Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poltergeist või kummitus mu tüdruku majas
#1
tervist lugejad. on probleem. mu tüdruk kurtis mulle kord et teda keegi öösel silitab ja käib öösel pidevalt tema voodist tema vanemate toani. Ma ise olen 19 ja olen elus igast energiatega kokku puutunud. Mulle ei meeldi neid vaimudeks kutsuda pigem energiad ja igale asjale loogiline seletus. Aga olen ka nendega kokku puutunud mind aitas rääkimine ja preestri abi. Aga täna öösel rääkisin öö läbi oma tüdrukuga ja kummalisi asju juhtus nii minu kui ka tema kodus :S mina kuulsin koputamist ja saabaste tatsumist. tema nagu alati kuulis keegi käis toas. Ta oli suures toas ja keegi tuli ikka tema juurde suurde tuppa diivanile. Järsku hakkas ta väike vend seal toas kus ta vanemad magavad tavaliselt nutma ja seal toas on ka kõige tugevam energia väli sellele olendile. siis juhtus igast asju ta väike vend oli näinud musta kuju. siis nagu tuli ta õde suurde tuppa kus mu tüdruk oli ja tundis ka midagi nad olid kolmekesi toas ja siis läks mu tüdruk tuld kinni panema ja järsku kadus elekter hakkas telekas virvendama nad olid kolmekesi suures toas tüdruk mul jooksis teki alla ja siis see olend tuli kiirelt selle tüdruku järgi ja hakkas teda puudutama ja asju toas liigutama mu tüdruk nuttis. natukese aja pärast tuli elekter tagasi ja kõik oli normaalne aint ta kass jooksis pidevalt selle pimeda toa vahelt ja käitus imelikult (käis külg ees jne jne ) siis ma teatsin et noh see ei ole reaalne ja tüdruk tahtis ka teada kas see siis päriselt olemas läks sinna pimedasse tuppa hoidis silmad kinni alguses ja tundis imelikku energiat ja siis ma veendsin teda silmad lahti tegema ja ta vaatas siis toas ringi ainuke asi mida ma telefonis kuulsin oli nutmist ja karjumist elu eest:S mingi hakkas nutma jooksis suurde tuppa seletas et ta vaatas nurka järsku läks terve tuba pimedaks ja ta nägi niiöelda kedagi tema poole sööstmas. (pikad juuksed suht suur nina musta värvi ta oli pool viltu mu tüdruk ütles. sale) see on kestnud juba pikka aega seal. aga täna ta oli esimene kord kui ta liigutas asju ja üritas rünnata.
Vasta
#2
Ma arvan et peaksite uurima pikemalt selle maja/korteri ajalugu ja uurima kes seal elas ja võimalik, et saategi teada kes kollitamas käib seal...
Vasta
#3
Tere tulemast uus kasutaja Tiit212. Kui leidsid endas jõudu liituda meiega siis palun pea kinni ka Eesti Keele
reeglitest - suured tähed lause alguses jne. Ära palun looda kiiret vastust ja lahendust, kuid meil siin foorumis
käib igasugust rahvast ja aja jooksul saad kindlasti vastuseid mis sind edasi aitavad. Jõudu.
Vasta
#4
Soovitan teil mingi eksperdi kohale kutsuda las ta siis vaatab ja suhtleb selle vaimuga...Ise vist ei tasu vaimuga räägida..Võite ju vabalt asja hullemaks keerata.
Kui ekspert ei aita siis parem kolige ära sealt.
Aga ilmselt on see olend rahutu ja annab märku, et tal on midagi vaja.
On olnud palju juhtumeid , et vaim annab märku kui ta nt tahab , et tema maised jäänused mujale maetakse...
Teiselt juhul on see olend/vaim pahatahtlik...vot siis parem kolige lihtsalt ära.
Vasta
#5
okei. aga siiski see ei ole normaalne mis toimub Sad mingi ma suhteliselt ise olen väha huvitatud neist ja ma ei tea tahaks nagu ühest ise lahti saada aga minu vastu on alati need energiad väga vaenulikud olnud.

[Muudetud: 11-7-2010 tiit212]
Vasta
#6
Alati vaenulikud??
Kõigepealt peaksidki teada saama miks nad on sinu ja su tüdruku vastu vaenulikud..
Hmm...olen kuulnud vaimust kes oli armunud ühte poissi.Ta ei lasknud ütki tüdrukut tema lähedale.Olukord läks nii karmiks , vaim läks poisi tüdrukult kallale.
Tüdruku vanaema oli aga maag (või midagi sellist) ning ta rääkis vaimuga.Saadi teada, vaim oli poisi kunagine klassiõde kes oli temasse armunud.Tüdruk suri kuid poiss oli saanud tema kinnis ideeks ning jäi poissi jälitama.
Kui poiss sellest teada sai läks ta oma klassiõe hauale ja seletas, et nende suhe ei saaks kunagi võmalikuks sest nad elavad erinevates dimensioonides.
Loomulikult ei pruugi sinuga nii olla.Aga kui sa oled juba enne nende energiatega kokku puutunud ja nüüd nad juba kimbutavad su sõbrannat siis peaksid kindlasti midagi ette võtma ja kähku.
Ürita ettevaatlikult nendega suhelda kui nad jälle sulle endast märku annavad.
Ära neid ise välja kutsu see poleks hea idee.!!!
Aga küsi näiteks , et miks nad siin on,kas nad tahavad sulle midagi öelda jne.
Aga ole oma küsimustega ettevaatlik.Kui vaim on juba praegu pahatahtlik (ei pruugi olla aga kõik on võimalik) siis pole tark teda endast välja ajada.
Edu
Vasta
#7
See vaim ei ole ikka väga normaalne. Ta kas on millegi või kellegi peale vihane, aga jah, soovitan spetsialisti poole pöörduda, enne kui asi päris ära pöörab. Ehk pärast hakkab see "keegi" mõrvama ka (see ei ole nali, võib tõeks saada). Niiet kähku-kähku otsi keegi netist üles, kes sinu kodukohale lähimal on ja kelle saad enda juurde kutsuda.

Edu sulle ja su tüdrukule Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Lugu Pealtnägijas: Risti tänava poltergeist rha 54 29,542 18-03-2022, 18:45
Viimane postitus: Mannu
  Incubus või midagi muud? Pia 41 36,377 04-04-2020, 01:45
Viimane postitus: Teloslane
  Pärnu, õhtu põik korteri kummitus DAO 28 10,726 31-03-2020, 17:36
Viimane postitus: DAO
  Narva kummitus, tõestisündinud lugu bv206 24 17,168 31-01-2018, 00:16
Viimane postitus: mees 35
  Orb või siis energiapall pildil madman07 26 15,352 15-08-2014, 14:59
Viimane postitus: Wilholmensis
  Imelikud helid majas Pärnu 9 6,736 10-04-2014, 12:27
Viimane postitus: katakaroliina
  Sammud majas MarkoJ 0 1,953 11-12-2013, 03:55
Viimane postitus: MarkoJ
  Kummitus tabatud pildile mustdeemon 69 45,826 22-09-2013, 17:35
Viimane postitus: jonnipunn
  Hakkan hulluks jääma, või on tõesti midagi enamat? darkshadows 34 14,037 31-08-2013, 20:42
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kummitus võttis üle inimese keha. Kerttuti 7 5,506 17-07-2013, 22:38
Viimane postitus: Wilholmensis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat