Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas
Autor Sõnum
kaidy111
Uustulnukas

23-11-2010 15:31
Postitus: #1
Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas
Ma sooviksin saada Teie abi, et leida selgitus oma loole. Kõik algas juba umbes 10 aastat tagasi. Kõik algas nii, et ma ei saanud enam öösiti magada. Ma ärkasin tundega, et keegi lämmatab mind või istub mu peal. Siis hakkasin ka nägema udukogusid, mis aeglaselt ära haihtusid. Ma tundsin, kuidas voodi hakkas mu all värisema ja lausa hüppama. Ja eriti just sealt kohast kus olid mu käed. Ja mu süda peksis nii kõvasti, et ei jõud lugedagi. Siis mul algasid peavalud, mis kestisd pea mitu aastat. Ma ei leidnud kusagil abi ei peavaludele ega oma loole. Siis pöördusin ravitseja poole, kus ma sain oma peavaludest lahti. Ta rääkis ka et mul on mingid liinid lahti ning seega saab iga halva energiaga olematu minuga ühendust ning mu energiat ära võtta. Peale tema juures käiku oli mul algul lihtsam, kadusid ära lämmatamised. Imelik on see, et igas kodus kus ma olen elanud, näen erinevaid asju. Ma näen lausa selgelt inimesi. Ühek mehel oli ruuduline plluus seljas ja ta oli priske ning käel olid tatoveeringud, vahel nägin lihtsalt tatoveerituid käsi. Teises korteris ma nägin käsi, millele olid käes kuivanud lilled või oksad. Mul kujunes välja selline tunne, et ma õhtuti enne magama minekut tunnene kas ma see öö ikka saan magada või ei saa. Eelmine nädal ma teadsin et ei saa magada. Ma hakkasin oma abikaasaga pikali ning tema jäi magama. Siis järsku tundsin nii tugevat energiat - nagu keegi oleks veel toas. See energia oli nii tugev, et ma ei oska seletada, mis mu sees toimus. Siis vaatasin lakke ja nägin mehe nägu mis alla vaatas, ta kadus aeglaselt ära. Ja hirmutas mind see, et ma ei maganud, olin täitsa ärkvel. Ma olen hakkanud tundma ka elus inimeste energiat. Näiteks mina olen köögis ja keegi istub teises ning liigutab ennast või tõuseb vaikselt püsti, siis ma tunnen selle koheselt ära ja tean kuhu ta läheb, kas tuleb minu juurde või mitte. Seega ei õnnestu mu abikaasal minu selja taha salaja hiilida. Ma lihtsalt tunnen kuidas ta läheneb. Sellist asja ainult ei ole kärarikkas kohas kus palju inimei kõvasti räägib, siis ma ei tunneta endale lähenemist.
Igastahes, ma ei tea mis selle kõigega peale hakata, ma olen otsinud ka kirjandust, et leida seletust kuid asjatult. See segab mu elurütmi ja ma olen väsinud magamata öödest. Üksinda ma ei saa enam üldse öösiti magada. Loodan kogu südamest, et keegi oskab mingigi seletuse pakkuda või aidata mul sellega toime tulla. Olen hakkanud mõtlema, et kogu see lugu peabki selline olema ja see on mu elu loomulik osa, millega ma lihtsalt ei oska midagi peale hakata.....
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
Blondiin

23-11-2010 15:41
Postitus: #2

On Su suguvõsas teistel ka sellist asja olnud? Sageli käib selline raske "anne" (koorem) naisliinipidi. Kui on olnud, siis uuri, kuidas nemad on õppinud end sisse-välja lülitama või endale "filtri" ette pannud, et liigne info elu ei segaks? Või seesama selgeltnägija, kelle juures käisid juba, et see õpetaks.
Loe shamaanihaigusest, Lintrop "Shamaaniraamat". Võibolla ka Sind vaimud kiusavad. VironShaman teab sellest rohkem siit foorumist.

[Muudetud: 23-11-2010 Marina]

Brain expedition.
kaidy111
Uustulnukas

23-11-2010 15:54
Postitus: #3

Ei ole kellelgi teisel sellist asja olnud. tean vaid, et mu onul on erilised võimed. Ta on ise kaugel kuid laseb oma käega üle teise inimese ja ta tunneb kus inimsesl valutab. Ütleb, et tunneb sellist energiat. Naistel aga küll ei ole kellegi. Aga aitäh soovituse eest ma kindlasti loen seda shamaaniraamatut.
TDK
Eriliige

23-11-2010 15:54
Postitus: #4

Minu selgeltnägemisoskus näitab väheke seda, et seda lugu ei saa päris tõsiselt võtta.

Kõik on võimalik.
kaidy111
Uustulnukas

23-11-2010 15:57
Postitus: #5

Aga tõsi ta on, ja sooviks sellest lahti saada.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

23-11-2010 16:04
Postitus: #6

Tere tulemast Kaidy meie foorumisse. Mitte, et ma tahaks sind maha teha aga kas oled ka nö "tavalise"
arsti juures käinud? Võimalik, et avastatakse mingi füsioloogiline anomaalia mis võib anda ka mingeid
vastuseid. Teiseks selline asi, et kuna siin foorum siis võib õige vastuse saamine aega võtta ja tihti on
meil siin ka selliseid "põhulaugasi" kes võivad mitte kõige viisakamalt käituda - ära lase siis ennast palju
sellistest asjadest heidutada ja loodan, et leiad mida soovid. Jõudu.

Natuke ehk siis asjast ka - tunda on, et sa ju näed mis olemas on kui keegi ei saa sinu selja taha hiilida.
Sinu tunnetused on lihtsalt teravamad kui teistel ja sa pead õppima neid kasutama. Seega -- abi oleks
sul vaja mitte selles osas, et sa näed midagi mida sinu arvates pole vaid selles osas, et suudaksid
adekvaatselt hinnata seda informatsiooni mida sa suudad tajuda ja seda siis edukalt kasutada.

Tsitaat:Algselt postitas kaidy111
Aga tõsi ta on, ja sooviks sellest lahti saada.

See "lahti saamine" võib olla vägagi probleemikas ja ehk isegi võimatu kui sa just lobotoomiat ei taha lasta endale teha.
Pigem tuleb sul sellega harjuda ja seda valitsema hakata.

[Muudetud: 11-23-2010 excubitoris]

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Müstik
Shambalas

23-11-2010 16:11
Postitus: #7

Kaidi, oled ülitundlik ja arvan, et sul on peale niisuguste tajude, mis sind ehmatavad, ka sensitiivsed kaasasündinud anded.
Paljud sensitiivid on tunnistanud, et neil on enne oma annete avastamist, samasuguseid nägemusi ja kogemusi olnud. Peavalud on üks sagedasemaid nähtusi ülitundlikel inimestel.
Lämmatamise tunne on seotud nähtusega luupainaja ja sellest on foorumis palju juttu.
Samas, et sa tajud, et keegi on veel toas, siis see võibki nii olla.
Näiteks mina tajusin vahetult peale oma ema surma sageli ema kohalolekut. Kuulsin ka helisid. Uksed liikusid, toast kostsid sammud, keegi viibis kõõgis nagu vanasti ja tegi seal nõude kolinal süüa.
Mis aga mind eriti hämmastab, on see tätoveeringutega mehe nägemine. Sarnane kogemus oli mul hiljuti haiglas. Kui hommikul ärkasin, kummardus mu kohale tätoveeritud kätega mees. Kui hiljem küsisin, et kes see oli, kas mõni sanitar, siis vaatasid kõik mind niisuguse näoga nagu oleksin ära pööranud.
Üks minupoolne soovitus on, et jäta alati ööseks aken lahti, kasvõi praokile või hoolitse et tuba oleks hoolikalt tuulutatud.
Lisaks pane seinale mingi sümbol või energeetiline märk, mis kindlasti soovimatud nähtamatud külalised eemale petab. Celtic on siia foorumisse näiteks joonistanud mandalaid. Ka need aitavad energiat toas korrigeerida.
Ka maga alati pea põhja suunas.
Ja kindlasti kui sa väga seda soovid, siis tuleb peagi sinu ellu keegi, kes aitab sul sinu kaasasündinud võimeid endas avastada. Ja õpetab ka lähemalt, mida edasi teha.
Ja nagu VS on mitmes teemas soovitanud, igasugustest tavaravimitest tuleb hoiduda, sest need pärsivad inimeste kaasasündinud võimeid.
Ole tubli!Smile

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
TDK
Eriliige

23-11-2010 16:14
Postitus: #8

Ega ma halvapärast. Sisetunne Smile Ei klapi jutt ega abielus oleva inimese kohta kirajviis. Oletades, et olukord on tõene- siis võta kiiremas korras midagi ette. On inimesi, kes vaimumaailmas väga tugevad ning võivad sellise tegevuse blokeerida. Leia kiiresti spetsialist. Tean ka ühte Eesti kõige tugevamat selles valdkonnas. Kui asi tõesti tõsi, siis võid nr saada, kui on huvi.

Kõik on võimalik.
kaidy111
Uustulnukas

23-11-2010 16:17
Postitus: #9

See valitsema hakkamine on vast kõige raskem, kui ma vaid teaks kuidas see käib.
kaidy111
Uustulnukas

23-11-2010 16:20
Postitus: #10

Kui võimalik siis sooviksin seda telefoni numbrit. Selle võib saata mailile: kiiizu110@hotmail.com
TDK
Eriliige

23-11-2010 16:30
Postitus: #11

Selline inimene tunnetab isegi abivajat väheke ette (ka seda, kui tõene juhtum ja kui suurt abi on vaja). Kui Talle sobib ja on nõus, siis saadan selle sulle maili peale. Iseasi muidugi, et kas ma taban Ta ja kui kiiresti.

Kõik on võimalik.
kaidy111
Uustulnukas

23-11-2010 16:32
Postitus: #12

Suured tänud
TDK
Eriliige

23-11-2010 16:36
Postitus: #13

Igaks juhuks uuri ka teisi võimalusi ja inimesi, kes selliste asjadega tegelevad.

Kõik on võimalik.
Kazluk
Tavaliige

23-11-2010 17:08
Postitus: #14

Enne kui hakkad energiat kulutma väliselt probleemidele lahenduste leidmiseks, ürita kõigepealt otse "probleemile" näkku vaadata ning proovi siiski ise asjale lahendust leida.
Iga inimene peaks ise oma sisemist maailma avastama ning tavaliselt sedalaadi probleemidele on ka lahendus endas olemas.
(Iseasi, kas see nüüd ka probleem on. See ei pruugi midagi halba olla, lihtsalt vale tõlgendus.)

Ja kui ikka hakkama ei saa, siis nagu excubitoris välja pakkus, võib tegemist olla mingi füsioloogilise anomaaliaga.
kalapulk
Uustulnukas

23-11-2010 21:40
Postitus: #15

Sry, et trollin siin.... aga lihtsalt huvitav, kas oleks keegi, kes nagu oskaks näha/tunnetada/ära öelda inimeste võimeid....nagu alkomeeter vms ??
Kilu-Mari
Uustulnukas

08-01-2011 17:25
Postitus: #16
RE: Aidake palun, ma tunnen ja näen mida ei ole olemas
eheee..Mina tean mida sa tunned
Mina nende oma nägemustega küll ei julgeks arsti juurde minna. Sealt ju algaks vaikne tee hullumajja. Muidugi pane oma lohisevad energia kanalid kinni ja tühjenda oma elamised võõrastest. Soovitaks ennen uinumist kaitsed peale teha.
Hommikuti oled kui elav surnu või lihased valutavad nagu oleks öö otsa tööd teinud?

Mina ise omast tarkusest
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Juhtum öisel maanteel - palun abi? Kivoos 13 1,067 04-07-2018 21:17
Viimane postitus: zzz34
  Kummaline vilistamine kodus, palun abi. Krissukes 6 3,116 13-10-2014 20:56
Viimane postitus: Krissukes
  Palun abi - mõistatuslik peegel, kapp ja sosin. epp23 2 1,901 28-10-2013 16:19
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun abi uurimistööga! Rayne 6 1,962 07-10-2013 22:37
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Mida teha? Isabella 11 2,799 01-09-2012 07:50
Viimane postitus: excubitoris
  Minuga juhtunud asjad, mida ma ei oska selgitada. Agnes.96 5 2,806 26-02-2012 21:32
Viimane postitus: Maag Aino
  Ma näen vaime, väga hirmutavad kogemused GhostWhisperer 1 4,592 21-01-2012 23:54
Viimane postitus: BrokenHeaven
  Palun aidake! xXLuciferXx 4 2,208 21-01-2012 14:50
Viimane postitus: lillu da boss olenn xd
  Enam ei suuda!! Mida see tähendada võiks? etestonia 6 3,215 09-01-2012 15:24
Viimane postitus: Mannu
  Mida teha? Ahjukas 8 3,545 03-10-2011 14:51
Viimane postitus: lendav kokk

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog