Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 1 Häält - 2 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jüri Lina uued loengud
Autor Sõnum
xcad
Veteran

Postitusi: 3,129
Liitunud: Dec 2015
30-04-2018 16:56
Postitus: #126
RE: Jüri Lina uued loengud
Šariaadi riikides on omad karistused, alustame kõige leebemast:
1. Lõigatakse probleemi tekitavad organid maha ja sepaääsil punaseks köetud rauaga suletakse verejooks (eriti humaanne lahendus, peale operatsiooni on süüdlane vaba ja võib koju minna)
2. Lükatakse müür kaela (alati pole müüri võtta, sest enne see tuleb laduda,....harvaesinev karistus)
3. Lükatakse kuristikust alla (kui kõrbes pole kuristikku jääb ära.....siis 1-e humaanne karistus)
4. Visatakse kividega surnuks (kive ikka leidub ja viskajaid samuti...igapäevane humaanne karistus)
5. Põletatakse elusalt (sama lugu, kõrbes on kütus hinnas ja võimaluse korral rakendatakse 1-4 humaanseid karistusi)
(selle postituse viimane muutmine: 30-04-2018 16:56 xcad.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,148
Liitunud: Aug 2010
26-12-2018 10:46
Postitus: #127
RE: Jüri Lina uued loengud
Tsitaat:„Aastal 2019 hakkavad ka keskmisest madalama taibukusega inimesed mõistma, et neid tüssatakse ja et valmistatakse ette salakavala majandusorjuse kehtestamist, mille käigus loodetakse sularaha välja tõrjuda,“ hoiatab legendaarne vandenõude- ja maailmauurija Jüri Lina.

„Inimesed hakkavad aru saama, et sotsiaaldemokraadid on nendega manipuleerinud ülinurjatutel kaalutlustel. Seega jätkub sotsiaaldemokraatlike parteide langustendents.“

Ka liberaalsete erakondade poolehoid Lina ennustusel väheneb. „Rootsis on liberaalid silma paistnud kui teiste vaadete suhtes kõige sallimatum partei, justkui kuuluks neile tõe monopol. Nad ei tagane oma dogmadest isegi juhul, kui riik oleks nende tõttu hukkumas,“ sõnab ta.

Lina ennustab, et sotsiaaldemokraate tabab kevadistel riigikoguvalimistel vastulöök, sest inimesed mõtlevad rahvuslikumalt kui mõni aasta tagasi. „Riik on sundinud hulgaliselt noori peresid majandusliku kitsikuse tõttu riigist lahkuma (nii tehti muuseas ka Rootsis 19. sajandil). Asemele tahetakse tuua muulasi,“ märgib ta. „Seepärast saavutab ka EKRE suuremat edu kui kunagi varem, suuremat kui arvatakse, sest see on Eesti poliitikamaastikul ainus partei, kes suudab rahvuse püsimajäämise eest ka tegelikult seista. Tasahiljukesi hakatakse Eestis illusoorsetelt sotsiaalliberaalsetelt väärtustelt liikuma reaalse konservatiivsuse suunas.“

Lina hoiatab, et sotsiaaldemokraatide eesmärk on rahvusriigi hävitamine. „Nende kuritegevuspartner Eestis, Keskerakond, on samuti marksistlik, seda tõendab asjaolu, et nad kehtestasid marksistliku, astmelise tulumaksusüsteemi Eestis. Sotsialistlik Internatsionaal, mille liige Eesti Sotsiaaldemokraatlik Erakond aastast 1990 taas on, taotleb uut demokraatlikku maailmakorda, kus põhimõtete deklaratsiooni kohaselt (§ 97) ei ole rahvusriikidel mingit kohta poliitilise struktuuri kujundamisel, selle asemel minnakse üle universaalsele riikideülesele demokraatlikule maailmakorrale. See taotlus omakorda on võetud massoonluse eesmärkide kogumikust, kus nõutakse rahvusriikide likvideerimist. Kui vaadata prantsuse ordu Grand Orient de France'i ametlikke materjale, siis selgub, et massiline sisseränd on üheks selliseks teguriks, mida vabamüürlus koos oma liitlastega töövahendina kasutab.

See programm osutus jälgiks isegi radikaalsetele Rootsi, Norra ja Taani sotsialistlikele parteidele, mistõttu nad märtsis 2017 otsustasid Sotsialistlikust Internatsionaalist lahkuda.“

Lina rõhutab, et vabamüürlaste käes on endiselt suur osa poliitilistest võtmepostisioonidest. „Prantsusmaa vasakliberaalne president Emanuel Macron on vabamüürlane (Grand Orient de France). Ta üritab ellu viia massoonide ordu Grant Orienti suurt unistust: kolmanda maailma riikidest suunatud massilise sisserändega likvideerida rahvusriigid,“ hoiatab ta. „Seda tahetakse oluliselt suurendada aastal 2019. ÜRO kavatseb miljonid pagulased ja teised muulased paigutada rahvuslikult kindlal alusel seisvatesse riikidesse, et tekitada ebastabiilsust.“

Seetõttu suurenevad tuleval aastal poliitilised vastasseisud. Võimuritevastaseid demonstratsioone näeme Lina sõnul rohkem kui tänavu.

„Sest see, mis toimus Kosovos aastal 1999, oli hoiatus kogu Euroopale,“ räägib ta. „Kommunistliku Jugoslaavia diktaator Tito oli jätnud albaania pagulased slaavlaste iidsele asumispaigale Kosovosse. Neid tuli aga pidevalt juurde. Lõpuks sattusid serblased vähemusse (neid oli lõpuks vaid 10%) ja Lääneriikide abil viidi läbi etniline puhatus ehk rahvastiku väljavahetamine. Serblased sunniti oma põlistest elukohtadest lahkuma. Kui Belgrad üritas vastupanu osutada, siis läks Euroopa Liit koos NATO-ga talle kallale, pommitades Serbia alasid 24. märtsist kuni 10. juunini 1999, et sundida Serbia juhtkonda sõnakuulelikkusele. Nõnda näeb Euroopa Liidu „rahuprojekt“ välja tegelikkuses.

Kui Ungari Euroopa Liidu kuritegelikule migratsioonipoliitikale vastu hakkas, järgnesid ähvardused, mille peale Ungari juhid küsisid avameelselt: mis nüüd saab? Kas hakkate Budapesti pommitama?“

Seega saab uus aasta olema tormilisem kui eelmine. „Maailma poliitilisel eliidil on millegipärast väga kiireks läinud,“ märgib Lina. „Rootsis on rahvastiku väljavahetamise proportsioonid võtnud kriitilised mõõtmed. Jääb mulje, et vargsi on alustatud sõda põliselanike vastu. Kuritegelikud jõugud märatsevad ja politseilt on võetud organisatsiooniline tugevus. Malmös toimub juba kaks plahvatust päevas. Tulistamised sagenevad. Naiste hirmutunne vägistamiste ees on plahvatuslikult suurenenud.

ÜRO loodab miljonid muulased paigutada Euroopa rahvusriikidesse, mis veelgi suurendab konfliktiohtu. Sest enamikul võõrastel pole seni olnud mingit kalduvust end tsiviliseeritult ülal pidada. Järgmisel aastal algab rahvusriikide võitlus elu ja surma peale.“

Loe siit, mida ennustavad 2019. aastaks teised sensitiivid ja maailmavaatlejad!

Jüri Lina: algab rahvusriikide võitlus elu ja surma peale
(selle postituse viimane muutmine: 26-12-2018 10:51 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Viimne Roomlane
Valge Inimene!

Postitusi: 1,052
Liitunud: Aug 2016
24-03-2019 17:58
Postitus: #128
RE: Jüri Lina uued loengud
Jüri Lina loeng ”Maagilistest nähtustest”
ja ettekanne ”Venemaa telgitagustest”

Massoonid on teinud kõik, et avalikkuse ees naeruvääristada maagilisi nähtusi, kuigi maagiat leidub kõikjal: meie ümber ja meie sees.
Jüri Lina annab ülevaate praktilisest maagiast, rääkides esimest korda avalikkuse ees kokkupuutumistest maagidega ja maagiliste nähtuste kasutamisvõimalustest, sealhulgas kuritarvitamisest läbi aegade. Ta selgitab, millised nähtused on soodsad ja millised kahjulikud. Ta räägib ka sellest, kuidas end kaitsta negatiivsete mõjustuste eest. Juttu tuleb sellestki, kuidas Nõukogude Liit kasutas ära Aafrika nõidu Lääne diplomaatide mõjustamiseks ja kuidas tai noorukid pruugivad maagilisi võtteid oma äritegevuse soodustamiseks.

Veel tuleb juttu sellest, kuidas austraalia teadlane ja arst avastas vähi olemuse, selle vägagi maagilise saladuse, tänu millele ravi olnuks ülilihtne ja kõrvaltoimeteta. Ent tema 20 aastat tagasi tehtud avastus vaikiti täielikult maha ja jätkatakse vanas vaimus, tehes nägu, justkui vähk oleks endiselt mõistatus.
Seevastu propageeritakse asjatundmatuid väiteid, millel tegelikkusega pole mingit seost.
Lõpuks toob ta uudiseid Rootsi meeleheitlikust olukorrast, lähtudes maagia seaduspärastest, näidates, et mõjukate nähtustega ei tohi mängida. Ja kõneleb tegelikust olukorrast Birmas, kus ta veebruaris viibis ja kus maagiaga võib kokku puutuda igal sammul.

Õhtu teises pooles teeb Jüri Lina juttu praeguse Vene süsteemi kõige varjatumatest saladustest, mis viitavad režiimi koletislikule kurjusele, teenides Uue Maailmakorra isandaid. Ta kõneleb nii Nõukogude president Gorbatšovi pöörasest varandusest kui ka praeguse Kremli juhtkonna muinasjutulisest rikkusest, samal ajal kui elanikkond vireleb vaesuses.
Vaheajal on võimalik osta raamatuid, sealhulgas Lina menukat ”Varjatud tervisevalemit” ja tema uusimat teost ”Rokiajastu resonantsid”, mis samuti on seotud terviseprobleemide ja maagiaga. Ning maagilisi nähtusi käsitlevat romaani ”Eemaldumine Kartaagosse”, Toivo Kurmeti muusikaga heliplaate ja filme (DVD-l). Lisaks maagilisi nähtusi kujundlikult valgustavaid muinasjutulavastusi. Ettekannete lõpus saab esitada küsimusi.

Tere tulemast!

Aeg ja koht:

Esmaspäeval, 8. aprillil 2019 kell 19-22 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse läheduses. Priiparkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei pääse vasakult Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Kohale saab sõita ka busside ja trollidega.

Sissepääs 10 eurot.

Teisispäeval, 9. aprillil 2019 kell 18.30-21.30 Pärnu hotellis "Viiking"
Sadama 15. Sissepääs 8 eurot.

Kolmapäeval, 10. aprillil kell 18.30-21.30 Tartu hotelli "London" konverentsikeskuses Rüütli 9. Sissepääs 9 eurot.

Neljapäeval, 11. aprillil kell 18-21 Rakveres Gustavi majas Pikk 28 (hoovipealne maja).
Sissepääs 8 eurot.

Reedel, 12. aprillil 18:00-21.00 Paides Järvamaa Keskraamatukogus Lai t 33, 3. korrus. Sissepääs 6 eurot.


Laupäeval, 13. aprillil kell 15-18
Raplas Elujõu Keskuses, Viljandi mnt. 72 G (sissepääs Ööbiku tänavalt).

Sissepääs 6 eurot.

Pühapäeval, 14. aprillil 2018 kell 14-17 Kuressaares.
Ühisgümnaasiumi auditooriumis 138 aadressil Hariduse 13.

Sissepääs 8 eurot.

Järgmised loengud Eestis toimuvad 21.- 27. oktoobrini 2019.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Eithea
Veteran

Postitusi: 3,148
Liitunud: Aug 2010
21-05-2019 10:05
Postitus: #129
RE: Jüri Lina uued loengud
Tsitaat:„Aastal 2019 hakkavad ka keskmisest madalama taibukusega inimesed mõistma, et neid tüssatakse ja et valmistatakse ette salakavala majandusorjuse kehtestamist, mille käigus loodetakse sularaha välja tõrjuda,“ hoiatab legendaarne vandenõude- ja maailmauurija Jüri Lina.

„Inimesed hakkavad aru saama, et sotsiaaldemokraadid on nendega manipuleerinud ülinurjatutel kaalutlustel. Seega jätkub sotsiaaldemokraatlike parteide langustendents.“

Ka liberaalsete erakondade poolehoid Lina ennustusel väheneb. „Rootsis on liberaalid silma paistnud kui teiste vaadete suhtes kõige sallimatum partei, justkui kuuluks neile tõe monopol. Nad ei tagane oma dogmadest isegi juhul, kui riik oleks nende tõttu hukkumas,“ sõnab ta.

Lina ennustab, et sotsiaaldemokraate tabab kevadistel riigikoguvalimistel vastulöök, sest inimesed mõtlevad rahvuslikumalt kui mõni aasta tagasi. „Riik on sundinud hulgaliselt noori peresid majandusliku kitsikuse tõttu riigist lahkuma (nii tehti muuseas ka Rootsis 19. sajandil). Asemele tahetakse tuua muulasi,“ märgib ta. „Seepärast saavutab ka EKRE suuremat edu kui kunagi varem, suuremat kui arvatakse, sest see on Eesti poliitikamaastikul ainus partei, kes suudab rahvuse püsimajäämise eest ka tegelikult seista. Tasahiljukesi hakatakse Eestis illusoorsetelt sotsiaalliberaalsetelt väärtustelt liikuma reaalse konservatiivsuse suunas.“

Lina hoiatab, et sotsiaaldemokraatide eesmärk on rahvusriigi hävitamine. „Nende kuritegevuspartner Eestis, Keskerakond, on samuti marksistlik, seda tõendab asjaolu, et nad kehtestasid marksistliku, astmelise tulumaksusüsteemi Eestis. Sotsialistlik Internatsionaal, mille liige Eesti Sotsiaaldemokraatlik Erakond aastast 1990 taas on, taotleb uut demokraatlikku maailmakorda, kus põhimõtete deklaratsiooni kohaselt (§ 97) ei ole rahvusriikidel mingit kohta poliitilise struktuuri kujundamisel, selle asemel minnakse üle universaalsele riikideülesele demokraatlikule maailmakorrale. See taotlus omakorda on võetud massoonluse eesmärkide kogumikust, kus nõutakse rahvusriikide likvideerimist. Kui vaadata prantsuse ordu Grand Orient de France'i ametlikke materjale, siis selgub, et massiline sisseränd on üheks selliseks teguriks, mida vabamüürlus koos oma liitlastega töövahendina kasutab.

See programm osutus jälgiks isegi radikaalsetele Rootsi, Norra ja Taani sotsialistlikele parteidele, mistõttu nad märtsis 2017 otsustasid Sotsialistlikust Internatsionaalist lahkuda.“

Lina rõhutab, et vabamüürlaste käes on endiselt suur osa poliitilistest võtmepostisioonidest. „Prantsusmaa vasakliberaalne president Emanuel Macron on vabamüürlane (Grand Orient de France). Ta üritab ellu viia massoonide ordu Grant Orienti suurt unistust: kolmanda maailma riikidest suunatud massilise sisserändega likvideerida rahvusriigid,“ hoiatab ta. „Seda tahetakse oluliselt suurendada aastal 2019. ÜRO kavatseb miljonid pagulased ja teised muulased paigutada rahvuslikult kindlal alusel seisvatesse riikidesse, et tekitada ebastabiilsust.“

Seetõttu suurenevad tuleval aastal poliitilised vastasseisud. Võimuritevastaseid demonstratsioone näeme Lina sõnul rohkem kui tänavu.

„Sest see, mis toimus Kosovos aastal 1999, oli hoiatus kogu Euroopale,“ räägib ta. „Kommunistliku Jugoslaavia diktaator Tito oli jätnud albaania pagulased slaavlaste iidsele asumispaigale Kosovosse. Neid tuli aga pidevalt juurde. Lõpuks sattusid serblased vähemusse (neid oli lõpuks vaid 10%) ja Lääneriikide abil viidi läbi etniline puhatus ehk rahvastiku väljavahetamine. Serblased sunniti oma põlistest elukohtadest lahkuma. Kui Belgrad üritas vastupanu osutada, siis läks Euroopa Liit koos NATO-ga talle kallale, pommitades Serbia alasid 24. märtsist kuni 10. juunini 1999, et sundida Serbia juhtkonda sõnakuulelikkusele. Nõnda näeb Euroopa Liidu „rahuprojekt“ välja tegelikkuses.

Kui Ungari Euroopa Liidu kuritegelikule migratsioonipoliitikale vastu hakkas, järgnesid ähvardused, mille peale Ungari juhid küsisid avameelselt: mis nüüd saab? Kas hakkate Budapesti pommitama?“

Seega saab uus aasta olema tormilisem kui eelmine. „Maailma poliitilisel eliidil on millegipärast väga kiireks läinud,“ märgib Lina. „Rootsis on rahvastiku väljavahetamise proportsioonid võtnud kriitilised mõõtmed. Jääb mulje, et vargsi on alustatud sõda põliselanike vastu. Kuritegelikud jõugud märatsevad ja politseilt on võetud organisatsiooniline tugevus. Malmös toimub juba kaks plahvatust päevas. Tulistamised sagenevad. Naiste hirmutunne vägistamiste ees on plahvatuslikult suurenenud.

ÜRO loodab miljonid muulased paigutada Euroopa rahvusriikidesse, mis veelgi suurendab konfliktiohtu. Sest enamikul võõrastel pole seni olnud mingit kalduvust end tsiviliseeritult ülal pidada. Järgmisel aastal algab rahvusriikide võitlus elu ja surma peale.“

Loe siit, mida ennustavad 2019. aastaks teised sensitiivid ja maailmavaatlejad!

Jüri Lina: algab rahvusriikide võitlus elu ja surma peale


Väga aktuaalne just täna!

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kahvanägu
vaatleja

Postitusi: 335
Liitunud: Mar 2016
15-09-2019 18:16
Postitus: #130
RE: Jüri Lina uued loengud
Seekord pole tegemist tema loenguga vaid TTV-s olnud saatega. Alguses rääkis oma lemmikteemal nagu söömine ja vitamiinid, kuid lõpus oli jutuks väidetav amide kuul käimine, mis oli kaunikesti huvitav.
https://www.tallinnatv.eu/saade/14832/puuduta-mind

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Maario
Tavaliige

Postitusi: 113
Liitunud: Jan 2018
19-10-2019 19:36
Postitus: #131
RE: Jüri Lina uued loengud
Jüri Lina loeng "Kõige alatumad valed":

Esmaspäeval, 21. oktoobril 2019 kell 19-22 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse läheduses. Priiparkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei pääse vasakult Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Kohale saab sõita ka busside ja trollidega.
Sissepääs 10 eurot.

Broneeringuid Tallinna loengule ei saa teha!!

Teisipäeval, 22. oktoobril 2019 kell 18.30-21.30 Pärnu hotellis “Strand” Tammsaare puiestee 35.
Sissepääs 9 eurot.Kolmapäeval, 23. oktoobril kell 18.30-21.30 Tartu hotelli “London” konverentsikeskuses Rüütli 9.
Sissepääs 9 eurot.Neljapäeval, 24. oktoobril kell 18-21 Rakveres Gustavi majas Pikk 28 (hoovipealne maja).
Sissepääs 8 eurot.Reedel, 25. oktoobril 18:00-21.00 Paides Järvamaa Keskraamatukogus Lai t 33, 3. korrus.
Sissepääs 7 eurot.Laupäeval, 26. oktoobril kell 13-16 Jõgeval LAISHOLMI PUBIs Estakaadi 10. Loengu teema on seal ”Demokraatia telgitagustes”.
Sissepääs 10 eurot, pensionäridel 8. Korraldaja on Laisholmi Pubi. Pileteid saab tellida ja osta sealt.Laupäeval, 26. oktoobril kell 18-21 Raplas Elujõu Keskuses, Viljandi mnt. 72 G (sissepääs Ööbiku tänavalt).
Sissepääs 6 eurot.Pühapäeval, 27. oktoobril kell 13-16 Viljandis. Tähe peosaal, Posti 6.

Ainult Viljandi piletid eelmüügil aadressil: ellaruus@hotmail.com
Eelmüük ei kehti teiste ürituste kohta!!!
Sissepääs 6 eurot.

See loeng on ilmselt kõige jahmatavam, mida Jüri Lina kunagi on pidanud!!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kahvanägu
vaatleja

Postitusi: 335
Liitunud: Mar 2016
27-11-2019 21:58
Postitus: #132
RE: Jüri Lina uued loengud
Jüri sai uue filmiga maha mis kohe ka rahvani jõuab. Tutvustatakse kabaliste ning nende sigadusi mis toime pandud. Peale mida on nad õiged tüübid pealegi.
Tuletan meelde, et peale lippuvahetust hakati peatselt siingi nende jõuke orgunnima. Neid jätkub Toompealegi niiet vähe pole, mõni kutsutakse koguni Bildenbergi istungile, millest midagi ei räägita!?

https://www.forumcinemas.ee/event/302387...3E_pCauiyA

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 2,600
Liitunud: Aug 2016
28-11-2019 04:17
Postitus: #133
RE: Jüri Lina uued loengud
(27-11-2019 21:58 )Kahvanägu Kirjutas:  Tuletan meelde, et peale lippuvahetust hakati peatselt siingi nende jõuke orgunnima. Neid jätkub Toompealegi niiet vähe pole, mõni kutsutakse koguni Bildenbergi istungile, millest midagi ei räägita!?

Kui lipuvahetus kätte jõudis olid kõik juba orgunnitud.
Kujundid malelaual olid juba paigas - hakkas vaid nende liigutamine õigetele kohtadele.
Nagu ka praegust - ettureid lendab nagu niuhti aga suured nupud naeratavad rahulikult edasi...

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Veteran

Postitusi: 975
Liitunud: Sep 2013
28-11-2019 16:31
Postitus: #134
RE: Jüri Lina uued loengud
Kes siis on Eesti suured nupud?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 2,600
Liitunud: Aug 2016
28-11-2019 19:29
Postitus: #135
RE: Jüri Lina uued loengud
(28-11-2019 16:31 )Aadu66 Kirjutas:  Kes siis on Eesti suured nupud?

Mõned nimed on tuntud aga mõned vähem tuntud.
Kui aga siin neid nimetama hakata on kohe sõbrad kohal ja tõesta.
Kui aga huvitab siis loe 199x lehti - tollal veel armastati eputada...

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kahvanägu
vaatleja

Postitusi: 335
Liitunud: Mar 2016
28-11-2019 19:59
Postitus: #136
RE: Jüri Lina uued loengud
Sa Aadu proovi kuskilt lugeda saada sihukest ajalehte nagu nimega "Vendlus". Seal igasugust huvitavat infi. Ainuke viga, et ta on kahjuks põrandaalune ajaleht, nagu kunagi bolševikel, kes seda ainult keldris julgesid lugeda.Laugh

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,305
Liitunud: May 2008
28-11-2019 20:26
Postitus: #137
RE: Jüri Lina uued loengud
(28-11-2019 19:59 )Kahvanägu Kirjutas:  Sa Aadu proovi kuskilt lugeda saada sihukest ajalehte nagu nimega "Vendlus". Seal igasugust huvitavat infi. Ainuke viga, et ta on kahjuks põrandaalune ajaleht, nagu kunagi bolševikel, kes seda ainult keldris julgesid lugeda.Laugh

Tänapäeval on põrandaalune vaid seepärast, et ei kannata kriitikat. Lolli juttu ei keela keegi ajada aga vot lolli jutu ajaja ei talu kriitikat.
(selle postituse viimane muutmine: 28-11-2019 20:27 Temimoor.)

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
euroruubel
vaatlen ja jälgin

Postitusi: 2,384
Liitunud: Apr 2011
03-12-2019 19:11
Postitus: #138
RE: Jüri Lina uued loengud
Jüri lina oli siis käis kanal 2 õhtu saates. Oma uut filmi tutvustamas. Midagi uut muidugi mitte. A väike fakt. Eestis kehtestab trükistele sundeksemplaride seadus, st iga trükis, selelst peab koopia jõudma rahvusraamatukokku. Aga müürlaste enda eestis välja antavast ajakirjast "Vendlus! " selle puhul seda seadust ei kasutata. Ja põllevendi pidi eestis "umbes 550" olema, kõik kuuluma "koorekihti", mitte ühtegi töölist vms.
(selle postituse viimane muutmine: 03-12-2019 20:01 euroruubel.)

mäng mängus
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Kahvanägu
vaatleja

Postitusi: 335
Liitunud: Mar 2016
05-12-2019 13:03
Postitus: #139
RE: Jüri Lina uued loengud
Sai nüüd J.Lina "Praod fassaadil" ära vaadatud. Oli vägagi vaadatav! Paaris kohas näidati, kuidas maalasel mask eest ära kukkus ja sealt hoopis tulnukas vastu vaatas! Loodan, et vähemalt üks sajast sai aru mis sellega öelda taheti?

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 2,600
Liitunud: Aug 2016
04-05-2020 20:35
Postitus: #140
RE: Jüri Lina uued loengud
Kirjanik Jüri Lina korraldab

PARADOKSAALSE ÕHTU

Algul tuleb juttu koroona-hüsteeria telgitagustest, paljastatakse sündmuste arengu saladusi, sealhulgas seda, kuidas teadlikult on levitatud viirust. Antakse nõu, kuidas end tõhusalt kaitsta. Saab vastuse küsimusele, miks kasutati ebaausaid meetodeid ja valeandmeid, et avalikkust hirmutada.

Esimesel poolel toimub ka loeng ”Massoonlus ja sotsialism/kommunism”
Jutt sellest, miks vabamüürlased panid aluse inimvaenulikule sotsialismile ja eluvõõrale liberalismile
Haruldasi algmaterjale vabamüürlaste allikaist, mis selgitavad põhjusi, miks oli nii väga tarvis kommunismi juurutada.

Nagu on protokollis kirjas, öeldi Saksamaa suurloožis 1917. aastal järgmist: ”Tegelikult esindab anarhist ja revolutsionäär Lenin järjekindlalt rahvusvahelise vabamüürluse poliitilisi ideaale.” (Moskva Eriarhiiv, fond 1421-1-9064 ja 815)

Wiener Freimaurer Zeitung kinnitas aastal 1919, et "vabamüürlased tervitavad liigutatult revolutsioonilise proletariaadi veripunaseid lippe".

Vabamüürlane Raimund Mautner nimetas marksismi kehastunud vabamüürluseks. (Der Zirkel nr 4, 37. aastakäik, lk. 61.)

Rahvusvahelise vabamüürluse ajakiri Kosmos (nr 29, 1906) möönis avalikult: ”Ajastu vaim nõuab meilt sotsialismi suunamist, ja mõned loožid juba teavad, kuidas seda eesmärki saavutada.”

Paralleelselt tuuakse välja kinnitusi tuntud sotsialistliku massooni Aleksander Herzeni teostest.

Ühtlasi tutvustatakse uusimaid andmeid massoonide salajase tegevuse kohta, mis on avaldatud omaaegse menuraamatu „Maailmaehitajate pettus“ kolmandas, täiendatud trükis, sisaldades 100 uut lehekülge. Ka on uuendatud kõik varasemad statistilised ja muud andmed. Lisaks on selles avaldatud mitmesaja salajase tegelase nimi, mis on kirjas Eesti loožides. Nendest teeb lektor olulisemad teatavaks ka loengu käigus. Raamat ilmub 11. augustil kogu Eestis.

Ürituse teisel poolel loeng ”Elu saladused”

Jutt sellest. mida Pythagoras teadis elu päritolust

Suur antiikkreeka teadlane ja filosoof teadis hämmastavaid asju elu tekkest ja sellest struktuurist, millele meie bioloogiline areng toetub ja mis täielikult erineb eksitavast darvinismist.

Antakse vastused kõige tähtsamatele küsimustele: Miks elu on tekkinud? Mis on elu mõte? Kuidas on elu tekkinud? Kas juhuslikult või teatud seaduspärasuste alusel?

Näidatakse katkendeid ühest bioloogiafilmist, mis näitab meie rakkudes toimuvat jahmatavat tööd ja seal töötavaid molekulaarmasinaid.

Kust pärinevad kosmilised ja looduslikud seadused? Selles osas laiendas meie arusaamu ka vene kosmoseteadlane Konstantin Tsiolkovski.

Sellest poleks ehk mõtet rääkida, kui biokeemikute ja kvantfüüsikute viimase aja avastused ei kinnitaks Pythagorase väiteid teaduslike tõenditega.

Paralleelselt tuuakse näiteid teadusraamatutes avaldatud pöörastest avastustest, mis pööravad pea peale materialistliku maailmavaate.

Pythagoras oli esimesi teadjaid, kes näitas, et Maa on sfääriline moodustis ja mitte lapik, mida kirik hiljem avalikkusele peale surus.

Ta rääkis veelgi vapustavamaid asju, mis pole vähem jahmatav kui tema andmed surma saladuste kohta, millest Jüri Lina varem on rääkinud ja mis samuti on teadusliku tõenduse saanud. Aga maha vaikitud, nagu ikka.

Vaheajal on võimalik osta raamatuid, eelkõige uut ”Maailmaehitajate pettust” 592 lk, kolmas. täiendatud trükk. Kõvas köites. Odavam kui poes. Lisaks saab veel ”Varjatud tervisevalemit”, millest on ilmunud viis trükki, ja tema uusimat teost ”Rokiajastu resonantsid”, mis samuti on seotud terviseprobleemide ja maagiaga. Ka maagilisi nähtusi käsitlevat romaani ”Eemaldumine Kartaagosse”, mis sisaldab Pythagorase jahmatavaid andmeid, Toivo Kurmeti imeilusa muusikaga heliplaate, mida Eesti Raadio keeldub mängimast, ja filme (DVD-l). Lisaks tema kujundlikke muinasjutulavastusi. Lõpuks saab esitada küsimusi.


Tere tulemast!


Aeg ja koht:

Esmaspäeval, 10. augustil 2020 kell 18-21/22 Tallinnas Puuetega Inimeste Kojas Endla t 59, Kristiine Kaubanduskeskuse läheduses. Priiparkimine maja ees ja taga. Kesklinna poolt sõita Koskla tänava kaudu, sest Endla tänavalt ei pääse vasakult Mooni tänavale. Rongipeatus Lilleküla. Kohale saab sõita ka busside ja trollidega.
Sissepääs 10 eurot.

Teisispäeval, 11. augustil 2020 kell 18.30-21.30 Pärnus hotellis Viiking
Sadama 15, suur saal. Sissepääs 10 eurot.

Kolmapäeval, 12. augustil kell 18.30-21.30 Tartu hotelli "London" konverentsikeskuses Rüütli 9. Sissepääs 10 eurot.

Neljapäeval, 13. augustil kell 18-21 Rakveres Gustavi majas Pikk 28 (hoovipealne maja).
Sissepääs 8 eurot.

Reedel, 14. augustil 18.00-21.00 Paides Järvamaa Keskraamatukogus Lai t 33, 3. korrus. Sissepääs 7 eurot.

Laupäeval, 15. augustil kell 15-18
Rapla Kultuurikeskuses, Tallinna mnt 17.
Sissepääs 9 eurot.

Pühapäeval, 16. augustil kell 14-17 Viljandis.
Tähe peosaal, Posti 6.
Piletite eelmüük kokkuleppel, helistada 55 939 145 Ella

Sissepääs eelmüügist 7 eurot.
Loengupäeval 8 eurot.


Esmaspäeval, 17. augustil kell 18-21 Põlvas Piiri tn. 5 jalgpalliklubi LOOTOS 2. korrusel.
Sissepääs 6 eurot.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Efimero
Uustulnukas

Postitusi: 40
Liitunud: Mar 2021
05-04-2021 17:36
Postitus: #141
RE: Jüri Lina uued loengud
Kas sel nädalal toimuvad?
https://jyrilina.com/eesti/loengud/
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tyto Alba
Veteran

Postitusi: 2,600
Liitunud: Aug 2016
05-04-2021 18:00
Postitus: #142
RE: Jüri Lina uued loengud
(05-04-2021 17:36 )Efimero Kirjutas:  Kas sel nädalal toimuvad?
https://jyrilina.com/eesti/loengud/

Jüri ütleb nii:

Tsitaat:Järgmised esinemised leiavad aset alles juunis 2021, mil Stockholmi-Tallinna laevaliiklus loodetavasti taastub.

Jumal on isiksustatud Egregor...
Huvitav fakt - isik kes ei saa aru millest sa räägid peab lolliks sind mitte ennast.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog