt üks väljavõte:

...Tajueksperte professor Jaan Huik korraldas katse, mille käigus tahtis järele proovida, kuidas inimesed imetükikesele reageerivad. Varasemast oli teada, et ühel minevat käsi kuumaks, teisel külmaks, kolmandal hakkavat otsekui nõeltega näpuotstes torkima.

Katseks võttis Huik TV-antenni tükikese, mingi rauakamaka ja neli tordikarbi kaant ning peitis asjad karbikaante alla. Kolmanda alla jäi tükike "objektist" ja neljas jäi kontrolli mõttes tühjaks. Inimestel läks käsi kuumaks või külmaks ka tühja karbi kohal. Mitte mingit erinevust Merivälja tükikese ja teiste tajumisel polnud. Huigi sõnul pole ka imestada, sest kui inimene hakkab pöörama tähelepanu sellele, mida usub, siis paljud senised aistingud jõuavadki teadvusse....

Kui teha mingi vidin, mis on piisavalt usutava välimusega, mõelda sellele kena jutt ja leida need inimesed kelle käes see "töötab", siis nende inimeste abil on võimalik juba laiemat turusegmenti haarata. Muidugi on võimalik sellised inimesed ka osta aga kindlasti töötab eelmine variant paremini.

Tegelikult kasutatakse samu nippe turunduses laialdaselt ja aju-uuringud üldse on reklaaminduses väga tähtsal kohal.
Vasta
#81
:-) Teiega siin juba igav ei hakka, aitäh.
Jah, nii see on, et võtad aga miski 'tükikese' ja usud. Aga miks te seda siis ei kasuta?
Hommikul ärkad, jood alustuseks klaasi vett ( ise mõeldes, kuidas see vesi on sinule kõige tervislikum vesi üldse, armastusega sinu kehale) ja mõjub. Järgmisena teed võileivakese ja kohvi ( ise mõeldes, kuidas see toit sulle energiat annab ja mõjub) järgmisena jõuad tööle ( ise mõeldes, küll on tore päev ja annan endast parima, naeratustega, murrad rutiini, jne, ja mõjub), lõunal käies ( see on tervislik toit ja armastusega minu kehale ja vaimule ja mõjub), koju jõudes ( nii hea, et mu pere on olemas, ilus naine ja mõjub), jne, jne. Arvate, et see on koormav tegevus? Et liiga palju peab mõtlema, siis piisab tõesti, et paned endale pudelikorgi kaela ja usud sellesse, et see korgike kõik selle töö sinu eest ise ära teeb ja osaliselt teebki, kui sellesse kenasti pühendunult usud.
Mina valisin selle esimese variandi :-) (naeratama korgike sinu eest kahjuks ei hakka)
Vasta
#82
(14-01-2011, 11:19 )Mailis Kirjutas: :-) Teiega siin juba igav ei hakka, aitäh.

Järgmisena teed võileivakese ja kohvi ( ise mõeldes, kuidas see toit sulle energiat annab ja mõjub)

Palju tervislikum oleks siis juba kohvi juues ja võileiba nosides mõelda, et sööd putru või puhtaid puuvilju. Bleh
Vasta
#83
(14-01-2011, 11:19 )Mailis Kirjutas: :-) Teiega siin juba igav ei hakka, aitäh.
Jah, nii see on, et võtad aga miski 'tükikese' ja usud. Aga miks te seda siis ei kasuta?
Hommikul ärkad, jood alustuseks klaasi vett ( ise mõeldes, kuidas see vesi on sinule kõige tervislikum vesi üldse, armastusega sinu kehale) ja mõjub. Järgmisena teed võileivakese ja kohvi ( ise mõeldes, kuidas see toit sulle energiat annab ja mõjub) järgmisena jõuad tööle ( ise mõeldes, küll on tore päev ja annan endast parima, naeratustega, murrad rutiini, jne, ja mõjub), lõunal käies ( see on tervislik toit ja armastusega minu kehale ja vaimule ja mõjub), koju jõudes ( nii hea, et mu pere on olemas, ilus naine ja mõjub), jne, jne. Arvate, et see on koormav tegevus? Et liiga palju peab mõtlema, siis piisab tõesti, et paned endale pudelikorgi kaela ja usud sellesse, et see korgike kõik selle töö sinu eest ise ära teeb ja osaliselt teebki, kui sellesse kenasti pühendunult usud.
Mina valisin selle esimese variandi :-) (naeratama korgike sinu eest kahjuks ei hakka)

12 points! Ise valisin ka selle tee. Maailm on meeletult muutunud.
Vasta
#84
säga, ükskõik, mida sa ei tee- kõik saab alguse sinu mõtlemisest.
näiteks seegi, et tuleb mõte kanepit popsustada.
nii ehk naa lõpuks teebki inimene ise oma mõtetega kõik ära.
Vasta
#85
Jah, teeb muidugi, ent selle asemel, et osta tuhandete eest kivi, mille saaks korjata ka igast Eestimaa rannast, võikski korjata kivi kuskilt Eestimaa rannast.

Point lihtsalt selles, et inimesed ei oska väärtustada mittemateriaalseid kulutusi, vaid ainult materiaalseid, seega paarituhande raha liigutamine ühelt kontolt teisele on inimese jaoks suuremat väärtust omav kui paarisaja eest kuskil ilusas rannas õige kivi üles otsida.
Vasta
#86
Just.
Vasta
#87
Annan ka omapoolse panuse siia teemasse, küll kopeeritud kujul neti avarustest, aga siiski..

Jaapanlaste nano-tehnoloogial baseeruvad Kvantripatsid, mis võimendavad skalaar-energiat. Grupp jaapani teadlasi avastas, et naturaalseid mineraale sisaldav vulkaaniline laava muundab liikuva energia vajalikuks koguseks energiaks, mida meie keha vajab. Ripats koosneb 70-st erinevast mineraalist ja kristallist, mis asetsevad läbisegi õhukeste kihtidena. Mineraalide ja kristallide kokkusulatus-tehnoloogia tekitab kiirendatud energia üleviimise luues kauakestva loomuliku skalaarenergia (vaakumenergia, nullpunktienergia) resonantsi.

FusionExceli skalaarenergia Kvantripatsil on võime struktureerida joogivett.
Seda on kinnitanud ka Dr. M.Emoto oma uuringutes skalaarenergiast ja Kvantripatsi toimest.

Ripats on kui suurendusklaas, mis võimendab skalaarenergiat, tugevdades niimoodi keha biovälja. Skaraalenergia on statsionaarne energia, mis ümbritseb meid igal pool ja pidevalt.

Kvantripatsi kasutegurid: * Tugevdab immuun-ja endokriinsüsteemi * Parandab vereringet * Leevendab põletikke * Hävitab viirusi ja baktereid * Suurendab energiataset * Aeglustab vananemist * Soodustab toitainete omastamist * Parandab keskendumist * Paraneb tähelepanuvõime * Aitab võidelda vähirakkudega * Korrastab vee struktuuri * Taastab vee elujõu * Kaitseb DNAd kahjustuste eest * Vähendab stressi * Korrastab unehäired*

Kuidas kvantripats mind aitab?

Sa tunned end palju energilisemana, keskendunumana, sul ei teki nii kergelt
peavalusid ning sa tuled paremini toime stressiga. Igasugused valud peaksid
pikkamööda kaduma. Mõnedel inimestel suureneb söögiisu.
Need, kes kandsid seda magades, leidsid, et nad suudavad magada sügavamini.

Millest on see ripats valmistatud?

FusionExcel´i kvantripats on jaapani tehnoloogial põhinev, valmistatud naturaalsetest jaapani vulkaanilistest mineraalidest, millele on lisatud veel 70 mineraali.

Kui kaua skalaarenergia kestab?

Skalaarenergia eksisteerib koos meiega aegade algusest peale. See ei kao kuhugi. Sinu Kvantripats ei kaota mitte kunagi oma energiat.

Kas tulemusi peab kaua ootama?

Efekt biovälja tugevusele, tasakaalule, paindlikkusele ja elektromagnetkiirgusele on kohene, seda on katsetega kinnitatud. Teiste tulemuste ilmsikstulek võib võtta pisut enam aega.

Kas me suudame tulemusi tagada?

EI. Me ei saa garanteerida mingeid tulemusi. Energiatasemed, olgu siis positiivsed või negatiivsed, on erinevatel inimestel erinevad. Meie bioelektrilist välja või peenenergiat mõjutavad nii elustiil, iga, tervis kui ka keskkonnatingimused.

Kas rasedad võivad kvantripatsit kasutada?

Jah, kahtlemata. Meie toodang ei saa tekitada ühtki kõrvalmõju rasedale naisele või sündimata lapsele mistahes raseduse faasis.

Kas südamestimulaatori kasutajad ning südameoperatsiooni läbinud inimesed võivad seda kanda?

Pole mingit probleemi. Meile teadaolevalt ei häiri need tooted südamestimulaatori tööd. Südameoperatsiooni puhul pole samuti mingeid vastunäidustusi.

Kas see toode on seotud mõne usuga?

Ei, mitte mingil juhul!

Kas toodet kasutades tuleb mingeid erilisi ettevaatusabinõusid tarvitusele võtta?

Skalaarenergiat kandvate toodete kasutamisel ei pea silmas pidama mingeid erilisi ettevaatusabinõusid. Siiski peab rõhutama, et oleme saanud väga head tagasisidet paljudelt Kvantripatsi kandjatelt, kes joovad igapäevaselt energiaga laetud vett.

Kas ripatsit võivad kanda beebid, vanurid, haiged inimesed?

Ütleme veel kord, et Kvantripatsi kandmine ei saa kaasa tuua ühtki negatiivset kõrvalmõju. See toob vanadele ja haigetele inimestele ainult kasu ja pole ka mingit põhjust jätta beebid selle toote heast mõjust ilma.

Kas ma võin Kvantripatsiga pesema minna?

Vee ja ripatsi koostoime toob ainult kasu. Võid julgelt ripatsiga pesema minna. Kui sa teed sporti ja ei kanna ripatsit, siis võid julgesti juua enne pingutust ühe korraliku klaasi energiaga laetud vett.

Kas ripats puruneb?

Ripats on kokku sulatatud paljudest mineraalidest ja see on keraamiline toode, mis sarnaneb omadustelt tugevale portselanile. Ripats puruneb tugeva löögi toimel.

Kas ma võin Kvantripatsiga magada?

Jah! Ilusaid unenägusid! Mõned inimesed eelistavad siiski sellega mitte magada. Igaüks võib leida Kvantripatsile kõige sobivama kasutusviisi.

Kui kaua võtab aega, et ripats laeks vee skalaarenergiaga?

Vesi saab energialaengu 5 minutiga. Pane Kvantripats lameda klaaspõhjaga anuma alla. Veelgi parem on osta FusionExceli välipudel, mis on ideaalne kaaslane sportlasele või sobilik neile inimestele, kes ei soovi kanda ripatsit.

Kui kaua säilib vee energialaeng?

Väga kaua, kuid ärge jätke vett enne joomist liiga kauaks seisma, sest bakterid võivad seda saastata.

Kas energiaga laetud vett peab tõesti iga päev jooma?

See on loomulikult väga oluline. Sa saad sel viisil FusionExceli toodete skalaarenergia tasakaalustavast toimest täieliku kasu. Alguses võib juhtuda, et see tekitab kasutaja kehas mõningaid ebatavalisi reaktsioone, näiteks kõhulahtisust. Kui see ei kesta üle paari päeva, siis ei maksa muret tunda. Kui see kestab kauem või kordub, siis pole selle põhjuseks ripatsi kandmine, vaid selle põhjuse selgitamiseks tuleb arsti poole pöörduda.

Mille poolest erineb ripats magnetkäevõrust?

Magnetteraapia on vastunäidustatud rasedatele ja südamestimulaatoriga inimestele. Lisaks ei anna nende toodete kandmine võrreldavat tulemust biovälja tugevdamisel, tasakaalustamisel, pandlikuks muutmisel ja elektromagnetkiirguse talumisel. Skalaarenergia ei ole sugugi sama asi, mis magnetenergia.

Kas on veel mingeid kõrvalmõjusid?

Meie teada küll mitte … kui siis ainult üks … sa pead selle endale ostma!
Vasta
#88
(15-01-2011, 18:51 )päikeseinsener Kirjutas: Annan ka omapoolse panuse siia teemasse, küll kopeeritud kujul neti avarustest, aga siiski..
Miks sa seda kvantripats.com ja/või kvantripats.onepagefree.com võetud jura siia kopeerid?
Nende "katsetega kinnitatud" puhul on enamuses juba tõestatud, et tegemist on lihtsameelsete lollitamise katsed, kus mitte midagi ei ole tegemist mingi ripatsiga.

Vasta
#89
(15-01-2011, 19:13 )levis Kirjutas:
(15-01-2011, 18:51 )päikeseinsener Kirjutas: Annan ka omapoolse panuse siia teemasse, küll kopeeritud kujul neti avarustest, aga siiski..
Miks sa seda kvantripats.com ja/või kvantripats.onepagefree.com võetud jura siia kopeerid?
Nende "katsetega kinnitatud" puhul on enamuses juba tõestatud, et tegemist on lihtsameelsete lollitamise katsed, kus mitte midagi ei ole tegemist mingi ripatsiga.

http://www.teraapia.com/?atopic=1&article=7474

Vasta
#90
Lugesin ka kvantripatsi kodulehelt tagasisidet ja järjekordselt veendusin, et inimese mõttel ja usul sellesse on tohutu jõud. Anna ainult mõttele pidepunkt ja see liigutab mägesid. Kui ainult inimesed taipaksid, et selliseid ripatseid saab ka ise käepärasest materjalist teha ja et sellistes isetehtud asjades on kordi suurem vägi.

Aga noh, senikaua kui selle kvantripatsi omandamise nimel lausa kuritegusid ei sooritata, siis ostku inimesed neid pealegi.
Vasta
#91
(15-01-2011, 19:40 )Jõhvikas Kirjutas: Aga noh, senikaua kui selle kvantripatsi omandamise nimel lausa kuritegusid ei sooritata, siis ostku inimesed neid pealegi.
Lollidelt tulebki raha ära võtta! Bleh
Vasta
#92
Õige. Kui sina lollilt tema raha ära ei võta, läheb loll seda raha kellelegi teisele pakkuma.
Vasta
#93
(15-01-2011, 19:33 )päikeseinsener Kirjutas:
(15-01-2011, 19:13 )levis Kirjutas:
(15-01-2011, 18:51 )päikeseinsener Kirjutas: Annan ka omapoolse panuse siia teemasse, küll kopeeritud kujul neti avarustest, aga siiski..
Miks sa seda kvantripats.com ja/või kvantripats.onepagefree.com võetud jura siia kopeerid?
Nende "katsetega kinnitatud" puhul on enamuses juba tõestatud, et tegemist on lihtsameelsete lollitamise katsed, kus mitte midagi ei ole tegemist mingi ripatsiga.
http://www.teraapia.com/?atopic=1&article=7474
See on ju peaaegu 1:1le copy/paste
http://www.kvantripats.com/
http://www.kvantripats.com/KKK.htm
Ühesõnaga tekst on võetud kvantripats.com ja/või kvantripats.onepagefree.com lehtedelt.
Miks sa seda jura siia kopeerid?
Kõiki neid magnetvõrusi või holograafilise märgiga võrusi jne.sarnast jura turustatakse ühtede ja samade alatute trikkide abil.
üks prantslane seletab veidi neid "katseid" lahti:
http://www.youtube.com/watch?v=uKesXdMgmiU
Üks on veel nii, et viid sirge käe ette ja siis viid käe küljelt ringiga seljataha nii kaugele kui saad ning hoiad positsiooni - siis paneb keegi imevidina sinu lähedale - ja oh imet, sa saad viia käe veelgi kaugemale. Paraku tõde on siiski selles, et seda imevidinat ei ole vaja, kui sa oled selles pingutatud asendis 3-5 sekundit, siis peale seda saadki veel veidi ennast venitadaSmile
Vasta
#94
(15-01-2011, 21:32 )levis Kirjutas:
(15-01-2011, 19:33 )päikeseinsener Kirjutas:
(15-01-2011, 19:13 )levis Kirjutas:
(15-01-2011, 18:51 )päikeseinsener Kirjutas: Annan ka omapoolse panuse siia teemasse, küll kopeeritud kujul neti avarustest, aga siiski..
Miks sa seda kvantripats.com ja/või kvantripats.onepagefree.com võetud jura siia kopeerid?
Nende "katsetega kinnitatud" puhul on enamuses juba tõestatud, et tegemist on lihtsameelsete lollitamise katsed, kus mitte midagi ei ole tegemist mingi ripatsiga.
http://www.teraapia.com/?atopic=1&article=7474
See on ju peaaegu 1:1le copy/paste
http://www.kvantripats.com/
http://www.kvantripats.com/KKK.htm
Ühesõnaga tekst on võetud kvantripats.com ja/või kvantripats.onepagefree.com lehtedelt.
Miks sa seda jura siia kopeerid?
Kõiki neid magnetvõrusi või holograafilise märgiga võrusi jne.sarnast jura turustatakse ühtede ja samade alatute trikkide abil.
üks prantslane seletab veidi neid "katseid" lahti:
http://www.youtube.com/watch?v=uKesXdMgmiU
Üks on veel nii, et viid sirge käe ette ja siis viid käe küljelt ringiga seljataha nii kaugele kui saad ning hoiad positsiooni - siis paneb keegi imevidina sinu lähedale - ja oh imet, sa saad viia käe veelgi kaugemale. Paraku tõde on siiski selles, et seda imevidinat ei ole vaja, kui sa oled selles pingutatud asendis 3-5 sekundit, siis peale seda saadki veel veidi ennast venitadaSmile


Kas ma pean nüüd vabandama?
Vabandust, et nii rumal olin, et SELLE jutu siia kopeerisin

Vasta
#95
(15-01-2011, 22:09 )päikeseinsener Kirjutas: Kas ma pean nüüd vabandama?
Vabandust, et nii rumal olin, et SELLE jutu siia kopeerisin
Sul on see komme jah copy/paste terve tekst foorumisse toppida ning ise suurt mitte midagi lisada, mis vahel on ok, aga vahel sugugi mitte ok. Antud juhul on see minu arvates väga mööda, juba seepärast, et kogu selle äri rajaneb inimeste lollitamisel.

Kuskil 3min video algusest tuleb see venitamise ja hoidmise koht, millest ma viimati rääkisin:
http://www.youtube.com/watch?v=Et8pDaG2Yy8
See on huvitav video selle poolest, et tüübil on tegelikult varjatult üks Power Balance käevõru juba küljes, ning lõpus näitab veel korra seda venitamist seal lol
Vasta
#96
(15-01-2011, 22:17 )levis Kirjutas:
(15-01-2011, 22:09 )päikeseinsener Kirjutas: Kas ma pean nüüd vabandama?
Vabandust, et nii rumal olin, et SELLE jutu siia kopeerisin
Sul on see komme jah copy/paste terve tekst foorumisse toppida ning ise suurt mitte midagi lisada, mis vahel on ok, aga vahel sugugi mitte ok. Antud juhul on see minu arvates väga mööda, juba seepärast, et kogu selle äri rajaneb inimeste lollitamisel.

Kuskil 3min video algusest tuleb see venitamise ja hoidmise koht, millest ma viimati rääkisin:
http://www.youtube.com/watch?v=Et8pDaG2Yy8
See on huvitav video selle poolest, et tüübil on tegelikult varjatult üks Power Balance käevõru juba küljes, ning lõpus näitab veel korra seda venitamist seal lol

Kuule ära nüüd liiga õhku ka täis mine, lõhki võid minna nii!

Muide, kas sina oled siin ainuke kelle käest peab küsima kuidas ja kuna,
või on siin peale sinu veel keegi?
Vasta
#97
(16-01-2011, 01:53 )päikeseinsener Kirjutas: Kuule ära nüüd liiga õhku ka täis mine, lõhki võid minna nii!
Muide, kas sina oled siin ainuke kelle käest peab küsima kuidas ja kuna,
või on siin peale sinu veel keegi?
Kas ma ei tohi kirjutada, et miks tegemist on soolapuhujatest petistega, või et millisest allikast antud tekst pärineb?
Kas ma ei tohi küsida, et miks sa selle teksti siia kopeerisid? Miks sa tahad seda infot foorumlastega jagada, mis sa sellest leidsid? Miks ei piisa kui panna link ja lisada enda arvamus, kommentaarid, analüüs vms.
Kui näed, et antud teksti siia viskamine võis olla viga, miks mitte muuta või kustutada oma postitus?
Mõttetut kildu visata, mis kuhugi ei vii, seda oskab enamik.
Vasta
#98
(16-01-2011, 03:01 )levis Kirjutas:
(16-01-2011, 01:53 )päikeseinsener Kirjutas: Kuule ära nüüd liiga õhku ka täis mine, lõhki võid minna nii!
Muide, kas sina oled siin ainuke kelle käest peab küsima kuidas ja kuna,
või on siin peale sinu veel keegi?
Kas ma ei tohi kirjutada, et miks tegemist on soolapuhujatest petistega, või et millisest allikast antud tekst pärineb?
Kas ma ei tohi küsida, et miks sa selle teksti siia kopeerisid? Miks sa tahad seda infot foorumlastega jagada, mis sa sellest leidsid? Miks ei piisa kui panna link ja lisada enda arvamus, kommentaarid, analüüs vms.
Kui näed, et antud teksti siia viskamine võis olla viga, miks mitte muuta või kustutada oma postitus?
Mõttetut kildu visata, mis kuhugi ei vii, seda oskab enamik.


Anna mulle nüüd andeks, aga endast targematega ma ei vaidle kunagi..

Vasta
#99
Austraalias vähemalt on esimesed sammud astutud, kus Power Balance tootja ei tohi enam kliente eksitada. Power Balance lehel tunnistatakse, et puudub piisav teaduslik tõestus nende varasematele väidetele, vabandatakse ning soovi korral saavad ostjad raha tagasi. http://www.powerbalance.com/australia/CA
Seda sammu sundis tegema ACCC (The Australian Competition and Consumer Commission)
Mujal maailmas käib äri täie hooga edasi.
[Pilt: powerscam.jpg]
Power Balance Maker Admits Bands Are Worthless
http://news.discovery.com/human/power-ba...hless.html
Power Balance admits no reasonable basis for wristband claims, consumers offered refunds
http://www.accc.gov.au/content/index.pht...mId/964074
Power Balance Admits To Scam
http://www.youtube.com/watch?v=s7cDRkhdkUg
http://abclocal.go.com/kabc/video?id=7882316
[Pilt: bannerpre7a1.jpg]
Vasta
Leidsin siit analoogse teema

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=1520
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat