Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jüri Lina uued loengud
Autor Sõnum
xcad
Veteran

Postitusi: 971
Liitunud: Dec 2015
30-04-2018 16:56
Postitus: #126
RE: Jüri Lina uued loengud
Šariaadi riikides on omad karistused, alustame kõige leebemast:
1. Lõigatakse probleemi tekitavad organid maha ja sepaääsil punaseks köetud rauaga suletakse verejooks (eriti humaanne lahendus, peale operatsiooni on süüdlane vaba ja võib koju minna)
2. Lükatakse müür kaela (alati pole müüri võtta, sest enne see tuleb laduda,....harvaesinev karistus)
3. Lükatakse kuristikust alla (kui kõrbes pole kuristikku jääb ära.....siis 1-e humaanne karistus)
4. Visatakse kividega surnuks (kive ikka leidub ja viskajaid samuti...igapäevane humaanne karistus)
5. Põletatakse elusalt (sama lugu, kõrbes on kütus hinnas ja võimaluse korral rakendatakse 1-4 humaanseid karistusi)
(selle postituse viimane muutmine: 30-04-2018 16:56 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,754
Liitunud: Aug 2010
26-12-2018 10:46
Postitus: #127
RE: Jüri Lina uued loengud
Tsitaat:„Aastal 2019 hakkavad ka keskmisest madalama taibukusega inimesed mõistma, et neid tüssatakse ja et valmistatakse ette salakavala majandusorjuse kehtestamist, mille käigus loodetakse sularaha välja tõrjuda,“ hoiatab legendaarne vandenõude- ja maailmauurija Jüri Lina.

„Inimesed hakkavad aru saama, et sotsiaaldemokraadid on nendega manipuleerinud ülinurjatutel kaalutlustel. Seega jätkub sotsiaaldemokraatlike parteide langustendents.“

Ka liberaalsete erakondade poolehoid Lina ennustusel väheneb. „Rootsis on liberaalid silma paistnud kui teiste vaadete suhtes kõige sallimatum partei, justkui kuuluks neile tõe monopol. Nad ei tagane oma dogmadest isegi juhul, kui riik oleks nende tõttu hukkumas,“ sõnab ta.

Lina ennustab, et sotsiaaldemokraate tabab kevadistel riigikoguvalimistel vastulöök, sest inimesed mõtlevad rahvuslikumalt kui mõni aasta tagasi. „Riik on sundinud hulgaliselt noori peresid majandusliku kitsikuse tõttu riigist lahkuma (nii tehti muuseas ka Rootsis 19. sajandil). Asemele tahetakse tuua muulasi,“ märgib ta. „Seepärast saavutab ka EKRE suuremat edu kui kunagi varem, suuremat kui arvatakse, sest see on Eesti poliitikamaastikul ainus partei, kes suudab rahvuse püsimajäämise eest ka tegelikult seista. Tasahiljukesi hakatakse Eestis illusoorsetelt sotsiaalliberaalsetelt väärtustelt liikuma reaalse konservatiivsuse suunas.“

Lina hoiatab, et sotsiaaldemokraatide eesmärk on rahvusriigi hävitamine. „Nende kuritegevuspartner Eestis, Keskerakond, on samuti marksistlik, seda tõendab asjaolu, et nad kehtestasid marksistliku, astmelise tulumaksusüsteemi Eestis. Sotsialistlik Internatsionaal, mille liige Eesti Sotsiaaldemokraatlik Erakond aastast 1990 taas on, taotleb uut demokraatlikku maailmakorda, kus põhimõtete deklaratsiooni kohaselt (§ 97) ei ole rahvusriikidel mingit kohta poliitilise struktuuri kujundamisel, selle asemel minnakse üle universaalsele riikideülesele demokraatlikule maailmakorrale. See taotlus omakorda on võetud massoonluse eesmärkide kogumikust, kus nõutakse rahvusriikide likvideerimist. Kui vaadata prantsuse ordu Grand Orient de France'i ametlikke materjale, siis selgub, et massiline sisseränd on üheks selliseks teguriks, mida vabamüürlus koos oma liitlastega töövahendina kasutab.

See programm osutus jälgiks isegi radikaalsetele Rootsi, Norra ja Taani sotsialistlikele parteidele, mistõttu nad märtsis 2017 otsustasid Sotsialistlikust Internatsionaalist lahkuda.“

Lina rõhutab, et vabamüürlaste käes on endiselt suur osa poliitilistest võtmepostisioonidest. „Prantsusmaa vasakliberaalne president Emanuel Macron on vabamüürlane (Grand Orient de France). Ta üritab ellu viia massoonide ordu Grant Orienti suurt unistust: kolmanda maailma riikidest suunatud massilise sisserändega likvideerida rahvusriigid,“ hoiatab ta. „Seda tahetakse oluliselt suurendada aastal 2019. ÜRO kavatseb miljonid pagulased ja teised muulased paigutada rahvuslikult kindlal alusel seisvatesse riikidesse, et tekitada ebastabiilsust.“

Seetõttu suurenevad tuleval aastal poliitilised vastasseisud. Võimuritevastaseid demonstratsioone näeme Lina sõnul rohkem kui tänavu.

„Sest see, mis toimus Kosovos aastal 1999, oli hoiatus kogu Euroopale,“ räägib ta. „Kommunistliku Jugoslaavia diktaator Tito oli jätnud albaania pagulased slaavlaste iidsele asumispaigale Kosovosse. Neid tuli aga pidevalt juurde. Lõpuks sattusid serblased vähemusse (neid oli lõpuks vaid 10%) ja Lääneriikide abil viidi läbi etniline puhatus ehk rahvastiku väljavahetamine. Serblased sunniti oma põlistest elukohtadest lahkuma. Kui Belgrad üritas vastupanu osutada, siis läks Euroopa Liit koos NATO-ga talle kallale, pommitades Serbia alasid 24. märtsist kuni 10. juunini 1999, et sundida Serbia juhtkonda sõnakuulelikkusele. Nõnda näeb Euroopa Liidu „rahuprojekt“ välja tegelikkuses.

Kui Ungari Euroopa Liidu kuritegelikule migratsioonipoliitikale vastu hakkas, järgnesid ähvardused, mille peale Ungari juhid küsisid avameelselt: mis nüüd saab? Kas hakkate Budapesti pommitama?“

Seega saab uus aasta olema tormilisem kui eelmine. „Maailma poliitilisel eliidil on millegipärast väga kiireks läinud,“ märgib Lina. „Rootsis on rahvastiku väljavahetamise proportsioonid võtnud kriitilised mõõtmed. Jääb mulje, et vargsi on alustatud sõda põliselanike vastu. Kuritegelikud jõugud märatsevad ja politseilt on võetud organisatsiooniline tugevus. Malmös toimub juba kaks plahvatust päevas. Tulistamised sagenevad. Naiste hirmutunne vägistamiste ees on plahvatuslikult suurenenud.

ÜRO loodab miljonid muulased paigutada Euroopa rahvusriikidesse, mis veelgi suurendab konfliktiohtu. Sest enamikul võõrastel pole seni olnud mingit kalduvust end tsiviliseeritult ülal pidada. Järgmisel aastal algab rahvusriikide võitlus elu ja surma peale.“

Loe siit, mida ennustavad 2019. aastaks teised sensitiivid ja maailmavaatlejad!

Jüri Lina: algab rahvusriikide võitlus elu ja surma peale
(selle postituse viimane muutmine: 26-12-2018 10:51 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Vana kala

Postitusi: 661
Liitunud: Aug 2016
24-03-2019 17:58
Postitus: #128
RE: Jüri Lina uued loengud
Jüri Lina loeng ”Maagilistest nähtustest”
ja ettekanne ”Venemaa telgitagustest”

Massoonid on teinud kõik, et avalikkuse ees naeruvääristada maagilisi nähtusi, kuigi maagiat leidub kõikjal: meie ümber ja meie sees.
Jüri Lina annab ülevaate praktilisest maagiast, rääkides esimest korda avalikkuse ees kokkupuutumistest maagidega ja maagiliste nähtuste kasutamisvõimalustest, sealhulgas kuritarvitamisest läbi aegade. Ta selgitab, millised nähtused on soodsad ja millised kahjulikud. Ta räägib ka sellest, kuidas end kaitsta negatiivsete mõjustuste eest. Juttu tuleb sellestki, kuidas Nõukogude Liit kasutas ära Aafrika nõidu Lääne diplomaatide mõjustamiseks ja kuidas tai noorukid pruugivad maagilisi võtteid oma äritegevuse soodustamiseks.

Veel tuleb juttu sellest, kuidas austraalia teadlane ja arst avastas vähi olemuse, selle vägagi maagilise saladuse, tänu millele ravi olnuks ülilihtne ja kõrvaltoimeteta. Ent tema 20 aastat tagasi tehtud avastus vaikiti täielikult maha ja jätkatakse vanas vaimus, tehes nägu, justkui vähk oleks endiselt mõistatus.
Seevastu propageeritakse asjatundmatuid väiteid, millel tegelikkusega pole mingit seost.
Lõpuks toob ta uudiseid Rootsi meeleheitlikust olukorrast, lähtudes maagia seaduspärastest, näidates, et mõjukate nähtustega ei tohi mängida. Ja kõneleb tegelikust olukorrast Birmas, kus ta veebruaris viibis ja kus maagiaga võib kokku puutuda igal sammul.

Õhtu teises pooles teeb Jüri Lina juttu praeguse Vene süsteemi kõige varjatumatest saladustest, mis viitavad režiimi koletislikule kurjusele, teenides Uue Maailmakorra isandaid. Ta kõneleb nii Nõukogude president Gorbatšovi pöörasest varandusest kui ka praeguse Kremli juhtkonna muinasjutulisest rikkusest, samal ajal kui elanikkond vireleb vaesuses.
Vaheajal on võimalik osta raamatuid, sealhulgas Lina menukat ”Varjatud tervisevalemit” ja tema uusimat teost ”Rokiajastu resonantsid”, mis samuti on seotud terviseprobleemide ja maagiaga. Ning maagilisi nähtusi käsitlevat romaani ”Eemaldumine Kartaagosse”, Toivo Kurmeti muusikaga heliplaate ja filme (DVD-l). Lisaks maagilisi nähtusi kujundlikult valgustavaid muinasjutulavastusi. Ettekannete lõpus saab esitada küsimusi.

Tere tulemast!

Aeg ja koht:

Esmaspäeval, 8. aprillil 2019 kell 19-22 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse läheduses. Priiparkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei pääse vasakult Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Kohale saab sõita ka busside ja trollidega.

Sissepääs 10 eurot.

Teisispäeval, 9. aprillil 2019 kell 18.30-21.30 Pärnu hotellis "Viiking"
Sadama 15. Sissepääs 8 eurot.

Kolmapäeval, 10. aprillil kell 18.30-21.30 Tartu hotelli "London" konverentsikeskuses Rüütli 9. Sissepääs 9 eurot.

Neljapäeval, 11. aprillil kell 18-21 Rakveres Gustavi majas Pikk 28 (hoovipealne maja).
Sissepääs 8 eurot.

Reedel, 12. aprillil 18:00-21.00 Paides Järvamaa Keskraamatukogus Lai t 33, 3. korrus. Sissepääs 6 eurot.


Laupäeval, 13. aprillil kell 15-18
Raplas Elujõu Keskuses, Viljandi mnt. 72 G (sissepääs Ööbiku tänavalt).

Sissepääs 6 eurot.

Pühapäeval, 14. aprillil 2018 kell 14-17 Kuressaares.
Ühisgümnaasiumi auditooriumis 138 aadressil Hariduse 13.

Sissepääs 8 eurot.

Järgmised loengud Eestis toimuvad 21.- 27. oktoobrini 2019.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 2,754
Liitunud: Aug 2010
21-05-2019 10:05
Postitus: #129
RE: Jüri Lina uued loengud
Tsitaat:„Aastal 2019 hakkavad ka keskmisest madalama taibukusega inimesed mõistma, et neid tüssatakse ja et valmistatakse ette salakavala majandusorjuse kehtestamist, mille käigus loodetakse sularaha välja tõrjuda,“ hoiatab legendaarne vandenõude- ja maailmauurija Jüri Lina.

„Inimesed hakkavad aru saama, et sotsiaaldemokraadid on nendega manipuleerinud ülinurjatutel kaalutlustel. Seega jätkub sotsiaaldemokraatlike parteide langustendents.“

Ka liberaalsete erakondade poolehoid Lina ennustusel väheneb. „Rootsis on liberaalid silma paistnud kui teiste vaadete suhtes kõige sallimatum partei, justkui kuuluks neile tõe monopol. Nad ei tagane oma dogmadest isegi juhul, kui riik oleks nende tõttu hukkumas,“ sõnab ta.

Lina ennustab, et sotsiaaldemokraate tabab kevadistel riigikoguvalimistel vastulöök, sest inimesed mõtlevad rahvuslikumalt kui mõni aasta tagasi. „Riik on sundinud hulgaliselt noori peresid majandusliku kitsikuse tõttu riigist lahkuma (nii tehti muuseas ka Rootsis 19. sajandil). Asemele tahetakse tuua muulasi,“ märgib ta. „Seepärast saavutab ka EKRE suuremat edu kui kunagi varem, suuremat kui arvatakse, sest see on Eesti poliitikamaastikul ainus partei, kes suudab rahvuse püsimajäämise eest ka tegelikult seista. Tasahiljukesi hakatakse Eestis illusoorsetelt sotsiaalliberaalsetelt väärtustelt liikuma reaalse konservatiivsuse suunas.“

Lina hoiatab, et sotsiaaldemokraatide eesmärk on rahvusriigi hävitamine. „Nende kuritegevuspartner Eestis, Keskerakond, on samuti marksistlik, seda tõendab asjaolu, et nad kehtestasid marksistliku, astmelise tulumaksusüsteemi Eestis. Sotsialistlik Internatsionaal, mille liige Eesti Sotsiaaldemokraatlik Erakond aastast 1990 taas on, taotleb uut demokraatlikku maailmakorda, kus põhimõtete deklaratsiooni kohaselt (§ 97) ei ole rahvusriikidel mingit kohta poliitilise struktuuri kujundamisel, selle asemel minnakse üle universaalsele riikideülesele demokraatlikule maailmakorrale. See taotlus omakorda on võetud massoonluse eesmärkide kogumikust, kus nõutakse rahvusriikide likvideerimist. Kui vaadata prantsuse ordu Grand Orient de France'i ametlikke materjale, siis selgub, et massiline sisseränd on üheks selliseks teguriks, mida vabamüürlus koos oma liitlastega töövahendina kasutab.

See programm osutus jälgiks isegi radikaalsetele Rootsi, Norra ja Taani sotsialistlikele parteidele, mistõttu nad märtsis 2017 otsustasid Sotsialistlikust Internatsionaalist lahkuda.“

Lina rõhutab, et vabamüürlaste käes on endiselt suur osa poliitilistest võtmepostisioonidest. „Prantsusmaa vasakliberaalne president Emanuel Macron on vabamüürlane (Grand Orient de France). Ta üritab ellu viia massoonide ordu Grant Orienti suurt unistust: kolmanda maailma riikidest suunatud massilise sisserändega likvideerida rahvusriigid,“ hoiatab ta. „Seda tahetakse oluliselt suurendada aastal 2019. ÜRO kavatseb miljonid pagulased ja teised muulased paigutada rahvuslikult kindlal alusel seisvatesse riikidesse, et tekitada ebastabiilsust.“

Seetõttu suurenevad tuleval aastal poliitilised vastasseisud. Võimuritevastaseid demonstratsioone näeme Lina sõnul rohkem kui tänavu.

„Sest see, mis toimus Kosovos aastal 1999, oli hoiatus kogu Euroopale,“ räägib ta. „Kommunistliku Jugoslaavia diktaator Tito oli jätnud albaania pagulased slaavlaste iidsele asumispaigale Kosovosse. Neid tuli aga pidevalt juurde. Lõpuks sattusid serblased vähemusse (neid oli lõpuks vaid 10%) ja Lääneriikide abil viidi läbi etniline puhatus ehk rahvastiku väljavahetamine. Serblased sunniti oma põlistest elukohtadest lahkuma. Kui Belgrad üritas vastupanu osutada, siis läks Euroopa Liit koos NATO-ga talle kallale, pommitades Serbia alasid 24. märtsist kuni 10. juunini 1999, et sundida Serbia juhtkonda sõnakuulelikkusele. Nõnda näeb Euroopa Liidu „rahuprojekt“ välja tegelikkuses.

Kui Ungari Euroopa Liidu kuritegelikule migratsioonipoliitikale vastu hakkas, järgnesid ähvardused, mille peale Ungari juhid küsisid avameelselt: mis nüüd saab? Kas hakkate Budapesti pommitama?“

Seega saab uus aasta olema tormilisem kui eelmine. „Maailma poliitilisel eliidil on millegipärast väga kiireks läinud,“ märgib Lina. „Rootsis on rahvastiku väljavahetamise proportsioonid võtnud kriitilised mõõtmed. Jääb mulje, et vargsi on alustatud sõda põliselanike vastu. Kuritegelikud jõugud märatsevad ja politseilt on võetud organisatsiooniline tugevus. Malmös toimub juba kaks plahvatust päevas. Tulistamised sagenevad. Naiste hirmutunne vägistamiste ees on plahvatuslikult suurenenud.

ÜRO loodab miljonid muulased paigutada Euroopa rahvusriikidesse, mis veelgi suurendab konfliktiohtu. Sest enamikul võõrastel pole seni olnud mingit kalduvust end tsiviliseeritult ülal pidada. Järgmisel aastal algab rahvusriikide võitlus elu ja surma peale.“

Loe siit, mida ennustavad 2019. aastaks teised sensitiivid ja maailmavaatlejad!

Jüri Lina: algab rahvusriikide võitlus elu ja surma peale


Väga aktuaalne just täna!

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kahvanägu
Tavaliige

Postitusi: 201
Liitunud: Mar 2016
15-09-2019 18:16
Postitus: #130
RE: Jüri Lina uued loengud
Seekord pole tegemist tema loenguga vaid TTV-s olnud saatega. Alguses rääkis oma lemmikteemal nagu söömine ja vitamiinid, kuid lõpus oli jutuks väidetav amide kuul käimine, mis oli kaunikesti huvitav.
https://www.tallinnatv.eu/saade/14832/puuduta-mind

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog