Küsitlus: Kui tihti külastad foorumit?
paar korda kuus
paar korda nädalas
paar korda päevas
mitu tundi järjest päevas
elangi siin
[Näita tulemusi]

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 1 Häält - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kui tihti külastad foorumit?
Autor Sõnum
Jõhvikas
Veteran

03-04-2011 14:48
Postitus: #26
RE: Kui tihti külastad foorumit?
Palun loe nüüd see exu jutt uuesti läbi ja ära rebi lauseid ja sõnu kontekstist välja.

Aga kui juba exu posti analüüsiks ja tükeldamiseks läks, siis panen siia paar tsitaati, mis peaksid päikeseinseneri arusaama kummutama.

Tsitaat:Aga elu on näidanud, et vahest leiad midagi huvitavat ka sealt kus seda kõige vähem oodata on ja pealegi näitab ka selline infomüra midagi mille üle mõtelmine on viinud nii mõnegi huvitava tulemuseni.
Tsitaat:Nii, et kirjutage - see näitab, et inimene vähemalt üritab hallist massist välja kasvada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Päikeseinsener
Bännitud

03-04-2011 14:59
Postitus: #27
(03-04-2011 14:48 )Jõhvikas Kirjutas:  Palun loe nüüd see exu jutt uuesti läbi ja ära rebi lauseid ja sõnu kontekstist välja.

Aga kui juba exu posti analüüsiks ja tükeldamiseks läks, siis panen siia paar tsitaati, mis peaksid päikeseinseneri arusaama kummutama.

Tsitaat:Aga elu on näidanud, et vahest leiad midagi huvitavat ka sealt kus seda kõige vähem oodata on ja pealegi näitab ka selline infomüra midagi mille üle mõtelmine on viinud nii mõnegi huvitava tulemuseni.
Tsitaat:Nii, et kirjutage - see näitab, et inimene vähemalt üritab hallist massist välja kasvada.

Jõhvikas, just Sina rebisid sõnu/lauseid kontekstist välja.
Ma tõesti ei taha, ega tahtnud kedagi solvata.
Lihtsalt mulle tundus see postitus..
No ei meeldinud mulle noh, mis ma teha saan.
Avaldasin ju kõigest oma arvamust..

"You're all individuals"
Jõhvikas
Veteran

03-04-2011 15:03
Postitus: #28
(03-04-2011 14:59 )Päikeseinsener Kirjutas:  Avaldasin ju kõigest oma arvamust..
Ma küll oponeerisin sinule, aga ka mina avaldasin oma arvamust.
Cassiopeia
Veteran

03-04-2011 15:05
Postitus: #29
Parandasin küsitluse ära ka.

Vastan ka küsitlusele, et peamiselt olen paar korda päevas siin saidil olemas, vahest rohkem, vahest vähem, oleneb sellest kui palju tööd on. Kuna mu elus on hetkel hullumeelselt kiire periood, siis teemasid ei saagi eriti lugeda. Varsti peaks läbi saama, siis saab jälle ka erinevatele teemadele normaalselt tähelepanu pöörata ja kaasa rääkida Smile

I've heard it said, that people come into our lives for a reason, bringing something we must learn. And we are led to those who help us most to grow, if we let them and we help them in return.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

03-04-2011 16:45
Postitus: #30
(03-04-2011 15:03 )Jõhvikas Kirjutas:  
(03-04-2011 14:59 )Päikeseinsener Kirjutas:  Avaldasin ju kõigest oma arvamust..
Ma küll oponeerisin sinule, aga ka mina avaldasin oma arvamust.

Nagu minagi Smile Ülejäänud detailid tõi Jõhvikas ilusti välja.

PS. Hääletuses üks variant puud (minu meelest): "Kuidas kunagi" wink
(selle postituse viimane muutmine: 03-04-2011 16:47 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Lokk555
Tavaliige

03-04-2011 18:25
Postitus: #31
Paar korda nädalas.
InDemand
Veteran

03-04-2011 18:40
Postitus: #32
Minagi külastan foorumit vastavalt sellele, kuidas jõuan. Viimasel ajal on tööl vabam olnud, nii et seega ka rohkem. Vahepeal ei vaadanud üldse. Eks see käibki niiviisi pausidena.

Mis excu juttu puutub, siis ma pole ka kõiki teemasid lugenud ja enamiku neist võiks tegelikult ühte teemasse koondada, kuid kunagi ei või teada, milleks neid väiksemaid teemasid vaja on. Vahel avastad endalegi üllatuseks mõne sellise teema, mida enne pole viitsinud lugeda, kuid mille nüüd huvitava leiad.

Pealegi ei tohiks keegi karta postitada - eks siin on igasugu inimesi, eksperte ja "eksperte", mõni kurjem, mõni leebem. Erinevad arvamused on ju ikka oodatud, kuniks need pole laimavad, ignorantsed või tümitavad. Smile

Sadamas on laev turvaline, ent laevu ei ehitata selleks.
PiziIngliito
Proua

03-04-2011 19:29
Postitus: #33
Päiksekesele vastuseks, et kunagi olime kõik siin foorumis uued wink Seega ikka isiklik valik kuidas siin suhtlemise-väljendamisega hakkama saada Smile
Maakas
Tavaliige

03-04-2011 20:04
Postitus: #34
Korra aastas. 01.01 - 31.12. Ega ta saagi esimesel järjekohal olla - reaalne elu vajab ka elamist. Kuid nagu aega leiab, siis ikka. Põnev on siin. Aga vahel ka väga igav. Ja mõnikord tahaks ukse jalaga kinni lüüa.Hrmm ...aga ikka olen siin. Nii et lonks külma vett(veel parem viina) ja elu läheb edasi.
Kustav
realist

03-04-2011 20:55
Postitus: #35
Olen siin tundide ja tundida kaupa lugenud, hiljuti tegin enda konto kuna paljudes teemades tahaks enda nägemust öelda aga siis pole viitsinud kontot luua ja nii lükkus asi edasi. üks huvitavamaid foorumeid siin pool sood (muidugi aktiivselt loen veel volvoclubi ja hinnavaatlust)

Iglajuhul valisin kord nädalas kuna alati ei tule meelde et siia tulla, kuna siiski aktiivsus on suht pisike siin. Samas kui satun siis veedan tunde Smile
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog