Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Horoskoobindus, sinu arvamused sellest..
#51
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Tsitaat:Esialgne postitaja yodalr
http://www.nomad.ee/~mart/numer.shtml

Kunagi oli mul selline õhuke sinine raamat, mis rääkis sama juttu.
Mina arvan et see ütleb üdiselt kõigile, et läeb ästi jne jne.
Mul on elutee number 6, tüvenumber on 6 olen sündinud 6. kuu 6. päeval ja elan 6. korrusel Smile Ja eelmises elus oli geniaalne salapärane boheemlane ja ehk ka musta maagia võimuses olnud.
See tähendab pure evil >: )


hmm.. siit tuleb välja saatana number 666 Bleh loodan, et sa halva maagiaga ei tegele XD
Vasta
#52
iidne teadus astroloogia ei püüa tegelikult niiväga raami suruda, viitab võimalikkusele. Alati jääb mingi osa ka enda teha. Pigem ikka abiks inimesele siin maailmas- mida saavutan raskemalt, mis juba kaasa antud.

Muidugi ajalehesabades olevaid nn horoskoobid hoopis teine tera mida tasub huumoriga võtta
Vasta
#53
Ajalehtedes olevate horoskoopide ja ka mõnede muude horoskoopide tegemise kohta rääkis meil füüsika õpetaja seda, et aluseks võetakse miskit väga umbmäärast ja siis keerutatakse sinna miskine uulu-muulu jutt ümber millest igaüks võib leida väikese kokkulangevuse oma eluga. Pole eriti põhjust tema jutus ka kahelda, sest ta töötab/töötas ühes kirjastuses, mis avaldas ka vahel horoskoope ning nende loomisel on ta ka ise juures olnud.

Seega ajalehtedes olevad horoskoobid on minu jaoks täielik BS ja neid ma isegi ei viitsi vaadata. Mis aga iidsetesse ennustamisteadustesse puutub, siis selle kohta ei oska ma midagi arvata. Kes teab, võib-olla ongi tähtedes kõik kirjas ?



Vaatasin ka seda http://www.nomad.ee/~mart/numer.shtml linki ning jah, osa läks täppi kuid osa ikka mööda:

Mis täppis:

Sul on tugev iseloom, oled töökas. Elus on palju takistusi, kuid neist peab ise üle saama. Elus on palju ootamatuid sündmusi. Huvid on peamiselt materiaalsed (samas ei ole ma mingi kauka jumala kummardaja ning para-foorumis ma ka ei käiks kui oleks puhas materialist), tunnetes oled äkiline, leebus vaheldub ägedusega. Vihahoos unustad kõik. Viha lahtub kiiresti ja jäägitult. Sünnikuupäev lisab: Kindlus, produktiivsus ja kangekaelsus.

Mis mööda:

Soodus aeg aastas on 21. märtsist 28. aprillini ja 10. juulist 20. augustini - eelmine aasta veetsin selle esimese vahemiku haiglas ja väga vedas, et elusalt välja tulin, seega eriti edukaks ma seda ei nimetaks. Samas vedas, et haigus õnnelikult kulges, aga ma ka haigestusin selles vahemikus.

Mida vastuolulist:

Elutee numbrist -> Sel teel elav inimene otsib teadmisi, elab rahulikku ja tasakaalukat elu ega hooli eriti materiaalsetest asjadest.

VS

Huvid on peamiselt materiaalsed <- tüvenumbrist

Sünnikoht eelmises elus: Lõuna-Hiina <- olen ühe teise arvutuse tulemusena saanud selleks Kanada, mille poole mind miksipärast alati on ka tõmmanud.

Elukutse eelmises elus oli:
Põllumees, kaevetööde tegija.

Iseloomult olid eelmises elus:
Valitsev, arukas, energiline, juhi omadustega. <- miks ma siis põllumees või kaevur olin? Laugh
Sündisid umbes aastal 1800 <- teises kohas sain aastaks ca 1600

Muudetud: 3-2-08 kell 23:58:41 Lotharius
Vasta
#54
tere,astroloogia on nii suur teema et ainult päevahoroskoobi lugemisest jääb nyyd kyll töenäoliselt väheks,:et midagi täpsemat enda kohta teada saada tuleks ikkagi täpne synnihoroskoop valmistada,ja .....siis uurima puurima hakata.H.
Vasta
#55
Horoskoop.net - siit ma tavaliselt loen horoskoope ja seal tehtud see eluhoroskoop vms on mul üli täppis.Ma ei ela horoskoobi järgi kuid vahel on seda huvitav lugeda.
Vasta
#56
Olen ka aeg-ajalt ajaviiteks horoskoope lugenud.Pole vahet kas loed oma tähtkuju või mingit teist täppi lähevad kõik.Iga inimene tegeleb elus nii ühe kui teise asjaga.Isegi asjadega mis teda ei huvita .
Kui ajalehtede omasid lugeda siis seal on alati tekstid.
''Kohtad täna inimest kes sulle paha võib soovida,ole ettevaatlik ja suhtu ükskõik mis juhtub temasse positiivselt.Ka võib täna juhtuda sinuga ime.''
Inimene siis loeb ja kohe torkab meelde suvaline situatsioon nagu,et see poemüüja oli minuga ebaviisakas,ja ime juhtus ka ju,mõtlesin,et jään bussile hiljaks,aga õnneks buss ka hilines.Selliseid asju võib lõpmatuseni tuletada,kõik on tõlgendamise küsimus.
Põhimõtteliselt kui loen õhtulehe horoskoopi,kõik tähtkujud läbi siis enamustele ma saan päevase vaste leida.
Lihtsalt hea on nii raha teha.Kirik teenib ka nii maksumaksja raha,et ajab mingit püha juttu,pühas õhkkonnas ja kui on piisavalt uskujaid siis raha tuleb.Pole vahet kas vale või tõde peaasi,et oleks püha keskkond ja müstiline värk.

Ja need eluhoroskoobid tunduvad mulle samasugused olevat.Peamiselt kirjutatakse,et oled ikka nii eriline ja imesid juhtub sinuga eluajal,mingi periood kannatad masendust,kuid lõpuks läheb kõik korda,ja saavutad oma elueesmärgi.Loomulikult on asi pikemalt kirjas ja läbi lillede,kuid põhimõte on sama.

[Muudetud: 3-16-2009 Kayaman]

[Muudetud: 3-16-2009 Kayaman]
Vasta
#57
Siin üks versioo 2009 aasta horoskoobist. Kuna üheksas kuu juba aastast käsil, siis hea vaadata, et mis ja kas on täppi läinud.

Aasta 2009 prognoos peaingel Urielilt




2008. oli lõpuleviimise, lõppemiste ja sulgumise aasta. Oli aeg vaadata üle oma elus kõik see, mis ei toiminud meie kasuks, st mis ei toonud rõõmu, rahu ega küllust, ning rahulolematuse, hirmu, meeleheite ja lootusetuse asemel valida ümberkujunemine. Kui ta osutus raskeks aastaks, siis seda seepärast, et paljud probleemid kerkisid üles üheaegselt. See ei olnud karistus Universumilt, vaid pasunahüüd meile ettevalmistamiseks, puhastamiseks, tervendamiseks ja lahtilaskmiseks, et liikuda olemise uutesse dimensioonidesse. Ütlesime, mida me tahame, palusime vabastamist karmast ja külluse blokeeringutest ning see on see, mida me saime.

Saabusime 2009. aastasse. See on üheteistkümnenda võnkesageduse aasta, mida pole ette tulnud 1901. ja 1910. aastast saadik. Oleme jõudnud arengupunkti, kus tuleb teha valik oma edasise kulgemise osas. Neile, kes on end ette valmistanud ja teavad, mida soovivad teha, on valiku tegemine kerge. Teistel on veel vaja teha puhastustööd ja neil tuleb kogeda oma eluvalikute tulemusi viisil, mis võivad tunduda enam väljakutseid esitavamad või raskemad, kui kunagi varem. See, millest paljud meist viimase kümne või enama aasta jooksul on juba läbi läinud, tuleb neil läbida hoopis lühema ajaga, kuna vanad võnkesagedused eemaldatakse, et teha ruumi kõrgematele vibratsioonidele.

Kõik, kes hoiavad tihedat kolmanda võnkesageduse energiat, hakkavad tundma sundust lasta see energia vabaks ja võtta vastu kõrgem vibratsioon. Vanad sagedused ei asendu uutega ilma meie nõusolekuta, liikumine kõrgematesse võnkesagedustesse on valik, mille igaüks peab ise langetama. Neile, kes pole veel selle valiku kasuks otsustanud, leiab Universum selleks hulgaliselt võimalusi.

Energiaportaalid.

2007. ja 2008.aastal kogetud tohutu energiatesadu saab asendatud enam fokuseeritud, kontsentreeritud energiatega. 2009.aastal saame kogeda nelja uut energia portaali:

•Veebruar on tõele joondumise portaal, mis loodi detsembris ja see avardub veebruaris 2009. Kõik, mis ei resoneeru tõega, tuleb avalikuks igal tasandil. See on aususe, vaimse tõega joondatuses olemise portaal. Kõigil, kes on tegelnud enda tervendamise ja puhastamise tööga, saab olema selleks võimalusi. Te võite tajuda seda nihet tugeva reetmise või kaotusvalu tundena, kuid see on sellepärast nii, et toimub teie materiaalse tõe nende aspekte vabastamine.
•Juuni on väe portaal, kus te mõistate materiaalse jõu ja vaimse väe erinevust. Maailm kogeb jõu õppetunde, kuidas jõudu kasutatakse ja mida selle kasutamine loob. Võite tunda end sel ajal vägevamana, kuna tunnete ära oma kingitused ja omate võimalusi nende kasutamiseks. Teised kogevad seda kui jõu kaotust, kuna kõik välised jõu allikad eemaldatakse ja nad õpivad joonduma oma sisemise väe tegelikule allikale. Neil on võimalus kogeda seda portaali kas viha või armastuse kaudu.
•Oktoober on meelerahu/selguse portaal, kus kogete sellist rahu, millist pole varem tundnud. Sellise rahu kogemine on võimalik kõigile, kes suudavad temaga ühenduda. Iga portaaliga täheldate järjest suuremat erinevust inimeste võnkesageduse ja valguse vahel. Maailm võib olla kaoses, kuid teid valdab rahu. Püsi oma keskmes, ühenduses Allika ja oma valgusega.
•Detsember on 2010.aasta võnkesageduste ja uue puhastustsükli ettevalmistamise portaal. See võib tuua kaasa maa muutusi, mis ei pruugi manifesteeruda purustavalt. Maa mõningad paigad on nõustunud võtma vastu täiendavat tervendamistööd vajavaid inimesi. Oma töö lõpetanud inimeste ja nende vahel, kellel vajalik täiendava töö tegemine, saab olema märgatav eraldusjoon.Maa muutused.

Maa peegeldab oma inimperekonna võnkesagedusi. Maa paljud piirkonnad hakkavad muutuma, uusi taimi ja loomi avastatakse aladelt, kus neid pole varem ette tulnud. Igasugune puhastamist vajav piirkond saab käesoleval ajal uute põlengute ja tulvavee poolt vabastatud. See on puhastav protsess, mis hajutab vanad energiad. Taolised muutused hõlmavad ka nende piirkondade inimenergiaid. Inimesed, kelle energiad ei ole selle piirkonnaga joondatuses, kolivad oma vabal tahtel ära. Nad juhatatakse regioonidesse, kus neil on juurdepääs energiatele, mis lubab neil lõpetada enda tervendamistöö. Iga Valgustöö tegija, kes on elanud paigas, kus ta on olnud energia hoidjaks, suunatakse sinna, mis tema sagedusega rohkem resoneerub.

Uued suhted.

2009. aasta uued energiad loovad ka uued partnerlusvõimalused, sest me hakkame joonduma kaaslastele, kelle energiad meie omaga paremini sobivad. Tervendamise eesmärgil me võime, kuid ei tarvitse astuda partnerlussuhetesse. Loomisel on uus suhete paradigma - sulam energiatest, loomaks tõelist tingimusteta armastuse ja rõõmu jagamist ja hingetsandil seotust. Karmapõhised, vana paradigma suhted on endiselt võimalikud, kuid neid ei pea valima. Valgustöö tegijad leiavad endale kaaslase, kes peegeldab nende võnkesagedust ja võivad valida lubada teisel tervendada oma hingekaaslast eelmistest eludest. Uueks paradigmaks saab hingesugulasest kaaslane, kellega koos pole karmat ega vajata tervendamist.

Imede aasta.

2009. on imede võnkesageduse aasta, võimalus saada joondatud Jumaliku Tõega, hinge uue eesmärgiga, mis ulatub tervendamisest ja muutumisest kaugemale. Igaühel meist on võimalus olla uues sageduses, elada rõõmus, rahus ja tingimusteta armastuses. Kõigil on see võimalus ja see esitatakse neile erineval moel. See on aasta, mil omaenda väe teadlik kasutamine loob kohese manifestatsiooni. See on paljudele valgustöö tegijatele elutsükli lõpp ja uue algus, mis keskendub väele, mitte tervendamisele; edasiliikumisele, mitte energiat teiste jaoks hoidmisele ning rahule.

Rahu maa peal.

Maapealne rahu on võimalik ja see aasta toob palju näiteid inimpere kohta, kes valivad rahu. Võib tunduda, et on rohkem sõdu ja kaost, kuid need on inimkonna võimalused tulla kokku ja valida rahu. Sõjaõhutajad ei leia oma püüdlustele mingit toetust, kuna sõdurid panevad hirmu-, valitsemise-, agressiooni- ja sõdimise-vastases rahumeelses protestis relvad maha.

Aja lõpp.

Sel aastal tundub aeg liikuvat kiiremini kui kunagi varem, kuna kolmas dimensioon, kus aeg on ühemõõtmeline, kaotab tiheduse ja sulandub kõrgemate võnkesagedustega, milles aega ei eksisteeri. Hakkame aru saama, et aeg on kontiinum, iga hetk on mineviku, oleviku ja tuleviku sulam/segu ja minevik eksisteerib energiana, millega võime valida ühenduda või mitte. Aja uueks definitsiooniks on Universaalse energiavoo sees olemine. Voost väljas olemine tundub nagu aeg veniks; kui olete voo sees, tunnete end olevat väljaspool aega, ja seda te oletegi.

Valguse Tuletorni aasta.


2009. aastal juhtub palju ja iga kuu toob uusi võimalusi maailma tervendamiseks. Suureneb huvi vaimsete asjade vastu, kuna inimesed otsivad vastuseid ja lahendusi oma kimbatustele ja kannatustele, sest nende sidemed materiaalse maailmaga on tühistatud. Saab olema Valgustöö tegija aasta, ainult veidi muutunult, kuna me oleme nüüd Valguse Tuletornid – meie töö teiste tervendajana, neile ja planeedile valguse kandmine, on lõppenud. Nüüd on meil vaja üksnes kiirata oma valgust rõõmu, külluse ja armastuse positsioonilt ja anda teistel võimalus selle leidmiseks.

Õnnelikku 2009.aastat, õnnistusi külluslikuks, rõõmutoovaks ja imeliseks aastaks teile kõigile!

Palju õnnistusi,

Jennifer Hoffman ja Peaingel Uriel







Vasta
#58
!00 % täpsust ei saa kunagi paikka panna, kuna me ei tea oma asukohta ruumis. See kõik on suhteline, mis on paikka pandud aegade jooksul. Sellest ka kindel jutt iga kindla päeva, kuu ja aastale. Need hakkavad hiljem kõik korduma, mis annab teatud seosed omajale. Seda ei maksa kunagi tõena võtta. Samal ajal toimib ta ka mini programmaatorina, mille tulemusena inimene hakkabki uskuma,et see ongi tõsi........
Vasta
#59
Kindlasti ei usu, igal ühel ei sa ju päev samamoodi minna.
Vasta
#60
krayonfännile
Niisiis järjekordne Egiptuse nuhtluse esindaja, no ei taha mina sinna neljandasse sagedusse tõstmist kui mind ää tapetakse, kolmandast ei saa ju muidu välja kui läbi surma.
Aga kuna jutt on inimestele siis ei pruugi see otse kopika eest meie kohta käia, ei tea mis jama inimesi juute ees ootamas kui kõiki ähvardatakse kehadest välja võtta.
Selle lingi taga peaks neiukese papa ja mamma olema
http://www.ijn.com/obituaries/obituaries...rt-hoffman
Mis aga horoskoobindust puudutab siis on see teatud usund mille järgijad käituvad tähekalendri reeglite järgi.
Need horoskoobid mis pole isikutele tehtud on muidugi pläma aga korralik Sanghai ärimees ei liiguta varvastki kodunt kui tema astroloog selleks õnnistust ei anna.
Vasta
#61
Tsitaat:Algselt postitas VironShaman
krayonfännile
Need horoskoobid mis pole isikutele tehtud on muidugi pläma aga korralik Sanghai ärimees ei liiguta varvastki kodunt kui tema astroloog selleks õnnistust ei anna.

Sada protsenti nõus, et ajalehtede horoskoop on pläma, mida pigem võiks võtta meelelahutusena mitte aga tõsise astroloogiana.
Isiklik horoskoop on juba teine asi, mida selle valdaja peaks olulistes ettevõtmistes ka arvestma.
Vasta
#62
Tsitaat:Algselt postitas Tehnoloog
Ikka ja jälle tuletab meelde (vanade epiptlaste?) ütlust
"Nii nagu üleval, nii ka all. Nii nagu all, nii ka üleval".
Väga põnevalt kirjutab Villu Põldma*
( http://et.wikipedia.org/wiki/Villu_P%C3%B5ldma )
oma raamatus "Eesti ajalugu ja tulevik kosmilistes rütmides"
(alapealkirjaga "kuidas kalendri abil ennustada ja ajaloost õppust võtta"
vt. ka http://www.horoskoop.ee/article.php?getarticle=2 ),
kuivõrd planeedid meie elu mõjutavad - ühendades ajalugu astronoomiaga...
Samas ( http://www.horoskoop.ee/article.php?getarticle=10 )
kirjeldab astroloog Abhirama** seoseid lausa asteroididega -
nagu kellavärk (!), võtke või jätke...


Avasin lingi
http://www.horoskoop.ee/article.php?getarticle=10

ja leidsin väga huvitavaid astroloogilisi uurimusi. Kopin neist mõned siia ka:
TERRORIRÜNNAK 11 SEPTEMBRIL, 2001

USA seismograafiajaamade abiga on astroloogidele teada esimese lennuki ja World Trade Centeri põhjatorni täpne kokkupõrkehetk kell 8:46:32.
Sel hetkel olid Päikesega ühenduses asteroidid Lucifer (# 1930), Russia (# 232) ja Arabia (# 1157). Asteroid Osamu (# 11930) tõusis pisut enne rünnakut, asteroid America (# 916) aga mõned minutid peale rünnakut, märkides sellega ära hetke, mil kogu maailm uudisest teada sai. Sama skeem toimus 28. septembril, 1994 aastal, kui uppus parvlaev Estonia. Ka siis tõusis asteroid Estonia (# 1541) koos Päikesega mõned tunnid peale katastroofi, ehk sel hetkel, kui uudis jõudis kogu maailma teadvusesse. Huvipakkuv on fakt, asteroid Europa (# 52) oli terrorirünnaku hetkel ühenduses Plutoga. Orb vaid 40 minutit. Tähelepanelik uudistejälgija märkas ehk, et üheks esimeseks rühmituseks, kes võttis endale vastutuse terrorirünnaku eest, oli grupp jaapanlasi, kes nimetasid seda kättemaksuks USA-le Jaapani ründamise eest II maailmasõja päevil. Seda sümboliseerib ka asteroidide America (# 926) ja Tokio (# 498) täpne opositsioon sündmuse ajal. Orbiks oli vaid 11 minutit. Sümboolne on ka asteroid Pandora (# 55) asend täpselt zeniidis. Pandora oli naine Kreeka mütoloogias, kellel oli üks salapärane kast, mida tal oli rangelt keelatud avada. Pandora avas selle kasti siiski ning seal peitunud kurjus pääses maailma. Kui Pandora taipas, mida oli teinud ning kasti uuesti kinni surus, oli selle põhja jäänud ainult Lootus. See on ka kõik mis on jäänud meile peale uue - terroriajastu võtmesündmust.
Vasta
#63
Paluks veidi abi ühe väite kinnitamisel-ümberlükkamisel.Väidetakse niisiis-kalad on loomu poolest müstikud.Lisaks unistajad,kelle jalad vastu maad ei ulatu.Silvi Vrait (viimasel ajal küll temast midagi kuulda ei ole) on öelnud kalade kohta ,et nad on horoskoopilised prügikastid.Kõikide tähemärkide kõige halvemad iseloomujooned on neile jäänud.Kaladega lõpeb ka ümbersündide maskiball.Väited on muidugi sellised üldistavad ja halvustavad aga siiski,mis arvate.Kas olen siin webis ainus kala?Indiaani horoskoobi järgi hunt(kõlab asjalikumalt). Kohmetu.
Vasta
#64
Tsitaat:Algselt postitas stepsel
Paluks veidi abi ühe väite kinnitamisel-ümberlükkamisel.Väidetakse niisiis-kalad on loomu poolest müstikud.Lisaks unistajad,kelle jalad vastu maad ei ulatu.Silvi Vrait (viimasel ajal küll temast midagi kuulda ei ole) on öelnud kalade kohta ,et nad on horoskoopilised prügikastid.Kõikide tähemärkide kõige halvemad iseloomujooned on neile jäänud.Kaladega lõpeb ka ümbersündide maskiball.Väited on muidugi sellised üldistavad ja halvustavad aga siiski,mis arvate.Kas olen siin webis ainus kala?Indiaani horoskoobi järgi hunt(kõlab asjalikumalt). Kohmetu.

Esiteks - miks Silvi Vrait eeskujuks võtta? : P

Aga muidu, ei ole need Kalad see "prükkar" midagi. Pole nad kõik ka sündinud selgeltnägijad või müstikud. Enamik neist on lihtsalt väga edevad olevused, sellised libedad sellid, kes pääsevad "paljudest pihkudest" ja keda õnnestub edeva vidinaga "konksu otsa" meelitada.

Samas on nende emotsioonid voolavad ja soojad, nad suudavad olla vägagi head sõbrad, kui see neile sobib ja nad ise seda tahavad. Lihtsalt reageerivad ehk vahel üle. Ja unistajad on nad ehk jah veidike, aga samas - kes meist poleks, pea igaüks unistab ju.

Tegelikkuses neid tähtkuju lihtsamaid tüüpe päris usaldada ei saa, sest ka need jagunevad omakorda erinevateks (kas või nt kuu alguses, keskel ja lõpus sündinud jne). Öelda, et üks tähtkuju on teisest parem, oleks ka vägagi vale, sest sellist asja pole lihtsalt olemas. Kõigil on oma head ja vead.

Muide, üks asi kipub (teatud) Kaladel küll parem olema kui paljudel teisel tähtkujudel: nad tunnetavad nimelt tujusid ja emotsioone veidi rohkem.
Vasta
#65
Vrait üritas mõned aastad tagasi esiastroloogiks hakataLaugh.Seda muidugi jah,et kõik kalad ei ole ühe ridvaga löödud.Ise ei salli eriti veekogusid,merd aga lausa jälestan.Mai Väljataga ütles ,et olen tugevate tulemärgi mõjutustega.Ei meeldi ka endale üldistamine aga ,kes seda nõrkuse hetkel ei teeks.Ootan ikka veel arvamusi.Tänud.
Vasta
#66
Mina igatahes horoskoopilist sobivust ja mittesobivust ei usu, kuna kõige paremad sõbrad on horoskoobi järgi minuga mittesobivuses, nagu ka minu paariline. Horoskoopi on küll põnev jälgida ja võrrelda kirjutatut oma eluga, kuid kindlasti ei tasuks oma elu selle järgi sättida. Iga inimene on siiski erinev, ei saa lahterdada inimesi tähtkuju järgi. Igaüks teab ju, et inimesed kes on samast tähtkujust võivad ikkagi olla erinevad nagu öö ja päev. Tähed annavad kõigest ühe osa sellest panusest, mis meie isiksust kujundab. See minu arvamus.
Vasta
#67
No tegelikult ikka ei ole nagu öö ja päev. Samast tähtkujust inimesed on üsna täpselt sama iseloomuga ja olemusega. Mõned üksikud erandid lihtsalt kinnitavad reeglit.

Sethy... aga sinu viimane lause paneb mind mõtlema - kui palju on meie seas üldse neid, kes ISE oma saatust juhivad ning kui palju on neid, kes käivad ettemääratud rada pidi?
Vasta
#68
Need päevased ennustused - a la: Täna proovi rohkem inimestega suhelda ja ära ole nii tagasihoidlik, kuna see võib tuua midagi negatiivset jne.. on minu arust üsna mõttetud. Nii konkreetset asja pole lihtsalt võimalik ennustada ja alati on erandeid. Küll aga on üldine iseloomustus erinevate tähtkujude kohta minu arust päris täpne.. (mulle sobib küll, 5+ ) Sellest ka siis minu arvamus.. kas tõeline joppamine või tõesti tähtkujud näitavad midagi inimese iseloomust.. pigem see viimane.

Celtic, su viimasele lausele ei saa vist kunagi kindlat vastust.. kuna vastavat katset vist ei eksisteeri, mis selle selgeks teeks. Äkki oligi JUST NII ette määratud?:S
Vasta
#69
Mina isiklikult arvan, et igaüks kõnnib mööda enda loodud rada. Mulle meeldiks see teadmine, sest kui näiteks keegi väga võimas ennustaja ennustaks kindlat surma, siis sel juhul ma saaksin vähemalt ennast lohutada, et see on kõigest hetkeseisuga nii, ning kõike saab veel muuta. Kui ma aga teaksin et noorelt suremine on ette määratud, no siis ei oleks ju nagu enam üldse mõtet eksisteerida ja pikemaid plaane koostada. Oleneb muidugi, kui väga seda ennustamist uskuda, kuid midagi muudab see teadmine ikkkagi ju, kui keegi ütleb sulle, et teab, et mingi teatud aja pärast sured.
Vasta
#70
Väga paljud kuulsad ennustajad ja sensitiivid on täpselt ette teadnud oma surmakuupäeva, aga ega siis elu sellepärast elamata pole neil jäänud...
Lisaks sellele teavad paljud ka juba täpselt ette, millal uuesti sünnivad!Smile
Vasta
#71
Tähetargad, eriti astroloogid, on pikka aega au sees seisnud ja nende ämbritele pole keegi reageerinud. Kuigi ajaloost on teada, et astroloogia on isegi paavsti bullaga lausa kaks korda keelatud (esmalt juba 1586a), alguses Sixtus V poolt ja hiljem täiendavalt Urban VII poolt, teevad inimesed endiselt seda pattu, et usuvad seda.
Selles kõiges on ju peidus suur võlu, nii meeldiv on lugeda enda kohta häid sõnu. Pole veel sellist horoskoopi kohanud,kus oleks öeldud, et vastsündinust tuleb kaabakas.
Mis on selles "Teadus" ja mis ebausk?
Ägedad üldsõnalised kaitsekõned ja ümberlükkamised, nagu ka poliitikute "südamest" tulev mure meie pärast, ei veena tänapäeval enam kedagi.
Seetõttu tutvustangi iseproovimiseks ühte ülilihtsat astroloogilist süsteemi (sellest oli juba keskajal 8 erinevat varianti). Tutvuge ja seekord saab ka öelda, et tehke koduski järgi. Mõelge hiljem kõigele ja tehke omad järeldused endale ise...

Üldjuhul seostatakse astroloogiaga inimlapse sünniaegse Sodiaagi märgi kindlakstegemist ja ajakirjasabast vastava jutu leidmist. Kui see nii lihtne oleks olnud, poleks isegi keskajal astroloogidel tööd ja leiba jätkunud, tänapäevast rääkimata. Seepärast profid võtsid aluseks keerukas arvutatav planeetide seis sünnihetkel. Just planeedid on need, mis lisavad vürtsi ja mis oma müstilise kiirgusega mõjutavad vastsündinu eluteed. Sodiaagi märgid üksnes muudavad veidi seda mõjukest, oluline on planeetide omavaheline asend, kõrgus horisondist, asukoht Sodiaagi märkide suhtes. Praktiline astroloogia ongi horoskoobi koostamine, alustame siis tasapisi..
Varajased horoskoobid kujutasid endast ruutu, mis oli kavalalt 12-eks majaks jagatud. Meie proovime teha küll keskaegse, kuid veidi siiski moodsama horoskoobi.

Joonistame punase ringi (vt manust ) ja kanname Sodiaagi märgid. Iga vastav märk võtab enda alla 30kraadi (tunnimõõdus 2tundi) ja need on alt keskelt alates vastu kellaosuti liikumise suunda: Jäär,Sõnn,Kaksikud,Vähk,Lõvi,Neitsi,Kaalud,Skorpion,Ambur,Kalju kits,Veevalaja,Kalad.
Nüüd on vaja tõmmata horisondijoon (pildil kahekordne), mis eraldab horisondi kohal olevad tähtkujud ülejäänutest. See on oluline ja tähtis ning ka keeruline operatsioon, sest enim mõjutab ennustust just parajasti horisondi kohale tõusnud planeedid ja Sodiaagi märk (joone asukoht ise sõltub aga nii sünnihetkest kui ka sünnikohast)
Õiged astroloogid tõmbavad horisondijoone eriliste tabelite varal, kordagi taevasse vaatamata (nii tehakse valmis ka kõik horoskoobid). Ei saa meiegi ilma tabeliteta. Parim viis on otsida Tartu Tähetorni Kalendri õige aastakäik ja leida sealt sünnihetkele vastav täheaeg. Kuidas see käib, on kalendris kirjas. Selle leidnud, tuleb tõmmata horisondijoon vastava täheaja väärtuse suunas (välimised arvud mustal ringil)
Selle ajaskaala arvutamine Eesti keskmise geograafilise laiuse jaoks 59 kraadi.
Edasi jagame ringi horisondijoonest alates veel 5 diameeriga 12-neks võrdseks majaks. Majad näitavad eri inimtegevuse alasid ja jooksevad horisondijoonest vastu kellaosuti liikumise suunda. Uhke on kirja panna ka nende ladinakeelsed nimed ja meeles pidada tähendusi..

I(Vita)-isiksus,välimus,lapsepõlv
II(Lucrum)-varandus,raha
III(Frate res)-perekond,sugulased,läbikäimisoskus,kõneosavus
IV(Genitor)-vanema d,lapsepõlv,kodu,üksindus
V(Nati)-lapsed,seksuaalelu,loomevõime
VI(V aletudo)-alluvad,töö,tervis
VII(Uxor)-abielu,äriosanikud,lähemad sõbrad
VIII(Mors)-surm,õnnetused,müstika
IX(Pietas)-õpingud,vaimutöö,reisimi ne
X(Regnum)-karjäär,püüdlused,saavutused
XI(Benefacta)-ideaalid,õil sad eesmärgid,ühingud
XII(Carcer)-piiramised,kurbus,haigused

See, et majade tähendus kogemata kattub, ei ole oluline, horoskoopi peab ju saama ülipaindlikult tõlgendada. Veel uhkem on kui majade ladinakeelsed nimetused kriitseldada ka Sodiaakidele. Järgmiseks tuleb paigaldada 7 astroloogilist planeeti (Päike ja Kuu loeti ka planeetideks ja Uraani, Neptuuni ja Pluutot tollal veel ei tuntud)
Merkuuri,Veenuse,Marsi,Jupiteri,Saturni otsetõusu saab taas Tartu Tähetorni Kalendrist. See number vastab küllaltki täpselt tunnijaotusele Sodiaagi ringil (sisemine skaala mustal ringil). Päikese asukoha saab vastavalt kuupäevale (kõige välimine skaala näidisel)
Kõige keerulisem on Kuu paikapanek, tema liikumine tähtede suhtes on väga kiire ja väga väga ebaühtlane. Taas aitab Tartu Tähetorni Kalender, sealt vaja leida Kuu kulminatsiooniaeg (see on antud küll Tartu kohta aga vahe näiteks Tallinnaga on vaid umbes 8 minutit). Vaja veel vaadata tabelist, et kui palju Kuu liigub ühe päevaga (sünnikuupäeva ja järgmise või eelmise päeva kulminatsioonihetkede vahe), jagada see tundide arvuga ööpäevas ja korrutada sünnihetke erinevusega Kuu kulminatsioonihetkest.

Saadud parandi võrra tuleb korrigeerida otsetõusu (protseduur kannab interpoleerimise nime) ja saabki Kuu asukoha sisemise arvskaala järgi horoskoobile kanda.
Ilmselt on Tähetorni Kalender selleks ajaks korralikult läbi lapatud ja selge. Puhkuseks on hea lugeda ka teist, artiklite poolt. Sealt leiab palju huvitavat ning see on ka põhiline kasu horoskoobi koostamisel.
Nüüd tuleb planeetide juurde märkida nende sümbolid (nende leidmine on imelihtne) ja kaugused (kraadides) Sodiaagi märgi algusest (VT manust).
Horoskoop ongi valmis, seda saab värvida, ehtida, seinale riputada ning ka interpreteerima asuda (teadusest minna kunsti)

Igal planeedil on oma mõju ennustusele, põhiliselt on see seotud planeedile nime andnud jumala iseloomu ja olemusega. Soovitan siin vahelduseks veelkord läbi lugeda Antiikmütoloogia, kasvõi Hamiltoni sulest. Iga planeet valitseb ka ühte eluperioodi:
Päike-tugev, heasoovlik, kuid natuke liiga võimas ja domineeriv. Juhib küpse eluea alguseaastaid
Kuu-põhjustab kuutõbe, hullumeelsust, nukrust. Valitseb mudilasiga
Merkuur-soodustab nutikust, edu õpingutes, kavalust. On lapsepõlve planeet
Veenus-pehme mõjuga, tekitab sensuaalsust, edu armuasjades. Juhib noorukieas
Marss-kutsub esile sõjakust, äkkviha, upsakust, ülbust. Valitseb kolmekümnendaid eluaastaid.
Jupiter-pakub õilsust, tarkust, rikkust. Aktiivne küpsusperioodi planeet
Saturn-kutsub esile külmust, melanhooliat, õnnetut surma. Valitseb vanuriiga.
Domineerivam on nende planeetide mõju, mis asuvad tõusumärgis (12.majas). Tähtsuselt järgnevad on planeedid kodumärgis. Nii Päikesel kui Kuul on kummagil üks kodu, vastavalt Lõvi ja Vähk.

Ülejäänud planeedid omavad eraldi päeva- ja öökodusid. Merkuuril siis päeval Neitsi, öösel Kaksikud. Veenusel Kaalud ja Sõnn.Marsil Skorpion ja Jäär. Jupitaril Ambur ja Kalad. Saturnil Kaljukits ja Veevalaja

Kui nüüd arvestada veel planeetide omavahelist seisu siis peab teadma, et neid on viis:

Ühendus(planeedid taevas samas paigas), vastasseis(vahe 180 kraadi), kolmandikseis(120kraadi), kvadratuur(90kraadi), kuuendikseis(60k raadi). Reaalsuses juhtuks selliseid seise üliharva, siis seoti iga planeediga veel tema kiirgussfäär ja see valiti piisavalt lai. Enamjaolt oli sellise sfääri nurkläbimõõduks Päikesel 12kraadi, Kuul 12kraadi, Merkuuril ja Veenusel 7kraadi, Marsil 8kraadi, Jupiteril ja Saturnil 9kraadi.

Nüüd on neid seismeid nagu päkapikkude lugudes. Üldreeglina on iga vastasseis väga halb, kolmandikseis hea, kvadratuur lihtsalt halb, kuuendikseis üldiselt hea kuid mitte eriti. Ühenduste iseloom sõltus suuresti planeetidest(Saturn ja Marss halb aga Jupiter ja Päike hea, Saturni ja Jupiteri puhul selline harju keskmine).

Sodiaagi märkide poolt määratavad omadused saab vaadata vastavast tähtkujust(Vähk kõva koorikuga ning kraps kinni hakkama. Veevalajal üks jalg lühem(tähtkuju klassikalise joonise järgi!!!!!). Ambur on ju kentaur oma liikuva ja paigalpüsimatu iseloomu jne jne). Huvilised võivad otsida ka 1979a augusti-ja septembrikuu "Nooruse" ja lugeda sealt või veel parem ja üksikasjalisem on kahekümnendatest aastatest pärit kalendrisaba.
Siingi oli jutt spetsiaalkiirguses. Tegelikult on sellega aga lood sandid: Sodiaake loetakse piki ekliptikat kevadpunktist alates, see aga pretsessiooni tõttu Ptolemaiose aegadest saati(siis need ülitähtsad tabelid tehti)terve tähtkuju võrra nihkunud. Antiikajastul oli kevadpunkt Jääras ja seega peeti Jäära olulisimaks tähtkujuks üldse(maailma loomise ajal oli parasjagu horisondi tagant taevasse roninud). Teatavasti on kevadpunkt nüüdseks koos Jäära märgiga Kaladesse kolinud, Jääras aga asub Sõnn(nihe ühe tähtkuju võrra toimub umbes 2000 aastaga)

Astroloogid väidavad, et Jäära märki on Jäära emanatsioon alles jäänud ja ma pole kindel, et nad ise ka mõistavad, et millest jutt. Teadmata on kadunud, nagu 10 miljonit Eesti Panga keldrist, Sõnni emanatsioon, mis 4000 a eest Jäära märgist levima pidi, sellele vastamisel on kõigil suu vett täis. Ja loomulikult ei lange sodiaagi tähtkujude ulatus kokku märkide pikkusega(30kraadi). Nii viibib Päike Skorpionis vaid 7 päeva(märgis 30), Neitsis 45 päeva. Kõigele krooniks ei loeta sodiaaki Maokandjat kus Päike reaalselt viibib igal aastal tervelt 18 päeva!!!!!!!

Las seda suppi helbivad astroloogid ise. Lisan vaid, et iga märk valitseb erinevat kehaosa:

Jäär pead, Sõnn kaela, Kaksikud käsi, Vähk rinda, Lõvi külgi ja selga, Neitsi niudeid, Kaalud tuharaid, Skorpion suguelundeid, Ambur reisi, Kaljukits põlvi, Veevalaja sääri ja Kalad labajalgu.

No nüüd peaks horoskoopi lugedes juba juttu kauemaks jätkuma. Lõpuks sõltub kindlasti fantaasiast ja sõnarohkusest. Heaks näidiseks on ka meie näidis mis koostati Edward VII ( http://et.wikipedia.org/wiki/Edward_VII ) tarbeks, hea on võrrelda pilti ja juttu:

"Amburi märk on mitmel põhjusel silmapaistvalt tugev: esiteks on ta tõusumärk, teiseks asub märgis selle valitseja Jupiter, kolmandaks asub seal Merkuur. Praegusel juhul on tõusumärk selgelt tugevam Päikesemärgist, milleks parasjagu on Skorpion. Edwards omas äärmiselt tugevaid Amburi iseloomujooni.Ta oli helde, paljusõnaline ja elurõõmus, kusjuures see joviaalsus muutus vahetevahel vulgaarsuseks: Päike Skorpionis tekitas tundlikkust, mida varjas kärarikas käitumine ja põhjustas emotsionaalsust, tugevat tahtejõudu, agressiivsust ja kirglikkust armastuses. Ta armulugude edu kindlustas täiendavalt Veenuse asetsemine oma märgis, Kaaludes. ........." jne jne väga pikalt. Eks ajaloost ju kõik mäletavad sutsugi tema elu, tema ranget kasvatust ja halbu suhteid emaga. Horoskoop oli ka loomulikult tagantjärele tarkus. Ka vanasti ei nähtud selles midagi taunimisväärset. Üldjuhul olid ka "tööandjate" sünnihetked ning isegi kuupäevad suureks mõistatuseks nende lähedastelegi.
Seega valiti hea tava kohaselt selline sünniaeg, mis määras vajaliku ennustuse. Selline "paranduskoefitsent" kandis nime rektifiktsioon (sünniaja parandamine) ja see oli loomulik ja üldkasutatav.
Igaüks võib proovida, et mida ütleks tema horoskoop siis kui tema "sünniaega" nihutada mõned tunnid siia või sinna..

Lisaks sünnihoroskoopidele tehakse ka progressiivhoroskoope, need annavad nägemuse lähima tuleviku kohta. Neidki meisterdatakse analoogselt eelmisega, ainult sünnihetke asemel valitakse mingi, kasvõi praegune ajahetk, olgu selleks kasvõi abielu registreerimise päev ja kellaaeg.
Klientide puuduse vältimiseks ja klientuuri jätkumise eest hoolitseb astroloogiline maagia. See annab õige "in" ja "out" võnke, õigete riiete ja talismanide kandmiseks, elukoha valikuks, söökide söömiseks, hobide jne jne tarbeks vastavalt päevale ja tunnile.

Esimene tund pärast päikesetõusu kuulus päeva planeedile(pühapäev Päike, esmaspäev Kuu,siis vastavalt Marss,Merkuur,Jupiter,Veenus ja Saturn).Järgmised tunnid kuulusid ülejäänud planeetidele järjekorraga Päike,Veenus,Merkuur,Kuu,Saturn,Jupiter,Marss,Päike jne ringratast kasutades, Loomulikult on ka muid võimalusi päeva jaotamiseks.
Nii, et valige vaid vastavalt õigele planeedile vastav talisman(Päikese puhul kuld, Jupiteri puhul hõbe, Kuu puhul kasvõi sileenist?), laulda sobivaid laule või mantrasid, süüa õiget sööki(Päikese puhul härjasilmi, muudel juhtudel kasvõi konnasilmi) ja saategi arvestatavaks VIP-iks ning TV-sse esinema. Kui just puudub nii kõrge haare siis, Teenelise Paraveebu tiitel on garanteeritud, aga jääge ikka ja alati inimeseks suure algustähega!
Abikaasalt ja ämmalt samu maneere nõuda mõjub enestapuna



Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#72
(25-12-2010, 13:46 )päikeseinsener Kirjutas: Tähetargad, eriti astroloogid, on pikka aega au sees seisnud ja nende ämbritele pole keegi reageerinud. Kuigi ajaloost on teada, et astroloogia on isegi paavsti bullaga lausa kaks korda keelatud (esmalt juba 1586a), alguses Sixtus V poolt ja hiljem täiendavalt Urban VII poolt, teevad inimesed endiselt seda pattu, et usuvad seda.

Ajaloost on ka teada, et igal paavstil on alati olnud oma isiklik astroloog.
Niisamuti kõigil Ameerika presidentidel jt riigitegelastel.
Aga sellest on juba niigi pikalt kirjutatud paljudes astroloogiat käsitlevates teemades, see teema siin ainult arvamuse avaldamiseks horoskoobindusest.
Võib olla on Lääne astroloogial teatud puudusi võrreldes idamaade omaga, aga see ei ole siiski astroloogidel takistanud õigesti ette ennustamast. Kuulsaid ajalukku läinud astrolooge on ju sedavõrd palju.

Astroloogiaga tegeldi Vana-Egiptuses, Babüloonias, Kreekas, Indias, Hiinas, moslemite ja maiade juures. Babüloooniast pärinevad kaldealased (7.saj e.Kr) olid antiikmaailma peamised a. levitajad. Teadusliku käsitluse astroloogiale andis PTOLEMAIOS, kes 2.saj. kirjutas teose "Nelikraamat".
Hiljem on astroloogiat arendanud paljud õpetlased: Platon, Hippokrates, Sokrates, Kopernik, Roger Bacon, Campanella, Helena Blavatsky, Carl Gustav JUNG, Isaac Newton jt.
Eksisteerivad veel majanduslik a., psühholoogiline a., alkeemiline a, veeda a., maiade a.,feng Shui astroloogia, meteoroloogiline a.(ilma ennustamine tähtede seisu järgi) ja agraara. (uurib taevakehade mõju taimede arenemisele).
Kui sa järgmine kord astroloogiast räägid, siis maini ka ära, mis astroloogiast jutt on.
Minule meeldivad india astroloogia ja Tiibeti astroloogia ja ma olen sellest kuskil ka juba varem kirjutanud.
Meil siin on isegi üks foorumlane kutseline astroloog. Ja võib-olla isegi mitu.
Ja muidugi on väga paljudes teemades siin juttu maiade astroloogiast ja asteekide astroloogiast.
Tänapäeval kasutatakse horoskoopide koostamisel spetsialiseeritud kompuutrite abi. NASA annab välja efemeeriidide tabeleid (taevakehade ettearvutatud seisud).

Vasta
#73
Ma nii puhtast huvist küsiks, kas sul Müstik Rate.ee-s on konto?
Vasta
#74
Küsi, küsi. Aga küsi ikka privaatsõnumiga!Smile
Tegelt ma arutleks pigem edasi Atlantise teemas Atlantise kristallide või muu niisuguse huvitava teabe üle. Kasvõi selle üle, kuidas Atlantis täpselt hukkus. Ja miks hukkus?
Või kas see Peruus asuv tähevärav on Atlantise aegne.
Või kuna sul on huvi ka astroloogia vastu, siis Atlantise astroloogia üle.


Vasta
#75
(25-12-2010, 16:17 )Müstik Kirjutas: Küsi, küsi. Aga küsi ikka privaatsõnumiga!Smile
Tegelt ma arutleks pigem edasi Atlantise teemas Atlantise kristallide või muu niisuguse huvitava teabe üle. Kasvõi selle üle, kuidas Atlantis täpselt hukkus. Ja miks hukkus?
Või kas see Peruus asuv tähevärav on Atlantise aegne.
Või kuna sul on huvi ka astroloogia vastu, siis Atlantise astroloogia üle.


Oh anna andeks!
Kui nüüd aus olla, siis on mul paraku jäänud selline mulje, et mina üksi arutan seal Atlantise teemas?! Aga sa ole pai ja kirjuta enda põhjalikum arvamus, ja siis saamegi sõbralikult arutada. Pane aga kõik kirja mida oled antud teema kohta lugenud/kogunud, küll ma läbi jõuan lugeda.

Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Suitsetamine ja sellest loobumine Lihtne 137 83,201 16-03-2019, 04:34
Viimane postitus: hulkuv hing

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat