Teema hinnang:
  • 5Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Atlantis
#1
Netis on meeldivalt palju juttu Atlantise teemal. Kui nihkus Maa pöördetelg, siis muutus mandrite-merede olukord tublisti. Erinevates referaatides on välja pakutud, et Atlantise varemed on Bermuuda, Iirimaa, Kreeta, Küpros, Antarktika jne.
See manner pidi ikka päris pirakas olema. Kas kuskil ka üle 13 000 aasta vanust kultuurikihti on sorteeritud?
Vasta
#2
Üks võimalus on, et tegelikult oli Atlantis enne Iidse Egiptuse kultuuri tekkimist seal samas kohas, sest on tõendeid nagu oleks enne egiptlasi elanud seal kõrgelt arenenud rahvas. Smile Eks Sfinkski viitab sellele. Smile
Vasta
#3
ma jään kindlaks oma veendumusele et atlantis on antarktis
Vasta
#4
Mõned autorid üritavad tõestada, et ka Egiptuse tsivilisatsioon on kümneid tuhandeid aastaid vana. Ometi jääb enamus neist katsetest vaid haareteks kuhugi pimedusse, mis paratamatult jätab kõik nende oletused väga abstraktseks.

Ise pooldan Atlantise puhul samuti Antarktika teooriat, millest on väga pikalt arutletud Atlantise teema all. Muuseas egiptlased räägivad samuti lõuna poolt tulnud hõimust..
Vasta
#5
see on nagu pimeduse õigustamine valguse peitmisega. ja tõestuseks tuuakse esile väikseimgi pime sopp: näe on ju pimedus! @tuta....
Vasta
#6
Inimkond peakski olema pärit kesk-lääne aafrikast. 300 000 aastat tagasi. (jooksis mingi dok.-film). Sealt olevat inimsugu edasi levinud. Maa on nii vana, et mandrid on liikunud võib olla pikema maa, kui viikingid kunagi. Muutusi (ja katastroofe) on nii palju, et keskmiselt iga 25 milj. aasta tagant elu
uueneb. Gondvana, Lemuuria jt. on kadunud, aga osaline säilimine on taganud evolutsiooni. Kust seda pagana Atlantist otsida, see on ikka küsimus!
Vasta
#7
ilmselt peaks see jääma ikka kusagile euraasia ja ameerika vahele. see on vihje, kuid keegi kes pole surematu ja seda oma silmaga näinud, ei saa midagi kindlat öelda.
Vasta
#8
A. leidmiseks võiks kuskil Atlandi ookeani keskel heliloodiga tähelepanelikult põhja uurida. Lõpuks leitaks ka see fossiil ülesse. Tsunamist hoolimata on midagi ikka säilinud.
Vasta
#9
no seda altandi ookeani põhja on juba hullult uuritud ja jõuti järeldusele et lähima x-miljoni aasta jooksul ei ole seal mingit kontinenti olnud...
Vasta
#10
atlantise varemed on leitusLaugh...jälle, vähemalt nii kirjutab delfi.ee:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/va...id=9048198
Vasta
#11
nädal või kaks tagasi sattusin vaatama discovery channelit....sealt nägin saadet kus näitas et merepõhjast leiti oletatavad atlantise varemed:o
loodan et vähemalt siis atlantis nüüd ülesse leitud:o
http://dsc.discovery.com/news/afp/200411...antis.html
Vasta
#12
ma ei looda, sest enne kui ma ei näe kõrgtehnot millega on ehitatud püramiidid et nõustu ma et atlantis on leitud

edit:
see võib vabalt olla mõni atlantise rahva koloonia, mis uppus tänu mingile katastroofile ja kuna õige atlantis kadus ka, siis nüüd arvatakse et see moodustis ongi atlantis...

[Teadet on muutnud 15-11-2004 postitaja FLT]
Vasta
#13
Viimasel ajal miskipärast leitakse igast maailmanurgast Atlantis.. Nagu iga leitud linnake, mis asub kuskil merepõhjas, on nüüdsest Atlantis. Kui Atlantis omal ajal eksisteeris, siis ilmselt oli maa peal ka teisi linnu, mis oma kultuurilt meenutasid Atlantist. See on enam kui loogiline, see on üpris tõenäoline pigem.

Ühesõnaga Atlantis on minu jaoks veel leidmata..
Vasta
#14
eksnäis, mis järgmisena välja ilmub, seda kohta ikka veel uuritakse.
Vasta
#15
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Viimasel ajal miskipärast leitakse igast maailmanurgast Atlantis.. Nagu iga leitud linnake, mis asub kuskil merepõhjas, on nüüdsest Atlantis. Kui Atlantis omal ajal eksisteeris, siis ilmselt oli maa peal ka teisi linnu, mis oma kultuurilt meenutasid Atlantist. See on enam kui loogiline, see on üpris tõenäoline pigem.

Ühesõnaga Atlantis on minu jaoks veel leidmata..

See on hea mõte. Ise ei tulnudki selle peale. Tol muistsel ajal võis atlantide tsivilisatsioon tõesti maal domineerida. Mõnes jutus tollest kaugest ajast räägitakse ka neist endist - atlantidest- pooljumalatest, kes olid palju suuremad kui inimesed, ning võimsamad. Kahjuks on neist siiski vähe teada. (Vaata Vikkeri "viis iidset rassi").
Vasta
#16
:odie:lugesin just läbi ühe raamatu atlantise kohta.
Seal just viidati mitmete näiteks lõuna-ameerika pärimustele ning samuti dateerimisele, olevat mõõdetud tollal aega kuuaastates.
Vasta
#17
Tsitaat:Algselt postitas: Sputnik
:odie:lugesin just läbi ühe raamatu atlantise kohta.
Seal just viidati mitmete näiteks lõuna-ameerika pärimustele ning samuti dateerimisele, olevat mõõdetud tollal aega kuuaastates.
mis selle raamatu pealkiri on? mul on igav, loeks ka midagi Bleh
Vasta
#18
Soovitaks siin kohal kahte raamatut... Need peaks olema igas paremas raamatupoes kättesaadavad...

Svjatoslav Romanov "Atlantise kadumine"
Colin Wilson ja Rand Flem-Ath "Atlantise kavand"

Endal mõlemad raamatud olemas...
Vasta
#19
kui nagu atlantisest vihjeid on igalt poolt ymber maalilma leitud ,siis äkki oli atlantis yltse tervemaa mis hetkel on laiali liikund mitmeks mandriks {mar ....
kurat teab ju .kui igal poolt jälle igast materjali leitakse ,kyll aameerikast kyll euroopast jne... äkki kui mandreid hakkasid kiikuma oli ka atlantis ja siis oli mingi iigel katastroof ja tsivilisatsijoon kadund....aga ma tahaks teda kui arenenud nad olid:o:dj:
Vasta
#20
Tsitaat:Algselt postitas: ruiks
kui nagu atlantisest vihjeid on igalt poolt ymber maalilma leitud ,siis äkki oli atlantis yltse tervemaa mis hetkel on laiali liikund mitmeks mandriks {mar ....
kurat teab ju .kui igal poolt jälle igast materjali leitakse ,kyll aameerikast kyll euroopast jne... äkki kui mandreid hakkasid kiikuma oli ka atlantis ja siis oli mingi iigel katastroof ja tsivilisatsijoon kadund....aga ma tahaks teda kui arenenud nad olid:o:dj:

Hmm... pigem teine variant ehk sama teema, mis vaimude/kummituste/ufo-dega, et mõni jutt peab kindlasti paika kuid suur(em) osa on väljamõeldis, et ennast tähtsaks tehawink
Vasta
#21
Drunvalo Melchizedek "Elulille iidne saladus" I osa; Koduleht:
http://www.valgusesaar.ee/kirjastus.htm
Andmed:
Egiptuse suur püramiid ehitati ÜLESTÕUSNUD MEISTRITE poolt ammu enne Atlantise tsivilisatsiooni hukku. Suure püramiidi otstarvet ja ehitamise üksikasju ei jõua mina siin ümber kirjutada.
VALGUSE PEREKOND ajakirjas on atlantisest korduvalt juttu olnud. Info kokkuvõte: Atlantis vajus Atlandi ookeani põhja ning selle erinevad osad on liikunud mandrite triivi käigus erinevates suundades.
Osa Atlantisest on merest tõusmas Florida rannikul, osa on kandunud Vahemere põhja jne. Ajastu lõpus, seega enne 2012, tõuseb osa Atlantisest taas üle merepinna.
Atlandi ookean ei olnud toimunu tõttu antiikajal laevatatav, vee pinnal ujus hulgaliselt veest kergemaid vulkaanilisi kivimeid. Atlandi ookeani keskosa on siiani murdunud, seal tegutseb tuhandeid vulkaane.
Roerichite informatsioon: Atlantisel viljeleti massiliselt musta maagiat, lokkas poliitiline korruptsioon jne. JUMALAINIMESED palusid palves,et selline mõttetus lõpetataks. Atlantis hukkus, kuid sellest saadi eelnevalt teada ja paljud põgenesid enne seda.
Oli veel artikkel VALGUSE PEREKONNAS sellest,et ca. 900 inimest Atlantiselt päästeti, neile anti eraldi planeet; sellel planeedil elab praegusel ajal arenenud ja rahumeelne tsivilasitsioon. Vahel nad käivad siin külas, kuid kohaliku barbaarse tsivilisatsiooniga eriti ei suhtle.
Vasta
#22
kes olid need JUMALAINIMESED? milline oli see must maagia mida Atlantisel viljeleti?
Vasta
#23
Jumalainimesed on alati ja kõigil tasanditel maailmakõiksuses need, kes:
1. On andnud end Jumalale
2. On vastu võtnud igavikulise elu
Vasta
#24
Hadzi, mis sa ütleksid selle peale kui ma väidaksin et sa oled ise enda jumal, nagu kõik teisedki.
Atlantise hukk on küll seotud jumala vihaga, aga mitte sel viisil nagu sina sellest räägid.
Mina seostaksin Atlantise hukku küll ühe kindla püramiidiga, mida enam ei ole, ühe teise, kõrgema tsivilisatsiooniga ja sealt pärit jumala vihaga, mis hävitas mõlemad.
Vasta
#25
kui jumalainimene on isik kes on andnud end jumalale... siis mingis mõttes oleme ju kõik jumalainimesed. veel edasi aretades seda juttu... oleme me kõik jumalad...
sest et kui jumal meie mõistes on kõiksus siis osakesena kõiksusest oleme me ka ise osa jumalast... osa kõiksusest.
nüüd edasi mõeldes pole raske näha et inimene kes annab end iseendale ongi jumalainimene... ehk siis iseenda peremees. kui satanistilt võtta ära tema ego siis tuleb välja et satanistid on kõige lähemal jumalainimese tiitlile...

atlantis ei asunud kohe mitte atlandi ookeanis. juba see seab urantia raamatu mitmed punktid minu jaoks kahtlasesse valgusesse.
eks sellega ole nagu kõigi õpetustega mis tahavad haarata korraga KÕIKE... need õpetused on vaid loetavad ridade vahelt...
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Atlantis leitud? rha 253 105,332 23-02-2023, 21:31
Viimane postitus: Lorenz
  Atlantis--PLATONI "KRITIAS" helen009 19 9,992 17-09-2018, 10:54
Viimane postitus: Müstik
  Lemuuria või Atlantis saadab signaale ? Aerling 2 5,186 16-02-2009, 14:48
Viimane postitus: HUGOTH

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat