Para-web'i 15. sünnipäev 9.-11. novembril 2018

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Video- Best Evidence Caught On Tape - Best UFO Cases Ever
Autor Sõnum
Laz
Tavaliige

17-11-2010 17:42
Postitus: #1
Video- Best Evidence Caught On Tape - Best UFO Cases Ever
http://video.uk.msn.com/watch/video/best...deo_module

Ehk keegi on huvitatud.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jõhvikas
Veteran

17-11-2010 17:50
Postitus: #2

Oleme näinud ja selle video kohta õtleks, et siin on isegi natuke vaeva nähtud. Tõesed aga need ikkagi ei ole.
TDK
Eriliige

17-11-2010 18:08
Postitus: #3

Selle kohta peaks ju olema lausa mingi eraldi arutelu kuskil siin foorumis, kui ei eksi. Kahjuks on kurb fakt, et internetis leiduvates materjalides on üle 90 % fake (seda arvamust jagavad ka Ufo Huntersi tegijad ja teised ufoloogid) Järjest lihtsamaks läheb fake videode produtseerimine ning mõne aasta pärast ei leiagi enam vb tõde.

[Muudetud: 11-17-2010 TDK]

Kõik on võimalik.
Müstik
Shambalas

17-11-2010 18:08
Postitus: #4

Väga hea video! Tänud lisamast!Smile

Miks alati võtavad UFO-de teemades UFO-skeptikud ainult sõna?
Ja kui juba võtavad, siis paluks ka öelda, millises teemas seda videot on üksipulgi lahatud.
Mina küll seda varem näinud ei ole.
Mis seal videos siis jälle vale on?
Umbropsu kukute ilma videosid vaatamata siin kohe eitama.
Vaadake ikka enne ära ja siis rääkige, mis vale seal teie arust on!

[Muudetud: 17-11-2010 Müstik]

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Jõhvikas
Veteran

17-11-2010 18:16
Postitus: #5

Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Väga hea video! Tänud lisamast!Smile

Ja kui juba võtavad, siis paluks ka öelda, millises teemas seda videot on üksipulgi lahatud.
Mina küll seda varem näinud ei ole.
Mis seal videos siis jälle vale on?
Umbropsu kukute ilma videosid vaatamata siin kohe eitama.
Vaadake ikka enne ära ja siis rääkige, mis vale seal teie arust on!

Vabandan, kui seda videot siin foorumis tõesti ei ole juba. Igatahes on see video ammust aega internetis saadaval ja ma arvasin, et igal UFO huvilisel see ka vaadatud Smile
TDK
Eriliige

17-11-2010 18:18
Postitus: #6

Müstik see Haiti video on kindlasti siit läbi jooksnud ning rahvusvaheliselt palju arutatud seda, otsin praegu viidet aga kui keegi ennem leiab siis oleks sellest kasu ja ise ei ole Ufo skeptik- olen realist.

Kõik on võimalik.
Jõhvikas
Veteran

17-11-2010 18:20
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas levis
Ei näita videot "..cannot be played from your current location."
ning siis suunab selle mõttetu Haiti ufo peale.

Mis seal on? Tahaks ka ütelda, et fake vms.Smile1

[Muudetud: 17-11-2010 levis]

jutt käib sellest: http://www.youtube.com/watch?v=rrrx9izp0Lc
Müstik
Shambalas

17-11-2010 18:25
Postitus: #8

No ega te peale sõna fake tõesti keegi mitte midagi täpsustada ju ei oskagi!
Nii, et mõttetu küsida, mis seal siis vale teie arust on!
Laske aga jälle terve teema täis neid fakesid ja varsti on juba kuus lehekülge neid ja kõik saavad postitada, et on fake, aga miks on - seda ei tasu siin lootagi!
Kuue aasta jooksul on ainult üks inimene põhjendatud arvamuse ühe UFO-video kohta toonud.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
TDK
Eriliige

17-11-2010 18:32
Postitus: #9

Müstik nüüd sa vähe liialdad küll. Vähemalt mina olen alati põhjendanud ning ka praegu , palun väga kõige kiiremini leidsin selle üles : http://gizmodo.com/292380/fake-ufo-in-ha...-uncovered . Selle video tegija on ise rääkinud, et miks ta selle tegi ja kuidas ta selle tegi. Pean igati lugu Sinust Müstik ja sul on väga lai silmaring, kuid praegu Sa oled vähe ülekohtune. Levis see video ongi see Haiti oma, mul avanes ilusti kohe see muidu. Otsin praegu teemat siin foorumis ka selle kohta endiselt, äkki keegi mäletab sellest midagi ...

[Muudetud: 11-17-2010 TDK]

Kõik on võimalik.
Jõhvikas
Veteran

17-11-2010 18:33
Postitus: #10

No ega te peale sõna fake tõesti keegi mitte midagi täpsustada ju ei oskagi!
Nii, et mõttetu küsida, mis seal siis vale teie arust on!
Laske aga jälle terve teema täis neid fakesid ja varsti on juba kuus lehekülge neid ja kõik saavad postitada, et on fake, aga miks on - seda ei tasu siin lootagi!
Kuue aasta jooksul on ainult üks inimene põhjendatud arvamuse ühe UFO-video kohta toonud.
Millega sa nüüd rahul ei ole? Kas sa ise täpsustasid, mis selles videos kõik õige on? Mina avaldasin oma arvamust ja kuna see ei ühti sinu omaga, siis pahandad nüüd? Mõnda asja ei peagi lihtsalt kommenteerima nii pikalt.

Levis - miks arvad, et see ei ole see video? Minul avanes lõpuks see video igatahes esimeses postis antud lingilt.
levis
Veteran

17-11-2010 18:36
Postitus: #11

See peaks olema see video:
Best UFO Cases Caught On Tape
http://www.youtube.com/watch?v=66Th0ENBmeA
pikkus ~49min.

Tsitaat:Algselt postitas Kirjutaja
Levis - miks arvad, et see ei ole see video? Minul avanes lõpuks see video igatahes esimeses postis antud lingilt.
See pole kindlasti Haiti. Ta ei ava õiget videot ning suunab hoopis teise video peale, mis juhtumisi on Haiti UFO video.
Tõde tuleb välja siis kui uurida asja Smile

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
TDK
Eriliige

17-11-2010 18:50
Postitus: #12

Nüüd läheb asi päris segaseks, et millisest videost me üldse räägime ?. Mul avanes kohe ja ilma tõrgeteta Haiti oma ja see on tõesti tõestatud, et ise tehtud ning selle tegija on andnud ka ütlused selle kohta LA Times-ile. Animatsioonide looja ja arvutispetsialist tegi väikse ekperimendi, mis õnnestus nii hästi, et peeti reaalseks seda. Kui aga nüüd olen kommenteerinud valet videot siis vabandan ette.

Kõik on võimalik.
Nielander
Questioning Everything

17-11-2010 18:53
Postitus: #13

Müstik: Kuidas sa defineerid UFO-skeptiku?
Ma olen näinud sind seda väljendit mitu korda kasutamas, aga mitte ühelgi korral pole see arutelu kontekstiga kokku läinud...
Kas UFO-skeptik on...?
*Inimene, kes nimetab mingisugust UFO-videot(ükspuha millist)võltsinguks?
*Inimene, kes nimetab kõiki ufodega seonduvaid videosid võltsinguteks?
*Inimene, kes nimetab UFO'de(tuvastamata lendavate objektide) olemasolu väljamõeldiseks?
*Inimene, kes eitab, et mingi UFO(ükspuha milline) ei ole maavälist päritolu?
*Inimene, kes eitab, et UFO'd(kõik) on maavälist päritolu?
Kindlasti mõtleks veel variante välja...

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
levis
Veteran

17-11-2010 18:56
Postitus: #14

Tsitaat:Algselt postitas TDK
Nüüd läheb asi päris segaseks, et millisest videost me üldse räägime ?. Mul avanes kohe ja ilma tõrgeteta Haiti oma ja see on tõesti tõestatud, et ise tehtud ning selle tegija on andnud ka ütlused selle kohta LA Times-ile. Animatsioonide looja ja arvutispetsialist tegi väikse ekperimendi, mis õnnestus nii hästi, et peeti reaalseks seda. Kui aga nüüd olen kommenteerinud valet videot siis vabandan ette.
Ei ta ei ava ju kohe Haiti oma, vaata hoolikalt. Esmalt ta näitab, et ühte videot ei saa avada ning siis suunab Haiti video peale. Ning kui hoolikalt vaadata, siis jõuab isegi näha, mis video see esimene oli. See on väga suure tõenäosusega video, mille link on minu eelmises postituses.

TDK
Eriliige

17-11-2010 19:00
Postitus: #15

sul vist Levis on täiesti õigus. Ei saa aru, et kuidas esimesel korral see video automaatselt mul tööle läks ..... Aga siiski pidi ka Müstik nägema ikka seda Haiti videot ju ?? Segane lugu nüüd vähe

Kõik on võimalik.
levis
Veteran

17-11-2010 19:06
Postitus: #16

Seda on jah huvitav teada, et mis videot Müstik nägi. Kui jutt käib Haiti videost, siis on seis küll natuke nutune. Sick

Jõhvikas
Veteran

17-11-2010 19:17
Postitus: #17

Lisaks tahtsin mainida, et mina ei ole UFO skeptik! Usun kaljukindlalt neisse ja "tean", et nad on olemas, aga ega ma siis sellepärast igat lavastust kohe uskuma pea. TDK pealegi juba lisas ka lingi, mis vähemasti seda Haiiti UFO-t valgustab.
Müstik
Shambalas

17-11-2010 19:43
Postitus: #18

Mina küll mingit Haiiti videot ei vaadanud.
Selle pealkiri oli Best UFO Cases Ever Caught On Tape ja see tõepoolest ka minu hämmastuseks enam ei avane.
Aga samas saab selle nime all olevaid videoid siit vaadata:
http://www.google.ee/#q=Best+UFO+Cases+E...245f472a1e
Ma vaatasin vahepeal kahte UFO-videot ja need läksid omavahel segamini. Lisaks jooksis see maiade viljaringide video. Vat see on juba best video, mida üle tüki aja vaadanud olen!Smile
Sorry, aga pole aega seda muud juttu siin täna lugeda, mis siin vahepeal ajanud olete!
Leidke omale mõni teine meelelahutus!

TDK
Eriliige

17-11-2010 20:21
Postitus: #19

Kui kõik nägid Haiti videot, siis pidid ka sina seda nägema Müstik. Pole praegu enam see aeg, kus lükata siin fakte ümber. (pealegi avaldasid arvamust sel ajal, kui sealt oligi ainult seda võimalik näha ja teema arutluse käigus ei ütlend sa kordagi, et kuulge kuulge, te arutate valet videot üldse) Selgub ainult, et sa pole ufode juhtumitega eriti kursis ja kui sinule tõestati kõik linkidega puust ja punaselt ära siis sina nüüd ütled, et polnud aega lugeda ja see mida meie räägime on jama.( ise nõudsid tõestusi )ma arvan , et sa võiks ise omale mõne meelelahutuse leida, sorry vähe ärritusin sellise suhtumise peale. Ei oska kohe üldse enam midagi arvata ......

Kõik on võimalik.
levis
Veteran

18-11-2010 06:36
Postitus: #20

DECEPTION PROJECT
http://tinyurl.com/3yva3a3
[Pilt: C3B5C36731EF56B5B682E2.jpg]
15+ tundi kõiksugu huvitavat ja põnevat!

Müstik
Shambalas

18-11-2010 11:41
Postitus: #21

Teil on õigus, ma ei tea UFO-dest suurt midagi!Smile
Peale selle, et olen neid mitmeid kordi oma elus näinud ja küllap näen ka edaspidi, kui vahel õhtupoole viitsin aknast välja vaadata!
Hiljaaegu sain ka teada, et ühel minu kandis elaval inimesel oli paarkümmend aastat tagasi III astme lähikontakt. Aga kuna Eestis valitseb niisugune kahtlev suhtumine UFO-desse ja eriti tulnukatesse, siis ta keeldus siia foorumisse tulemast ja sellest kontaktist pikemalt rääkimast.
Kui Tom (meie ainus UFO-ekspert siin) kunagi tagasi peaks tulema, siis ma võin talle selle inimese kontaktid anda, et ta saaks seda inimest külastada. Tänu tulnukatele, on tal nüüd raske füüsiline puue.
Aga jah, mis eilsesse puutub, siis alguses sattusin vaatama videot, kus filminäitlejad musitasid ja arvasin, et klõpsisin kuhugi valesti ja hakkasin seejärel üht teist videot vaatama...
Ei teema postitaja ega keegi teine ju ei maininud alguses, mis videol üldse on.
Tahtsin ainult teada, mille üle see fake jutt üldse käib.Smile

TDK
Eriliige

18-11-2010 12:05
Postitus: #22

Kui sa Müstik oleks süvenenud vähe, siis oleksid näinud, et arutame selle Haiti video üle. Kui tegemist on vale videoga, siis peaks teema autor õige viite andma. Ärritusin sellise üleoleva suhtumise peale ning tembeldad meid mitteteadjateks ja lõpuks üldse ei vaevugi lugema seda, mida ise otsid tõestuseks (et tegu lavastusega). Igaljuhul ei tea sa, et mis kontaktid ka meil täpselt on olnud ja üldse, kes nimede taga on. Järeldusi ei tasuks lihtsalt nii kergekäeliselt teha. Jätame nüüd selle jutu ja arutame uut teemat või järsku Müstik räägid vähe sellest inimesest, kellel oli III. astme lähikontakt. Üldiselt ise olen palju ufo vaatlusi pidanud Saaremaal Sõrve sääre kandis ja võin ka selle kohta mõne loo rääkida. Kokkupuuteid on olnud ka Viljandimaal ning Tallinna pool.

[Muudetud: 11-18-2010 TDK]

Kõik on võimalik.
Müstik
Shambalas

18-11-2010 12:39
Postitus: #23

Juttu sellest, et tegu just Haiiti videoga, tuli alles viiendas postis.
Ma ei jälginud kogu aeg seda teemat, vaid lugesin vahepeal teisi teemasid ja nagu ma eespool ütlesin, mul oli ka kolm videot parajasti vaadata.
Huvitavaid Eesti UFO-juhtumeid saad lisada mõnesse Eesti UFO-juhtumeid käsitlevasse teemasse.
III astme lähikontaktist saan rääkida alles siis, kui see isik selleks loa annab.
Ta loeb seda foorumit. Ja ma väga loodan, et ta räägib sellest siin kunagi ise.

Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO video klipid levis 13 5,690 18-03-2018 10:03
Viimane postitus: Tinar
  Hoiame luubiall "Jeff Peckman alien video" Tacian 13 5,052 15-06-2014 20:46
Viimane postitus: excubitoris
  Video:objekt Mehhiko taevas... madman07 7 3,246 02-05-2014 14:32
Viimane postitus: Müstik
  Irkutskist leiti tulnuka laip [video] Vunts3000 6 3,635 19-04-2011 17:30
Viimane postitus: Acme
  Video ufost läbi teleskoobi (kuu kohal) madman07 6 4,671 20-01-2011 21:39
Viimane postitus: Leena
  Dok. Film: UFOs Best Evidence Government Cover-up. Flegmatica 1 1,666 10-04-2010 16:23
Viimane postitus: PaigeMaher
  The Secret NASA Evidence on UFO Technology Spacedog 10 3,705 30-01-2009 13:32
Viimane postitus: zeus
  Kas tõesti päris tõend? (video) Tutanhamon 45 12,058 23-08-2007 23:09
Viimane postitus: johny166
  Tulnuka video MEGALODON 20 6,237 10-06-2007 09:34
Viimane postitus: DooM

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog