Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unes opereeriti mu pead
#26
Ma ei kujuta ette, kui mul peaks selline asi juhtuma ja ma otsustan parawebist arusaamist otsida,aga sellele tuleb ainult mingi loll mula(peale excubitorise,kes ainsana midagi arukat kusib) nagu siin on...!Ja veel oma lolli jutu kinnituseks emotikon lisada,no super lausa.
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas Halo
Näitasin seda pilti ühele lähedasele kes oma tööga seotult puutub pea iga päev kokku haavadega. Tema ütles nii: "Selle haavakese vanus on umbes 4-5 päeva, kärn on juba ära tulnud, ja see haav on pindmine- ei ole läbinud nahka"

Muidugi on võimalus, et mingi tehnoloogia kasvatab haava ülikiiresti kokku. Kui see haav nüüd homme ülehomme täiesti kadunud on siis oleks põhjust midagi enamat mõtlema hakata. Ootame ja vaatame.

Just seda arvasin mina ka,ja minu arust on see just sarnane kuuntega tehtud haavale.Mis muidugi ei pruugi nii olla.
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas Halo

Muidugi on võimalus, et mingi tehnoloogia kasvatab haava ülikiiresti kokku. Kui see haav nüüd homme ülehomme täiesti kadunud on siis oleks põhjust midagi enamat mõtlema hakata. Ootame ja vaatame.


Olles ise ka natuke haavadega kokku puutunud (seoses tööga) siis jäi mulle samane mulje.
Kui õhtul ei olnud ja hommikul selline siis on midagi viltu - lohutuseks ehk teema algatajale seda, et tema pole ainuke kes sellise mure all olnud.
Täpsemat on siin raske midagi ütelda kui pole just seda armi kohe peale avastamist olnud võimalust näha.
Vasta
#29
Võrdluseks ühe teise inimese jutt sellest, kuidas kolm saladuslikku olevust teda külastasid ühel jaanuariõhtul aastaid tagasi:

"Äkki astusid toalävele kolm tundmatut. «Mul jäi hing kinni! See oli nii jube! Kolm pikkades tumedates mantlites või talaarides kuju. Üks oli ehk 160 sentimeetri pikkune, teised kaks peajagu temast lühemad. Kui pikk tuppa astus, jäid teised ukse lähedusse seisma. Pikakasvuline suundus kõigepealt ukse juures maganud abikaasa poole. Kummardus tema kohale, mispeale mees liigutas, ohkas sügavalt ja magas edasi. Siis tuli ta aeglaselt minu juurde... Olin hulluks minemas!» räägib Hilja, hääles õudus.

«Kummardus tasa ja äkki põrkas järsult tagasi: ma vaatasin talle otse silma. Ta vist ei arvestanud sellega... Siis kummardus uuesti. Tema nägu puudutas peaaegu minu oma. See oli hirmutav: suured, pisut ovaalsed teineteisest eemal asuvad pruunid silmad, suukriips ja vaevumärgatav nina,» kirjeldab Hilja olendit. "

Ja teine tsitaat artiklist:

«Võtsin ennast paljaks ja vaatasin peeglist. Mitte midagi polnud teistmoodi. Aga otsaees oli umbes sentimeetri pikkune veritsev haavake,» seletab Hilja.

Allikas: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=139448

Nii et ...mina kipun uskuma, et teema algataja ei luuleta siin midagi! Kui ta muidugi ei ole selles artiklis kirjutatud juttu väheke endale kohasemaks teinud.
Vasta
#30
seda teksti ma kah kunagi ammu lugesin, aga ei tulnud ennem meelde, kahtlen, kas siin mingit seost on nendega. minu ja tema humanoidikirjeldus on täiesti erinevad..

Mind huvitab üha enam küsimus, et miks just Mina?

Võtsin oma ema kolleegiga ühendust, kes paranormaalseid nähtusi uurinud ja nii. Ta oskas mulle vaid öelda, et ma paneks igasse toa nurka taldrikuga meresoola ning toa keskele valge küünla põlema, et las ta põleb oma paar tundi. Ehk oskab keegi täpsemalt rääkida, et mis seos sellisel asjal on?
Vasta
#31
Ehk leiad abi sealt..

http://para-web.org/viewthread.php?tid=3...1#pid70860

scrolli sutsuke allapoole ja leiad Tomi postituse, kus on ära toodud statistika - kopeerin selle ka siia.

Tsitaat:Algselt postitas Tom
Üks Joe Montaldo nimeline ufo-uurija saatis tulnukatega kokkupuutunud inimeste kohta statistikat:

total from 1123 contactees over 2 years
O- 405 36%
O+ 326 29%
A+ 166 15%
A- 34 3%
B+ 23 2%
B- 23 2%
AB+ 34 3%
AB- 112 10%

Võrdluseks kogu elanikkonna jagunemine veregruppidesse:
O- 4.33%
O+ 36.44%
A+ 28.27%
A- 3.52%
B+ 20.59%
B- 1.39%
AB+ 5.06%
AB- 0.45%

Ehk, kui sul on 0- või AB-, siis on tõenäosus uhuud näha kordades suurem. Bleh



edit: abi seal pole.. aga noh, väheke infotki Smile



[Muudetud: 11-25-2010 Savipats]
Vasta
#32
Tsitaat:Algselt postitas Crimsonscars

Mind huvitab üha enam küsimus, et miks just Mina?

Võtsin oma ema kolleegiga ühendust, kes paranormaalseid nähtusi uurinud ja nii. Ta oskas mulle vaid öelda, et ma paneks igasse toa nurka taldrikuga meresoola ning toa keskele valge küünla põlema, et las ta põleb oma paar tundi. Ehk oskab keegi täpsemalt rääkida, et mis seos sellisel asjal on?


Miks just mina on küsimus mis vaevanud paljusi ning rõhuv enamus pole seda kunagi teada saanud. See oleks võrreldav sellega, et lähed ühel päeval spontaanselt jahile ning lased metssea. Miks just see siga? Siin loetakse tavaliselt selgitus lihtsaks - askaolude kokkulangemine - sina sattusid olema just sellel päeval ja kellaajal siina kuhu sattus sarnaste asjaolude kokkulangemise tõttu see sigudik. Sarnane asi on ka sinuga - sa olid just selles kohas mis jäi "neile" ette, olid sobivas meelte seisundis, sobivat veregruppi ja mida kõike iganes veel. Laias laastus on see küsimus mis EI PEAKS sinu mõtte aega liigselt raiskama. Enamusel juhtuda on need asjaolud mida tagant järgi enam muuta nii kui nii muuta ei saa ja kui sa juba kord oled "sihikul" siis on väga suur tõenäosus, et mida sellist võib korduda. Ja siin ei ole vahet kas tegu on tulnuka rööviga, vaimude/deemonitega või mängib sinu enda teadvus sinuga vingerpussi. Seega nagu vanasti öeldi - hinga kolm korda sügavalt sisse ja ela edasi.

On olemas rituaal toa puhastamiseks vaimudest ja deemonitest. Selle puhul aga peaks olema laustud teatud loitsud mis annavad edasi teatud energiat mis siis salvestub meresoola ja küünlasse ning koos isotoopidega (vanasti kutsuti seda lihtsalt maagiaks) mis peaks ruumis looma energeetilise fooni mis segab ja takistab vaimude/deemonite manifestatsiooni. Kuumutamisel väljuvad meresoolast mikroosakesed mis satuvad läbi õhu sinu organismi ja see on kasulik hingamisteedele ning teistele organismi funktsioonidele.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat