Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KRAYONI otsekanaldus
Autor Sõnum
Naut
katselendur

09-02-2019 22:42
Postitus: #26
RE: KRAYONI otsekanaldus
Minu meelest on kõik isiklikud kogemused/kirjeldused/katsed ja eksitused väga lahedad asjad.
Kui ei proovi, ei saa teada. Kui räägid teistele (kuigi alati leidub neid, kelle jaoks on asi "kahtlane" : ) ikkagi, ehk tekib ka neil isu seda uut või "kahtlast" enda kere ja aimduste vallas testida (just for fun), mille tagajärjel ehk mõned meeled avarduvad, mõned universumid paisuvad (või tõmbuvad kokku - ei mäleta : ), mõned elud lillelisemad, mõned meeled rõõmsamad.
Seega, ole sa tänatud, Teloslane.

(09-02-2019 20:15 )Teloslane Kirjutas:  _ Heidan voodisse, sulgen silmad...
Juhendis kirjutab Krayon edasi: "siruta oma mõlemad käed tervitavalt välja oma juhendajate suunas. Mõne hetke pärast tunned, kuidas su käed muutuvad soojaks või hakkavad kergelt pakitsema. Tõde see on, et su käsi hoitakse!"
Talitasin nii ja oh, sa sädet ja nii see toimiski! Mu käed olid sirutatud läbi kardina juba ka üle küünarnukkide ja need kihelesid.

Kas käte ülessirutatud asendist tingituna ei teki nö. naturaalset kihelust kätes, sest üles tõstetud käte verevarustus muutub ja tajutav kihelus tekib sisuliselt ka siis, kui seista poe järjekorras ja käed üles tõsta. Mh?

Tsitaat:Nende nimesi ei küsinud ja kas oskakski ehk välja hääldada. Inglite maailma nimed võivad koosneda ühtejärge 3-4-st kaas- ja/või täishäälikust (nt. Bghsiüa).
On on, toda olen ma ka kogenud. Osad nimed olen täht tähe kaupa üles kirjutanud aga no need on ikka täielikud keberniitnimed kokku lugedes.
Samas osad ütlevad mingi lihtsama "inimkeelse" nime ja lisavad, et nad saavad aru, kui neid siis sellega kõnetada või kutsuda. Jep, toimib.

Tsitaat:Mingisuguse perioodi tagant katkestasin ühenduse, sest teadsin, Krayon ei soovitanud kaua neis energiates viibida.
Miks ei soovita? Mis on põhjendus? Saab üledoosi?
Ma olen seal (või mitte seal?) kohati ka tunde tolgendanud ja... justkui elusake-terveke. Eee... väliselt sisi. : ))

Tsitaat:Peale seanssi oma viis mintsa hiljemgi kihelesid käsivarred kummaliselt.
Sest käte asend muutus?

Tsitaat:Kui siiriku oled taotlenud, lahkuvad sinu juurest endised juhendajad kolmeks kuuks. Uued juhendajad saabuvad antud aja möödumisel ja on täiuslikumad.

Seda ma kuulen esimest korda. Vahetunud on, kuid üksi jäetud pole.
Uvitav, uvitav.

Tsitaat:siis astun läbi kardina neid tervitama – pole ju öeldud, et kaugemale pole ilus minna ja avastada kõike seda, mis oli pikalt inimkonnale suletud.
Kõik, mis pole keelatud on lubatud. Seal. Kui aga mingil põhjusel sein ette tuleb, on võimatu mitte-aru-saada.

Ja tegelikult ütleb minu kogemus ka seda, et mingid limiidid a "3 minutit teed seda, mitte rohkem" jne.... on ka natuke... ee... jampslikud. Esiteks kaob sellistel "ekskurssidel" ajataju siiski täiesti ära. Või peab kella piiluma aina?
Sama igasuguste muude tulede ja viledega, tseremooniate ja "paroolidega", kummarduste või köögutustega. See kõik, ma arvan, on mingi inimliku aspekti "virvatuli", mis kaasa tuleb ja mis seal vahele trikitab ja ütleb, et asjad peavad (seal) olema alati keerulised ja segased, paatoslikud ja hardad.
Tegelikult ei pea olema.
Arvan, et ehk on need keerulisemad rituaalid või direktiivid rohkem sellistel juhtudel abivahendiks, kui kohe üldse ei suudeta häälestuda või näha. Siis on abiks küll.
Kuid samas igasugune "mehhaanika" ja "näpuga järje vedamine" takistab loomulikku voogu ja arvan, et on pigem siiski segav.

Krayonist.
Siin hiljuti andis Nofretete ka ühe sellenimelise kanalduse lingi. Seal oli todasama Krayoni äärest servani.
Lisan: https://krayoneesti.wordpress.com/

Nooo ma ei teaaaa, kes see Krayon olemuslikult on, kust ta tulnud, kuid mis põhiline: kelle jaoks.
Ilmselgelt minu jaoks mitte.
Sest ma ka lugesin neid sealseid läkitusi ja... no ei sobi mulle selline sõnastus kohe teps mitte. Ausõna, nagu mingid...emmm... pesupulbrireklaamid. Sellised nagu noh... tiba läilad ning sama sõnum 6 korda erinevates lauseehitustes üle nämmutatud nagu imbetsillidele. Küll ähvarduste küll meelitustega läbisegi. Natuke nagu kuskil ususekti ülestõusmispühade jutluses.
Ma väga vabandan, kui nüüd kedagi Krayoni sõpra riivasin, kuid üle paari 3-4ja juhusliku ma neid sealt lugeda ei suutnud.
Ehk oli kehv "väljaanne", ma ei tea.
Ma lihtsalt arvan, et osad Olendid (Juhendajad või Mentorid vms) tulevad (ilmutuvad?) end siiski väga individuaalses vormis.
Võimalik, et kellelegi tulevad sisi Krayonina. Kuid... kellelegi mitte.
See võib olla isegi sama substants, kuid mõnevõrra erinevas vormistuses. Ja kahtlustan, et ka sõnastuses ehk.
Seega... ma nö. õhutan võtma kontakti pigem nonde "omadega". Pole vaja neid nö. laenutada.
Ja ammugi mitte laenutada nende teiste jaoks loodud "instruktsioone".
Aga see on vaid minu nägemus.
(selle postituse viimane muutmine: 10-02-2019 01:17 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Teloslane
Tavaliige

10-02-2019 00:45
Postitus: #27
(09-02-2019 21:43 )Q11 Kirjutas:  Heh, imelik jutt. Uurisin ka selle Krayoni kohta...ikkagi imestan. Ma ei pane paika, ons Ta nüüd miski pooljumal või?
Midagi ju nagu räägib...õigust aga...hmm...krdi kahtlane...Smile

Kes on Krayon?

Krayon ei saabunud siia oma isiklikul valikul, vaid ettemääratud kavas ja korralduses nähti tema tulemine ette. Ta on saadetud siia Magnetilisest Teenistusest aitamaks planeet Maad ja inimkonda üleminekus uutesse energiatesse.
Ta on magnetiline meister ja pole kunagi planeet Maal kehastunud. Ta on külastanud planeeti ka varem, seoses ümberkohandamisel oma abilistega Maa magnetvõresüsteemi ja seda veel eoone enne inimese teket. Nüüdki on aeg võret kohandada, mis on Maale tuleku neljas kord. Võre joondamine võimaldab meile uut väljateenitud väge kasutama hakata. Oma kogult on ta keskmise kodumaja suurune ja geomeetrilise kujuga võrratutes sillerdavates värvides pöörlev armastuse Olem, kes on pärit Kesksest Päikesest, ning omab miljardeid Jumala osasi.
Just niisugust Olemit nägi ka omas ajastuses Mooses (3200 aastat tagasi), kes pidas teda hõõguvaks põõsaks või puuks. Ta põlvitas selle nähtuse ette, et kuulda Vaimu sõnumitooja sõnade seletusi, kes esindas tõde. Seal paluti veel Moosesel oma sandaalid ära võtta, et Vaim saaks armastuses tema jalgu pesta. Mooses sai ülesandeks Iisraeli lapsed Egiptusest välja juhtida. Ta viis nad üle Punase mere (mida tollal teati Kõrkjamerena)...
Ja see rahulik hääl on toosama ajatu hääl, mis kõneles Aabrahami, Eliyahul (prohvet Eelija) ja Noaga ning rääkis suure meistri Jeesuse kaudu ... ja mille kohalolek iseloomustas Paramahansa Yogananda armastavaid sõnu. Ja see tõde ei ole läbi aegade muutunud.

Olem – Krayon tunneb igatüht meist, teab meie nime ja ka eludevahelist nime. Ta näeb väga selgesti kõikide teid ja karmalepinguid ning armastades nimeliselt igaühte meist. Ta on kättesaadav läbi aegade iga inimese jaoks ja vaatab meie peale täiuslikus armastuses.

Lõik kanaldusest:
"Ma pole kunagi olnud inimene. Ma pole iial olnud nii-öelda "teie nahas". Siiski tunnen ma teie psühholoogilisi piiranguid, sest see on minu eriala. Ma tunnen inimlikkust, sest see on minu eriala. Ma tean, mida te tunnete, sest me oleme seda mitu korda teie "õppetunni" jaoks kohandanud. See, mida me teeme, on erialaline, täpselt nagu teiegi erialaks on "õppetunnis" olemine.
Minu partner (kanaldaja) ei mõelnud minu nime välja. Nimi Krayon sobis teie keelde.
Ma olen saabunud vastuseks teie poolt tehtud tööle. Ma esindan Vaimu tervikuna, neid, kes siin on olnud, ning neid, kes ei ole ... ja neid kes seda teha kavatsevad. Ma esindan armastuse väge, mis pärineb Päikeselt Päikeses. Mina olen saabunud teie märguande peale, kuna te olete selleks loa andnud. Teie olete nihke sooritanud."
(Üle 90% Inimkonnast ei läbi Maa nihet kunagi! Vähem, kui pool protsenti Inimkonnast teeb selle nihke oma teadvuses).

Krayonil on üle maailma kaheksa kanaldajat ja nad on edastanud sõnumeid juba kolmkümmend aastat.
Krayonilt on ilmunud kaheksa raamatut, seisuga märts 2000a.
Krayon ei saa väga inimese ligidusse tulla, kuna ülipuhast armastusenergiat ei kanna inimese keha välja.
Krayon on hävitanud Kõrgema Tahtel kaks tsivilisatsiooni Maa pealt. Üks neist oli Lemuuria-Atlantise tsivilisatsioon. Krayoni teadmisel oleme kuues tsivilisatsioon, mille ajaarvestus hakkas lugema 2012 aastal. Ta tõdeb, et planeedi ja inimkonna hukku ei saabu. Kedagi ega midagi puruks ei rebita, ega laiali ei litsuta. Elage selle teadmisega rahus. Jah, inimkond pidanuks hukkuma 2001 aastal, kuid armastusenergia osakaal tänu inimkonna teadlikkusele suurenes ja Armageddon jäi ära.
Ta rõhutab väsimatult, et oleme ise oma tuleviku rajajad. Teie elukeskkond planeet Maa on elusolend. Parandage ja abistage oma Maad, siis on teil rõõm taaskehastuda puhtale, armastavale ja turvalisele pinnale. Te ei soovi ju prügimäele sündida.

Lõik kanaldusest:
"Kui sa mind vaatad, siis näed, et mul on üksteist tahku, millest igaüks kujutab mustrit. (Need mustrid ei ole sümmeetrilised ning ükski ei sarnane teisega.) See on tükkidest koosnev, justkui vitraaž. Igal tahul on oma värv. Kui sa mulle lähened ja teed mu ümber ringi, hakkan ma pöörlema. Üheteistkümne tahu koos pöörlemine ja üheks segunemine tekitavad täieliku kulminatsiooni. See, mida sa tajud (mida sa oled võimeline tajuma), on ainuüksi murdosa, tõelise vibratsiooni jääk, kuna enamik sellest on väljapool sinu (inimliku nägemise) ulatust. Järele jääbki kaunis vase sillerdav värvus. See ongi (sinu jaoks) Krayoni värv. Kui ma jõuan pööreldes oma täiskiirusesse, võid sa näha selle olemi toredust ning mõista, et igaüks teist näeb välja täpselt samasugune, oma erinevate värvide, pisut erineva suuruse ja paljude erinevate mustritega.
Kui me kõik niiviisi koos pöörleme, võid sa tunda armastust, mida ma sinu vastu tunnen. (Selline on see seisund, millesse ma sooviksin sind tagasi tuua iga kord, kui me tulevikus koos oleme. Niiviisi on võimalik edastada palju informatsiooni ning armastuse allikas saab olla sinu jaoks tõeliselt efektiivne. Sul pole aimugi sellest, mida on sinu jaoks isiklikult võimalik korda saata, kui sa suudad koos minuga selle seisundi saavutada)."

MINA OLEN Krayon ja teid armastatakse üliväga.

Krayon. Eestikeelsed kanaldused: https://www.ookeanilainetus.ee/kanaldused/
(selle postituse viimane muutmine: 17-03-2019 14:20 Teloslane.)

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Naut
katselendur

10-02-2019 01:24
Postitus: #28
(10-02-2019 00:45 )Teloslane Kirjutas:  Krayon. Eestikeelsed kanaldused: https://www.ookeanilainetus.ee/kanaldused/

Siin lingil aga ilmselgelt teine väljendusstiil.
Hm.
Kuid see Krayon on selles versioonis siiski juba üpris inimlike omadustega, vaatan.
Küll ta muigab tekstide vahel ja küll on ta pilk mitmetähenduslik jne.
Ei, ei, see kõik on täiesti ok.
Esimese lingi versioonis see kõik küll mingil põhjusel puudus.

mahvalda
Uustulnukas

10-02-2019 20:57
Postitus: #29
Krayonil on vaid osaliselt õigus ,ta on näinud Gaiat liiga ühekülgselt
tegelikult pole vaja mingit erikanaldust ,piisab vaid tunnetusest ,et Maaga jutule saada
Olen suhelnud lapsena Maaga ,sest mul polnud mängukaaslasi ,algul arvasin, et suhtlen haldjatega
tähtsamad asjad mida olen teada saanud on - ajas ei ole võimalik rännata, toimub vaid Maa mälestustes viibimine ,kui hirmunult tahtsin tagasi oma aega siis vastati mulle - ära karda ,need on vaid minu mälestused,mis on läinud see ei tule enam tagasi-
me ei ole nii tähtsad , et loomad on meie söömise jaoks ,just nimelt tapmise ja lihasöömise pärast meid paradiisist välja visati ,õun oli see liha
ning paradiis ei ole surnute vaid elavate jaoks kes on teistsugused kui meie ja neid me ei näe ,ka nemad ei näe meid ja nende jaoks on kõik
sama reaalne kui meie jaoks ning kummalisel kombel asuvad nad üsna meie ligidal ,kuidas nii seda mulle ei seletatud ( ilmselt esimene dimensioon kõrgemal sagedusel)
kui Maa tahab võib ta kellegi materialiseerida ,kuid sel olendil peab olema tihe side Maaga ,ta on tavaliselt paljajalu ja tuleb/kaob nii ,et
keegi ei näe, miskipärast on nad hallis riides
selle pärast ,et meie saame liigutada oleme lühema elueaga kui
Maa ,ka Maa vananeb pikkamööda
üks kõige olulisemaid seadusi on valikuvabadus ,kui õnnestub enamik inimesi kiibistada siis nad hävitatakse koos kiibistajatega - see ongi sikkude ja lammaste eraldamine
põhjus miks mind on kaitstud ja mõningaid asju seletatud on see ,et mind on õnnistatud enne sündi ja et minu eest on ema palju
palvetanud ,seda ütles mulle Maa kui pidasin end eriliseks
Teloslane
Tavaliige

10-02-2019 22:30
Postitus: #30
(09-02-2019 22:42 )Naut Kirjutas:  
(09-02-2019 20:15 )Teloslane Kirjutas:  Heidan voodisse, sulgen silmad...
Juhendis kirjutab Krayon edasi: "siruta oma mõlemad käed tervitavalt välja oma juhendajate suunas. Mõne hetke pärast tunned, kuidas su käed muutuvad soojaks või hakkavad kergelt pakitsema. Tõde see on, et su käsi hoitakse!"
Talitasin nii ja oh, sa sädet ja nii see toimiski! Mu käed olid sirutatud läbi kardina, juba ka üle küünarnukkide ja need kihelesid.

Kas käte ülessirutatud asendist tingituna ei teki nö. naturaalset kihelust kätes, sest üles tõstetud käte verevarustus muutub ja tajutav kihelus tekib sisuliselt ka siis, kui seista poe järjekorras ja käed üles tõsta. Mh?

Tsitaat:Mingisuguse perioodi tagant katkestasin ühenduse, sest teadsin, Krayon ei soovitanud kaua neis energiates viibida.
Ma olen seal (või mitte seal?) kohati ka tunde tolgendanud ja... justkui elusake-terveke. Eee... väliselt sisi. : ))

Kas käte ülessirutatud asendist tingituna...?

Ma ei sirutanud käsi füüsiliselt välja. Kõik sai teostatud mõtte- ja kujutlusmeetodil ja sugestioon toimis.

Jah, üledoosile siin austatud Krayon vihjaski, nagu ka juhendis kirjas: Ära lase sel kontaktil kesta rohkem, kui umbes kolm minutit, sest pikem aeg väsitab su hinge ning toob järgmisel päeval kaasa vaimse pingeseisundi.
Eeldan, et siin mõeldi meie kehade sisemist reostust, mis takistab harmoniseerumist eheda armastusenergiaga ja edasisel praktiseerimisel saab kindlasti tundide kaupa neis avarustes marssida.
Ja tõsi ka see. Ajataju kaob meditatsioonikütkeis ära.

Igaühe hinges on peidus teemant, mille üks tahk vajab veel lihvimist, et sellest kujuneks kirgas briljant.
Digitaria
kõrreline

11-02-2019 12:59
Postitus: #31
Lubage palun küsida, kas Krayon on ikka see kellena ta ennast reklaamib? Käed laiali sellega võib ka energiat ära anda kiiremini, see pärast ongi 3 minutit. Tegelane saab oma laksu kätte ja kuna tal on toitjaid piisavalt palju, siis ta ahneks ei lähe, ainult kolm minutit. Loogiline et inimene rohkem ei või, muidu tekib tal tuntav energia puudujääk. Krayon on pisike, hästi arenenud huumorimeelega draakonikene, kes nagu hea armuke, sosistab inimestele kõrva seda mida nad kuulda tahavad ja teeb seda nii hästi, et inimesed ise teda avatud kätega kallistada tahavad ja see juures üldse adumata,et tegelikult on nad katsejänesed järjekordses eksperimendis. Krayon ise ütleb, et umbes 70% tema poolt edastatud infost on puhas mull ja et teda ja tema kolleege, ei toida energiaga mitte ainult need inimesed, kes kanaldavad , vaid ka need kes neid kanaldusi levitavad ja neisse usuvad. Tema programm on tegelda uurimistööga inimeste kallal ja nagu ta ise ütleb, ta teab milline on armastuse energia, ta on seda uurinud ja sellega töötanud, aga selle vibratsioonid ei sobi talle.
Nii et embame avasüli, kogu hingest ja mitte üle 3 minuti.

Omada omamata.
Naut
katselendur

13-02-2019 03:04
Postitus: #32
Digitaria, sattusin selle sinu antud kanalduste lingi kaudu veel teistegi sarnaste peale.

Muusseas siis ka nn. kanalikõned mitte Krayoni poolt vaid vahelduseks temast endast. Kust tuleb, kes on, mida tahab.
https://www.youtube.com/watch?v=BR-AngVQHnk

Ma ka kusjuures ei saanud aru, et mis paganama härra Magnetilisest Teenistusest (nagu ta end esitleb)?
Ja miks nii palju moosijuttu?
Aga nojah, eks igaüks ise otsustab.

Mannu Eemal
u xa ke

13-02-2019 10:13
Postitus: #33
Kanalduste kohta on mul selline info, noh, minu kõrgemalt minalt, et iga kanaldus on konkreetselt kanaldaja enda tarbeks. Seda ma ei küsinud, miks mõned hakkavad oma kanaldusi levitama ja miks mõned kanaldatavad olendid lausa seda teha käsivad.

Aga kui nii on, siis on. Ju on millekski hea. Vb too Krayon tegeleb lepitamise ja koostöö või sümbioosi väljatöötamisega nende juhtmeseadjate ja inimeste vahel. Igatahes ikkagi on ju hea oma jaoks vajalik ja mittevajalik välja filtreerida. Kõrgemalt minalt tehtud "kanalduses" on see juba juhtunud.

Brain expedition.
Teloslane
Tavaliige

13-02-2019 13:55
Postitus: #34
(11-02-2019 12:59 )Digitaria Kirjutas:  Lubage palun küsida, kas Krayon on ikka see kellena ta ennast reklaamib? Käed laiali sellega võib ka energiat ära anda kiiremini, see pärast ongi 3 minutit. Tegelane saab oma laksu kätte ja kuna tal on toitjaid piisavalt palju, siis ta ahneks ei lähe, ainult kolm minutit. Loogiline et inimene rohkem ei või, muidu tekib tal tuntav energia puudujääk. Krayon on pisike, hästi arenenud huumorimeelega draakonikene, kes nagu hea armuke, sosistab inimestele kõrva seda mida nad kuulda tahavad ja teeb seda nii hästi, et inimesed ise teda avatud kätega kallistada tahavad ja see juures üldse adumata,et tegelikult on nad katsejänesed järjekordses eksperimendis. Krayon ise ütleb, et umbes 70% tema poolt edastatud infost on puhas mull ja et teda ja tema kolleege, ei toida energiaga mitte ainult need inimesed, kes kanaldavad , vaid ka need kes neid kanaldusi levitavad ja neisse usuvad. Tema programm on tegelda uurimistööga inimeste kallal ja nagu ta ise ütleb, ta teab milline on armastuse energia, ta on seda uurinud ja sellega töötanud, aga selle vibratsioonid ei sobi talle.
Nii et embame avasüli, kogu hingest ja mitte üle 3 minuti.

Nagu me kõik siin Maa peal oleme otsimas - Tõde.
Miks ehmatad inimesi? Õhk on niigi kurjusest paks.
Palun lisa esitatud väidetele Krayoni kanalduste ametlikelt lehekülgedelt need kirjakohad. Sellega on võimalus Tões selgusele jõud, millises mõttekontekstis need kõlavad ja mida sellega üldse on soovitud öelda?

Olem Krayon pole reptiilne, ta on geomeetrilise kujuga.

Q11
Saidil

Vana kala

13-02-2019 14:49
Postitus: #35
"Nagu me kõik siin Maa peal oleme otsimas - Tõde."
Jaa nii on...aga tead milles nali seisneb? Otsid Teda, unustades, et Sa ise oledki Tõde...Smile
Naut
katselendur

13-02-2019 16:13
Postitus: #36
(13-02-2019 13:55 )Teloslane Kirjutas:  Olem Krayon pole reptiilne, ta on geomeetrilise kujuga.

Seal kanalduses (mille lingi tõin), sain aru, et see Krayon ei olnud reptiloidne vaid pigem drakoonialane.
See, et osad olendid on osavad maskeerujad, pole ka uudne.
Selles mõttes tuleb alati tšekkida kes miski maski taga on ja neid kõige sillerdavamaid isegi kõige enne.
Moosijutt seal viimases aga oli mainitud nagu uinuti. Mütoloogiliselt umbes selline valem, et kui keset pimedat metsa on tuti-pluti piparkoogimaja, siis vaadake, kas see kõik pole siiski liiga hea, et olla tõsi.

Eelnevast aga see tees, et "saab üledoosi", kui üle 3-e minuti selles viibida.
Hea Teloslane, äkki selgitad.
Ma ei tea isiklikul tasandil, kas see Krayon on pähh või pai, kuid minus ei haaku see "üledoosi" oht ei tunnetuslikult ega isegi mitte lihtsa loogika alusel.
Puhtast energiast ei saa justkui saada üledoosi. Mh? Lausa vastupidi - mida mudasem oled, seda suurem on vajadus.
Või kuidas seda instruktsiooni võiks põhjendada?
Võiks öelda, et väikelapsel ema läheduses olemine või meil kõigil oma armsama kõrval viibimine viib üledoosini. On see võimalik?
(Seal lingitud kanalduses oli koht, et selle armastuse üledoosi saab hoopis Krayon ise, sest sellel on tema jaoks liiga kõrge vibratsioon. Aga no comments, kuni pole ise uurinud.)

Ses mõttes...ilmselt tõesti, see kõik on tot. individuaalne, kes kuhu ja kuidas millessegi usub või mis energiaid kanaldab/kasutab.
Kui tunnete, et see on teile õige, laske käia. Kui on vajadus - proovige.
Saamaks teada, tunnetades läbi ja isegi kui aastate järel tõdeda, et viibime roosas udus polnud muud kui veel ühe egregori teenimine, siis on ikkagi üks väärtuslik elukogemus taas kirjas.
(Kuigi vahest sakib mingi "roosa udu" ka nii sisse, et ei saa enam ööd ega mütsi aru. Kui oma kogemustest rääkida.)

Kuid samas..."eksimusi" olemuslikult.. pole olemas - kõik teenib laias laastus meie personaalse hinge ainulaadset arengut.
Ning nagu Q11 ütles - kõik viib ikka iseendasse.

Olen küll ise endiselt ja veendunult sellest "klubist", kus eelistuses on nö. personaalsed tegelased ja ikka päris "omakad", kuid võimalik, et olen lihtsalt räme individualist ja igasugune massliikumine või sektantlus mulle puhtalt olemuslikult ei sobi.
Aga kõik pole mina ja neile sobib miski muu. Mis on ka ok.
Aamen selle peale.
(selle postituse viimane muutmine: 14-02-2019 02:54 Naut.)

soe1
Vaatleja

14-02-2019 09:26
Postitus: #37
(13-02-2019 14:49 )Q11 Kirjutas:  "Nagu me kõik siin Maa peal oleme otsimas - Tõde."
Jaa nii on...aga tead milles nali seisneb? Otsid Teda, unustades, et Sa ise oledki Tõde...Smile

Hästi öeldud. Lisaksin vaid, et selleasemel, et otsida tõde väljast-meediast, raamatutest, teiste kanaldustes jne. Peaks tõde otsima enesest. Kuidas seda teha- vot see on pähkel.
Teloslane
Tavaliige

15-02-2019 15:00
Postitus: #38
(13-02-2019 16:13 )Naut Kirjutas:  
(13-02-2019 13:55 )Teloslane Kirjutas:  Olem Krayon pole reptiilne, ta on geomeetrilise kujuga.

Seal kanalduses (mille lingi tõin), sain aru, et see Krayon ei olnud reptiloidne vaid pigem drakoonialane.

Eelnevast aga see tees, et "saab üledoosi", kui üle 3-e minuti selles viibida.
Hea Teloslane, äkki selgitad.
Ma ei tea isiklikul tasandil, kas see Krayon on pähh või pai, kuid minus ei haaku see "üledoosi" oht ei tunnetuslikult ega isegi mitte lihtsa loogika alusel.
Puhtast energiast ei saa justkui saada üledoosi. Mh? Lausa vastupidi - mida mudasem oled, seda suurem on vajadus.
Või kuidas seda instruktsiooni võiks põhjendada?
Võiks öelda, et väikelapsel ema läheduses olemine või meil kõigil oma armsama kõrval viibimine viib üledoosini. On see võimalik?
(Seal lingitud kanalduses oli koht, et selle armastuse üledoosi saab hoopis Krayon ise, sest sellel on tema jaoks liiga kõrge vibratsioon. Aga no comments, kuni pole ise uurinud.)

Ka draakonid kuuluvad reptiilsete liigi alla (sisalikulised).

-------

Selles lõigukeses nii ohtralt küsimusi! Mul on ainult hea meel selle üle. Püüan vastata.
Küsimuste hüplev eripära näitab, vaja on pikemalt kirjeldada. Paarist lausest selle koguka teema selgitamisest ei piisa, kuna see tekitab uusi küsimusi.

See algab nii:
Armastusenergia.
"Armastusenergia on Looja koostis, see on kõige ülim, tugevam ja puhtam energiavibratsioon, mis eales on. See on absoluut.
Kõik arengud, asjad ja olukorrad, nii füüsiline, kui mitte füüsiline, kõik mis on, on saanud alguse ainult sellest energiast.
Universumis on miljoneid teisi energiaid, mis on energiakasutajate poolt eoonides transformeeritud armastusenergiast läbi mõtete, tegude ja hääldustega. Seega ka kõik mõtted, mida Universumis on mõeldud, need on. Kõik teod, mida on tehtud, need on, ja kõik hääldused ja helid, mis on kõlanud, ka need on ja see kõik asub Loojas..."

See energia jutt ei tule siia ritta, vaid korrektsuse mõistes "Inimene ja energiad" kuhugi alamfoorumisse.
Teksti täieliku sündimiseni pead olema kannatlik, sest mul ei ole Para-web keskkond iminapaga peopesa küljes kinni, kuna eksisteerimiseks on vaja elulisemad kohustused eelnevalt täita, ja/või kui saab keegi teine kasutaja sellega ennem hakkama on OK!

(14-02-2019 09:26 )soe1 Kirjutas:  
(13-02-2019 14:49 )Q11 Kirjutas:  "Nagu me kõik siin Maa peal oleme otsimas - Tõde."

Hästi öeldud. Lisaksin vaid, et selleasemel, et otsida tõde väljast-meediast, raamatutest, teiste kanaldustes jne. Peaks tõde otsima enesest. Kuidas seda teha- vot see on pähkel.

Kui on leitud üks oluline Tõde, ei piisa sellest maailma, ega enese analüüsimiseks. Algseks mõistmiseks tuleb endale selgeks teha veel vähemalt paar huvipakkuvat teemat, siis saab juba võrdlema hakata, millistest Tõdedest siirdub prügikasti ja mida edasi arendada, ning selle juures osata ka kõigis tehtus vastutada.
Õnneks poliitilised vaidluste platvormid on antud saidil igavesti lukustatud, millega saabki rohkem võimalusi vaimsuse mõistmiseks.
Niisama oodates kuldset aega, selleks mitte midagi tegemata ei sünni ka midagi. Et õun pähe kukuks ja meeled tühja kohta passides avaneda saaksid on vähemalt tuult vaja.
(selle postituse viimane muutmine: 16-03-2019 13:10 Teloslane.)

Q11
Saidil

Vana kala

15-02-2019 15:24
Postitus: #39
"Kui on leitud üks oluline Tõde, ei piisa sellest maailma, ega enese analüüsimiseks"
Tõde ehk Reaalsus on alati Üks. Ta ei analüüsi, ei maailma ega sind.
"Niisama oodates kuldset aega, selleks mitte midagi tegemata ei sünni ka midagi"
Kahjuks Sa ei saa midagi teha. Kuna Tõde (Hetk) pole kunagi "tekkinud", ei ole võimalik ka Temale läheneda "sündiva ja sureva mõttega"...Smile
Naut
katselendur

15-02-2019 21:04
Postitus: #40
(15-02-2019 15:00 )Teloslane Kirjutas:  Ka draakonid kuuluvad reptiilsete liigi alla (sisalikulised).
Antud juhul me vist ei räägi roomajatest kui klassist, nende eri liikidest ega muust loodusõpetustundides õpitust?
Jutt on eri tulnuk- (või olnuk)rassidest. Antud juhul reptiloididest ja drakoonialastest. Ühed on sisaliku-laadsed, teised sauruslased (nii palju kui tean).
Kummagi suhtes eelarvamus mul justkui pole.
Mingil põhjusel reptiloidid tunduvad üldse sümpaatsed (miks tunduvad - ei tea).

Tsitaat:Selles lõigukeses nii ohtralt küsimusi! Mul on ainult hea meel selle üle. Püüan vastata.
Küsimuste hüplev eripära näitab, vaja on pikemalt kirjeldada. Paarist lausest selle koguka teema selgitamisest ei piisa, kuna see tekitab uusi küsimusi.
_
See energia jutt ei tule siia ritta, vaid korrektsuse mõistes "Inimene ja energiad" kuhugi alamfoorumisse.
Teksti täieliku sündimiseni pead olema kannatlik, sest mul ei ole Para-web keskkond iminapaga peopesa küljes kinni, kuna eksisteerimiseks on vaja elulisemad kohustused eelnevalt täita, ja/või kui saab keegi teine kasutaja sellega ennem hakkama on OK.

Pikkade kirjeldavate vastuste vastu pole mul midagi.
Pikkade selgitatud küsimuste vastu ka mitte (antud juhul oli tegelikult 1 küsimus: kuidas on võimalik saada puhtast energiast nn. üledoos? Ülejäänud oli ka kirjeldus küsimuse paremaks mõistmiseks.)
Samuti pole mul midagi pikkade seletuste kohta enne pikkade vastuste andmist, mis on esitatud pikkade küsimuste tulemina.

Kui juttu tuleb Krayoni energiatest, pole ehk ka vaja teisi alamfoorumeid otsida, oletan.

Aega on.
Igavik on lihtsalt termin. : )

Q11
Saidil

Vana kala

15-02-2019 21:26
Postitus: #41
"antud juhul oli tegelikult 1 küsimus: kuidas on võimalik saada puhtast energiast nn. üledoos"
Eino siis peab olema ju keegi kes saab selle energia üledoosi...Niiet, "Kes" selle saaks nagu?...Smile
(selle postituse viimane muutmine: 15-02-2019 21:27 Q11.)
Teloslane
Tavaliige

16-02-2019 13:00
Postitus: #42
(15-02-2019 21:26 )Q11 Kirjutas:  "antud juhul oli tegelikult 1 küsimus: kuidas on võimalik saada puhtast energiast nn. üledoos"
Eino siis peab olema ju keegi kes saab selle energia üledoosi...Niiet, "Kes" selle saaks nagu?...Smile

Kuidas on võimalik saada puhtast energiast nn. üledoos?

Puhtast energiast saab üledoosi inimene, kes pole enese vaimu -ja keha energiavälja vibratsioonitaset ette valmistanud.
Õnneks inimese enda kaitseks ei pääsegi ükski ettevalmistuseta algav mediteerija niisugusesse energiavibratsiooni seisundisse (neid võimalusi on esinenud, kuid üliharva). Seepärast soovitas austatud Krayon selles harjutuses saavutatud energiaväljas mitte kauem püsida (siin mõeldi neid, kes pole vaimse enesearenguga tegelenud), kui kolm mintsa, sest see on inimesele ohutu aeg üledoosi mitte ammutamiseks.
Meie planeeti ümbritseb praeguses energiasageduses materiaalne reostunud energia, mida ei anna üldse võrrelda vaimse maailma ülipuhta energiaga.

Vaimset ja kehalist taset saab võimendada mitmeti, kas erinevate füüsiliste energiaharjutuste, mantrate, meditatsiooni, väetantsu või siis rikastada muu sugetsioonitehnikaga.
Vahel on olnud võimalusi, nagu eelnevalt kirjutasin, kus algaja läbi vaimse soorituse pääseb siiski sisse puhtasse energiakanalisse, milles esmased liigkaua viibimised pole head. Kui tegeleda algul ilma juhendajata energeetiliste tegevustega, võib inimene langeda teatud taseme saavutamisel transsi ja viibida selles liiga kaua ning saada kasu asemel kahju, kuna füüsiline keha pole jõudnud nii kaugele (pole puhastunud), kui saadud energiadoos. Tšakrad, kui energeetilised keskused saavad seejärel kahjustada ja inimese füüsiline väljenduslaad muutub. Talle tundub endale, et tema maailmas on kõik korras (ja ongi, kuna inimene ise ei adu, et teda nüüd teistsuguseks peetakse) ja saab enesega hästi läbi, kuid vastutusrikaste ülesannete täitmisel tema abist loobutakse ja talle tuntakse kaasa.
Tean mitmeid juhuseid, kes esoteerikalaadsete aladega on kahjustada saanud. Minu kunagine koolivend, keda hakkasid hiljem paeluma esoteerilised temaatikad ja kas ta ei leidnud vastuseid või polnud tal kellegiga neist kõneleda. Tema perekonnaelu läks teistmoodi mõtlemisel vussi ja ta loobus pool aastat hiljem omal valikul maisest elust. Teises olukorras oli üks noormees hästi elav ja jutukas. Mingisuguse perioodi jooksul ei tundnud teda enam ära. Ta suurt midagi ei rääkinud, vaid ainult mõtles ja oli tõsine. Kolmas variant oli ühe vaimse kooli lektoriga, kes on nüüd ainult kodune. Üks variant oli ühe tütarlapsega. Vaimne õpetaja tiris ta rühmast välja ja selgitas hiljem talle, et ta ahmib hetkel ja liiga ruttu kõiksugu vaimset informatsiooni ja palus tal oma tegemised üle vaadata ning vaimuilmast veidi tagasi astuda. Õnneks sattus teadja noorele algajale peale ja suutis reaalsusse tagasi tuua. Selle tütarlapsega on tänaseni kõik korras ja ta on tegus.
Hiljuti olin ühel vaimsel koosviibimisel ja ühe meditatsioonitehnika tulemil läksin transsi. Muidugi ma ei tea kaua ma ära olin, kuid kellegi laps koperdas mängides mulle otsa ja ärkasin sellest, ehk tänu sellele tulin seisundist välja. Üks pühendunu märkas seda ja küsis, "kas oled ikka vaimude maailmas või oled juba tagasi?" Küsisin järgmine päev, et kus ta võtab, et uitamas käisin? Ta vastas, et tundis südamega.
Üle kahe aasta jooksul pole seal keegi mitte isegi mind riivanudki ja sel hetkel kukub laps selga. Usun, et Kõrgem jõud teab, milleks see vajalik oli. Ta nägi ja aitas, et inimene nõdraks ei muutuks.
Peale seda transiolukorda tuikas vasakpoolne aju poolkera kaks ööpäeva naljakalt. See oli tähelepanuväärne, sest mul pole pea ligi kümme aastat valutanud. Et, kas sain ka nn üledoosi või teine variant, et aeti äkiliselt seisundist välja. Meditatiivses seisundis olevat inimest ei ehmatata. Sisemine energiatöö ei tohi äkiliselt katki jääda, vaid sellest tuleb rahulikult välja tulla.

Kõrgemat, puhtamat energiaväljataset pole võimalik üleöö saavutada. Selleks peab olema tahe või eesmärk ja ahvatluste valikutes distsipliini.

Iga järgneva aasta laps sünnib aina kõrgema energiavibratsioonitasemega, kuna planeet Maa on liikumas järk-järgult uuemasse energiaajastusse. Viibime ju hetkel kolmandas dimensioonis, mõned on juba äärtpidi ka oma arengus 4D sageduses ja loomulikult puhtama, kõrgema energiasagedusega. Ja mida kõrgem energiaväli, seda tervem ja tasakaalustunud ollakse.

"Kes" selle saaks nagu?...

Võtame näidiseks kaks energiategelast.
Inimese, kelle isikliku energiavälja tugevus on ca 90 MHz ja
Kõrgema Puhtama Vaimu Inglite kuningriigist, kelle isikliku energiavälja tugevus on miljardeid MHz-e rohkem. (Väga tobe on kõrvutada inimest ja nt Seitsmenda dimensiooni Vaimu).
Kes siis saab energia ülejäägi?
Energia ülejäägi saab see, kelle energiatase on madalam, kuna kõrgema tasemega tegelasel pole madalama tasemega tegelaselt midagi võtta. Kõrgem puhtam jõud ei korralda energiavargust, kuna ta on armastuse esindaja ja neil on seda universumis küllaga, mida nad annavad planeedile teatud võimsuses. Omakasu ahnusega teenitakse ainult ebatervet karmat ja Kõrgemas dimensioonis ihad üldse puuduvad.

Võimalik, et ma ei väljendanud end piisavalt. Klopsisin nõudlusel teema ruttu kokku, kuid seda saavad lugejad alati täiendada.

Ma tänan küsimuse eest.
Palun, kas te saite vastuse?

Minu lugupidamine.

Naut
katselendur

16-02-2019 18:26
Postitus: #43
Jah, tänud selgituste ja näidete eest. Nii on tõesti palju arusaadavam.
Kuigi küsimusi tekkis paraku juurde.
Aga see on ju hea, et tekkis, onju. : )

(16-02-2019 13:00 )Teloslane Kirjutas:  Puhtast energiast saab üledoosi inimene, kes pole enese vaimu -ja keha energiavälja vibratsioonitaset ette valmistanud.
Õnneks inimese enda kaitseks ei pääsegi ükski ettevalmistuseta algav mediteerija niisugusesse energiavibratsiooni seisundisse (neid võimalusi on esinenud, kuid üliharva). Seepärast soovitas austatud Krayon selles harjutuses saavutatud energiaväljas mitte kauem püsida (siin mõeldi neid, kes pole vaimse enesearenguga tegelenud), kui kolm mintsa, sest see on inimesele ohutu aeg üledoosi mitte ammutamiseks.
_ Vahel on olnud võimalusi, nagu eelnevalt kirjutasin, kus algaja läbi vaimse soorituse pääseb siiski sisse puhtasse energiakanalisse, milles esmased liigkaua viibimised pole head. Kui tegeleda algul ilma juhendajata energeetiliste tegevustega, võib inimene langeda teatud taseme saavutamisel transsi ja viibida selles liiga kaua ning saada kasu asemel kahju, kuna füüsiline keha pole jõudnud nii kaugele (pole puhastunud), kui saadud energiadoos. Tšakrad, kui energeetilised keskused saavad seejärel kahjustada ja inimese füüsiline väljenduslaad muutub.
Kõik arusaadav. Kuid küsimus: miks austatud Krayon ei alusta inimese jaoks mõnevõrra mahedamate ja kohandatumate energiatega? Ei suuda? Emm... kõrgema dimensiooni olevus ei suuda? Ok, ehk ei suuda/ ei taha nehh. Et vot oleb nii vinge ja särav, et kes üle 3-e minuti vaatab/kogeb, saab vaimse kreepsu.
Samas jääb arusaamtuks, miks inimesega siis nö. eksperimenteerida?
Mõni "madalam" ehk jääb süüdimatult selles energias magama või ei vaata kella, 5 mintsa tiksub täis ja ongi puuks. Pole justkui kuigi arukas meetod?
Miks üldse kohe nö. täisvõimsus on vaja peale panna? Inimesel endal sisi. See on sama, mis diletandil tuleb mõte, et hakkaks äkki võimlejaks ning alustab kolmekordsest saltost. Või täisspagaadist. Logish, et nikastab end ära.
Ehk siis alustada tuleb tõepoolest enda võimetele vastavast: kergemast ja liikuda keerukama poole.
Kõrgemaid olevusi on ka 4-s dimensioonis ja ka 5-ndas. Nendega mingeid "kahjustusi" reeglina ei kaasne.
Selles mõttes justkui segane see doseeringu värk ikka. Mh?

Tsitaat: Teises olukorras oli üks noormees hästi elav ja jutukas. Mingisuguse perioodi jooksul ei tundnud teda enam ära. Ta suurt midagi ei rääkinud, vaid ainult mõtles ja oli tõsine.
Mõtlemisvõime saabumine ehk ei liigitu hälbe alla? Trillatrulla asemel ka tõsidus arusaamades ehk mitte? Kõik nn. valgustumised ei kulge ometi ühe vitsa järgi, see ongi väga individuaalne ja normeerimata protsess. Aga eeldan, et ehk sa tundsid seda noormeest (ja kõiki neid teisi) ja tead täpsemalt tema/nende käekäiku ka praeguseks hetkeks. Äkki olid nad lihtsalt nö. vaheastmes? Kellega poleks juhtunud-- minuga küll on.
Ega vaimne täiustumine pole valmisprodukt. Kogu aeg on miski muutumises ja tsüklid on nii ülesalla, kui ühte või teistpidi ja (korrates üle) igal ühel absull erinevalt.

Tsitaat:Kolmas variant oli ühe vaimse kooli lektoriga, kes on nüüd ainult kodune
.
See on... vale? Astuda egregorite masinarattast välja, sülitada ühiskonna nõudmistele ja elada enda heaks, pühenduda oma isikliku arengu täiustumisele, oma perele, lastele ehk? Minu meelest ideaalne pinnas oma vaimsusega aina edasi töötamaks. Paljud suurkujud on just selle tee valinud ometi.

Tsitaat:Üle kahe aasta jooksul pole seal keegi mitte isegi mind riivanudki ja sel hetkel kukub laps selga. Usun, et Kõrgem jõud teab, milleks see vajalik oli. Ta nägi ja aitas, et inimene nõdraks ei muutuks.
Äkki oleks Kõrgemal Jõul lihtsam üldvolüüm veidi maha timmida? Ei peaks kellegi üksiku suhtes süütuid lapsi togima ja igas mõttes kõigile ohutum?
Lisaks näidake mulle väikelaps, kes rahvakogunemisel kuskile ei põrkaks või ei koperdaks. Imelaps on selline, ime! Ja eeldan (puht loogiliselt), et neid "prohvetlikke" müksusaajaid oli seal ehk teisigi...

Tsitaat:Peale seda transiolukorda tuikas vasakpoolne aju poolkera kaks ööpäeva naljakalt.
Vasak ajupoolkeera vastutab meie ratsionaalsete mõtete eest. Kogu analüütiline mõtlemine tuleb väidetavalt just sealt. Parem poolkera vastutab tajumuslike ja intuitiivsete funktsioonide eest.
Lahendasid mingeid mata võrrandeid transis olles?

Tsitaat:See oli tähelepanuväärne, sest mul pole pea ligi kümme aastat valutanud. Et, kas sain ka nn üledoosi või teine variant, et aeti äkiliselt seisundist välja. Meditatiivses seisundis olevat inimest ei ehmatata. Sisemine energiatöö ei tohi äkiliselt katki jääda, vaid sellest tuleb rahulikult välja tulla.
Õige. Aga sellel Kõrgemal Jõul oli justkui pohh su peavaludest? Üledoosist ilmselt samuti. Pardon.
Ja taas - kui tegeleda just enda jaoks sobivate energiatega, siis ei ole nii, et viibid seal kuskil ja hõljud - korraga koer haugatab või ämm helistab ja selle peale on totaalne karauul meie mentaalis, juhe koos ja 3 päeva pikali. Ma leian.

Tsitaat:_planeet Maa on liikumas järk-järgult uuemasse energiaajastusse. Viibime ju hetkel kolmandas dimensioonis, mõned on juba äärtpidi ka oma arengus 4D sageduses ja loomulikult puhtama, kõrgema energiasagedusega. Ja mida kõrgem energiaväli, seda tervem ja tasakaalustunud ollakse.
See on ilus. Olen nõus. Seega kasutagem oma arenguks ehk siiski energiaid, mis üledoose ei tekita? Neid energiaid on ka planeedil Maa küllaldaselt saada. Näiteks esimene"oma semu" selleks oleks meie enda Kõrgem Mina. Üledoosi mittevõimalikkus garanteeritud. Vastupidi: mida rohkem selles suhtes viibida, seda kõrgemaks vibra tõuseb. Ei pea isegi tundmatus keeles päevade kaupa võõraid mantraid pobisema ega pea peal seisma.

Tsitaat:Võtame näidiseks kaks energiategelast.
Inimese, kelle isikliku energiavälja tugevus on ca 90 MHz ja
Kõrgema Puhtama Vaimu Inglite kuningriigist, kelle isikliku energiavälja tugevus on miljardeid MHz-e rohkem. _Kes siis saab energia ülejäägi?
Energia ülejäägi saab see, kelle energiatase on madalam, kuna kõrgema tasemega tegelasel pole madalama tasemega tegelaselt midagi võtta. Kõrgem puhtam jõud ei korralda energiavargust, kuna ta on armastuse esindaja ja neil on seda universumis küllaga, mida nad annavad planeedile teatud võimsuses.

Kõik õige. Kõrgem (kui ta on piisava poweriga ikka) tõmbab madalama ülespoole. "Ülejääk" pole muidugi ehk õige sõna. Olemuslik täius ei ole nö. ülejäägiline. Ta lihtsalt on nagu on. Et tal on võime nö. madalamat kaasata, see on jah, täiesti adekvaatselt täheldatav. Isegi neid va eri dimensioonide mänge mängimata. Täitsa igapäevaelus. Kuid alati käivitub siiski energiavahetus. Ühepoolselt sisuliselt ei saa midagi toimuda, see oleks tõepoolest sel juhul vargus.
Seega mida Krayon vastu saab või vastu tahab?
Ok, ma eeldan, mis on vastus, kuid kuulaks siiski sinu versiooni ära, hea Teloslane.

Tsitaat:Võimalik, et ma ei väljendanud end piisavalt.
Väljendasid ikka.
Väga tänan.
Aga tahaks nüüd vastuseid ka nendele uutele küssadele, kui sobib. : )
(selle postituse viimane muutmine: 17-02-2019 03:58 Naut.)

Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog