Postita vastus 

Teema reiting:
  • 4 Häält - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucid Dreaming ehk teadlik uni
Autor Sõnum
pila
Tavaliige

22-12-2015 21:56
Postitus: #251
RE: Lucid Dreaming ehk teadlik uni
Head vihjed ja tehnikad unenägemise poole liikumiseks: Üldreegel on see, et mida rohkem sa virgeajal unenägudest mõtled, seda tõenäolisemalt sa mõtled unenägemisest ka magamise ajal, mis juhatab su teadliku unenägemise juurde.
http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=69702977
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
DaMartin
Uustulnukas

23-12-2015 00:30
Postitus: #252
Kunagi sassis nooruspõlves oli võimalus ühe neiuga suguühtesse astuda, aga kuna arvestades minu seisundit ei olnud see kuigi reaalne, siis paar päeva tagasi nägin unes seda samat neiut, kellel praeguseks juba lapsed ja mees olemas, minust nii 4-5 aastat noorem, siis see ilmselgelt juhtus. Päris viisakalt ja stabiilselt. Ja kuna enivei see meedia ja tolle võnked mind tagant utsitavad (kui keegi mõistab millest räägin, võiks teada anda, ehk ei ole ainus ullike), siis õhtul uudiseid sirvides tuli tahtmine facebooki tsekata ja voilaa too sama daame oli samal minutil facebooki profiili pilti vahetanud. See oli teinekord, suht sama keissiga. Kokkusattumus või mitte, seda ma tean, et too kaunis energeetika, mis liigub läbi teleri, raadio ja meie arvutiekraanide, kutsub kaasaega ja kõige ilusaga kaasa keerab vingerpusse. Aga kui juba jutuks tuli, siis siin maailmas on inmesed, kes vastutavad asjade eest. Ja ma tunnen, et mulle pannakse mäkra, kuna ma ei tegutse oma võimete kohaselt, seda reaalses elus. Kuna kõhklus peksab igal rindel kannaga kõhtu, tegutsedes kusagil madalama energeetiliste tasemel, siis oleks nagu okei, vastutust suurt ei ole, aga kui olla nüüd viisakas vend, elule naerulsui vastu vaadata peaks nagu laia maailma avastama minema, aga on vanemate talu, väga kaunis maakoht, teeks tolle korda, et ilusasti hakkama saada võiks piiri taha tööle minna. Aga seoses keskkonna vahetuse ja sissesulandumisega prioriteedid muutuksid ja niuke sasipundar. Üleüldiselt ma tarbin vana tallina õhtuti, ei lase liialt kirgastuda ja hoiab maaligi. Umbe viisakas vend. Inteligents taob kannaga kuklasse. Äkki on siin foorumis vähe harrastusekspert, kellega saaks arutada taolist veidrat olukorda, tavateaduse poole pole mõtet väga samme seada, kuna normaalses pildis igati okei, aga laiskus ja alkohol kimbutavad, tõsi ta on, aga midagi on kuidagi paigast ära, taolise teisitimõtleva isikuga sooviks kontakti. Hommikul on seda veider arvatavasti lugeda, aga siiani ei ole päris kaine mõistusega asja võtnud, et ree peale saada, tuleb teatud taset hoida. Empaatia on märksõna. Ehk segane jutt, aga ehk mõni vanem/uuem olija oskab sõna.sekka öelda.
kalldunn
Vana kala

23-12-2015 11:30
Postitus: #253
Vaadates hiljuti filmi, Tiibeti munkade mediteerimisest. Seal oli juttu ka unenägude tellimisest.
Mungad tellivad omale unenägusid järgmiselt. 
See mida tahetaks unes näha, seda korrutatakse nagu mantrat kõikjal. Umbes nädala pärast pidi nähtama tellitud unenägu. 
Nii te; looge omale mantra sellest, mida te unes näha tahate, ning korrutage seda kõikjal.
Kui munkadel see õnnestub, siis peaks ka tavalisel inimesel see õnnestuma. Paljude puhul tuleb kindlasti, püsivusest puudu.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Kayaman
Tavaliige

21-02-2016 12:11
Postitus: #254
Mingit mantrat ei pea kordama.Kõik see toimub tahte ja taotluse abil.Sa ei pea olema munk,et see toimiks,ka tavaline inimene saab sellega hakkama,kui tal on tahtejõudu piisavalt.Usk asja toimimisse ja vankumatu taotlus.Ja võimatu võib saada võimalikuks
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog