Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jüri Lina uued loengud
Autor Sõnum
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

Postitusi: 11,466
Liitunud: Apr 2007
04-03-2014 19:26
Postitus: #101
RE: Jüri Lina uued loengud
Pushin tipake teemat. Nii umbes nädalajagu päevi on jäänud.
(23-02-2014 19:32 )excubitoris Kirjutas:  Härra Jüri Lina tuleb taas ja peab loenguid - isegi kaks. Teise loengu info lõpus.

Tema loengute pealkirjad ja sisututvustused muutuvad aina huvitavamateks. Kahju ainult, et loengud tihti ei kajasta kõiki neid lugusi mida lubatud piisava sügavusega või siis üldse mitte. Kuid usun, et paljudele on need (ja minu kuuldu põhjal ON) uudiseks.
Loodan, et paraweebud levitavad infot julgelt ka oma tutvusringkonnas. Seda kõike saab siit küll lugeda aga kõik ei käi ju siin wink

Aeg ja koht:
Esmaspäeval, 10. märtsil 2014 kell 18.30 Pärnus hotelli “Viiking” konverentsisaalis, sissepääs 6 eurot
Teisipäeval, 11. märtsil 2014 kell 19 Tartus hotelli “London” konverentsikeskuses Rüütli 9, sissepääs 7 eurot.
Kolmapäeval, 12. märtsil 2014 kell 19 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse vahetus läheduses. Sissepääs 8 eurot.
Juurdepääs ühistranspordiga, tasuta parkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt tuleks sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei saa teha vasakpööret Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Bussid: 16, 17, 21, 21b, 22, 23, 24, 24a, 26, 26a, 32, 33, 47. Trollid 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9.

Sisust:

Tsitaat: “Lähikontakt tegelikkusega”

Väliseesti kirjanik Jüri Lina loeng

Paljastades ”demokraatliku maailma” kõige levinumaid müüte, paotab lektor telgitaguseid, et näidata varjatud tegelikkust ja annab seega oma panuse tähtsamais ühiskondlikes küsimusis kehtiva konsensustransi hajutamisse.

 Aastal 1947 avaldas üks ameerika diplomaat raamatu president Roosevelti salajasest koostööst Staliniga. Raamat trükiti New Yorgis, kus levitamine peatati ja tiraaž osteti üles ning hävitati. Lektor selgitab tausta ja põhjusi.
 Tuntud ameerika poeet peideti avalikkuse eest vaimuhaiglasse. Põhjus: ta oli saanud jälile ameeriklaste Euroopa-poliitikale. Kuulajad saavad teada, miks ei tahetud tal lasta vabalt rääkida.
 Kas naistel pole iialgi olnud eneseteostuse võimalust? Tuuakse esile varjad andmeid väljapaistvate naiste osast läbi aegade.
 Kas vähk on tõesti mõistatuslik haigus? Kuidas sel juhul seletada asjaolu, et üks itaalia arst pandi vangi selle eest, et ta oli avastanud vähi tegeliku põhjuse ja ravis edukalt patsiente.
Kas Darwin eksis? Miks muidu vaikitakse maha kõik faktid, mis ei toeta tema teooriat?
 Lektor paljastab teaduslikke avastusi neandertallaste kohta ja räägib uurimistulemustest, mis näitavad, et meie taibukust tahetakse vähendada.
 Kuulajad saavad teada, miks kvantfüüsikute avastused universumi kohta ei sobi kokku tänapäeva müütidega.
 Käsitletakse küsimust, miks ajaloolased eiravad ameeriklaste roimi, mille ohvriks sõjajärgses Euroopas langesid miljonid inimesed.
 Miks varjatakse tänapäevase sotsiaalkindlussüsteemi tausta?
 Miks vaikitakse maha teatud asjaolud Süüria- ja Ukraina-sündmustes?
Miks ülistati terrorist Nelson Mandelat pärast tema surma 5. detsembril 2013?
 Miks varjatakse Saksa ja Rootsi roheliste parteide tausta?
 Lektor räägib ka sellest, miks võimueliit soodustab massilist sisserännet Euroopa riikidesse.
 Jaanuaris viibis lektor Prantsusmaal, Marokos ja Hispaanias. Kuulajad saavad teada seal tehtud avastustest, eelkõige andmeist, mis selgusid Tenerifel.

Tere tulemast!
Ja loeng number kaks:

Jüri Lina loeng “Tervisesõnumid”.

Praktilisi andmeid tervise säilitamise ja taastamise kohta, millest arstid ei räägi midagi, kuigi tutvustatav materjal on ilmunud teadusajakirjades.
Pühapäeval 9. märtsil 2014 kell 18 Tallinnas, Vabriku 41, VÄIKE UBA. Parkimine tasuta.
Loeng kestab poolteist tundi.
Terviseloengu osavõtutasu 10 €. Registreerimine telefonil 5233335,
meiliaadressil ravikunst@gmail.com Kohtade arv on piiratud.
(selle postituse viimane muutmine: 04-03-2014 19:27 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
corporis
Bännitud

Postitusi: 431
Liitunud: Mar 2012
17-03-2014 15:47
Postitus: #102
RE: Jüri Lina uued loengud
Lühiülevaade Jüri Lina viimasest loengust.
Loengu sisu oli paljastada nn demokraatliku maailma levinumaid valesid-müüte, et näidata seda varjatud tegelikkust meie ümber.
Mida aeg edasi, seda rohkem-rohkem on maailmas rahulolematust, inimesed hakkavad aru saama ja ärkama sellest õudsast tegelikkusest meie ümber.
Lina väitel võib tegelikkust meie ümber kirjeldada sellise motoga-Midagi on juhtunud, aga kui ei kirjutata, siis seda ei ole juhtunud.
Ja ka vastupidi-Kui midagi ei ole juhtunud,aga kui kirjutatakse sellest, siis see on kindlasti juhtunud.
Mõningaid paljustusi Lina poolt-
USAs juba aastal 1886 kirjutas ajakiri The Sun, et Vene Impeeriumis planeeritakse massimõrva 6 miljoni juudi suhtes.
6.juunil 1915 ajakiri The Sun esileheküljel kirjutati, et Vene valitsus on jälitamise, piinamise teel saatnud hukatusse 6 miljonit juuti.
21. novembril 1919 New York Times esileheküljel-kontrrevolutsionäärid ohustavad 6 miljoni juudi elu Venemaal, sest kontrad hävitavad juute.
21.juuli 1921-nõuab New York Times Usa valitsuselt, et kaitstaks juute Venemaal, kuna seal kus Nõukogude võim nõrgeneb, siis ka juutide elu satub ohtu.
23.veebruar 1938-New York Times teavitab, et kui Hitleri võimuletõusuga algas ka juuditragöödia, ta on nälutanud juba 6 miljonit juuti.
1947 sai USA suursaadikul Arthur Lane`l villand sellest USA valedest. Ta paljastas salajasi dokumente, mida ta oli eelnevalt pildistanud, millele toetudes kirjutas raamatu-Ma nägin kuidas Poola reedeti. Kuid siis reageeris Suur Vend-raamtutiraazh hävitati.
Jalta konverentsi salajasest lisaprotokollist. Selle protokolli sisu on orjade hankimine Nõukogude Liidule. Lepiti kokku, et Stalinile hangitakse 4 miljonit sunnitöölist. Ja mitte ainult Ida-Euroopast, vaid ka Usa kontrolli alt olevatest maadest-Prantsusmaa, Itaalia, Lääne-Saksamaa. Kuidas siis demokraatlik USA hankis neid orje? Ainuüksi liitlaste laagritest 1,2 miljonit vangi kadus jäljetult, need, kes käisid hommikul poes, võeti USA patrulli poolt kinni ja anti üle Nõukogude Liidule.
Peale sõda toimus liitlaste poolt vangide süstemaatiline vävitamine nälja abil. Eisenhower ise keelas ära vangidele toiduandmise, selleks et nad kärvaksid. Kusjuures ei ole leitud ühtegi dokumenti, mis tõestaks Saksamaa tahtlikku süüd vangide näljutamise kohta, hoopis vastupidi on hoopis palju tõestusi selle kohta, kuidas muretseti vangide toidu suhtes, et neil oleks ka puuvilju, mis tagaks vangidele viitamine.
Lina mainis poeeti Ezra Poundi, kes hakkas rääkima tõtt 1. Maailmasõja kohta, ja see luuletaja rääkis ka nimedest. Peale seda hakati teda süüdistama antisemitismis. 2. maailmasõja ajal oli ta Itaalias, kus tegi 25 raadiosaadet,paljastades nn lääne demokraatia tegelikku palet. Peale sõda võeti ta kinni, kuid kohtu alla teda ei antud. Siis mõeldi, et ta on vaja panna hullumajja ning anti ülesanne psühhiaatritele leida diagnoos. Ja leitigi-Ezra Pound on skisofreenik. Hullumajas oli ta kuni aastani 1959, mil toimus tema vabastamine maailma kultuurieliidi nõudel.
Lina käsitles ka terviseteemasid. Kust tuleb vähk ,mis on hakkanud laialdaselt levima. Ennäe imet, vaktsiinid sisaldavad vähiviirusi. Vaktsiinis olev elavhõbe on ohtlik mürk, mille väljutamiseks organismist on vaja teatud geeni-CPOX4. Kui seda geeni ei ole, siis lastest saab autistid.
Söögisooda heast mõjust-1 teelusikas söögisoodat klaasi vee kohta, juua ja taastab kiirelt organismis alulise keskkonna.
Lisaks aspartaaamile on ka ohtlikud lisaained glutamaadid koodiga E620,621,622,623,624,625.
Hea omadusega on aga cayenne pipar, kurkuma, ingver. Näiteks liigestele-riivi ingverijuurt, keedetud klaasi vette 2 teelusikat seda riivitud ingverit, 7 minutit tõmmata ja siis juua.
Lina rääkis ka kvantmehaanikast ja teleportatsioonist, aga need on teemad, mille käsitlemise jätan teistele esialgu.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
h3ad
Uustulnukas

Postitusi: 1
Liitunud: Mar 2014
29-03-2014 06:48
Postitus: #103
RE: Jüri Lina uued loengud
Huvitav kas Lina varasemaid loenguid on ka võimalik kuskilt alla laadida? Oleks eriti huvitatud just "Seiklused Kagu-Aasias" loengust. Võib-olla keegi on salvestanud.?

Tänud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

Postitusi: 2,538
Liitunud: Apr 2009
29-03-2014 08:16
Postitus: #104
RE: Jüri Lina uued loengud
Lina ei luba oma loenguid salvestada ja seega ka võimalik salvestise pakkumine oleks ebaseaduslik.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 622
Liitunud: Nov 2010
07-08-2014 21:54
Postitus: #105
RE: Jüri Lina uued loengud
Jüri Lina loengud augusti kuus 2014
http://jyrilina.com/eesti/loengud/


“Lähikontakt tegelikkusega” II osa

Kirjanik Jüri Lina loeng
Paljastades ”demokraatliku maailma” kõige levinumaid müüte, paotab lektor telgitaguseid, et näidata varjatud tegelikkust ja annab seega oma panuse tähtsamais ühiskondlikes küsimusis kehtiva konsensustransi hajutamisse.

Lektor räägib teaduslikest avastustest neandertallaste kohta ja räägib uurimistulemustest, mis näitavad, et meie taibukust tahetakse vähendada.

Kuulajad:
- saavad teada, miks kvantfüüsikute avastused universumi kohta ei
sobi kokku tänapäeva müütidega.
- Käsitletakse küsimust, miks ajaloolased eiravad ameeriklaste roimi, mille ohvriks sõjajärgses Euroopas langesid miljonid inimesed.

Räägitakse:
- Inimsusevastasest roimast, millega 1949. aastal tähistati Stalini
juubelisünnipäeva.
- Miks varjatakse tänapäevase sotsiaalkindlussüsteemi tausta?
- Mis toimub Ukrainas?
- Miks varjatakse Saksa ja Rootsi roheliste parteide tausta?

Lektor räägib ka sellest
- Miks võimueliit soodustab massilist sisserännet Euroopa riikidesse.
- Kas naistel pole iialgi olnud eneseteostuse võimalust?
- Tuuakse esile varjatud andmeid väljapaistvate naiste osast läbi aegade.
- Kas Darwin eksis? Miks muidu vaikitakse maha kõik faktid, mis ei toeta tema teooriat?

Jaanuaris viibis lektor Prantsusmaal, Marokos ja Hispaanias. Aprillis käis ta Moldaavias ja Transnistrias. Juulis tegi ta oma uue filmi jaoks jahmatavaid avastusi Bulgaarias. Kuulajad saavad teada nii mõnestki avastustest, sealhulgas sellest, mis selgus Tenerifel ja Sofias.

Tere
tulemast!


Aeg ja koht:

Esmaspäeval,
25. augustil 2014
kell kell 19 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse vahetus läheduses. Sissepääs 8 eurot.
Juurdepääs ühistranspordiga, tasuta parkimine maja ees ja taga.
Kesklinna poolt tuleks sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla
tänavalt ei saa teha vasakpööret Mooni tänavale. Rongipeatus
Lilleküla. Bussid: 16, 17, 21, 21b, 22, 23, 24, 24a, 26, 26a, 32,
33, 47. Trollid 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9.

Teisipäeval,
26. augustil 2014
kell 19 Tartus hotelli “London” konverentsikeskuses Rüütli 9,
sissepääs 7 eurot.

Kolmapäeval,
27. augustil 2014
18.30 Pärnus hotelli “Viiking” konverentsisaalis, sissepääs 6
eurot
Poliitiline vale on sünonüümne poliitilise korrektsusega.
Vaheajal on võimalik osta raamatuid, filme ja plaate.
Jüri Lina loeng “Tervisesõnumid”. Praktilisi andmeid tervise
säilitamise ja taastamise kohta, millest arstid ei räägi midagi,
kuigi tutvustatav materjal on ilmunud teadusajakirjades.
Muuhulgas tuleb juttu ülitähtsast ainest, mille imelised omadused on teadlikult maha vaikitud. Hoiatatakse aine eest, mida jätkuvalt
kuritarvitatakse iga päev. Räägitakse mineraalide ja vitamiinide
varjatud omadustest. Ka tuleb juttu ürtidest.

Neljapäeval
28. augustil 2014
kell 18:30 Tallinnas, Vabriku
41, VÄIKE UBA. Parkimine tasuta.
Osavõtutasu 10 €.

Registreerumine meiliaadressil ravikunst@gmail.com
Telefonil 52 33335
Kohtade arv on piiratud.
Loeng kestab poolteist tundi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kriipi
Uustulnukas

Postitusi: 8
Liitunud: Aug 2014
26-08-2014 10:17
Postitus: #106
RE: Jüri Lina uued loengud
Hea ja huvitav loeng nagu alati
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
togli
Vana kala

Postitusi: 622
Liitunud: Nov 2010
23-04-2015 16:26
Postitus: #107
RE: Jüri Lina uued loengud
.

Jüri Lina polüfoonilise laiekraanfilmi “Januse efekt. Baali orjad” esilinastused Eestis http://jyrilina.com/eesti/loengud/
See on imeline film kommunismi kõige pöörasematest saladustest. Saab näha eriti haruldasi arhiivikaadreid.
Film tõstatab küsimuse: miks inimesed muutuvad Baali orjadeks?
Saab teada, kust pärinevad kommunistlikud ja sotsialistlikud sümbolid ja mida need tegelikult tähendavad.
Miks töötati välja kommunistlik ideoloogia ja kelle huvides.
Saab selgust, kes utsitasid kõige alatumaid metsikusi.
See mitmekihiline teos jätab sügava mulje.

Kohal on rezhissöör Jüri Lina ja tema assistent Steve Ahlberg.


Esmaspäeval, 4. mail kell 18 ja 20 Tallinnas kinos “SuperNova”
Narva mnt 27.
Sissepääs 6 eurot.

Teisipäeval, 5. mail kell 18 Tartus Genialistide klubi kinosaalis Magasini t. 5
Sissepääs 5 eurot.

Sellele järgneb kell 20 samas klubis Jüri Lina tasuta loeng “Jolle Fardo mõistatus”.
Esimest ja viimast korda. Hämmastavaid saladuslikke asjaolusid muusikategevusest, luulemaastikult, kirjanduspõllult, sealhulgas muinasjutumaailmast, ja filmivallast.
Kättesaadavad kultuurilised rariteedid Rootsist ja Eestist.
Miks ootamatult kerkis Jolle Fardio esile ja haihtus sama äkki, jättes Eesti kultuurimaastikule oma jälje.
Tähendusrikastest kokkupuudetest helilooja Toivo Kurmeti ja filmilavastaja Andrei Tarkovskiga.

Kolmapäeval, 6. mail kell 18 esilinastus ka Pärnu kinos “Apollo”.
Lai tänav 5.
Sissepääs 7 eurot.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
30-07-2015 19:00
Postitus: #108
RE: Jüri Lina uued loengud
Jüri Lina peab Eestis loenguid vitamiinide salastatud mõjust ja masside lollitamise meetoditest.

Kirjanik ja filmirežissöör Jüri Lina kõneleb oma uuel loengul neist meetodeist, mille abil on laiu masse õnnestunud kõige võimatumate valedega lollitada. Et aidata avalikkust ajupesu (loe: aju risustamist) läbi näha, on ta asunud väntama uut suurfilmi "Illusioonide labürint: mundris mitmekesisus". Ta räägib ka meie tervise ja taibukuse teadlikust muserdamisest (sealhulgas meelemürkide abil), mida kinnitavad IQ-testid.

Ka tuleb juttu kultuuri laostamisest, rahvusriikide teadlikust hävitamiskavast, mille käigus vastupanu osutavad riigid ujutatakse võõrameelsete pagulastega üle. Need muudetakse võimueliidi tööriistaks. Selle eest hoiatas Jüri Lina juba 20 aastat tagasi. Aga siis ta naerdi välja. Vandenõude uurija näitab, kust see plaan pärineb ja kes seda rahastab.

Jüri Lina augustikuised loengud Eestis teemadel:

- Miks on osa andmeid vitamiinide positiivsest mõjust unarusse jäetud või koguni salastatud
- Poliitiline vale on sünonüümne poliitilise korrektsusega

Esmaspäeval, 3. augustil kell 18.30 Tartu hotelli "London" konverentsikeskuses Rüütli 9. Sissepääs 7.-
Kolmapäeval, 5. augustil kell 18.30 Pärnu hotelli "Viiking" konverentsisaalis. Sissepääs 6.-
Reedel, 7. augustil kell 19 Tallinnas Eesti Puuetega Inimeste Kojas, Toompuiestee 10. Sissepääs 8.-
Laupäeval, 8. augustil kell 19 loeng Rakveres, Pikk 28 (hoovipealne maja). Sissepääs 5.-
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Wilholmensis
Veteran

Postitusi: 883
Liitunud: May 2009
30-07-2015 20:03
Postitus: #109
RE: Jüri Lina uued loengud
8 aug. kell 19 Rakveres Pikk 28 hoovipealses majas.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,243
Liitunud: Apr 2011
25-01-2016 10:25
Postitus: #110
RE: Jüri Lina uued loengud
http://arvamus.postimees.ee/3480755/ules...uri-linalt

Kasutage võimalust, postimehe kommentaariumis saab veel küsida, kauaks seda näilist anonüümsustki seal... nii et seda enam...

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 889
Liitunud: Aug 2016
22-10-2016 19:50
Postitus: #111
RE: Jüri Lina uued loengud
Meeldetuletuseks paraweblastele-
http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/uus...d=76007703
Jüri Lina loengud "Võimu nähtamatud varjud":

Esmaspäeval, 24. oktoobril kell 19 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas (Endla 59)
Teisispäeval, 25. oktoobril kell 18.30 Pärnu hotelli "Viiking" konverentsisaalis (Sadama 15)
Kolmapäeval, 26. oktoobril kell 18.30 Tartu hotelli "London" konverentsikeskuses (Rüütli 9)
Eriloeng: Neljapäeval, 27. oktoobril kell 18.30 Tartus Thalia klubis (Aida 7) - Toivo Kurmeti loomingulistest saladustest. Jüri Lina film "Meloodiate lummuses. Toivo Kurmeti muusikaline pärand"
Reedel, 28. oktoobril kell 18 Rakveres (Pikk 28, hoovipealne maja)
Laupäeval, 29. oktoobril kell 16 Paides Vanalinna kohvikus (Vee 1)
Pühapäeval, 30. oktoobril kell 15 Raplas Elujõu Keskuses (Viljandi mnt. 72 G, sissepääs Ööbiku tänavalt)
Esmaspäeval, 31. oktoobril kell 18-21 Kuressaare Ametikooli ruumes (Kohtu 22, ruum K-5)
Teisipäeval, 1. novembril kell 19-22 Haapsalu Päeva villa konverentsisaalis (Lai 7)
Kolmapäeval, 2. novembril kell 19.30-22.15 Tallinnas Koolitus- ja teraapiatuoas Väike uba (Vabriku 41) sama loeng "Maktens osynliga skuggor" rootsi keeles Eestirootslastele

Jüri Lina koduleht on jyrilina.com
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 889
Liitunud: Aug 2016
28-04-2017 22:21
Postitus: #112
RE: Jüri Lina uued loengud
ILMAR SOOMERE JA JÜRI LINA:
LÄÄNEMAAILMA SUURIM SALADUS

Uskumatud avastused surma kohta

Kas sul on kunagi olnud erilist tõmmet mõne ajajärgu või koha suhtes?
Kas arvad, et võid kehast eralduda?
Kas sul on olnud kontakti mõne surnuga?

Kui sul on sääraseid ühendusi olnud, aga oled selle enda teada jätnud, siis osaled alateadvuslikult vandenõus, mis tõrjub teadmisi, mis paiknevad teaduse piirimail.

Parapsühholoogilised andmed näitavad, et surma ei ole olemas.
See ennekuulmatu väide toetub kaheksa nähtuse teaduslikul uuringutulemusel:
meeltevälised elamused, elustamised, surivoodinägemused, meediumid, taaskehastumised, vaimude kohaletulek, vaimude sõnumid ja kummitused.

Teaduslikud tõendid on jahmatavad.
Surmahirm võib kaduda.
See üritus käsitleb moodsa maailma kõige kiivamalt varjatud saladusi.
Ühiskonna eksitamine algas pärast Prantsuse revolutsiooni, mil massoonid kuulutasid:
surm on igavene uni.


Dr ILMAR SOOMERE JA JÜRI LINA LOENGUD

Psühhiaater Soomere räägib teemal ”Tänapäeva parapsühholoogiast”, mis tutvustab teaduslikke avastusi kehaväliste elamuste, surmauuringute ja muude põnevate nähtuste kohta

Kirjanik Lina räägib teemal ”Mida teadsid surma kohta antiikmaailma eliitteadlased?”
Jutt käib peamiselt ühest suuremast teadusemehest - Pytagorasest. Aga ka suurimast teadusenaisest Hypatiast.

12. juunil ilmub eesti keeles professor Ian Currie ületamatu teos ”Surma saladused” Ilmar Soomere tõlkes (320 lk). Loengul on see saadaval poole hinnaga. See raamat on mitmel pool maailmas, eelkõige Kanadas ja Saksamaal, olnud bestseller.
Nüüd ilmub see oluline teos ka eesti keeles. Currie rõhutab oma raamatus, et elu jätkumine pärast füüsilise keha surma astraaltasandil pole hüpotees, vaid teaduslik fakt.
Pärast oma surma andis ta meediumide kaudu meile oma uue raamatu ”Elu vaimuilmas”, milles ta kinnitab oma varasemate andmete õigsust ja teatab: ”Elu jätkub pärast surma!”


Tere tulemast sellele ülitähtsale üritusele!
See ei unune teil kunagi.
Vaheajal on võimalik osta raamatuid, heliplaate ja filme (DVD). Ettekannete lõpus saab lektoreile esitada küsimusi.

Märtsis alustas Jüri Lina oma uue filmi ”Võltsitud maailm” võtteid.

Aeg ja koht:
Esmaspäeval, 12. juunil 2017 kell 19 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse vahetus läheduses. Juurdepääs ühistranspordiga, tasuta parkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei pääse vasakult Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Bussid: 16, 17, 21, 21b, 22, 23, 24, 24a, 26, 26a, 32, 33, 47. Trollid 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9.
Sissepääs 8 eurot.

Teisipäeval, 13. juunil 2017 kell 18.30
Hotelli "St Peterburg" konverentsikeskus Hospidali 6 A, Pärnu. Sissepääs 7 eurot.


Kolmapäeval, 14. juunil 2017 kell 18.30
Tartu hotelli "London" konverentsikeskuses Rüütli 9,
sissepääs 7 eurot.


Reedel, 16. juunil kell 18 Rakveres Pikk 28 (hoovipealne maja).
Sissepääs 5 eurot.

Laupäeval, 17. juunil kell 12 Paides
"Nelja Kuninga hotellis" Pärnu t 6.
Sissepääs 5 eurot.

Kell 17 Raplas Elujõu Keskuses, Viljandi mnt.72 G (sissepääs Ööbiku tänavalt).
Sissepääs 5 eurot.

Pühapäeval, 18. juunil kell 15-18 Kuressaare Ametikooli ruumes Kohtu 22
(ruum K-5). Sissepääs 5 eurot.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 889
Liitunud: Aug 2016
23-09-2017 22:03
Postitus: #113
RE: Jüri Lina uued loengud
Kirjanik ja filmirežissöör Jüri Lina peab Eestis oma tähtsaima loengu

See on kõige jalustrabavam loeng, mis varasemate saladokumentide ja haruldaste andmete alusel näitab meile tegelikku maailma, mida ka kõige elavam fantaasia ei suudaks välja mõelda. Ent teadustõendid viitavad sellele, et KÕIK väited meie universumi olemuse, elu päritolu, inimese arengu, meie ajaloo ja olude kohta on tuulest võetud. Paljastatakse jaburdamist Suure Paugu teemal ja räägitakse nn alternatiivsetest maailmaseletustest, millel puudub igasugune seos tegelikkusega. Juttu tuleb ka elu tegelikust mõttest.

Homo sapiensi ja neandetaallaste DNA uuringud löövad jalad alt kogu meie senisel ettekujutusel inimkonnast. Seepärast jälitatakse neid teadlasi, kes on jäänud truuks teaduse teenimisele, mitte poliitilisele korrektsusele. Uuringud, sealhulgas geneetilised, viitavad hoopis millelegi muule, kui meile maailma elitaarsete jõudude kohta on sisendatud. Kuulaja saab teada, miks üliolulisi andmeid endiselt püütakse maha vaikida.

Juttu tuleb ka jubedatest asjaoludest, mis puudutavad meie tervist, sealhulgas ohtlike viiruste sihilikku levitamist. Varjatakse lihtsaid võtteid, mis säästavad meie tervist.

Räägitakse Apollo tapmiskatsetest, Apollo on olnud rooma ajastu (nagu ka antiikkreeka Apollon) kauni harmoonilise muusika kaitsejumal. Seda roima pannakse toime ka Eestis. Lektor toob esile värskeid andmeid, mida ajakirjandus varjata üritab.

Ajalooga manipuleerimisest on välja valitud Teise maailmasõja kõige tumedamad saladused, mis nüüd on ilmsiks tulemas. Sealhulgas Nürnbergi kohtuprotsessi kõige räpasematest saladustest.

Räägitakse raamatuist, mis on nii tõhusalt Saksamaa ja Rootsi raamatukogudest kõrvaldatud, et isegi asjatundjad pole neist kuulnud. Juttu on sealhulgas ühe eesti autori teosest, mis Lääne-Saksamaal varsti pärast Teist maailmasõda ilmus, paljastades Nõukogude armee koletislikke roimi. Avalikkusel ei lubata raamatuga tutvuda.

Loengu käigus peaks selguma tõsiasi, et kogu maailm on võltsitud. Õhtu vältel selgub miks ja kelle huvides. Jüri Lina on avameelsem kui kunagi varem

Lektor tutvustab ka oma uusimat raamatut eesti keeles – ”Rokiajastu resonantsid”. Valmimas on uus film, mille esilinastus toimub järgmisel aastal.

Tere tulemast sellele ainulaadsele loengule!

Vaheajal on võimalik osta raamatuid, heliplaate ja filme (DVD-l). Ettekande lõpus saab esitada küsimusi.

Aeg ja koht:

Esmaspäeval, 30. oktoobril 2017 kell 19-22 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse vahetus läheduses. Juurdepääs ühistranspordiga, tasuta parkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei pääse vasakult Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Bussid: 16, 17, 21, 21b, 22, 23, 24, 24a, 26, 26a, 32, 33, 47. Trollid 1, 3, 4.

Sissepääs 9 eurot.

Teisispäeval, 31. oktoobril 2017 kell 18.30-21.30 Pärnus.

Hotelli “St Peterburg“ konverentsikeskus Hospidali 6 A. Sissepääs 8 eurot.

Kolmapäeval, 1. novembril kell 18.30-21.30 Tartu hotelli “London“ konverentsikeskuses Rüütli 9. Sissepääs 8 eurot.

Reedel, 3. novembril kell 18-21 Rakveres Pikk 28 (hoovipealne maja).

Sissepääs 6 eurot.

Laupäeval, 4. novembril kell 14-17 Paide Spordikeskuses Aiavilja t 1.

Sissepääs 6 eurot. Rapla rahvas on tere tulnud Paidesse või Pärnusse.

Seekord jääb loeng Raplas eraviisilistel põhjustel ära.

Pühapäeval, 5. novembril 2017 kell 15-18 Kuressaares.

Ühisgümnaasiumi auditooriumis 138 aadressil Hariduse 13.

Sissepääs 6 eurot.

Järgmine loeng toimub aprillis ja see käsitleb Rootsi lähenemist hukatusele
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 889
Liitunud: Aug 2016
12-12-2017 17:23
Postitus: #114
RE: Jüri Lina uued loengud
https://soundcloud.com/dannar-leitmaa/ra...ma-pettuse


Õhtulehe raadiosaate „Tunnel“ külaliseks on salapäraste nähtuste ja salaseltside uurija, kirjanik ja filmimees Jüri Lina. Uurime, millised tuuled vandenõude maailmas puhuvad.

Kas vastab tõele, et maailma juhibki 13 perekonda illuminaate, nagu mitmel pool alternatiivmeedias väidetakse?

Jüri Lina paljastab ühe suurima pettuse maailma ajaloos: selgub, et Uue Testamendi evangeeliumid Jeesuse imetegudega on maha viksitud sajandeid varem kirja pandud Buddha evangeeliumist. „Vahe nende kahe teksti vahel on selles, et kristlus kuulutab, et tegemist on absoluutse tõega, aga Buddha evangeeliumis on öeldud: see on mõistulugu, pedagoogiline tekst inimeste moraalseks kasvatamiseks,“ selgitab vandenõudeuurija.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
vasamasa
Veteran

Postitusi: 915
Liitunud: Feb 2012
12-12-2017 18:02
Postitus: #115
RE: Jüri Lina uued loengud
J.Lina võiks rääkida, et on ka Tiibeti evangeelium.
Seal on kirjas, et kuskil maal Iisraelis piinati ja hukati Issa, mees, kelles oli universiumi vaim...vn.k link
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
12-12-2017 19:52
Postitus: #116
RE: Jüri Lina uued loengud
Sellest Nikolai Notovitšist, kellest vene keeles sellel eelneval lingil kirjutatakse.
Ta oli vene ajaloolane ja rändav õpetlane. 1887 a. jõudis ta Kašmiiri ja seejärel Ladakhi budistlikusse kloostrisse ja kohtus sealse laamaga.
Laama rääkis, et neil on suur prohvet nimega Issa, kes on üks esimesi peale 22 budat. Ja et tema nimi ja teod on üles tähendatud budismi pühades kirjades.
Notovitš küsis, kus need ülestähendused on?
Laama vastas:
"Peamised märkmed on kirjapandud sajandeid tagasi Indias ja Nepaalis.
Nad põhinevad erinevatel ajaloolistel allikatel. Neid võib leida Lhasast ja kokku on neid mitu tuhat. Koopiad on mõnes tähtsamas mungakloostris."
Notovitš otsustas oma reisi jooksul neid kirjutisi uurida.Ta käis erinevates kloostrites ja sai teada, et olid tõesti olemas käsikirjad müstilise prohveti Issa kohta, kelle elu oli sarnane Jeesuse omaga. Talle toodi ühest kloostrist kaks mahukat köidet vanu kolletanud lahtisi lehti.
Ja seejärel loeti neid ette. Notovitš tegi oma reisipäevikusse hoolikalt märkmeid.
Hiljem peale reisi sättis ta värsid kronoloogilisse järjekorda ja sai nii jutustuse. Selle sisu on lühidalt järgmine:
Kõigepealt on toodud Iisraeli rahva varase ajaloo ja Mooses elu lühikirjeldus. Järgneb selgitus - miks Igavene Vaim otsustas võtta inimkuju. Selle põhjenduseks on Notovitšil järgmine tekstilõik: "...et ta võiks isikliku eeskujuga näidata - kuidas võib moraalset puhtust saavutada. Hing tuleb vabastada jämedakoelisest surelikkuse teadvusest. Siis saavutab ta täuslikkuse, mis on vajalik jumariiki pääsemiseks."
Ja siis sünnib kauges Iisraelis püha laps, kelle nimeks saab Issa."
* Issa on moslemite araabiakeelne nimi Jeesuse jaoks.

Notovitši ei usutud ja teda tehti maha. Aga on ka teisi tunnistajaid, kes on Hemise käsikirju oma silmaga näinud. Üks neist oli India munk Swami Abhedanadam kes õppis Orientaal-seminaris Kalkuttas. Ka vene maalikunstnik ja arheoloog Nikolai Roerich on teatanud, et on tutvunud "legendidega Issast ta erinevates variatsioonides. Peale seda kinnitas ka leedi Henrietta Merrick nende käsikirjade olemasolu oma 1931. a. avaldatud raamatus "Maailma katusel."

Tundub, et jutt käibki Tiibeti käsikirjadest ja ehk mõnda Tiibeti käsikirja nimetataksegi Buddha evengeeliumiks.
On säilinud ka muistne suutra "Natha Namavali". Seal räägitakse suurest pühkust Isha Nathist, kes tuli Indiasse 14 aastaselt. Peale seda kui ta läks tagasi kodumaale, langes ta vandenõu ohvriks ja ta löödi risti. Indias omandatud joogi võimete tõttu suutis ta hukkamise üle elada.

Sõna evengeelium tuleneb kreeka keelsest sõnast eu-angelium, mis tähendab "häid sõnumeid"


Natuke lisa veel Nikolai Notovitši kohta.
Ta oli sündinud Krimmis 1859.a. Hariduse sai St Peterburi Ülikoolis.
Peale õpinguid töötasid tema ja ta vend ajakirjanikena. Nikolai ka päevalehe korrespondenina Idamaades.
Vennad Notovitšid olid nende seas, kelle tegevust piiras tsaar Aleksander III antisemiitlik poliitika.
Kašmiiris ja Ladakhis viibis ta 14.okt - 26.nov. 1887. Mõnda aega viibis ta Pariisis, kus avaldas artikleid.
Ka raamat "Jeesus Kristuse tundmatu elu" ilmus alguses prantsuse keeles. 1895.a. lõpul. Peale selle ilmumist Notovitš arreteeriti. Ta oli just visiidil St Peterburgi ning ta paigutati vangina Peeter-Pauli kindlusesse. Teda süüdistati kirjanduslikus tegevuses, mis "ohtlik riigile ja ühiskonnale". Ilma kohtuotsuseta saadeti ta kirikkogu esimehe poolt Siberisse. Ta karistus lõppes 1897.a., aga isegi Siberis olles kirjutas ta rida artikleid.
Alles 1910 aastal ilmus Jeesuse budistlik versioon "Pühak Issa elu" vene keeles. Peale 1916 aastat puuduvad igasugused andmed Notovitši kohta.
(selle postituse viimane muutmine: 12-12-2017 20:52 Müstik.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 889
Liitunud: Aug 2016
28-04-2018 19:51
Postitus: #117
RE: Jüri Lina uued loengud
http://jyrilina.com/eesti/loengud/ Lina uued loengu Eestis.


Massoonid on pärast Prantsuse revolutsiooni suunanud muusikaelu atonaalsuse suunas. Nad on meid samm-sammult harjutanud inetu ja dissonatsirohke kakofooniaga. Nüüd tähistavad nad oma võitu. Muusika on surutud põhja, sest on õhutatud kõige vastikuma žanri levikut – räppimist.Teed on sillutatud loosungiga: ”Mitmekesisus rikastab!” Sellega on hävitatud universaalne muusikamaitse. Erimeelseid on sunnitud vaikima ametliku lööklausega: maitse üle ei vaielda! Ent mitmekesisus on kadunud. 90% muusikast, mida tänapäeval esitatakse, on atonaalne (disharmooniline).Lina räägib, miks atonaalse muusika puuslik Arnold Schönberg nikerdas valmis dodekafoonia ehk kaksteisttoontehnika ja millised jõud teda toetasid, et meloodia muusikast välja tõrjuda. See tähendas kallaletungi Apollole, kauni muusika jumalale. Jüri näitab, milliseid jõledaid sõnumeid raskerokk vahendab ja miks seda lubatakse.
Seda hävitustööd on tehtud sellepärast, et muusika on inimkonna tähtsaim kunstiliik. Samas puudub meil definitsioon muusika olemuse kohta.
Jüri Lina toob muusikaajaloo kõige nauditavamaid näiteid, ent ka hoiatab lõksude eest. Ta seletab, miks teatud muusika on nii nauditav ja ilus. Seda on püütud avalikkuse eest varjata väitega, et ilu polegi olemas. Kergitatakse katet põhjustelt, miks oli hipiliikumine selle maailma vägevatele ohtlik. Avalikkusele on serveeritud peamiselt müüte.Jüri Linal on valminud erakorralise tähtsusega muusikaraamat ”Rokiajastu resonantsid”. Raamat on loengul saadaval. Kuulaja saab ka teada, millise põhjendusega Eesti Raadio keeldus eetrisse amdmast tema saadet raskeroki varjatud sõnumeist.

Pärast vaheaega järgneb teine loeng, mis muu hulgas tutvustab neid plaane, mis rahvusriikide hävitamiseks Brüsselis välja töötati, eelkõige on sihtmärgil Saksamaaa ja Rootsi. Ka Eesti likvideerimine on otsustatud. Rahvastik tuleb välja vahetada. Vastuhakkajaid koheldakse karmilt, vastavalt uutele välja töötatud reeglitele. Rootsis toimuv on täiesti sürrealistlik. Oma rahvale sülitatakse otse näkku, et rahuldada rahvusvahelise massoonluse huvisid. Loožidest juhitakse seda hävitusprotsessi, kusjuures ohvrit sunnitakse oma hukkumise eest maksma.
Jüri Lina toob näiteid ajaloost samasuguste protessside kohta.Veebruaris-märtsis käisid Jüri ja tema assistent Steve Austraalias ja Uus-Meremaal. Seal nägid nad neid ohtlikke hävitusprotsesse täies hoos. Plaanis on kõike seda sama edukalt korrata Euroopas. Globalistid koos Hiina kommunistliku parteiga on tegutsenud innukalt viimase kümne aasta vältel, et Austraaliat endale saada. Esimesed saared on juba okupeeritud, suured piirkonnad on üles ostetud, ilma et ümbritsev maailm reageerinuks. Ohutsoonis on ka Uus-Meremaa. Nagu ikka, on Hiina huvide eest seisnud massoonid. Jüri selgitab, miks sellest pole eurooplastele räägitud. Faktid on väga hirmutavad. Viimased mosaiigikillud globaalse pildi tekkimiseks on nüüd paigale loksunud. Tai Kuningriik on olnud vastupanu eeskuju. Euroopas ei teata, et Aasias on külm sõda katkematult jätkunud. Ja see käib taas Euroopaski täie hooga. Venemaal on selles mängus, et uut maailmakorda teoks teha, globalistide poolel väga destruktiivne osa.


Esmaspäeval, 4. juunil 2018 kell 19-22 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse vahetus läheduses. Juurdepääs ühistranspordiga, tasuta parkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei pääse vasakult Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Bussid: 16, 17, 21, 21b, 22, 23, 24, 24a, 26, 26a, 32, 33, 47. Trollid 1, 3, 4.
Sissepääs 9 eurot.Teisispäeval, 5. juunil 2018 kell 18.30-21.30 Pärnus.
Hotelli “St Peterburg” konverentsikeskus Hospidali 6 A. Sissepääs 8 eurot.Kolmapäeval, 6. juunil kell 18.30-21.30 Tartu hotelli “London” konverentsikeskuses Rüütli 9. Sissepääs 8 eurot.Neljapäeval, 7. juunil kell 18-21 Rakveres Pikk 28 (hoovipealne maja).
Sissepääs 6 eurot.Reedel, 8. juunil 18:30-21.30 Raplas Elujõu Keskuses, Viljandi mnt.72 G (sissepääs Ööbiku tänavalt).
Sissepääs 6 eurot.Laupäeval, 9. juunil kell 14-17 Paide Spordikeskuses Aiavilja t 1.
Sissepääs 6 eurot.Pühapäeval, 10. juunil 2018 kell 15-18 Kuressaares.
Ühisgümnaasiumi auditooriumis 138 aadressil Hariduse 13.
Sissepääs 6 eurot.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
29-04-2018 16:28
Postitus: #118
RE: Jüri Lina uued loengud
(28-04-2018 19:51 )Viimne Roomlane Kirjutas:  Teed on sillutatud loosungiga: ”Mitmekesisus rikastab!” Sellega on hävitatud universaalne muusikamaitse. Erimeelseid on sunnitud vaikima ametliku lööklausega: maitse üle ei vaielda! Ent mitmekesisus on kadunud. 90% muusikast, mida tänapäeval esitatakse, on atonaalne (disharmooniline)

See on hea, et Jüri Lina räägib tänapäeva muusika kahjulikkusest.

Tasub teada, et rokkmuusika, džäss, räpp ja teised mitteharmoonilised muusikavormid suruvad energia alumistesse tšakratesse, eriti baastšakrasse.

Ehkki tänapäeva lääne ühiskonnas käsitletakse muusikat kui vaid vahendit meelelahutuseks ja ajaveetmiseks, on sellel tegelikult väga oluline mõju meie energiakehale ning seega ka meile tervikuna. Paljudel iidsetel kultuuridel on erinevad õpetused nii positiivsest kui ka negatiivsest muusika mõjust.

http://visioonid.ee/blog/2013/10/1/23-ku...eid-mjutab
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,787
Liitunud: Dec 2015
29-04-2018 17:11
Postitus: #119
RE: Jüri Lina uued loengud
(29-04-2018 16:28 )Nofretete Kirjutas:  
(28-04-2018 19:51 )Viimne Roomlane Kirjutas:  Teed on sillutatud loosungiga: ”Mitmekesisus rikastab!” Sellega on hävitatud universaalne muusikamaitse. Erimeelseid on sunnitud vaikima ametliku lööklausega: maitse üle ei vaielda! Ent mitmekesisus on kadunud. 90% muusikast, mida tänapäeval esitatakse, on atonaalne (disharmooniline)

See on hea, et Jüri Lina räägib tänapäeva muusika kahjulikkusest.

Tasub teada, et rokkmuusika, džäss, räpp ja teised mitteharmoonilised muusikavormid suruvad energia alumistesse tšakratesse, eriti baastšakrasse.

Ehkki tänapäeva lääne ühiskonnas käsitletakse muusikat kui vaid vahendit meelelahutuseks ja ajaveetmiseks, on sellel tegelikult väga oluline mõju meie energiakehale ning seega ka meile tervikuna. Paljudel iidsetel kultuuridel on erinevad õpetused nii positiivsest kui ka negatiivsest muusika mõjust.

http://visioonid.ee/blog/2013/10/1/23-ku...eid-mjutab
Ka see oli ammu teada, mitte küll üksikasjad vaid üldjoontes. Seda aga ongi just vaja, et inimeses looma äratada. Räpp, lõpmatu ropendamine ja üleskutsed loomsele vägivallale kui satuvad teismelise kõrva ja pidevalt kõrvaklappide vahendusel isoleerivad indiviidi muust mailmast on selle "lõppeesmärgi" poole minekul üks teedest. Õnneks üks pehmemaid, õrnemaid ja jätab indiviidile valiku.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
29-04-2018 18:27
Postitus: #120
RE: Jüri Lina uued loengud
Nii see tänapäeval on. Sellest kõigest on David Icke oma raamatus "Meelepetted" palju rääkinud ja inimesi hoiatanud.
Uus Lina loengus on minu jaoks

/Nagu ikka, on Hiina huvide eest seisnud massoonid. Jüri selgitab, miks sellest pole eurooplastele räägitud. Faktid on väga hirmutavad. Viimased mosaiigikillud globaalse pildi tekkimiseks on nüüd paigale loksunud. Tai Kuningriik on olnud vastupanu eeskuju. Euroopas ei teata, et Aasias on külm sõda katkematult jätkunud./
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xcad
Veteran

Postitusi: 1,787
Liitunud: Dec 2015
29-04-2018 18:40
Postitus: #121
RE: Jüri Lina uued loengud
(29-04-2018 18:27 )Nofretete Kirjutas:  Nii see tänapäeval on. Sellest kõigest on David Icke oma raamatus "Meelepetted" palju rääkinud ja inimesi hoiatanud.
Uus Lina loengus on minu jaoks

/Nagu ikka, on Hiina huvide eest seisnud massoonid. Jüri selgitab, miks sellest pole eurooplastele räägitud. Faktid on väga hirmutavad. Viimased mosaiigikillud globaalse pildi tekkimiseks on nüüd paigale loksunud. Tai Kuningriik on olnud vastupanu eeskuju. Euroopas ei teata, et Aasias on külm sõda katkematult jätkunud./
http://taynikrus.ru/mistika/temnaya-vlas...#more-4393
Siin jutu täienduseks. Kas 2025a.?
(selle postituse viimane muutmine: 29-04-2018 18:40 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
kage
naegleria fowleri

Postitusi: 3,881
Liitunud: Jun 2011
29-04-2018 21:43
Postitus: #122
RE: Jüri Lina uued loengud
(29-04-2018 18:27 )Nofretete Kirjutas:  /Nagu ikka, on Hiina huvide eest seisnud massoonid. Jüri selgitab, miks sellest pole eurooplastele räägitud. Faktid on väga hirmutavad. Viimased mosaiigikillud globaalse pildi tekkimiseks on nüüd paigale loksunud. Tai Kuningriik on olnud vastupanu eeskuju. Euroopas ei teata, et Aasias on külm sõda katkematult jätkunud./
Mille vastupanu eeskuju Tai kuningriik on? St, et kui mõelda sellele, et Tai võib esimese riigina Aasias võtta vastu seaduse samasooliste kooseluks, siis mille vastupanu eeskuju nad on? See näitab pigem, et nad on valmis teistega koos edasi minema mitte vastu sõdima.
https://www.independent.co.uk/news/world...26036.html
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

Postitusi: 13,074
Liitunud: Oct 2004
30-04-2018 07:33
Postitus: #123
RE: Jüri Lina uued loengud
(29-04-2018 21:43 )kage Kirjutas:  Mille vastupanu eeskuju Tai kuningriik on?
Ei tea. Pole aimugi. Mine loengule, ehk saad teada.
Kolm aastat tagasi rääkis Lina tervise ja taibukuse teadlikust muserdamisest.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
igihali
Vana kala

Postitusi: 484
Liitunud: Feb 2011
30-04-2018 10:19
Postitus: #124
RE: Jüri Lina uued loengud
(29-04-2018 21:43 )kage Kirjutas:  
(29-04-2018 18:27 )Nofretete Kirjutas:  /Nagu ikka, on Hiina huvide eest seisnud massoonid. Jüri selgitab, miks sellest pole eurooplastele räägitud. Faktid on väga hirmutavad. Viimased mosaiigikillud globaalse pildi tekkimiseks on nüüd paigale loksunud. Tai Kuningriik on olnud vastupanu eeskuju. Euroopas ei teata, et Aasias on külm sõda katkematult jätkunud./
Mille vastupanu eeskuju Tai kuningriik on? St, et kui mõelda sellele, et Tai võib esimese riigina Aasias võtta vastu seaduse samasooliste kooseluks, siis mille vastupanu eeskuju nad on? See näitab pigem, et nad on valmis teistega koos edasi minema mitte vastu sõdima.
https://www.independent.co.uk/news/world...26036.html
Minu arvamuse kohaselt pole samasooliste kooselu seadus mitte kuidagi edasiminek, vaid kaose jätkuva progresseerumise ilming.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
cambodia
Vana kala

Postitusi: 680
Liitunud: Sep 2012
30-04-2018 13:01
Postitus: #125
RE: Jüri Lina uued loengud
(30-04-2018 10:19 )igihali Kirjutas:  
(29-04-2018 21:43 )kage Kirjutas:  
(29-04-2018 18:27 )Nofretete Kirjutas:  /Nagu ikka, on Hiina huvide eest seisnud massoonid. Jüri selgitab, miks sellest pole eurooplastele räägitud. Faktid on väga hirmutavad. Viimased mosaiigikillud globaalse pildi tekkimiseks on nüüd paigale loksunud. Tai Kuningriik on olnud vastupanu eeskuju. Euroopas ei teata, et Aasias on külm sõda katkematult jätkunud./
Mille vastupanu eeskuju Tai kuningriik on? St, et kui mõelda sellele, et Tai võib esimese riigina Aasias võtta vastu seaduse samasooliste kooseluks, siis mille vastupanu eeskuju nad on? See näitab pigem, et nad on valmis teistega koos edasi minema mitte vastu sõdima.
https://www.independent.co.uk/news/world...26036.html
Minu arvamuse kohaselt pole samasooliste kooselu seadus mitte kuidagi edasiminek, vaid kaose jätkuva progresseerumise ilming.

Samasooliste kooselu (seadust) edasiminekuks nimetada....kergelt koomiline ja väga veider.

Omasooiharus kui perverssus on iseenesestmõistetavalt juba tugev hälve/anomaalia!
Mis seadustamisest siin veel rääkida!


"Seda (omasooiharust) saab ravida nagu iga teist kaasasündinud viga. Niisugustest hälvetest saab vabaneda jooga, hingamisharjutuste ning meditatsiooni abil..."

India tuntud/tunnustatud joogaekspert Swami Baba Ramdev


Sigmund Freud pidas homoseksuaalsust seksuaalfunktsiooni eriliigiks, mille on esile kutsunud teatud seksuaalne arengupeetus.

Teisalt, Rootsi Karolinska instituudi teadlaste tehtud uurimus näitas, et homo- ja heteroseksuaalsete inimeste aju ehitus on erinev. Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog