Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3,5 tundi kadunud aga ainult korraks
#1
Juhtus siis selline asi minuga, et ma olin oma toas(seisin püsti), vaatasin kella, kell oli pool neli(päeval) ja vaatan uuesti kella, kell on seitse(ja seisin ikka samakoha peal püsti) ja see kolm pool tundi juhtus ainult korraks ja ma ei tea sellest mitte midagi, mis juhtus selle kolme poole tunni sees. No täpselt poleks nagu üldse eksisteerinudki selle aja jooksul. Ma ei oska seda meelde ka kuidagi endale tuletada, mis toimus selle aja sees. Kas teistel inimestel on ka sellist asja juhtunud, foorumis pole kuskil sellisest asjast juttu olnud. Kas endale mingit hüpnoosi sarnast asja ei saa teha või kuidas meelde seda tuletada, et mis juhtus. Ma ei oska praegu sellest seisundist rohkem midagi kirjutada ka, täiesti null seis selle koha pealt.
Vasta
#2
Hmm, kummaline-kummaline?
Vasta
#3
Vaata, kas su kehal on kuskil mingi imelik märk või üldse midagi kummalist.
Kell 15:30 on väljas tunduvalt valgem kui 19:00, kas seda märkasid? Kas olid sellel hetkel unine, uimane...?
[Pilt: alienabductionhumanspecimenhgc.gif]
Vasta
#4
Taivo, sa pole ikka veel vastanud mu eelnevalt (ühes teises teemas) küsitud küsimusele.
Kas sul on olnud hiljuti mõnda operatsiooni kus kasutati narkoosi?
Vasta
#5
Nagu teiste niisuguste Taivo väljamõeldud juhtumite puhul (lugege Taivo teemasid), on ka siin tegu ainult fantaasiaga.
Fantaasia vastu pole mul midagi, aga kui kellegagi päriselt midagi eriskummalist juhtub ja ta sellest meile rääkima tuleb, siis tänu Taivo luuludele, ei usu neid enam keegi.
Nii et Taivo...enne kui millegi uue looga jälle lagedale tuled, vii eelnevad lood lõpuni ja vasta nendes esitatud küsimustele.
Vasta
#6
Noojah luulud nagu Müstik arvab, eks see ole inimese enda teha mida ta arvab. Ma lihtsalt kirjutasin, lootes mingit vastust saada, teemasid on mul nii palju, kuna mul on lihtsalt nii palju asje juhtunud selle aastaga. Kohe läheb asi mingi luulu jutu peale, mis mõte üldse sellel foorumil siis on mina ei tea. Ma ei kirjutaks siia foorumisse üldse jah ja kindlasti fantaseerin, ohjah luulud-kohe lähen arsti juurde eksole.Emmmh. Müstik kus sa tead et mul luulud on üldse. Ja mis te mõtlete et ma tulen siia foorumisse ennast hulluks tembeldama või? Kah koht kus seda teha.
Vasta
#7
(21-12-2010, 19:26 )Taivo Kirjutas: Noojah luulud nagu Müstik arvab, eks see ole inimese enda teha mida ta arvab. Ma lihtsalt kirjutasin, lootes mingit vastust saada, teemasid on mul nii palju, kuna mul on lihtsalt nii palju asje juhtunud selle aastaga. Kohe läheb asi mingi luulu jutu peale, mis mõte üldse sellel foorumil siis on mina ei tea. Ma ei kirjutaks siia foorumisse üldse jah ja kindlasti fantaseerin, ohjah luulud-kohe lähen arsti juurde eksole.Emmmh. Müstik kus sa tead et mul luulud on üldse. Ja mis te mõtlete et ma tulen siia foorumisse ennast hulluks tembeldama või? Kah koht kus seda teha.
Levis vastas väga asjaliku postiga ja küsis täpsustuseks midagi. Metafor kordas oma küsimust, aga selle asemel sa ainult pahandad ja trambid jalgadega. Ja siis sa küsid, et kas meie mõtleme sinust kuidagi imelikult?
Sa ise saadad täiesti üheselt mõistetavaid signaale ja kurjustad siis, et me neid õigesti mõistame. Hmm, on ikka tegelane Smile


Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kadunud soki müsteerium. deadstar 93 41,700 26-02-2016, 09:24
Viimane postitus: käbiorav
  Tunne,nagu mul oleks vanem vend,aga tegelikult ei ole Krissahh 6 3,947 15-11-2008, 19:51
Viimane postitus: Estkitty
  Kadunud vanaisa külaskäik, miks nii selgelt? YaneK 2 2,572 02-11-2008, 21:06
Viimane postitus: Ares

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat