Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pendeldav objekt
#1
Tere!
Algatuseks võiks nii palju öelda, mitupead kokkupanna annab paremaid tulemusi, kui mõni üksik pea.

Aasta oli 2003 suvi ja täpsemalt Haapsalust väljas 6 km Tallinna poole Herjava külas.
Päike oli loojunud ja kena ilus tähistaevas ning rohutirtsude sirin.
Kuis ma märkasin imeliku objekti liikumas idast lääne suunas.
Objekti tunnuseks oli pendeldav valgus nagu prožektoriga maapeale näitav valgus, mis muidugi maapinnani ei jõudnud. See pendeldav liikumine oli sama moodi idast lääned noh.. nagu ette kujutada tavalist pendli liikumist ainult et see oli valgus ja jäi mulje nagu prožektor.
Ise ma mõtlesin, et miks NASA või ESA satelliit niivisi käitub ja milleks vaja näidata maale valgust mis isegi ei jõua maa pinnani. Ning sellel ei olnud mingit heli.
Nii ma jäingi oma arusaamisele et satelliit ja ega seda ei uurinud ka.
Möödus aastaid, kus sai targemate meeste seltsis tulla sama nähtus teemaks ning nii palju mulle öeldi, et satelliit ei näitaks valgust niivisi, et see prožektoriga valgus ei jõukas ka maani ehk seda ei oleks nagu näha.
Ma olin jahmunud.
Mis ma siis arvan sellest? kas just maavälineobjekt? lihtsalt öeldes UFO selles mõttes, et tundmatu.

Aga ma tahaks nüüd suurema ja laiema ringkonna arvamust, et ka suudame selle lahendada millega tegu?

Vasta
#2
Imelik ma olen ka sellist valgust näinud 2 korda Jõgevalt Tartusse sõites. Hakkasin seda valgust nägema peale Lähtet ja nägin kuni Tartuni . Ma ei oska küll arvata millest see valgus tuleb.

[Muudetud: 12-5-2010 Gozmit]
Vasta
#3
Kui Tartu kohal midagi sellist on, siis ei saa välistada, et põhjuseks on siin mõne ööklubi katusel vehkivad laserid.
Vasta
#4
Ega jah... Kui ikka olla maal ja linn on kaugel ja objekt liigub peaaegu sinu peakohal, siis ei sa see olla mingi muu efekt vaid tundmatu lendav objekt millel prožektoriga näitav valgus, mis pendeldas.
Samas olen ise ka UFO nähtuste uurija ja ei ole kuskilt sellist asja nagu kohanud või siis sarnast.
Sellest pikkaeg möödas ja ega sellel ajal suurt tähelepanu nagu ei pööranud võimalik, et pendeldus võis tunduda, kuid valgus võis niiviisi ka pikemalt ka vilkuda ehk jääda pendeldus mulje.
Vasta
#5
Siin üks vana lugu, kus helikopter mängis UFO-t:

http://www.epl.ee/artikkel/32985

Vasta
#6
Tere!
Vahest ikka uurin midagi uut ja põnevat.
Leitsin siis sellise juhtumi ja ma hakkasin oma nähtust sellega võrdlema.
http://www.youtube.com/watch?v=i6yh5YkmPFI
Nagu näha mingi objekt lenab ja all siis tuluke süttib ja kustub.
Samas, miks ma võrdlen seda endaga?
Siis selle pärast, et see objekt võis mulle tunduda kui pendeldusena, aga samas võiski niiviisi see valgus toimida nagu selles videos.
Tegemist oli kottpimeda ööga ja ojekti ise ei näinud ainult valgust.
Et võin veel öelda, et see liikus helitult ja suhteliselt pea kohal.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Merivälja objekt Müstik 205 139,233 30-08-2020, 01:04
Viimane postitus: euroruubel
  Tundmatu objekt Eesti taevas (28.06.2016) bestkeptsecret 17 10,495 03-07-2016, 09:27
Viimane postitus: xcad
  Peipsi ääres kahtlane lendav objekt? kasutajanimi 24 14,209 31-05-2014, 17:26
Viimane postitus: zzz34
  Tundmatu objekt Toompea kohal Kotkatiib 1 2,760 20-06-2013, 12:58
Viimane postitus: zzz34
  Salapärane objekt taevas Belive 15 9,551 23-01-2013, 12:47
Viimane postitus: Cassiopeia
  Tundmatu objekt 80´ lõpul Järvamaal Addy 3 3,743 11-12-2012, 14:53
Viimane postitus: Elessandra
  Metalselt läikiv, statsionaarne objekt t3rmiit 3 6,353 20-10-2012, 14:08
Viimane postitus: t3rmiit
  Tundmatu lendav objekt Viljandi lähistel 90ndate alguses hullkeel 25 10,912 15-08-2012, 20:42
Viimane postitus: excubitoris
  2007a Jõgevatreff ja objekt taevas Astro-97 5 5,550 17-02-2012, 22:47
Viimane postitus: Astro-97
  Läbikumav ristkülikukujuline lendav objekt stars 1 3,493 31-07-2011, 21:16
Viimane postitus: t3rmiit

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat