•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 12Hääli - 4.25 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uus foorum
Nüüd peaks olema muudetud.

See reeglite uuesti kinnitamine tuli foorumi tehnilise uuendamise käigus, mis tekitas olukorra kus kõik kasutajad peavad uuesti "nõustu" panema. See on ebameeldivus, kuid väikene.

Vasta
(03-01-2011, 00:02 )Cassiopeia Kirjutas: Me uurime seda vahelehe asja, kas seda on üldse võimalik eemaldada. Kannatust seniks.

See reeglite uuesti kinnitamine tuli foorumi tehnilise uuendamise käigus, mis tekitas olukorra kus kõik kasutajad peavad uuesti "nõustu" panema. See on ebameeldivus, kuid väikene.

Ärge raisake uurimisele aega. Vaheleht on võimalik eemaldada.

Foorumi tehniline uuendamine...azo.

Vasta
Kõike on võimalik teha, küsimus on ainult kuidas ja mis see endaga kaasa toob.
Vasta
(03-01-2011, 00:18 )Thorondor Kirjutas: Kõike on võimalik teha, küsimus on ainult kuidas ja mis see endaga kaasa toob.

Antud juhul on pigem küsimus kes seda teeb.
Vasta
Seekord lahendas probleemi üks austraallane.
Vasta
(03-01-2011, 00:50 )Thorondor Kirjutas: Seekord lahendas probleemi üks austraallane.
Kuna Teil on olemas austraallane kes valdab php - d siis usun, et ta saab loetud sekunditega ka hakkama scripti muutusega mis vebi sirvija back käsu peale teeb back koos refressiga.
_____
http://community.mybb.com foorumis kõik ei ole alati sealt riigist kust ütlevad enda olevat. Aga see selleks.
Vasta
Ja kui kasutad kiirvastust ja navigeerid tagasi, ja siis uuesti vastamsie juurde, siis oled oma tekstist ilma.
Keegi kunagi mainis nagu oleks vanal foorumil selline refresh asi olnud, aga miskipärast mina ei näe seda seal mitte kuidagi.
Kui selline asi teha, siis mingi kindla lehe põhiselt, nt tänased postitused või esileht. Ise ei pea seda vajalikuks.
Vasta
Küsimus suurele ringile.
Miks on uue foorumi registreeritud kasutajate külastatavus võrreldes vana foorumiga oluliselt väiksem?
Vasta
Eelmises foorumis näidati 50 viimast külastajat. Selles foorumis näitab ta ainult neid kes on viimase 10 minuti jooksul külastanud. Struktuurne vahe on foorumi külastajate näitamisel, võrreldes eelmise foorumiga.
Vasta
Seda refresh asja ei tule - a'la et iga back või fowardi vajutamisega tehakse automaatselt refresh. See hakkab mõttetult bandwitchi sööma.

Teor võiks selle lisada ainult nt tänased postitused lehele. Kuigi sellel poleks ka mõtet. Kui loed mingit teemat siis back nupu vajutamise asemel (et minna 'tänased postitused' lehele) vajuta lingil 'Tänased postitused' (lehekülje ülesse saad vajutades klaviatuuril klahvi 'home') ja saadki uuendatud nimekirja. Vajadusel võib teemade lõppu lisada lingi 'Tänased postitused'.
Vasta
Millal hakkavad taas avanema vana foorumi ajal pandud foorumi teistele teemadele osutavad lingid?
Kuna olen neid pannud peale viimast foorumi muutmist väga palju, siis kas ma pean nüüd need ise ükshaaval ära kustutama, et need viited asjatut segadust ja pahameelt ei külvaks? Osadele olengi juba lingi asemel teema pealkirja suurte tähtedega lisanud. Sama soovitan ka kõigile teistele, sest kes siis viitsib aega kulutada lingi avamisele - ja leida siis, et see ei avanegi.
Ja kui ma kustutan, kas siis äkki ei juhtu, et keegi mu kustutatud postid kohe taastab nagu Thor korra juba tegigi?
Vasta
(03-01-2011, 14:41 )Flash Kirjutas: Seda refresh asja ei tule - a'la et iga back või fowardi vajutamisega tehakse automaatselt refresh. See hakkab mõttetult bandwitchi sööma.

Teor võiks selle lisada ainult nt tänased postitused lehele. Kuigi sellel poleks ka mõtet. Kui loed mingit teemat siis back nupu vajutamise asemel (et minna 'tänased postitused' lehele) vajuta lingil 'Tänased postitused' (lehekülje ülesse saad vajutades klaviatuuril klahvi 'home') ja saadki uuendatud nimekirja. Vajadusel võib teemade lõppu lisada lingi 'Tänased postitused'.
Teeme õpetuse, kuidas nt hiire rulliku alla vajutamisel näitab tänaseid postitusi, et elu mugav oleks wink

(03-01-2011, 15:09 )Müstik Kirjutas: Millal hakkavad taas avanema vana foorumi ajal pandud foorumi teistele teemadele osutavad lingid?
Kuna olen neid pannud peale viimast foorumi muutmist väga palju, siis kas ma pean nüüd need ise ükshaaval ära kustutama, et need viited asjatut segadust ja pahameelt ei külvaks? Osadele olengi juba lingi asemel teema pealkirja suurte tähtedega lisanud. Sama soovitan ka kõigile teistele, sest kes siis viitsib aega kulutada lingi avamisele - ja leida siis, et see ei avanegi.
Ja kui ma kustutan, kas siis äkki ei juhtu, et keegi mu kustutatud postid kohe taastab nagu Thor korra juba tegigi?
Võid uusi linke panna muidugi. Eriti kui on teema nimi, millele saab klikata, ega teema aadress mingit infi ei anna.
Korda saab vanad lingid nii, et kui keegi mõtleb välja skripti, mis automaataselt parandab, või siis oleme otsustanud, et nii ei saa ja siis teeme talgud, kus käsitsi muudame 2300 linki või palju neid oligi.
Kui sulle kuskil jääb mingi mittetööta link ette oma postituses ja tahad parandada, siis võid seda teha, teeb ainult head.

Vasta
Selge. Olen sellega juba varemgi tegelenud. Eelmiste foorumite muutmiste järgselt.
Aga see võtab ikka palju aega ja võib-olla isegi taas paar aastat ja kui keegi tuleb minuga riidlema, et mu lingid ei avane, siis seekord palun teid ise sõna võtta, mitte et ma kogu aeg ise pean vastama - ja endale seeläbi vaenlasi koguma.
Vasta
Või siis tuleb keegi ja ütleb kui rumal ma olen, pärast minu 2003. aastal tehtud postituste lugemist. Nii dramaatiline see foorumi elu ei ole. Smile
Võin muidugi sõna võtta kui silma jääb.
Vasta
Otsisin ja vaatasin, kuid ei leia kusagilt linki "Minu tehtud teemad" ? Kas ongi nii või saaks selle teha?
Panna võiks esilehele kohe "Kasutajakonto(Logi välja)" taha või ette koos lingiga "Tellitud teemad".
Vasta
See on natuke peidus jah. Vali "Kasutaja konto" ja siis klikka enda nimele. Edasi peaksid juba siis oma profiili nägema ja sealt leiad ka tehtud teemad ja tehtud postid eraldi.
Vasta
Tehtud asjad kulla Jõhvikas - selles ongi uba.
Lisaks olen märganud ka seda, et "Vaata uusi postitusi" jäävad mõned postitused "vahele".
Kui hiljem lähen lingile "Tänased postitused" on seal mõned ikka lugemata ning postituste
aeg jääb loetud postituste vahele!?
Vasta
Kulla adminnid suur palve teile, vanas foorumis oli näha, kes käis 24 tunni jooksul, hea ülevaade, kes olid käinud, nüüd ainult 15 min mis pole üldse mõttekas, keda see huvitab, viimane 15 min.
Palju tähtsam ju ööpäev, olid kellelegi kirja saatnud, kohe näha kas käis ja ei vastanud kirjale, mis lahti, nüüd pole ju midagi näha. Minu arust oli see mugav ja praegu tunnen sellest infost puudust.
Vasta
Ühtlasi tuletan veelkord meelde ühe pisikese asja selleks puhuks
kui sinna juba parandama minek...
Teema all on nende kasutajanimed, kes parasjagu seda teemat
lugemas, aga need on kokku kirjutatud, ilma tühikuta. Ega vast
komadega polegi vaja eraldada, minu meelest piisaks tühikust,
praegune vaade aga on taoline -
levisTehnoloog
Vasta
(10-03-2011, 20:57 )Tehnoloog Kirjutas: Ühtlasi tuletan veelkord meelde ühe pisikese asja selleks puhuks
kui sinna juba parandama minek...
Teema all on nende kasutajanimed, kes parasjagu seda teemat
lugemas, aga need on kokku kirjutatud, ilma tühikuta. Ega vast
komadega polegi vaja eraldada, minu meelest piisaks tühikust,
praegune vaade aga on taoline -
levisTehnoloog

Koma oleks teretulnud nähtus - näiteks nimi "DaamValges" võib ju minna sassi.
Vasta
Parandusi:

- Kasutajate nimekirjades on kasutajad eraldatud komadega va. botid.

- Otsingule lisatud pisike õpetus * kasutamise kohta.

- Ingliskeele vaates on foorumi menüüribas lingid ingliskeelsed.

- Kalender ei kuva enam sünnipäevalapsi. Muu info ei paista muidu välja.

- Päises on "Privaatsõnumid (loetud, lugemata)" lühendatud "U2U"


jätkub...
Vasta
(15-03-2011, 21:45 )Thorondor Kirjutas: - Päises on "Privaatsõnumid (loetud, lugemata)" lühendatud "U2U"

Aga asjata - kui saabub uus sõnum näen vaid U2U ja mitte midagi muud.
Tulin kokkutulekult ja vaatsin, et uus vorm ning avastasin 2 sõnumit.
Nüüd siis, et teada saada kas sõnum on või ei ole pean lingil klikkima!!!
Äkki saaks mingi uue sõnumi teadvustamise vormi või nii?

Või teeks hoopis nii: Vaata uusi postitusi | U2U (loetud, lugemata)| Ava sõbranimekiri.
Kui on uusi sõnumeid siis nii: | U2U (uus sõnum)| - kui uusi pole siis nii: | U2U (loetud)| ?


PS. Meenus - saaks äkki kalendrisse panna nii, et kohaliku tava järgi algab nädal
ikkagi Esimesest päevast mitte Pühapäevast? Smile
Vasta
(15-03-2011, 21:45 )Thorondor Kirjutas: .......
- Kasutajate nimekirjades on kasutajad eraldatud komadega va. botid.
.......
Seni pandi komasid ikka vahetult sõna järele ja siis koma järele tühik,
nüüd aga on teema allosas vastava rea väljanägemine niisugune:
, Tehnoloog
Nagu ma eespool soovitasin, piisaks täiesti tühikust kasutajanimede
vahele, see komade-värk on liiga keeruline õigesti saada...
Vasta
Probleem on selles, et mõnel kasutajal on kahe osaline nimi, aga ega see eriti kedagi ei häiri.
Administraatori kontol näitab ilma midagi näppimatagi ilusti komasid igalpool vahel miski pärast, aga mujal mitte.
Vasta
Mul on selline küsimus, et kas mingeid embleeme ka on võimalik foorumile panna, et siis nagu oleks mingid tunnustavad märgid aktiivsematel vms.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Uus foorumi tarkvara Imotep 49 17,710 21-09-2022, 16:59
Viimane postitus: levis
  Kas foorum on vahest maas? Thorondor 8 8,652 16-08-2016, 21:23
Viimane postitus: Skarre
  Foorumi uus jutukas Thorondor 78 60,787 01-08-2015, 00:07
Viimane postitus: Addy
  Uus foorumi theme [Aprillinali] Thorondor 31 12,204 09-06-2010, 19:20
Viimane postitus: wcwtz
  Foorum uuele mootorile rändaja 28 11,892 05-10-2009, 08:23
Viimane postitus: Flash
  Uus alafoorum? Ares 6 3,917 02-11-2008, 18:50
Viimane postitus: Ares
  Uus theme- Mystical Red Imotep 11 6,101 04-02-2008, 18:30
Viimane postitus: Nazz
  Milleks see foorum on? KarlGregori 7 4,527 08-12-2007, 12:33
Viimane postitus: Andromeda
  Uus lisand - Parakava Imotep 11 5,464 21-07-2005, 20:15
Viimane postitus: Thorondor
  Uus sektsioon - Inimene Thorondor 5 3,686 22-06-2005, 20:37
Viimane postitus: Hallucigenia

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat