Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 4 Häält - 3.5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucid Dreaming ehk teadlik uni
Autor Sõnum
Alba
Uustulnukas

Postitusi: 36
Liitunud: Sep 2007
29-06-2008 12:21
Postitus: #101
 
Niipalju on kogemusi, et kui keset unenägu mulle äkki ei meeldi sündmuste käik, siis ma sündmused nagu kerin tagasi ja lasen kulgeda endale meelepäraselt. Ega ärgates küll väga ei mäleta, missugune see unenägu täpselt oli aga unenäo muutmist mäletan küll. Bleh
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Jups
Uustulnukas

Postitusi: 4
Liitunud: Nov 2007
18-07-2008 13:29
Postitus: #102
 
Ma juba ammu kirjutasin, et katsetan lucid dreamingut, aga ma ei näinud ühtegi ja siis jätsin pooleli ja nüüd alustasin uuesti. Ja eile nägingi esimest korda nii, et kohe üles ei tõusnud. See oli ka esimene kord kontrollimise meetodil. Ehk siis näpistasin ennast (ma ei tea kuidas ma sellele mõttele tulin). Näpistasin ära ja mõtlesin, et okei see pole uni ja siis hakkasin mõtlema et oota ma ju ei ei tundnud midagi ja näpistasin uuesti - ei tundnudki. Kohe katsetasin lendamist, see mul eriti ei õnnestunud. Natuke tõusin õhku ja siis kukkusin aeglaselt maale tagasi (eks peab veel kunagi harjutama Laugh). Siis juhtus järsku nii et õhusoleku ajal hakkas kõik häguses minema. Mõtlesin ruttu-ruttu, mida teha et mitte ärgata ja siis tuli meelde, et ma lugesin kuskilt, et keerutada tuleb. Kahjuks oli see raske, sest ma olin õhus ja ... edasist ma ei mäleta. :/ Üles ma ikkagi ei ärganud, sest ma oleks hommikul teadnud, et just unest tõusin. Tundus nagu see LD oleks juba ammu olnud. Võibolla hakkasin nägema uut und nii, et ei teadnud sellest? Võibolla läksin mingisse faasi, kus unenägusid ei näe? Igatahes tore oli (H)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
chiii
Uustulnukas

Postitusi: 5
Liitunud: Jan 2008
10-08-2008 19:39
Postitus: #103
 
Ma nägin üks öö lambist lihtsalt sellist und, et teen mis tahan.
Polnud kuulnud üldse et peab keskenduma ega midagi.
Unenäos sain nimelt õhus lennata nii, nagu ujuksin vees konna.
Sain rääkida mida ma tahtsin, ning kutsuda üksköik keda endaga.
Ärgates olin segaduses ning isegi proovisin järgi, sest see tundus nii reaalne.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Krissuke
Tavaliige

Postitusi: 60
Liitunud: Aug 2008
13-08-2008 12:04
Postitus: #104
 
On endalgi selliseid asju paar korda ette tulnud. Polnud samuti selle teemaga kuskil kokku puutunud, alles nüüd hiljuti olen leidnud paar teemat selle kohta.
Unenägusid näen üldiselt suht tihti, viimasel ajal muutuvad need aina õudsamateks ja tobedamateks. Peaks millalgil jällegi üritama nö. 'unes ärgata'.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
romm5
Uustulnukas

Postitusi: 13
Liitunud: Nov 2007
14-08-2008 01:24
Postitus: #105
 
Hiljuti endaarvates nägin. Sain täielikult toimuvast sotti aga ma nagu vist eriti ei viitsinud hakata omaloomingut seal tegema ning lasin asjadel minna, nagu nad läksid. Isegi mingi autoavariisse jäin nagu. Täiega raputas, mäletan. Pärast püsti tõustes nagu kõik kohad valutasid rämedalt. Liiga reaalne tundus siis :o
Kas keegi on tundnud ka unes valu või nii?

Muudetud: 14-8-08 kell 02:25:23 romm5
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Madly_Blooming_Queen
Uustulnukas

Postitusi: 3
Liitunud: Sep 2008
07-09-2008 17:08
Postitus: #106
 
Mulle kohutavalt meeldivad need unenäod. Eile nägin, et ujusin mingis ookeanis, vesi oli hästi selge ja sinine, igal pool olid röövkalad, kellest keegi mulle midagi ei teinud. Üks isegi teatas, et see on vaikne ookean, kui mul hakkas huvi tekkima, kus ma olen. Imelik oli see, et mul ei saanud õhk otsa. Mingi aeg hakkasin mõtlema, et pole ammu unes lendamist näinud ja siis sai ookeanist suht äkitselt taevas.

Hea on veel see, et kui peaks midagi jubedat unes nägema, siis saab alati tagasi kerida ja enda suva järgi sündmuste käiku paremaks ja huvitavamaks muuta Bleh.

Muudetud: 7-9-08 kell 18:09:36 Madly_Blooming_Queen

If beavers could talk, they'd say that.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
MeMe
Uustulnukas

Postitusi: 7
Liitunud: Sep 2008
12-09-2008 12:36
Postitus: #107
Unenäos näitex ei kehti fyysika reeglid.
Tsitaat:Algselt postitas: hiidlane
Niisiis, sattusin sellise küsimuse juurde, mis pani mind jälle väga mõtlema.....

Paar päeva tagasi kui olin tavaliste argielu tegemiste juures, siis äkki tuli sellinne tunne, et ma magan veel, et see on uni, väga põhjalik uni, kõik detailid on korrektselt olemas, aga siiski tegemist ei olnud unega, aga tunne oli küll selline, et nüüd peaks vast üles ärkama....
Ning sellele vastupidi on olnud, et kõik toimub samamoodi kõik on nii reaalne nagu ikka, täiesti argielune uni nagu, tegevused mida ma peaksingi tegema ärkvel olles, aga vot siis ärkasin üles, et siiski oli uni, kusjuures mõlemal korral oli ühesugune une tunna nagu kui ma poleks üles ärganud, oleksin ma mõelnud, et see ei olekski uni......

Et kuidas ma siis tunnen ära une? Ei hakka kuskilt kõrgelt alla ka hüppama, et testida, kas on uni või eiBleh...... aga, et kõik on nii reaalne lihtsalt..... aga jah see esimene kord, siis oli jälle tunne täielik sees, et tegemist on unega...... igatahes mina olen väga segaduses ning ma arvan, et ega teie ka sellest tekstist kõige paremini aru ei saanud.....

ning niisama oodata, et kas ärkad üles või läheb kõik edasi ei taha kah teha, kuna nii ei ole huvitav, kuigi praegu olen ma nii teinud, sest ei riski muudmoodi..... NB! enda näpistamine üles ei ärataBleh

----

see sobiks kummalised juhtumist endast alla ka, aga tegemist siiski unega ning panin teema siia.....

[Teadet on muutnud 17-6-2004 postitaja hiidlane]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
WickedMe
Uustulnukas

Postitusi: 39
Liitunud: Jan 2007
13-10-2008 20:16
Postitus: #108
Lucid Dreaming
Ma tean, et sellest on siin teemasid olnud ja ma olen kõiki neid (ja üldse paljusid eestikeelseid, inglisekeelsetest ärme hakka üldse rääkimagi) ka lugenud, aga praegu tahaks ma keskenduda just põhiprobleemile.

Ma olen mingi aasta aega tahtnud neid näha. Need võluvad mind ikka kohutavalt. Põhiprobleem ongi see, et loogiliselt võttes ma EI SAAGI neid näha. Asi on selles, et selleks pidi olema väga hea enesekontroll, enesesisendus või milleks iganes seda ka nimetada, aga mul see puudub. Selleks võiks lugeda ka tugevati iseloomu.
Okei, see selleks praegu.
Käega katsetamine.
Mõnikord olen ma üritanud, aga nii naljakas kui see ka ei tundu, ma hakkan kartma, et ma näen midagi väga ulmelist ja põõran täiesti ära, ning enam ma pole enam julgenud. Nagu ma palju ka maininud, ma ei vaata põhimõtteliselt õudusfilme, sest et nad mõjuvad mulle halvasti. Ei isegi mitte halvasti, vaid reaalselt.

Sellest on küll nii palju aega möödas, kui ma nägin lapsena viirastusi, aga vanad armid on jäänud. Kuidas tegelikult Lucid Dreamingut siiski saavutada? See on mulle nii oluline.

Praegu olen ma ka mõelnud, et teatud vääriskivid võiksid seda aidata. Nt. kui ma panen enne magama jäämist Danburiidi padja alla (see kivi pidi Lucid Dreaminguid hõlbustama !!!), aga neid loitsukelleris ka ei müüdud. Ma otsisin veel nt. musta jaspist, aga isegi seda ei olnud. See on uskumatu, sest et seal on kõiki teisi kive, peale nende, mis aitavad selliste unenägude nägemist. Poest välja kõndes ma hakkasin mõtlema, et äkki pole Lucid Dreamingud mulle mõeldud. See tekitab aga masendust, sest et unenäod on mulle alati väga olulised olnud. Alati, kui mul on mõni huvitavam või müstilisem unenägu olnud, ma analüüsin seda mitu päeva ning tihti saan ka vastuse.


Kuna asi tundub ikka üpris lootusetu, siis on äkki veel mingeid võimalusi peale kivide, mis kutsuksid seda esile?

Muudetud: 13-10-08 kell 21:18:20 WickedMe

[Muudetud: 8-4-2010 Cassiopeia]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
closure
Uustulnukas

Postitusi: 14
Liitunud: Feb 2007
14-10-2008 00:05
Postitus: #109
 
http://www.ld4all.com/forum/

Selles foorumis soovitan ringi vaadata. Loen ise seda suht tihti, aga mina ei tea ühtki sajaprotsendiliselt toimivat tehnikat ja tundub, et ka sealsed mitte. wink Kive ma pole ise proovinud, aga ma arvan, et usust endast on kõige rohkem kasu. Kui sa unenägusid üles kirjutad, siis võta selleks mõni eriline pliiats ja eriline vihik vms. Mul on LD-de tarvis näiteks rohelise tindiga pliiats. Asjale eripära lisamine aitab rohkem õiget meeleolu tekitada ja see kutsub neid unenägusid rohkem esile. Ehk siis kivid võivad aidata, kui sa omistad nendele unenägude või otseselt LD-de talismani väärtuse vms. Mõnikord mul on mingisugune veendumus, et just täna tuleb lucid dream ja mõnikord nii ka juhtub... Minu LD-d pole kuigi sagedased, ehk kord paari kuu jooksul.
Iseloomu on võimalik muuta. Mul oli enne lucid dreaminguga tegelema hakkamist päris suur pimedahirm. Selili olles pidin iga natukese aja tagant silmad lahti tegema jne. WILD tehnikat, millest sa sealt lugeda saad, soovitatakse selili teha ja selle harjutamine on seda hirmu tunduvalt vähendanud. Mulle endale on jäänud mulje, et tugev iseloom pole tegelikult mingi näitaja selle asja juures, kuigi ta tuleb kasuks, sest need lucid dreamingu harrastajad, kes ei leia usku endast, leiavad seda millestki muust. Lihtsalt mõtle sellest kui millestki väga positiivsest ja veena ennast, et igaüks saab sellega hakkama, samamoodi sina. Seda eriti enne magamaminekut.(H)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nazz
Veteran

Postitusi: 1,465
Liitunud: Jan 2007
14-10-2008 08:13
Postitus: #110
 
Tsitaat:Algselt postitas: WickedMe
Kuna asi tundub ikka üpris lootusetu, siis on äkki veel mingeid võimalusi peale kivide, mis kutsuksid seda esile?
Lucid Dreaming tuleb iseenesest mõistusest, selle kontrollist jms. On mul õigus?
Millega alustatakse mõtte, kontrolli, jms treenimist? Enamik ja kaasaarvatud mina soovitab Mediteerimist.
Mooduseid seda tegemaks on erinevaid. Mina kasutan mediteerimisega koos visualiseerimist. Visualiseerimine seal peaks hõlbustama Lucid Dreamingu kontrolli. Selles mõttes just, et siis ei ole sulle võõras "une" nägemine ja seal vabalt ringi liikumine.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
WickedMe
Uustulnukas

Postitusi: 39
Liitunud: Jan 2007
14-10-2008 19:40
Postitus: #111
 
Käisin seal lehel ära ja leidsin loomulikult ka kivide kohta.
Ma arvan, et ma kivi siiski ostan. Kas see töötab või mitte, on juba iseasi, aga proovida võib (eriti kui väga kallis pole ka).

Nüüd ma hakkasin kusjuures mõtlema, et ehk üks põhjus, miks ma LD'sid ei näe, on mu reziim.
See kindlasti võtab tõenäosuseid vähemaks, kui ma üks päev jään magama kell 3, teine päev kell 12. Ja nii see pidevalt kõigubki. + kui ma nt 2-3'e ajal jään, siis ei näe ma tihti tavalisi unenägusidki.

Nii et täiesti loogiline.. Sick

WILD'i ma kindlasti proovin.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Para-Mammu
Tavaliige

Postitusi: 102
Liitunud: Oct 2008
25-10-2008 18:31
Postitus: #112
 
Ma sain LDst teada eile kui ma noorte foorumis ringi vaatasin. Ja ma olen täiesti vaimustuses sellest!! Alustasin juba ning kirjutasin oma esimese unenäo üles. Mul on veel pikk maa. Nii et oleksin õnnelik kui keegi jagaks kogemusi oma alustamisest Smile

http://www.youtube.com/watch?v=Occ6AdCyLy0
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
blinkz
vaatleja

Postitusi: 63
Liitunud: Oct 2008
26-10-2008 14:06
Postitus: #113
 
Ma arvasin koguaeg et see on normaalne, et saab oma und kontrollida. Ma ei saa und muidugi keset sügavat und kontrollida, aga siiski selles pole midagi rasket kui ma seda teha tahan.
Selleks pean ma korra üles tõusma ning siis mõtlen seda mida ma teha tahan, alguses olen poolunes ning lõpuks jään uuesti sügavasse unne ja olengi nagu mina ise unes, teen mis ma tahan. Ainus asi on see, et raskusi on kohtade muutmisega, kui ma tahan et ma oleks järsku kuskil hoopis teises kohas tulen ma tagasi poolunne.

Täna oli näiteks, ma tõusin kell 8 üles ja mõtlesin et voodist veel välja tulla ei viitsi ja pikutan veel natuke, kuid siis hakkasin mõtlema kooli peale ja eile nähtud filmile ja siis olingi koolis ja tegin seal mis tahtsin. Kõik see mis unes toimub, tundub nii reaalne veel, et ärgates pean alati selgeks tegema mis on päriselt juhtunud ja mis unes. Lõpuks kui ma üles ärkasin oli kell juba peaaegu 11 saanud.

Imelik on veel see, et ma näen und alles siis kui ma hakkan ärkama ning kooli ajal teadupärast ärkad siis kui käib äratuskell ja sellepärast ma kooliajal kunagi und ei näegi, kuid kui ma ärkan siis kui ise tahan näen ma alati ka und.

Seeking the Meaning of Life.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Para-Mammu
Tavaliige

Postitusi: 102
Liitunud: Oct 2008
08-11-2008 11:41
Postitus: #114
 
Ahoi! Ma nägin oma esimest lucid dream`iiii! Ma olen tohutult õnnelik! Laugh
Peale sisukat unenägu olin ma kuskil pimedal tänaval. Ja plaksti ma teadsin et ma olen unenäos. Nu siis ma kohe vaatasin oma käsi. Need virvendasid! Jehuu! Siis aga hakkas see vaikselt kaduma (soovitavalt pidi siis keerutama) siis ma vehkisin kätega ja pilt läks selgeks. Tänaval käis väga palju inimesi. Neil kõigil oli kuidagi tühi pilk ja nad ei rääkinud midagi. Aga jah kahjuks see ei kestnud kaua. Aga ma niiii õnnelik ja rahul et see juhtus!!! Lihtsalt juhtus kuna ma see öö ei teinud LD jaoks midagi. Ma lihtsalt magasin teistpidi.(vb see aitabki minu puhul?!). Aaaaaaaaaahhhh meega! Smile Smile Smile
P.S. Muideks tavalise unenäo ja LD pildi vahe on see et unenäo pilt on nagu tavaliset televusserist aga LD pilt on nagu plasma telerist wink

Muudetud: 8-11-08 kell 12:44:13 Para-Mammu

http://www.youtube.com/watch?v=Occ6AdCyLy0
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
sharley
Uustulnukas

Postitusi: 11
Liitunud: May 2007
08-11-2008 21:02
Postitus: #115
 
Aga räägi, et kui kaua sul võttis LD saavutamine aega?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
TaOnPaigas
Uustulnukas

Postitusi: 5
Liitunud: Nov 2008
09-11-2008 00:29
Postitus: #116
 
Ma nägin unes paranoiat vms et ma kõndisin metsas ja mingi isik kõndis minust mööda ise täienisti valge
,see oli see ld vms et ma sain ise teha mida tahan.ma otsustasin talle näkku vaadata..ta tegi sama..järsku ma jäin lihtsalt kinni..ma ei saand liikuda ega midagi..ta nagu täiendas mind negatiivsega ja võttis seest kõik positiivse,vot see oli rõve.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Para-Mammu
Tavaliige

Postitusi: 102
Liitunud: Oct 2008
09-11-2008 12:31
Postitus: #117
 
hmmm 3 nädalat umbes..... Ja iga päev ma ka ei kirjutanud unenägusi üles. Mõned lihtsalt jäid meelde. No need oilid suht pikad ja sisukad et ma ei viitsinud neid üles kirjutada Bleh.
Ma iga õhtu provisin mõnda tehnikat aga just see öö olin ma nii unine et ei teinud midagi.Vot.

http://www.youtube.com/watch?v=Occ6AdCyLy0
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ronk
Uustulnukas

Postitusi: 28
Liitunud: Mar 2008
10-11-2008 14:23
Postitus: #118
 
Und näeb inimene ikka mitu korda öö jooksul...tavaliselt ei jää unenäod lihtsalt meelde.(kui umb joobes oled siis ei näe und...kuskilt jäi selline asi meeldeBleh). Ja kui loogiliselt mõelda siis peaksid just enne ärkamist nähtud unenäod lihtsalt paremini meelde jääma. Endal ka sama asi et kui ärkad siis kui tahad on meeles mis nägid aga kui kella peale siis pole tuhkagi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mo
Uustulnukas

Postitusi: 21
Liitunud: Sep 2008
11-11-2008 08:02
Postitus: #119
 
See umbjoobe asi on ikka mööda, näeb ikka, kogu aeg näeb, lihtsalt ei mäleta.
Olen isegi tegelenud lucid dreaminguga ja on tekkinud ka mõned võimalused, aga need ka samakiiresti mahamänginud..igatahes ma jätkan oma teekonda, küll ta õnnestub siis, kui on õige aeg.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
WickedMe
Uustulnukas

Postitusi: 39
Liitunud: Jan 2007
14-11-2008 17:42
Postitus: #120
 
Kas see on LD, kui näiteks unenäos on midagi katki või lõhutud, ning siis ma hakkan korraga mõtlema, et misasja, see asi on ju täiesti olemas ja terve kuskil aknalaua peal kodus?

Mul oli ükskord nii, ning peaaegu kohe, kui ma hakkasin kergelt aru saama, et see asi polegi katki, tõusin ma üles.
Samas ma ei jõudnud veel mõelda, et see on uni. Kuigi ma jõudsin sellele väga lähedale.. wink
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Demian
Uustulnukas

Postitusi: 2
Liitunud: Dec 2008
18-01-2009 21:30
Postitus: #121
 
Mul on järgnev probleem nendega seoses :
ma olen aasta aega üritanud seda saavutada, mulle jäävad unenäod enam-vähem meelde, pikemad ja segasemad kirjutan üles märksõnadena, unenäod on äärmiselt reaalsed tunnetuse ja kuulmise jms poolest KUID nägemine on aeg-ajalt udune või kaduv ja ma ei saa neid siiski kontrollida... mulle ei tule see mõte pähe ,et hey ma ju magan.
mul on sedasi vaid ühe ainsa korra nii juhtunud, ja tol korral muutus mu unenägu kergelt must-valgeks ja läks üliaegluupi ning liikumisel olid suured raskused , kogu asi tundus kuni 7 sekundiline , siis ärkasin üles, see oli veerand aastat tagasi , kas keegi ei suudaks aidata mind?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Flash
Veteran

Postitusi: 1,664
Liitunud: May 2005
18-01-2009 23:05
Postitus: #122
 
Inimesel on soov midagi saada - siis ta hakkab nõudma ja tahtma ja teised peavad aitama.

Aga inimene ei põhjenda, et MIKS ta seda tahab...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
katake282
Uustulnukas

Postitusi: 1
Liitunud: Feb 2009
02-02-2009 23:05
Postitus: #123
 
Esimene kord kui ma proovisin oma unenägu kontrollida nägin unes, et olen kuskil suures basseinis kus on ümberringi inimestest tulvil vaateplatvormid, See oli hiiglaslik, umbes nagu roomas amfiteatrid aga all oli bassein nagu kusagil austraalia delfiinide showl. Olin seal vees ja ei saanud kuidagi välja, sest ujuda oli nii pikk maa ja kõik oli segane. Vees olid haid ja veel toimus seal mingi kahurite laskmine ja oli ka teisi inimesi, kes olid ohus. Üks hetk lõi mulle pähe ja tuli meelde, et tuleb käsi vaadata. Pistsin pea veealla. Vesi oli selge nagu basseinis. Kuskil kaugemal nägin enda poole ujuvaid hiiglaslike haide varje. Vaatasin oma käsi. Mu käed olid selged, selgemad kui päriselus ja järsku ei saanud ma ennast enam liigutada. Olin põhimõtteliselt krampis, kõrvades kumises ja ma kuulsin ümbritsevat vaid summutatult. Hõrjusin seal täiesti liikumatult samalajal vaadates oma kristallselgeid käsi mis mu näost 15 cm kaugusel asusid. See tunne oli väga jube. Sundisin end sellest hetkest välja(kuigi see oli raske) ja järsku hakkas kõik liikuma nagu oleks seda kiirendatud 20 korda. 10 sekundi jooksul lõpetati pommitamine ja ma sain veest välja, kõik lõppes hästi. Siis ärkasin üles. Mõtlesin, et ei proovi seda enam kunagi, sest tunne oli liiga reaalne ja jube pärast seda. Teine kord olin kuskil suures vanas lossis mis oli natuke ka mu kooli moodi. Otsisin mingit klassi või midagi ja järsku kui sattusin suurde koridori torkas mulle jälle pähe see mõte, et prooviks oma unenägusid kontrollida. Kogu unenägu oli väga selge.Tegin kukerpalle ja suutsin kõike kontrollida mida ma teen. Siis proovisin ma otsida ühte inimest keda ma väga tahaks oma ünenäos näha. Jooksin mööda maja ringi otsides kohta kus ma arvasin teda leidvad. Sattusin kuhugi musta seina juurde millel oli klaas ees. Nägin et see inimene ja veel paar inimest oli seal. See ruum oli nagu recording studio. Üritasin sinna ruumi saada, aga ei saanud. Peksin rusikaga vastu klaasi ja karjusin, aga keegi ei kuulnud mind. Olin väga pettunud, istusin unenäos maha ning mõtlesin, et nüüd ärkan küll ülesse ja ärkasingi. Kahjuks rohkem ei ole selliseid suuri võimalusi oma unenägusid kontrollida tulnud ja mul läheb ikka kõik metsa kui ma proovin[Ei lähe nii, nagu ma tahaks. Läbimatud takistused. Nagu nt. see klaas, mis ette tuli.]
[Üldiselt saan selgemate unenägude puhul aru, et ma magan ja saan päris palju oma tegemistest kontrollida. Näiteks kui keegi tahab mulle halba vms. siis ütlen talle, et see on uni, sa ei saa mulle midagi teha ja mind jäetakse rahule(viimane kord nägin oma ema ja seekord see ei õnnestunud. Mu ema üritas mu kätt ära süüaLaugh siis läks silme eest valgeks ja ma ärkasin hirmust ülesse. Rohkem ei ole julenud öelda)Mõnikord hakkan ka vastu. Viimaselajal on aga kõik unenäod mõttetud ja ebameeldivad. Vb sellepärast, et suur väsimus nii kooli kui ilmatõttu. ]

Vabandan, et pikk juttLaugh

***Lisasin ühe väikese seletuse.

[Muudetud: 2-2-2009 katake282]
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Para-Mammu
Tavaliige

Postitusi: 102
Liitunud: Oct 2008
15-03-2009 21:09
Postitus: #124
 
Mul oli väike vahe, kuni ma nägin jälle lucid dreami ja mõtlesin, et hakkan jälle usinasti unenägusid üles kirjutama ja harjutama. Aga mul on küsimus kuidas teie oma unenägusid kirjutate ja kuidas see mõjutab teie järgnevaid unenägusid?
Mina kirjutan: Tegelased, tunded, koht, meeldejäänud tseenid ja lõpuks unenäo märgid (Näiteks näen kogu aeg oma vana kodu unes, pea iga öö. Kirjutasin, et see pole võimalik kuna ei ela seal enam). Ning viimaseks kirjutan trükitähtedes: kui ma järgmine kord leian end vanast kodust, siis tean et olen unenäos. Ja voila! See aitas, järgmine öö nägin, et olin praeguse kodu juures asfaldil Laugh.
Suur pluss on unenägude üleskirjutamisel see, et hakkad iga öö vähemalt kolme unenägu nägema. Kõik jäävad väga hästi meelde kah.

http://www.youtube.com/watch?v=Occ6AdCyLy0
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
WickedMe
Uustulnukas

Postitusi: 39
Liitunud: Jan 2007
07-04-2009 20:40
Postitus: #125
 
Mul on nii, et varem mäletasin ma paari unenägu kuus, nüüd iga öö vähemalt ühte, tihti kahte.

See algas vist sellest, et ma hakkasin neid üles kirjutama, ning nüüd isegi kui ma neid alati üles ei kirjuta, need lihtsalt jäävad meelde. Või tulevad päeva keskel suvaliselt meelde.

Nii et üles kirjutamine aitab, aga LD'd sellega küll otseselt ei saavuta, minu arust on see väga keeruline, nõuab aega ja pühendumist.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog