Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sinine naisolend
#1
nii istusin voodil ja halb hakkas olla veits mingi jõhker energia pahvakas või midagi sellist tuli sisse, ja siis vaatasin paremale ja sinine naisolend inimese kehaga istus mu voodinurgale ja ütles "Kõik saab korda", siis ta sai aru et energia on liiga kõva ja läks minema peale seda see energia tunne lõppes. Tulnukas ta kyll polnud aga ta oli nii ilus et ma ei tea mida ma ära teeks et temaga veel kohtuda. Ma pole nii ilusat olendit ennem näinud. See oli kõige ilusam kogemus mu elus.
Vasta
#2
Smurf äkki?
Vasta
#3
Kui ilus, siis oli ingel!Smile
Seesama, kes selle norra proua läbi toru Häädemeestele tõmbas.
Kas ta oma nime ka ütles?
Kui ta järgmine kord tuleb, siis küsi nime.
Vasta
#4
jah ma ei teadnukgi et inglid on sinised aga jah me ei saanud rääkidagi energia oli nii kõva et mul hakkas pea ringi käima ja sellepärast ta minema läkski ta nägi et mul hakkas paha ja ei tea kas ta enam ilmutabki, sai vist mingi 7 sekundit minu juures olla. Ja ta ei olnud üldse füüsiliselt minu juures ja ära läks ta läbi lae mitte uksest. Ma tahtsin küsida kus sa eesti keelt oskad. Ja jumala puhas eesti keel, nagu eestlane oleks olnud.
Vasta
#5
Äkki kirjeldad kogu "situatsiooni" algusest lõpuni - lisa ka asjad mis võivad tunduda mõttetud (a'la, kuidas ta käsi hoidis jne)
Ühesõnaga kõik siis mis sulle ette/meelde tuleb. Võid kellajaliselt ka (umbkaudselt) panna.

[Muudetud: 12-4-2010 Ilo]
Vasta
#6
Mnjah. Niisuguseid asju hakkab nüüd tihti juhtuma. Maapealsed tihedused ja energiad ju muutuvad.
Hea, et sa ei ehmunud.Smile
Alles hiljuti oli siin teema pealkirjaga Blue Lady.
Ja seejärel teema, kus opereeriti unes kellegi pead:
http://para-web.org/viewthread.php?tid=6772

Inglid räägivad inglite ehk valguse keeles ja sellest saab telepaatiliselt aru.
Vasta
#7
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Inglid räägivad inglite ehk valguse keeles ja sellest saab telepaatiliselt aru.
Millised inglid? "Valguse" keelt ma universaalseks ei kutsuks kuna valgus ise on suhtkoht domineeriv ja ei lase teistel spektritel "olla".
Vasta
#8
Inglid kui teised olelusvormid.

Eesti keeles saab lugeda, mis see valgusekeel on, siit:

http://www.magicalmatrix.com/Valguskeel.html

Valgusekeel kui helivõnge kajab vastu vastuvõtja rakutasandilt. Aitab närvirakkude ümberkujundamisele ja tervenemisele ehk taasäratab uinunud olekus informatsiooni. Valgusekeelega aktiveeritakse ehk avatakse füüsilises kehas olevat tarkust. Alati leidub mingi osa, mis on avanemiseks valmis, igal inimesel-olendil siin maal.

Väike õpetus:
Enesest lahtirulluva mõistmiseks, talletamiseks, jagamiseks võid kasutada

abivahendeid:

• mandalate joonistamine paberile, vineerile, puutükkidele jne.

• leia toetust ja mõistmist raamatutest - Sinu keha räägib sinuga, Neli Kokkulepet, jne, jne... või lihtsalt võta suund raamatupoodi ja vaata kuhu keha sind kannab, millise riiuli juurde, millise raamatu, millise leheküljeni jne.

Küllap siis saad ka täpselt teada, mis inglid. Igal ühel on niisuguste asjade tajumiseks omad meetodid ja omad arusaamad, mis ei pea sugugi teiste arvamustega täpselt kattuma.
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas Taivo
nii istusin voodil ja halb hakkas olla veits mingi jõhker energia pahvakas või midagi sellist tuli sisse, ja siis vaatasin paremale ja sinine naisolend inimese kehaga istus mu voodinurgale ja ütles "Kõik saab korda", siis ta sai aru et energia on liiga kõva ja läks minema peale seda see energia tunne lõppes. Tulnukas ta kyll polnud aga ta oli nii ilus et ma ei tea mida ma ära teeks et temaga veel kohtuda. Ma pole nii ilusat olendit ennem näinud. See oli kõige ilusam kogemus mu elus.
Sul on annet igasuguste olendite nägemise peale.
Rääkima pidid nad telepaatia vahendusel (eks see "valguse keel" on lihtsalt moodsam väljend sellise suhtlemisviisi kohta).
Vasta
#10
kusjuures ta ei olnud mitte orgaanilise ainena vaid mingi imeliku selline lämmatav sinise kujuna. Ma korra vaatasin teda ja mul oli suumulk kinni peale seda, ei julgenud rohkem teda vaadata. kuigi ta istus natuke aega veel seal ääre peal ja täpselt sama pikk kui inimene, rinnad olid ja ta oli üleni paljas ka veel.
Vasta
#11
Mitmesuguse nahavärvusega olendeid mainitakse mütoloogiaski.

Ingleid teatakse ikka riietatuna ringi lendavat. Pole kuulda olnud, et mõni oleks alasti inglit oma silmaga näinud. Küll aga räägitakse haldjarahva esindajatest, kellele alastus ei ole tabu. Samas see ei ütle ka midagi, sest maailm on suur ja mõnigi asi võib meie eest veel peidus olla.

Huvitav, mida see tegelanna mõtles, kui lubas, et kõik saab korda? Kui sul on probleeme, on asi arusaadav. Kui sa aga ei tea endal probleeme olevat, siis võid passida peale, kuni ta veel kord end näitab, ja siis temalt küsida Smile

Ah jaa... ega sa Avatari pole vaadanud? Bleh
Vasta
#12
Äkki oli tegemist sinu personaalse kaitseingliga?
Aga sa teda kusagil varem unenägudes näinud ei ole? Sest tavaliselt niisama sellised olendid külas ikka ei käi.
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas Taivo
kusjuures ta ei olnud mitte orgaanilise ainena vaid mingi imeliku selline lämmatav sinise kujuna. Ma korra vaatasin teda ja mul oli suumulk kinni peale seda, ei julgenud rohkem teda vaadata. kuigi ta istus natuke aega veel seal ääre peal ja täpselt sama pikk kui inimene, rinnad olid ja ta oli üleni paljas ka veel.

"Imelik lämmatav sinine kuju" võib olla ka moonutus, sest eks meie tajud kipuvad vastuvõetavat inffi moonutama.

Võid võrrelda teda näiteks... sellega:

[Pilt: personage.JPG]

Link ka juhuks, kui otse ei avane.
Vasta
#14
Tegelikult on sellise kontakti algatajaks inimene ise oma alateadvuse, teadvuse ja energia liikuvuse tõttu.
Kontakteerumise põhjuseks on nii inimese kui ka selle võõra teadvuse ja energia vormi vastastikune huvi, mis omakorda moodustub vajadusest areneda tundmatu suunas meie huvitume võõrast ja võõras huvitub samal põhjusel meist.
Energiaväljade märkamatu ühinemine näitab sellise võõra olendi omapoolset kontakti aitamist või isegi organiseerimist.
Vasta
#15
mõistan täielikult Sinu kogemust, tegemist on väga lähedase ingliga sinu elus, mul on olnud samasugune kogemus, eelnevalt juhtunule mediteerisin ja palusin vaimset tuge kõrgemalt poolt ja hiljem magama jäädes kui silmad sulgesin oli tunne just kui oleks kusagil (kirjeldamatu, oma voodiLaugh) võrratus kohas... ja mu kõrval lebas sinisevärvusega kuldsete silmadega naine piltlikult öeldes ja ta vaatas otse silma sisse ning see rahulolu ja kindluse tunne voolas meeletus koguses nii hinge vaimu ja kehasse ja ta ütles veel oma nime milleks oli Isabella ... :'( meeletult südantliigutav kogemus =) uskumatu et siit sarnase loo leidsin.. külmavärinad jooksid ülekeha =)
Vasta
#16
Üks kuulsamatest sinistest http://www.mossbeachdistillery.com/ghost.html
Vasta
#17
Jah, näeks ma teda veel, ma jääkski teda vaatama, tal oli lihtsalt selline ilu, ja kui ta on mu kaitseingel veel, no siis mul on küll vedanud. Ta tükk aega ikka vaatas mind, kahju jah et ta nime ei jõudnud öelda. Ma loodan et ma näen teda veel kunagi.
Vasta
#18
Kel pliiats vähegi peos istub, võivad ehk püüda oma kohatud olendeid joonistada. Äkki pildid annavad meile uusi infokilde.

Kuldsed silmad tekitasid mul mõtte, et sel võib olla mingi seos kassidega. Nende silmad vähemalt pimedas paistavad kollasena, kui nende suunas valgust lasta.

Nagu te ehk teate, kujutatakse India panteoni jumalatest osa sinisenahalistena. See võib küll olla kõigest sümboolne ja märkida n.n. siniverelisust, aga mine tea Smile
Vasta
#19
Siis ma mäletan et tal oli kullast kett ümber keha noh nagu ümber puusade, ümber keha nagu ja siis oli tal valgus taga mis nagu mulises ühest kohast, selline piimjas valgus oli tal taga , ma mõtlen mis ma veel mäletan, siis ta muutis oma olekut ta oli siis selliste pikkade jalgadega, no ikka täielik Jumalik olend oli , ma ei oska muud midagi välja tuua.
Vasta
#20
Midagi taolist nähti Rapla ligidal eestlaste kindlusel........
Vasta
#21
HUGOTH räägi veel sellest kui tead sellest kindlusel nähtust, väga huviga ootan.
Ja ma mäletan ta ei rääkinud mitte füüsilise häälega, vaid nagu kuulsin küll mis ta ütles aga see oli nagu pool telepaatiline, ja ma ei hakanud midagi vastu ka ütlema vaid mõtlesin, et muidu äkki on mingi hallutsinatsioon või ta kaob ära või et see pole tõeline. Siis ma veel mäletan et ma nägin tal külje pealt nägu tal olid tõsised silmad, see mis minuga tollal juhtus, ma sain pool insuldi. Silmavärvus oli must pupillid ka mustad. Silmavalged olid valged.
Vasta
#22
Otsisin fotot sest olendist, mida seal nähti. Samat on nähtud mitmes erinevas kohas.Minu teada on seda kuju kolm korda nähtud seal piirkonnas.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat